Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ωωωωχχ δε μας φτανανε όλα τα άλλα έχουμε και τον κορωνοιο!! Εύχομαι να είναι όλα καλά Annie μου και να μη κολλήσατε!!!! Να προσέχεις τον εαυτό σου και τα μπεμπακια και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ μέχρι να μάθετε!!! 

Μακάρι κοριτσάκι μου!! Μα λέω ρε γαμωτο είναι δυνατόν;; Δεν μπορείς να φανταστείς ποσό προσέχουμε γενικά!! Άσε που δεν βγαίνουμε από το σπίτι. Γι αυτό λέω πως πρέπει να κόλλησε όταν έβαλε το βηματοδότη στο νοσοκομείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Χαίρομαι πολύ για σένα κορίτσι μμ περιμένω πώς κ πως την Παρασκευή να πάω γυναικολόγο να δω τι θα με πει κ για το Doppler κ για το κοριτσάκι Μ να μη. Έχει επιρεαστει γιατί ακόμα με την ινσουλίνη ότι ναναι γίνεται έφτασα 6 μονάδες κ τώρα ξανά κατέβασα στο 4 γιατί πάω για υπογλυκαιμία κ με 4 δεν πέφτει έχω μπερδευτεί πολυυυ.ευχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας.

Μακαρι κοριτσάκι μου!!!! Δεν πιστεύω να έχει επηρεαστεί ! Σύμφωνα με τον χτεσινό γιατρό θα πρέπει να έχει ξεφύγει πολύ το σάκχαρο και να μην προσεχει η μαμά για να επηρεαστεί το μωρό! Και είπε πως πρώτα επηρεάζεται ο πλακούντας και μετά το μωρό! Ναι δεν είμαστε και για υπογλυκαιμίες! Πάλι ζορίζεται το μωρό! Μήπως να πάρεις και εσυ το contour μήπως δεις διαφορά και εσυ;;  Στε ζάχαρο μωράκια το είχαν τοπ ! Και αφού πας για υπογλυκαιμία μήπως ρυθμίστηκε; Ότι σου πει ο γιατρός δεν το λέω έτσι! Για να μην παρεξηγηθώ! Είναι και ανάδρομος ο Ερμής ! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

@Dona90 κορίτσια έχω δει νιπτήρα σε φίλη μου ήταν ψηλός και δίπλα εκεί που  γυρίζουμε για να ανοίξει η βρύση είχε θερμοκρασίες . Και εφόσον έχει ζεστο νερό με το που ανοίξεις την βρύση έχεις ρυθμισνενη την Θερμοκρασια και απλά έπλενες το μωράκι εύκολα! Σκέφτομαι να πάρω και εγώ ! Επίσης μπουκάλια και πιπίλες παίρνουμε πριν γεννήσουμε;;

Στείλε μ άμα το βρεις αυτό με το θερμόμετρο.εγω έχω σκάσει με το που θα βολεύει να την κάνωμπάνιο επειδη είναι πολύ μικρό οπότε Μ δωσαν μια μπανιεριτσα με δυχτακι χωρίς βάση θα την βάζω εκεί κ άμα δεν βολεύει τότε θα πάρω άλλη.βλεποντας κ κάνοντας .όσο για τα μπιμπερο πιπίλες θα πάρω από 2 για ώρα ανάγκης γιατί θέλω πολύ να θηλάσω.κ έμαθα ότι της μαμ τα περνούν πιο εύκολα .όλο δοκιμές βθαμαστε στην αρχή.πως πάτε με τα ψώνια σας?εγώ χθες έκανα την λίστα για την κλινική κ θα αρχίσω να παραγγέλνω κ τα φαρμακευτικά από το ίντερνετ που είναι πιο φθηνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου!! Μα λέω ρε γαμωτο είναι δυνατόν;; Δεν μπορείς να φανταστείς ποσό προσέχουμε γενικά!! Άσε που δεν βγαίνουμε από το σπίτι. Γι αυτό λέω πως πρέπει να κόλλησε όταν έβαλε το βηματοδότη στο νοσοκομείο 

