Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Εγώ πήρα από αυτό το σάιτ 2 νυχτικιές κοντομανικες κ μια ρόμπα ( είναι πολύ φτηνά κ είναι κρίμα να δώσουμε πολλά λεφτά για 5 μέρες) γιατί Μ είπαν ότι έχει αρκετή ζέστη στις κλινικές κ τώρα θέλω να παρω κ μια πυτζάμα να έχω γιατί δεν Μ κάνει τπτ.

Screenshot_2020-10-27-13-53-18-165_com.android.chrome.jpg

Καλά κι εγώ σε αυτό είχα δει δύο ωραίες!!!! Στις στείλανε, πώς είναι από ποιότητα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Δωρεάν σεμινάριο  θηλασμού online 5 δεκεμβρίου.οποια ενδιαφέρεται ας το δει.

Screenshot_2020-10-27-14-06-30-185_com.facebook.katana.jpg

Που μπαίνουμε για αυτό κορίτσι??? Θα μας στείλεις το σύνδεσμο?? 

Γενικά έχετε πάει σε κανένα από αυτά τα σεμινάρια??? Λέω να πάρω τηλ να δω στο Ιασω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Που μπαίνουμε για αυτό κορίτσι??? Θα μας στείλεις το σύνδεσμο?? 

Γενικά έχετε πάει σε κανένα από αυτά τα σεμινάρια??? Λέω να πάρω τηλ να δω στο Ιασω 

Εγω κοριτσια περιμενω να με ειδοποιησουν απο το ικα να ξεκινησουμε τα μαθηματα, τα κανουν δωρεαν και οπου το χω πει εχω ακουσει τα καλυτερα για τα κοριτσια που τα κανουν, ειναι πολυ καλες κ μπορουν να ερθουν κ μετα αν χρειαστει σπιτι!! Ψαξτε το μηπως κανουν κ στην περιοχη σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ωωχ κοριτσι μου υπομονη, ευχομαι να περασει ετσι ανωδυνα για ολους σας!! Παντως σκεψου οτι οι περισσοτεροι το περνανε σας μια ηπια ιωση κ εγω εχω γνωστους εδω που κολλησαν αλλοι δεν ειχαν καν συμπτωματα αλλοι λιγα οποτε ας ελπισουμε σε αυτο!! Ευχομαι περαστικα σρη γιαγια και να ειστε κ ολοι καλα!!

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

Που μπαίνουμε για αυτό κορίτσι??? Θα μας στείλεις το σύνδεσμο?? 

Γενικά έχετε πάει σε κανένα από αυτά τα σεμινάρια??? Λέω να πάρω τηλ να δω στο Ιασω 

Η νυχτικιές είναι πολύ ωραίες κ μέγεθος μια χαρά πάρε λίγο μεγαλύτερο να είσαι σίγουρη.συνδεσμο δεν μπορώ να βάλω μπες στο Facebook στο ελληνική ψυχοπροθυλακτικη εταιρία για να μάθεις περισσότερα.θα γίνει στο zoom δεν το έχω δουλέψει αλλά θα το ψάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Μαζί σ κ εγώ έτσι νομίζω νιώθω.λεω όταν περνούμε κάτι η κάνουμε λίστα να τα δείχνουμε η μία στην άλλη μπας κ βοηθηθουμε λίγο!

Και μενα βουνο μου φαινονται επειδη δεν τα ξερουμε :-) αλλα και στα καταστηματα εχουν λίστες κ σου λενε τι ακριβως πρεπει να παρεις κ σε βοηθανε.οποτε λεω να παω μια βολτα απο περιστερι που εχει 2 με πολυ μεγαλη ποικιλία 1) στο motherbaby και στο 2) ο κοσμος του μωρου ωστε να εμπεδώσω κ μετα να κοιταξω στο ιντερμετ γιατί τωρα κοιτώ κ χάνομαι χαχα @Sweetie79

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Που μπαίνουμε για αυτό κορίτσι??? Θα μας στείλεις το σύνδεσμο?? 

Γενικά έχετε πάει σε κανένα από αυτά τα σεμινάρια??? Λέω να πάρω τηλ να δω στο Ιασω 

https://m.facebook.com/events/789093705262974,  οπου εχεις διαλεξει να γεννησεις κανουν σεμιναρια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

https://m.facebook.com/events/789093705262974,  οπου εχεις διαλεξει να γεννησεις κανουν σεμιναρια ..

Οπότε θα τηλ στο Ιασω... εσείς κλείσατε κανένα σεμινάριο κορίτσια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Οπότε θα τηλ στο Ιασω... εσείς κλείσατε κανένα σεμινάριο κορίτσια??? 

Οχι ακομα.θα μου τα πει η μαια ειπε..αναμενω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια είστε κ εσείς ζαλισμενες με αυτά που έχουμε να πάρουμε τιμές ποιότητες από πού κ πότε.η μόνο εγώ κάθε μέρα βλέπω την λίστα κ όλο κάτι αλλάζω κ δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω.!!!!!!

