Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω καημενη μου το πιστευω οτι για εκει το πανε πλεον με τοσα κρουσματα που ανακοινωνουν😐μακαρι να μη γινεται βεβαια κ για τον κοσμο που πλεον δεν εχει περιθωρια οικονομικα!! Χεχε αληθεια;; δεν το ηξερα αυτο, εγω πηρα agnotis τωρα κ βλεπουμε γτ οντως τα 💩💩 τους δεν καθαριζουν ευκολα🤪

Θα δείξει!!! Ελπίζω και εγώ να μην γίνει γενικό!  Κορίτσια έχω μερικές μέρες με ζαλάδες και εμετούς! Όπως στην αρχή! Είναι φυσιολογικό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Θα δείξει!!! Ελπίζω και εγώ να μην γίνει γενικό!  Κορίτσια έχω μερικές μέρες με ζαλάδες και εμετούς! Όπως στην αρχή! Είναι φυσιολογικό; 

Να σου πω το εχω ξανα ακουσει κ απο αλλα κοριτσια οτι συμβαινει καμια φορα! Μιλησες με τη γιατρο; αν κ αν δεν εχεις κατι αλλο δε νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε; σημερα εκανα τη καμπυλη ενταξει δεν ηταν τοσο τραγικο οσο τα ακουγα!! @annie! τι κανετε κοριτσι μου; κανατε τα τεστ;;

Καλησπέρα κορίτσι μου, κάναμε ναι.. Σε 7-9 μέρες θα βγουν τα αποτελέσματα του τεστ.. Ελληνικό Δημόσιο για πάντα ρε φίλε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, κάναμε ναι.. Σε 7-9 μέρες θα βγουν τα αποτελέσματα του τεστ.. Ελληνικό Δημόσιο για πάντα ρε φίλε!! 

Χαχαχα και να ειχατε κατι δλδ θα χει περασει!! Ελλας το μεγαλειο σου δεν θα αλλαξει ποτε!! Μακαρι να ειστε καλα χωρις συμπτωματα και δεν πειραζει κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα και να ειχατε κατι δλδ θα χει περασει!! Ελλας το μεγαλειο σου δεν θα αλλαξει ποτε!! Μακαρι να ειστε καλα χωρις συμπτωματα και δεν πειραζει κοριτσι μου!

Αστα να πάνε!! Αυτό ειπα κ γω πρώτα θα πεθάνεις από κορονοιο και μετά μαθαίνεις αν είσαι θετικός... αχχχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αστα να πάνε!! Αυτό ειπα κ γω πρώτα θα πεθάνεις από κορονοιο και μετά μαθαίνεις αν είσαι θετικός... αχχχαχαχαχ

Χαχαχα αστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σου πω το εχω ξανα ακουσει κ απο αλλα κοριτσια οτι συμβαινει καμια φορα! Μιλησες με τη γιατρο; αν κ αν δεν εχεις κατι αλλο δε νομιζω να ειναι κατι ανησυχητικο!!

Μ έδωσε να κάνω εξετάσεις! Για να δούμε μήπως έχει πέσει ο αιματοκρίτης και ζαλίζομαι! Και αυτή είπε ότι είναι συνηθισμένο.,, και για το στομάχι μ μάλλον επειδή με πιέζει ο μπεμπης.,, έχει τα πόδια τ εκεί και με πιέζει! Αλλά εκεί που λες ότι όλα καλά πέρασαν αυτά,,, ξανά από την αρχή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μ έδωσε να κάνω εξετάσεις! Για να δούμε μήπως έχει πέσει ο αιματοκρίτης και ζαλίζομαι! Και αυτή είπε ότι είναι συνηθισμένο.,, και για το στομάχι μ μάλλον επειδή με πιέζει ο μπεμπης.,, έχει τα πόδια τ εκεί και με πιέζει! Αλλά εκεί που λες ότι όλα καλά πέρασαν αυτά,,, ξανά από την αρχή! 

Αα το μαιμουνακι εε απο κει θα ναι παιδι μου😜 ελπιζω να μην εχει πεσει πολυ ο αιματοκριτης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα το μαιμουνακι εε απο κει θα ναι παιδι μου😜 ελπιζω να μην εχει πεσει πολυ ο αιματοκριτης!!

Και εγώ ελπίζω! Την τελευταία φορά ήταν 30! Εσυ ποσό έχεις; Α και αυτό που ένιωθα ήταν όντως το κωλαρακι του μπεμπη.,, όπως ειπες ! Το επιβεβαιώσαμε την Δευτέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ ελπίζω! Την τελευταία φορά ήταν 30! Εσυ ποσό έχεις; Α και αυτό που ένιωθα ήταν όντως το κωλαρακι του μπεμπη.,, όπως ειπες ! Το επιβεβαιώσαμε την Δευτέρα! 

