Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου τι κανείς; Πως είσαι ; Η γιαγιά σου; @Κατερίνα!!! Βγήκαν οι εξετάσεις σου; Όλα καλά; 

 

Καλά ηλεκτρονικά θα μπορούμε σίγουρα ! Αλλά από κοντά είναι αλλιώς !  Παίζει και καμία καλύτερη τιμή! 

Καλα κοριτσι μου εσυ πως εισαι;; πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ειναι καλες, ειχαν καποιο προβλημα και δεν μου τις εστειλαν αλλα θα περασει ο αντρας μου να τις παρει μαλλον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου τι κανείς; Πως είσαι ; Η γιαγιά σου; @Κατερίνα!!! Βγήκαν οι εξετάσεις σου; Όλα καλά; 

 

Καλά ηλεκτρονικά θα μπορούμε σίγουρα ! Αλλά από κοντά είναι αλλιώς !  Παίζει και καμία καλύτερη τιμή! 

Άσε η κατάσταση είναι τραγική!!! Να περάσει κάποια στιγμή αυτός ο κορωνοιο να ηρεμήσουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ioann89 Καλά είμαι μια χαρά!! Σήμερα έχω λίγα καφέ αλλά πιστεύω πως είναι από την περιδεση. Θα πάρω μετά να κλείσω ραντεβού στο γιατρό μου κ θα ρωτήσω τη μαία αν είναι. Η γιαγιά καλά πάει, το πρωί μίλησε με τη μαμά μου λέει πως κ σήμερα είναι απυρετη. Γιατρούς δεν καταφέραμε να βρούμε σήμερα να μιλήσουμε.  Εσυ πως είσαι; 
 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοπέλα μου! Όλα καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @Ioann89 πως είσαι κορίτσι Μ?

@Κατερίνα!!! Έτσι όλα καλά ναναι κορίτσι Μ!

@annie!ετσι καλά να συνεχίσει να η γιαγιά σ.κ εσείς εύχομαι!

Εγώ σήμερα πήγα γυναικολόγο κ είδαμε την μικρή ευτυχώς δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο .σε ένα μήνα θα κάνω Doppler κ θα φανεί σίγουρα.με αγχοσαι που η μικρή έχει σφηνώσει στην λεκάνη Μ το κεφάλι της κ μου είπε η γιατρός ότι δεν θέλει να μείνει έτσι γιατί σίγουρα θα πάμε για καισαρική.ειμαι 29εβδομαδα υπάρχει περίπτωση να μείνει έτσι?εσάς τι θέση έχουν τα αστεράκια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

@Ioann89 Καλά είμαι μια χαρά!! Σήμερα έχω λίγα καφέ αλλά πιστεύω πως είναι από την περιδεση. Θα πάρω μετά να κλείσω ραντεβού στο γιατρό μου κ θα ρωτήσω τη μαία αν είναι. Η γιαγιά καλά πάει, το πρωί μίλησε με τη μαμά μου λέει πως κ σήμερα είναι απυρετη. Γιατρούς δεν καταφέραμε να βρούμε σήμερα να μιλήσουμε.  Εσυ πως είσαι; 
 

@Κατερίνα!!! Μπράβο κοπέλα μου! Όλα καλά!! 

Ευχαριστώ κοριτσι μου, και σε σας οτι καλυτερο, να πανε ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

 @Ioann89 πως είσαι κορίτσι Μ?

@Κατερίνα!!! Έτσι όλα καλά ναναι κορίτσι Μ!

@annie!ετσι καλά να συνεχίσει να η γιαγιά σ.κ εσείς εύχομαι!

Εγώ σήμερα πήγα γυναικολόγο κ είδαμε την μικρή ευτυχώς δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο .σε ένα μήνα θα κάνω Doppler κ θα φανεί σίγουρα.με αγχοσαι που η μικρή έχει σφηνώσει στην λεκάνη Μ το κεφάλι της κ μου είπε η γιατρός ότι δεν θέλει να μείνει έτσι γιατί σίγουρα θα πάμε για καισαρική.ειμαι 29εβδομαδα υπάρχει περίπτωση να μείνει έτσι?εσάς τι θέση έχουν τα αστεράκια σας?

Ευχαριστω κοριτσι μου!! Λοιπον εμενα στη Β' επιπεδου ηταν με το κεφαλι κατω, την επομενη φορα που πηγα στον γιατρο ειχε γυρισει πανω, κ τον ρωτησα κ μου πε οτι ακομα ειναι νωρις να μη με αγχωνει αυτο μπορει να γυρισει κ να ξανα γυρισει!! Πιστευω μωρε κ εσενα οτι ισως κανει μια κ ξανα γυρισει! Αλλα επειδη δεν ξερω, αν ειναι δλδ με κατω το κεφαλακι επηρεαζεται η καισαρικη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!! Λοιπον εμενα στη Β' επιπεδου ηταν με το κεφαλι κατω, την επομενη φορα που πηγα στον γιατρο ειχε γυρισει πανω, κ τον ρωτησα κ μου πε οτι ακομα ειναι νωρις να μη με αγχωνει αυτο μπορει να γυρισει κ να ξανα γυρισει!! Πιστευω μωρε κ εσενα οτι ισως κανει μια κ ξανα γυρισει! Αλλα επειδη δεν ξερω, αν ειναι δλδ με κατω το κεφαλακι επηρεαζεται η καισαρικη;