Περαστικά κορίτσι μμ όλα θα πάνε καλά να σκέφτεσαι θετικά.επειδη το πέρασα κ εγώ να νομίζω ότι έχω κ τελικά όλα καλά.με είχε πάρει από κάτω κ τελικά ούτε ο άντρας της φίλης Μ δεν είχε κολλήσει που μέναν μαζί οπότε μην φοβάσαι δεν είναι τόσο εύκολο.ασε που τα φουσκώνουν κ λίγο οπότε αφού είναι καλά η γιαγιακα σ θα είναι όλα καλα κ σύντομα κοντά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Στείλε μ άμα το βρεις αυτό με το θερμόμετρο.εγω έχω σκάσει με το που θα βολεύει να την κάνωμπάνιο επειδη είναι πολύ μικρό οπότε Μ δωσαν μια μπανιεριτσα με δυχτακι χωρίς βάση θα την βάζω εκεί κ άμα δεν βολεύει τότε θα πάρω άλλη.βλεποντας κ κάνοντας .όσο για τα μπιμπερο πιπίλες θα πάρω από 2 για ώρα ανάγκης γιατί θέλω πολύ να θηλάσω.κ έμαθα ότι της μαμ τα περνούν πιο εύκολα .όλο δοκιμές βθαμαστε στην αρχή.πως πάτε με τα ψώνια σας?εγώ χθες έκανα την λίστα για την κλινική κ θα αρχίσω να παραγγέλνω κ τα φαρμακευτικά από το ίντερνετ που είναι πιο φθηνά.

Εγώ χτες πήρα την λίστα με το τι θέλουν στην κλινική!!α! Για μπανάκι μου είπαν stoke είναι σιλικόνης και μαζεύει! Δεν έχω δει τίποτα από κοντά! Αν δεν έχεις χώρο βολεύει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμη τίποτα.. μου έδωσαν ρουχαλάκια και φορμακια φίλες μου, οπότε δε θα αγοράσω κάτι από αυτά αρχικά, θα δω μετά τη γέννα. Επίσης θα βάψουμε από βδομάδα το δωμάτιο και λέω να παραγγείλω και λευκά είδη και κλπ μιας και ξεκινάνε οι προσφορές από Νοέμβρη. Επίσης θα κοιτάξουμε και για καρότσι. Αυτά.. ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά να παραγγέλνω αφρόλουτρα κι όλα τα συναφή από ίντερνετικα φαρμακεία!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μακαρι κοριτσάκι μου!!!! Δεν πιστεύω να έχει επηρεαστεί ! Σύμφωνα με τον χτεσινό γιατρό θα πρέπει να έχει ξεφύγει πολύ το σάκχαρο και να μην προσεχει η μαμά για να επηρεαστεί το μωρό! Και είπε πως πρώτα επηρεάζεται ο πλακούντας και μετά το μωρό! Ναι δεν είμαστε και για υπογλυκαιμίες! Πάλι ζορίζεται το μωρό! Μήπως να πάρεις και εσυ το contour μήπως δεις διαφορά και εσυ;;  Στε ζάχαρο μωράκια το είχαν τοπ ! Και αφού πας για υπογλυκαιμία μήπως ρυθμίστηκε; Ότι σου πει ο γιατρός δεν το λέω έτσι! Για να μην παρεξηγηθώ! Είναι και ανάδρομος ο Ερμής ! Χαχαχα

Χαχχααχχα άσε κ εγώ μέσα στην ζαλουρα είμαι σαν μεθυσμένη ώρες ώρες.εχω αλλάξει αυτό σκέψου είναι το τρίτο που Μ έδωσε η ενδοκρινολόγος κ Μ είπε μόνο άμα δεις κάτι περίεργο στις μετρήσεις θα κάνεις κ άλλη κ άμα έχει μεγάλη διαφορά.ως τώρα πάνω κάτω 5 είμαι οπότε μπορεί απλά να μην Μ τεριαζει η ινσουλίνη .κ οι 2 γιατροί Μ λένε βλέποντας κ κάνοντας.εχω 10μερες να δω πάνω από 100 κάτι είναι κ αυτό νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Χαχχααχχα άσε κ εγώ μέσα στην ζαλουρα είμαι σαν μεθυσμένη ώρες ώρες.εχω αλλάξει αυτό σκέψου είναι το τρίτο που Μ έδωσε η ενδοκρινολόγος κ Μ είπε μόνο άμα δεις κάτι περίεργο στις μετρήσεις θα κάνεις κ άλλη κ άμα έχει μεγάλη διαφορά.ως τώρα πάνω κάτω 5 είμαι οπότε μπορεί απλά να μην Μ τεριαζει η ινσουλίνη .κ οι 2 γιατροί Μ λένε βλέποντας κ κάνοντας.εχω 10μερες να δω πάνω από 100 κάτι είναι κ αυτό νομίζω.