Χαχαχα τουρλωνει😜 την τελευταια φορα ειχα 38 νομιζω; δεν ειχε πεσει πολυ, σημερα εκανα παλι εξετασεις ασε να δω ποσο θα χει πεσει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα τουρλωνει😜 την τελευταια φορα ειχα 38 νομιζω; δεν ειχε πεσει πολυ, σημερα εκανα παλι εξετασεις ασε να δω ποσο θα χει πεσει!! 

Σου εύχομαι και εγώ να μην έπεσε!!! Με 37ξεκινησα και πήγε 30! Ελπίζω να μην πήγε άλλο κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Σου εύχομαι και εγώ να μην έπεσε!!! Με 37ξεκινησα και πήγε 30! Ελπίζω να μην πήγε άλλο κατω

Εγω ξεκινησα με 41.5 να σου πω την αληθεια!! Αλλα μου ειπε κ αυτος οτι δεν γινεται να μην πεσει, δλδ κ σιδηρο που παιρνουμε αυτος θα πεσει!! Απλα να μη παει πολυ κατω δεν θελουμε!! Ασε τωρα κ βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω ξεκινησα με 41.5 να σου πω την αληθεια!! Αλλα μου ειπε κ αυτος οτι δεν γινεται να μην πεσει, δλδ κ σιδηρο που παιρνουμε αυτος θα πεσει!! Απλα να μη παει πολυ κατω δεν θελουμε!! Ασε τωρα κ βλεπουμε!!

Ποτέ θα έχεις και τα αποτελέσματα από την καμπύλη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ποτέ θα έχεις και τα αποτελέσματα από την καμπύλη; 

Ξεχασα να ρωτησω ποσο κανουν να βγουν🙄 αλλα εδωσα το μειλ μου να μου τα στειλουν!! Εσενα ποσο εκανε θυμασαι;; μου ελεγε μια κοπελα εχθες οτι σε αυτην εκει που πηγε κανανε 5 μερες αλλα μου φανηκε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ξεχασα να ρωτησω ποσο κανουν να βγουν🙄 αλλα εδωσα το μειλ μου να μου τα στειλουν!! Εσενα ποσο εκανε θυμασαι;; μου ελεγε μια κοπελα εχθες οτι σε αυτην εκει που πηγε κανανε 5 μερες αλλα μου φανηκε πολυ!

Την ίδια μέρα βγήκαν ! Έτσι νομίζω! Την έκανα νωρίς όποτε δεν θυμάμαι καλά! Αλλά το πολύ να βγήκαν την επόμενη( που δεν νομίζω )  ! Αποκλείεται πιο αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Την ίδια μέρα βγήκαν ! Έτσι νομίζω! Την έκανα νωρίς όποτε δεν θυμάμαι καλά! Αλλά το πολύ να βγήκαν την επόμενη( που δεν νομίζω )  ! Αποκλείεται πιο αργά 

Μα κ εγω ετσι πιστευα, εμα ποσο να θελει σαγχαρο ειναι!! Ασε τωρα περιμενω να δω😜 ελπιζω να ειναι καλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ξεχασα να ρωτησω ποσο κανουν να βγουν🙄 αλλα εδωσα το μειλ μου να μου τα στειλουν!! Εσενα ποσο εκανε θυμασαι;; μου ελεγε μια κοπελα εχθες οτι σε αυτην εκει που πηγε κανανε 5 μερες αλλα μου φανηκε πολυ!

Καλα αποτελέσματα κοριτσι μου... 

Εμενα ειχαν βγει απογευμα της ιδιας μερας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Καλα αποτελέσματα κοριτσι μου... 

Εμενα ειχαν βγει απογευμα της ιδιας μερας... 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου😊 εε ναι αντε να βγουν αυριο κ εγω πιστευω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου😊 εε ναι αντε να βγουν αυριο κ εγω πιστευω!!

Να τους πάρεις τηλ και πες συγγνώμη δεν σας ρώτησα ποτέ θα είναι έτοιμα περίπου; Και μπορεί να είναι και έτοιμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Να τους πάρεις τηλ και πες συγγνώμη δεν σας ρώτησα ποτέ θα είναι έτοιμα περίπου; Και μπορεί να είναι και έτοιμα 

Ναι ναι αυριο το πρωι θα παρω γτ μειλ ακομα δεν μου ρθε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Λέτε να έχουμε lock down και να μη μπορούμε να ψωνίσουμε??? Τουλάχιστον να τα πάρουμε ηλεκτρονικά!!! 