Προς το κάτω θέλουμε να είναι απλά η δικιά μ έχει βάλει το κεφάλι της δεξιά στην λεκάνη ούτε στον υπέροχο δεν φαινόταν το προσωπάκι της.σε 2 εβδομάδες θα ξαναπάω μακάρι να έχει βγει από την λεκάνη.το μόνο που βοηθάει μου είπε είναι να μπουσουλισω λίγο...θα με δει ο άντρας μου κ θα πει πάει τρελάθηκε αυτή😁😛😁😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Προς το κάτω θέλουμε να είναι απλά η δικιά μ έχει βάλει το κεφάλι της δεξιά στην λεκάνη ούτε στον υπέροχο δεν φαινόταν το προσωπάκι της.σε 2 εβδομάδες θα ξαναπάω μακάρι να έχει βγει από την λεκάνη.το μόνο που βοηθάει μου είπε είναι να μπουσουλισω λίγο...θα με δει ο άντρας μου κ θα πει πάει τρελάθηκε αυτή😁😛😁😛

Χαχαχχαχαχα φανταζεσαι; θα φοβηθει ο ανθρωπος😂 καταλαβα, ευχομαι να βγει η τσουπριτσα απο εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

 @Ioann89 πως είσαι κορίτσι Μ?

@Κατερίνα!!! Έτσι όλα καλά ναναι κορίτσι Μ!

@annie!ετσι καλά να συνεχίσει να η γιαγιά σ.κ εσείς εύχομαι!

Εγώ σήμερα πήγα γυναικολόγο κ είδαμε την μικρή ευτυχώς δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο .σε ένα μήνα θα κάνω Doppler κ θα φανεί σίγουρα.με αγχοσαι που η μικρή έχει σφηνώσει στην λεκάνη Μ το κεφάλι της κ μου είπε η γιατρός ότι δεν θέλει να μείνει έτσι γιατί σίγουρα θα πάμε για καισαρική.ειμαι 29εβδομαδα υπάρχει περίπτωση να μείνει έτσι?εσάς τι θέση έχουν τα αστεράκια σας?

Πριν κάνω το Doppler ήταν με το κεφάλι πάνω , στο Doppler είχε το κεφάλι κάτω! Τώρα την επόμενη εβδομάδα που θα πάω θα δείξει! Μα καλά δεν πρέπει να είναι με το κεφάλι κάτω αν είναι για φυσιολογικό; Τέλεια κοριτσάκι μ που δεν επηρεάστηκε το μωράκι σου! Άρα δεν επηρεάζονται τα μωράκια τόσο εύκολα(και τζάμπα αγχωνόμασταν )  η σε βοήθησε η ινσουλίνη! Όλα τέλεια πάντως ❣️❣️❣️Σου είπε βάρος της μπουμπους σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Προς το κάτω θέλουμε να είναι απλά η δικιά μ έχει βάλει το κεφάλι της δεξιά στην λεκάνη ούτε στον υπέροχο δεν φαινόταν το προσωπάκι της.σε 2 εβδομάδες θα ξαναπάω μακάρι να έχει βγει από την λεκάνη.το μόνο που βοηθάει μου είπε είναι να μπουσουλισω λίγο...θα με δει ο άντρας μου κ θα πει πάει τρελάθηκε αυτή😁😛😁😛

Τώρα το είδα!! Θα μας περάσουν για τρελές στο τέλος 😂😂😂😂μήπως ήσουν πολύ ώρα ξαπλωμένη από αυτήν την μεριά πριν πας στην γιατρό; (Δεν ξέρω αν παίζει ρολο! Έτσι το είπα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Ελα κοριτσι μου καλημερα!!! Ειναι χαμηλος ο πλακουντας σου; ελπιζω να μην ξανα δεις κ εγω!! Καλο ειναι οτι δεν πονας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Καλημερα κοριτσι μου !ολα καλα αφου πηρες σε ησυχασε πωπω θα τρομαξες σαββατιατικα..ουφ!! Εμενα μου δωσανε απο την αρχη 2 lentogest να εχω σπιτι  για περιπτωση αναγκης αν δω αιμα πολυ μαλλον για αποκόλληση ειναι αυτη ουτε θυμαμαι τι μου ειχε πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ελα κοριτσι μου καλημερα!!! Ειναι χαμηλος ο πλακουντας σου; ελπιζω να μην ξανα δεις κ εγω!! Καλο ειναι οτι δεν πονας!!

Ναι είναι χαμηλός! Και στο ντοπλερ μ είπε ότι λίγο πάνω θα έπρεπε να σηκωθεί! Αλλά θα δούμε! 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα κοριτσι μου !ολα καλα αφου πηρες σε ησυχασε πωπω θα τρομαξες σαββατιατικα..ουφ!! Εμενα μου δωσανε απο την αρχη 2 lentogest να εχω σπιτι  για περιπτωση αναγκης αν δω αιμα πολυ μαλλον για αποκόλληση ειναι αυτη ουτε θυμαμαι τι μου ειχε πει..