Τέλεια!!!!!! Εννοείται κάτι είναι και αυτό και πολύ σημαντικό!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμη τίποτα.. μου έδωσαν ρουχαλάκια και φορμακια φίλες μου, οπότε δε θα αγοράσω κάτι από αυτά αρχικά, θα δω μετά τη γέννα. Επίσης θα βάψουμε από βδομάδα το δωμάτιο και λέω να παραγγείλω και λευκά είδη και κλπ μιας και ξεκινάνε οι προσφορές από Νοέμβρη. Επίσης θα κοιτάξουμε και για καρότσι. Αυτά.. ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά να παραγγέλνω αφρόλουτρα κι όλα τα συναφή από ίντερνετικα φαρμακεία!!! 

Κ εγώ έτσι λέω πήρα από ένα σάιτ δοκιμαστικά να δω ποιότητες spitishop λέγετε σεντόνι για λίκνο όχι τόσο καλό πετσέτες πολύ ωραίες κ κουβερτουλα καλή τιμή.κ τώρα τα υπόλοιπα από μαγαζιά γιατί έτσι δεν βλέπω ποιότητα.αμα βρεις κανένα οικονομικό φαρμακείο πες γιατί όλα πάνω κάτω ίδια μου βγαίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Εμείς δεν έχουμε πάρει ακόμη τίποτα.. μου έδωσαν ρουχαλάκια και φορμακια φίλες μου, οπότε δε θα αγοράσω κάτι από αυτά αρχικά, θα δω μετά τη γέννα. Επίσης θα βάψουμε από βδομάδα το δωμάτιο και λέω να παραγγείλω και λευκά είδη και κλπ μιας και ξεκινάνε οι προσφορές από Νοέμβρη. Επίσης θα κοιτάξουμε και για καρότσι. Αυτά.. ξεκίνησα κι εγώ σιγά σιγά να παραγγέλνω αφρόλουτρα κι όλα τα συναφή από ίντερνετικα φαρμακεία!!! 

Ποια αφρόλουτρα πήρες κοπέλα μ; Και εγώ αυτό σκέφτηκα,,, αφού δεν πήρα τίποτα ακόμη θα τ αφήσω μια βδομάδα ακόμη που αρχίζουν και οι προσφορές! Τι χρωμα θα βάψετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτή που έχω δει δεν είναι ακριβώς αυτή αλλά παρόμοια ! 

5CC9DCF0-0111-4D76-9AEA-D12A57B61694.jpeg

Ααααα ωραία κ ψηλή ψηλή για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Περαστικά κορίτσι μμ όλα θα πάνε καλά να σκέφτεσαι θετικά.επειδη το πέρασα κ εγώ να νομίζω ότι έχω κ τελικά όλα καλά.με είχε πάρει από κάτω κ τελικά ούτε ο άντρας της φίλης Μ δεν είχε κολλήσει που μέναν μαζί οπότε μην φοβάσαι δεν είναι τόσο εύκολο.ασε που τα φουσκώνουν κ λίγο οπότε αφού είναι καλά η γιαγιακα σ θα είναι όλα καλα κ σύντομα κοντά σας.

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Μακάρι να είναι έτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω βρε κορίτσια είστε κ εσείς ζαλισμενες με αυτά που έχουμε να πάρουμε τιμές ποιότητες από πού κ πότε.η μόνο εγώ κάθε μέρα βλέπω την λίστα κ όλο κάτι αλλάζω κ δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω.!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια είστε κ εσείς ζαλισμενες με αυτά που έχουμε να πάρουμε τιμές ποιότητες από πού κ πότε.η μόνο εγώ κάθε μέρα βλέπω την λίστα κ όλο κάτι αλλάζω κ δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω.!!!!!!