@annie! νωρίς νωρίς τα αποτελέσματα!!! Μα είναι δυνατόν τόσο αργά??? 

@Ioann89και μενα έχει πέσει ο αιματοκρίτης από 37 έφθασε πριν ενάμιση μήνα στο 28,4. Μου αύξησε το σίδηρο και σήμερα έκανα πάλι εξετάσεις να δούμε πόσο θα έχει φθάσει τώρα!!! Εγώ πάλι από ότι παρατήρησα έχω τριχόπτωση.. ελπίζω μέχρι να γεννήσω να μου έχει μείνει καμία τρίχα 🙄🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Λέτε να έχουμε lock down και να μη μπορούμε να ψωνίσουμε??? Τουλάχιστον να τα πάρουμε ηλεκτρονικά!!! 

@annie! νωρίς νωρίς τα αποτελέσματα!!! Μα είναι δυνατόν τόσο αργά??? 

@Ioann89και μενα έχει πέσει ο αιματοκρίτης από 37 έφθασε πριν ενάμιση μήνα στο 28,4. Μου αύξησε το σίδηρο και σήμερα έκανα πάλι εξετάσεις να δούμε πόσο θα έχει φθάσει τώρα!!! Εγώ πάλι από ότι παρατήρησα έχω τριχόπτωση.. ελπίζω μέχρι να γεννήσω να μου έχει μείνει καμία τρίχα 🙄🙄🙄

Και εγώ είχα να φεγγάρι,,, αλλά τώρα ευτυχώς σταμάτησαν να πέφτουν! Γιατι δεν έχω και πολλα!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Λέτε να έχουμε lock down και να μη μπορούμε να ψωνίσουμε??? Τουλάχιστον να τα πάρουμε ηλεκτρονικά!!! 

@annie! νωρίς νωρίς τα αποτελέσματα!!! Μα είναι δυνατόν τόσο αργά??? 

@Ioann89και μενα έχει πέσει ο αιματοκρίτης από 37 έφθασε πριν ενάμιση μήνα στο 28,4. Μου αύξησε το σίδηρο και σήμερα έκανα πάλι εξετάσεις να δούμε πόσο θα έχει φθάσει τώρα!!! Εγώ πάλι από ότι παρατήρησα έχω τριχόπτωση.. ελπίζω μέχρι να γεννήσω να μου έχει μείνει καμία τρίχα 🙄🙄🙄

Άστα να πάνε!! Προφανώς βάζουν προτεραιότητα στους συμπτωματικους τι να πω. Ελπίζω να έστρωσε ο αιματοκρίτης σου κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η annie! είπε:

Άστα να πάνε!! Προφανώς βάζουν προτεραιότητα στους συμπτωματικους τι να πω. Ελπίζω να έστρωσε ο αιματοκρίτης σου κοριτσάκι μου 

Κορίτσι μου τι κανείς; Πως είσαι ; Η γιαγιά σου; @Κατερίνα!!! Βγήκαν οι εξετάσεις σου; Όλα καλά; 

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Λέτε να έχουμε lock down και να μη μπορούμε να ψωνίσουμε??? Τουλάχιστον να τα πάρουμε ηλεκτρονικά!!! 

@annie! νωρίς νωρίς τα αποτελέσματα!!! Μα είναι δυνατόν τόσο αργά??? 

@Ioann89και μενα έχει πέσει ο αιματοκρίτης από 37 έφθασε πριν ενάμιση μήνα στο 28,4. Μου αύξησε το σίδηρο και σήμερα έκανα πάλι εξετάσεις να δούμε πόσο θα έχει φθάσει τώρα!!! Εγώ πάλι από ότι παρατήρησα έχω τριχόπτωση.. ελπίζω μέχρι να γεννήσω να μου έχει μείνει καμία τρίχα 🙄🙄🙄

Καλά ηλεκτρονικά θα μπορούμε σίγουρα ! Αλλά από κοντά είναι αλλιώς !  Παίζει και καμία καλύτερη τιμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι μου τι κανείς; Πως είσαι ; Η γιαγιά σου; @Κατερίνα!!! Βγήκαν οι εξετάσεις σου; Όλα καλά; 

 

Καλά ηλεκτρονικά θα μπορούμε σίγουρα ! Αλλά από κοντά είναι αλλιώς !  Παίζει και καμία καλύτερη τιμή! Καλά αποτελέσματα και σε εσένα!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...