Δεν έκανα ακόμη λίστα ! Πρέπει όμως! Αλλά αυτό που λες για την ποιότητα είναι Θέμα! Γιατί βλέπω πολλά στο Ίντερνετ αλλά και αν δεν τα δεις από κοντά πως; Ειδικά αυτά τα πρώτα θέλω να είναι πολύ καλά! Όσο για σεμινάρια μου είπαν από την γιατρό ότι έχουν δηλώσει το όνομα μου και θα με πάρουν οι μαίες τηλέφωνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν έκανα ακόμη λίστα ! Πρέπει όμως! Αλλά αυτό που λες για την ποιότητα είναι Θέμα! Γιατί βλέπω πολλά στο Ίντερνετ αλλά και αν δεν τα δεις από κοντά πως; Ειδικά αυτά τα πρώτα θέλω να είναι πολύ καλά! Όσο για σεμινάρια μου είπαν από την γιατρό ότι έχουν δηλώσει το όνομα μου και θα με πάρουν οι μαίες τηλέφωνο! 

Εγω σημερα παραγγειλα απορυπαντικο, αφρολουτρο και υγρο πιατων agnotis, εχω ακουσει πολυ καλα λογια κ απο γνωστες που τα χρησιμοποιουν! Ελπιζω να μη πειραξουν τη μικρη μου!! Να πλυνω 2 3 φορμακια που μου χουν δωσει κ ενα κουβερτακι που μου φτιαξανε να μυρισει λιγο μωρουδιλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω σημερα παραγγειλα απορυπαντικο, αφρολουτρο και υγρο πιατων agnotis, εχω ακουσει πολυ καλα λογια κ απο γνωστες που τα χρησιμοποιουν! Ελπιζω να μη πειραξουν τη μικρη μου!! Να πλυνω 2 3 φορμακια που μου χουν δωσει κ ενα κουβερτακι που μου φτιαξανε να μυρισει λιγο μωρουδιλα😊

Τρελαίνομαι γι αυτήν την μωρουδιλα 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω σημερα παραγγειλα απορυπαντικο, αφρολουτρο και υγρο πιατων agnotis, εχω ακουσει πολυ καλα λογια κ απο γνωστες που τα χρησιμοποιουν! Ελπιζω να μη πειραξουν τη μικρη μου!! Να πλυνω 2 3 φορμακια που μου χουν δωσει κ ενα κουβερτακι που μου φτιαξανε να μυρισει λιγο μωρουδιλα😊

Εγω παράγγειλα της frezyderm. Απορρυπαντικο βεβαια δεν πήρα ακομα.. Σκεφτομαι proderm ή planet. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kallia13 είπε:

Εγω παράγγειλα της frezyderm. Απορρυπαντικο βεβαια δεν πήρα ακομα.. Σκεφτομαι proderm ή planet. 

Τι παραγγειλες;😊 εγω σκεφτομουν και το αρκαδι baby αλλα κατεληξα σε αυτο και βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τι παραγγειλες;😊 εγω σκεφτομουν και το αρκαδι baby αλλα κατεληξα σε αυτο και βλεπουμε!!

Πηρα το baby shampoo, baby bath, και γαλάκτωμα με χαμομήλι που έχει δωρο Κολωνία αλλα δε νομιζω να τη χρησιμοποιήσω... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia13 είπε:

Πηρα το baby shampoo, baby bath, και γαλάκτωμα με χαμομήλι που έχει δωρο Κολωνία αλλα δε νομιζω να τη χρησιμοποιήσω... 

 

Τελεια😊😊 εε ναι για αρχη δε νομιζω κ εγω να κανει, αργοτερα!! Αντε να ερθουν τα μωρακια μας θα τρελαθουμε ολες😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελεια😊😊 εε ναι για αρχη δε νομιζω κ εγω να κανει, αργοτερα!! Αντε να ερθουν τα μωρακια μας θα τρελαθουμε ολες😜

Αστα, ανυπομονώ!! Περιμενω να περασει ο καιρος πως και πως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Αστα, ανυπομονώ!! Περιμενω να περασει ο καιρος πως και πως.. 

Κ εγω το ιδιο αμα τα βλεπω ειδικα ολα αυτα τρελαινομαι!!

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Αστα, ανυπομονώ!! Περιμενω να περασει ο καιρος πως και πως.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ Αρκάδι πράσινο πήρα.λενε ότι είναι το πιο ακίνδυνο.pharmasept για κρέμα κ αφρολουτρο.weleda για αλλαγή Πάνας. Αυτά έχω στην λίστα.μονο για τα μπουκάλια δεν ξέρω άμα χρειάζεται απορρυπαντικό.αφου μετά τα αποστειρωνουμε. @Ioann89 βρεφοζυγος πρέπει να είναι ζυγαριά κ οι λαβετες πρέπει να είναι τα πανακια που βάζουμε για να ρευτουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ Αρκάδι πράσινο πήρα.λενε ότι είναι το πιο ακίνδυνο.pharmasept για κρέμα κ αφρολουτρο.weleda για αλλαγή Πάνας. Αυτά έχω στην λίστα.μονο για τα μπουκάλια δεν ξέρω άμα χρειάζεται απορρυπαντικό.αφου μετά τα αποστειρωνουμε. @Ioann89 βρεφοζυγος πρέπει να είναι ζυγαριά κ οι λαβετες πρέπει να είναι τα πανακια που βάζουμε για να ρευτουν.

Χρειαζόμαστε ζυγαριά για τα μωρα; Πρώτη φορά τ ακούω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...