Δεν έκανα ακόμη λίστα ! Πρέπει όμως! Αλλά αυτό που λες για την ποιότητα είναι Θέμα! Γιατί βλέπω πολλά στο Ίντερνετ αλλά και αν δεν τα δεις από κοντά πως; Ειδικά αυτά τα πρώτα θέλω να είναι πολύ καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βρε κορίτσια είστε κ εσείς ζαλισμενες με αυτά που έχουμε να πάρουμε τιμές ποιότητες από πού κ πότε.η μόνο εγώ κάθε μέρα βλέπω την λίστα κ όλο κάτι αλλάζω κ δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω.!!!!!!

@Dona90 εννοείται κι εγώ έτσι είμαι.. έψαχνα προχθές για μπουκάλια στο ίντερνετ και πελαγωσα. Επειδή δεν το χω με αυτά θα τα ψάξει ο άνδρας μου, όσον αφορά τις τιμές για καρότσι κ. λ..π

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

@Dona90 εννοείται κι εγώ έτσι είμαι.. έψαχνα προχθές για μπουκάλια στο ίντερνετ και πελαγωσα. Επειδή δεν το χω με αυτά θα τα ψάξει ο άνδρας μου, όσον αφορά τις τιμές για καρότσι κ. λ..π

 

Μπράβο που σε βοηθάει.κ εμένα βοηθάει πολύ στο σπίτι αλλά από μωρουδιακα δεν κοιτάει κ πολλά κ τα ψάχνω όλα εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν στο skroutz βρήκα αφρόλουτρο και σαμπουάν της frezyderm και κρέμες συγκαματος sudocrem και mustela. Αυτά προς το παρόν στην επόμενη παραγγελία θα πάρω μπιμπερό και διάφορα φαρμακευτικά που χρειάζονται.

Από το spitishop λέω να αγοράσω κι εγώ λευκά είδη, μου άρεσαν που τα είδα στο ίντερνετ, τώρα από ποιότητα δε ξέρω κοιτάζω να είναι 100% βαμβακερά. 

Το δωμάτιο λέμε να το κάνουμε γκρι ροζ και (παλ) και να κολλήσω και κάνα αυτοκόλλητο καρδούλες ή κυκλακια. 

Εγώ να σας πω την αλήθεια έχω αρχίσει και αγχωνομαι ότι δε θα προλάβω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μπράβο που σε βοηθάει.κ εμένα βοηθάει πολύ στο σπίτι αλλά από μωρουδιακα δεν κοιτάει κ πολλά κ τα ψάχνω όλα εγώ.

Μωρέ όλοι κάνουν ότι μπορούν, κι εγώ μη νομίζεις τα χαζεύω στο ίντερνετ και του κοινοποιώ τους συνδέσμους για να δει τις τιμές, γιατί δεν το έχω και πολύ με τη σύγκριση τιμών. Επίσης τώρα και με τον κορωνοιο δεν είμαστε και για πολλές βόλτες στα μαγαζιά, ίσως πάω για καρότσι και συρταριερα από κοντά. 

Από νυχτικα για τη βαλίτσα μαιευτηριου είδατε τίποτα κορίτσια???? Αν ναι στείλτε καμιά ιδέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 εμένα μου έδωσε μια φίλη αποστείρωση της chicco. 

Κορίτσια σήμερα είμαι χεσμενη πάνω μου!! Βγήκε η γιαγιά μου θετική στον κορονοιο και την έχουν στο νοσοκομείο. Από την προηγούμενη Τρίτη που είμαι στη μαμά μου μένουμε δίπλα δίπλα με τη γιαγιά, έβαλε βηματοδότη πριν 10 μέρες και πρέπει να κόλλησε στο νοσοκομείο. Το θέμα είναι πως η μαμά φρόντιζε κ τις 2 μας. Εγώ έκανα τεστ την Πέμπτη για την επέμβαση κ ήταν αρνητικό. Θα πάμε μεθαύριο να κάνουμε όλοι τεστ να δούμε τι γίνεται. Σας μιλάω μια τρέλα!! Φοβάμαι για τη γιαγιά, που δόξα το Θεό από το νοσοκομείο λένε πως είναι καλά κ την κρατάνε μόνο επειδη έχει το βηματοδότη αλλά και για τη μάνα μου, ανήκει σε ευπαθείς ομάδες κ αυτή και για μένα κ τα μωρά!! Καραντίνα μέχρι να κάνουμε τεστ κ να βγουν τα αποτελέσματα 