Εννοείται,,, κατατρόμαξα! Ελπίζω να μείνει εκεί!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Κορίτσι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να μην ξαναδεις!!! Αφου σε καθησυχασε και ο γιατρος ολα καλα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Καλημέρα κορίτσι μου!! Το ότι δεν πονάς είναι πολύ σημαντικό!! Αφού είπε ο γιατρός όλα καλά μην ανησυχείς!! Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kallia13 είπε:

Κορίτσι μου ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να μην ξαναδεις!!! Αφου σε καθησυχασε και ο γιατρος ολα καλα! 

 

Ευχαριστώ αγάπη μ ! Και εγώ το ίδιο ελπίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Το ότι δεν πονάς είναι πολύ σημαντικό!! Αφού είπε ο γιατρός όλα καλά μην ανησυχείς!! Ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά!! 

Να σαι καλά Άννυ μ ! Εννοείται ξεκούραση!!! Θα με πάρει πίσω είπε να δει πως είμαι! Και αν θέλω να με δει! Γιατί δεν θέλει να έχω άγχος! Αλλά δεν ανησυχεί για κάτι προς το παρον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι είναι χαμηλός! Και στο ντοπλερ μ είπε ότι λίγο πάνω θα έπρεπε να σηκωθεί! Αλλά θα δούμε! 

 

Εννοείται,,, κατατρόμαξα! Ελπίζω να μείνει εκεί!!!!! 

Εχω ακουσει οτι οταν ειναι χαμηλος τα κανει καμια φορα αυτα ο πλακουντας, αλλα να μην ανησυχεις αφου και η γιατρος ειναι ησυχη σημαινει πως δεν υπαρχει λογος!! Ολα καλα θα πανε κατσε ηρεμη στο κρεβατακι σου και θα περασει κ αυτο❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ρωτήσω αν ξέρετε! Στο λίκνο μπορούμε να βάλουμε παιχνίδι όπως και στην κουνια; Αυτά τα περιστρεφόμενα εννοώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου Καλημερα! Πως είστε σήμερα; Εγώ ξύπνησα και είχα λίγο  αιμα!Μια σταγόνα στο εσώρουχο! Πήρα γιατρό κατευθείαν! Μου είπε πως είναι από τον πλακούντα να ξαπλώσω και θα είμαστε σε επικοινωνία! Δεν έχω ούτε πονους ούτε τίποτα ! Ελπίζω να μην είναι κάτι και να μην ξανά δω!!!!

Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου! Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

 @Ioann89 πως είσαι κορίτσι Μ?

@Κατερίνα!!! Έτσι όλα καλά ναναι κορίτσι Μ!

@annie!ετσι καλά να συνεχίσει να η γιαγιά σ.κ εσείς εύχομαι!

Εγώ σήμερα πήγα γυναικολόγο κ είδαμε την μικρή ευτυχώς δεν έχει επιρεαστει από το σάκχαρο .σε ένα μήνα θα κάνω Doppler κ θα φανεί σίγουρα.με αγχοσαι που η μικρή έχει σφηνώσει στην λεκάνη Μ το κεφάλι της κ μου είπε η γιατρός ότι δεν θέλει να μείνει έτσι γιατί σίγουρα θα πάμε για καισαρική.ειμαι 29εβδομαδα υπάρχει περίπτωση να μείνει έτσι?εσάς τι θέση έχουν τα αστεράκια σας

Κορίτσι μου, κάνεις ενέσεις ινσουλίνης;

Έκανες μετρήσεις σακχάρου μόνη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Πριν κάνω το Doppler ήταν με το κεφάλι πάνω , στο Doppler είχε το κεφάλι κάτω! Τώρα την επόμενη εβδομάδα που θα πάω θα δείξει! Μα καλά δεν πρέπει να είναι με το κεφάλι κάτω αν είναι για φυσιολογικό; Τέλεια κοριτσάκι μ που δεν επηρεάστηκε το μωράκι σου! Άρα δεν επηρεάζονται τα μωράκια τόσο εύκολα(και τζάμπα αγχωνόμασταν )  η σε βοήθησε η ινσουλίνη! Όλα τέλεια πάντως ❣️❣️❣️Σου είπε βάρος της μπουμπους σου; 

Ναι ναι κ εγώ πιστεύω ότι όλα καλά θα είναι στο τέλος.1200 είναι η μπουμπού εσένα πόσο είναι?εσύ κάτσε ξεκούρασου κ όλα θα είναι καλά αφού δεν πονάς είναι καλό σημάδι κορίτσι Μ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσι μου, κάνεις ενέσεις ινσουλίνης;

Έκανες μετρήσεις σακχάρου μόνη σου;

Ναι κορίτσι Μ κάνω εδώ κ 2 εβδομάδες .κ κάνω 4 μετρισεις την ημέρα.με το νηστείας μόνο έχω θέμα τα μετεγευματικα τα ελέγχω με διατροφή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...