Ωωχ κοριτσι μου υπομονη, ευχομαι να περασει ετσι ανωδυνα για ολους σας!! Παντως σκεψου οτι οι περισσοτεροι το περνανε σας μια ηπια ιωση κ εγω εχω γνωστους εδω που κολλησαν αλλοι δεν ειχαν καν συμπτωματα αλλοι λιγα οποτε ας ελπισουμε σε αυτο!! Ευχομαι περαστικα σρη γιαγια και να ειστε κ ολοι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Μωρέ όλοι κάνουν ότι μπορούν, κι εγώ μη νομίζεις τα χαζεύω στο ίντερνετ και του κοινοποιώ τους συνδέσμους για να δει τις τιμές, γιατί δεν το έχω και πολύ με τη σύγκριση τιμών. Επίσης τώρα και με τον κορωνοιο δεν είμαστε και για πολλές βόλτες στα μαγαζιά, ίσως πάω για καρότσι και συρταριερα από κοντά. 

Από νυχτικα για τη βαλίτσα μαιευτηριου είδατε τίποτα κορίτσια???? Αν ναι στείλτε καμιά ιδέα. 

Εγώ πήρα από αυτό το σάιτ 2 νυχτικιές κοντομανικες κ μια ρόμπα ( είναι πολύ φτηνά κ είναι κρίμα να δώσουμε πολλά λεφτά για 5 μέρες) γιατί Μ είπαν ότι έχει αρκετή ζέστη στις κλινικές κ τώρα θέλω να παρω κ μια πυτζάμα να έχω γιατί δεν Μ κάνει τπτ.

Screenshot_2020-10-27-13-53-18-165_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ χτες πήρα την λίστα με το τι θέλουν στην κλινική!!α! Για μπανάκι μου είπαν stoke είναι σιλικόνης και μαζεύει! Δεν έχω δει τίποτα από κοντά! Αν δεν έχεις χώρο βολεύει ! 

Ναι αυτο θα παρω κ εγω μαλλον κ εχει κ βαση που κ αυτη διπλωνει αν βολευει επισγς!! Ωραιο ειναι εγω το ειδα μια φορα απο κοντα, τωρα θα ξανα παω βεβαια!!! Πφφφ κοριτσια βουνο μου φαινονται ολα αυτα🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι αυτο θα παρω κ εγω μαλλον κ εχει κ βαση που κ αυτη διπλωνει αν βολευει επισγς!! Ωραιο ειναι εγω το ειδα μια φορα απο κοντα, τωρα θα ξανα παω βεβαια!!! Πφφφ κοριτσια βουνο μου φαινονται ολα αυτα🥵

Μαζί σ κ εγώ έτσι νομίζω νιώθω.λεω όταν περνούμε κάτι η κάνουμε λίστα να τα δείχνουμε η μία στην άλλη μπας κ βοηθηθουμε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μαζί σ κ εγώ έτσι νομίζω νιώθω.λεω όταν περνούμε κάτι η κάνουμε λίστα να τα δείχνουμε η μία στην άλλη μπας κ βοηθηθουμε λίγο!

Ναι δικιο εχεις να παιρνουμε καμια ιδεα η μια απο την αλλη!! Εγω δεν εχω παρει τπτ ακομα περα απο την κουνια κ τη συρτιαρερα απο το mothercare, κ ακομα δλδ το σκεφτομαι απο που να παω!! Αν την Κυριακη ειναι ανοιχτα τα μαγαζια θα πεταχτω με τον αντρα μου να δουμε το καροτσι γτ οταν δουλευει δεν βολευει ποτε να παμε εχει ιδια ωραρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...