Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα❣️❣️❣️ Δεν ξέρω,,, πάντως Μερικές φορές γίνεται πολύ σκληρό από την μια Μόνο μεριά,,, λέτε να είναι ενισχυμένη τούμπα; 

 

Καλά αυτό εννοείται!!!!! ❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿

 

Καλημερα !!!! Δεν είναι πάντα από την μια! Τόσο σκληρή από τον μπεμπη λες Ε; Θα δείξει,,· 

Αυτο η τουρλωνει κανα κωλαριγκο😜🤣😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα σκληραίνει η κοιλιά σε κάποια σημεία κι από ότι καταλαβαίνω είναι τα μωρά που γυρνάνε😁😁 ειδικά η μία όλο τουρλωνει κωλαράκι μου φαίνεται!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Και μένα σκληραίνει η κοιλιά σε κάποια σημεία κι από ότι καταλαβαίνω είναι τα μωρά που γυρνάνε😁😁 ειδικά η μία όλο τουρλωνει κωλαράκι μου φαίνεται!!!! 

Ζωήρευουν τα Ζουζουνακια;;;  😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Και μένα σκληραίνει η κοιλιά σε κάποια σημεία κι από ότι καταλαβαίνω είναι τα μωρά που γυρνάνε😁😁 ειδικά η μία όλο τουρλωνει κωλαράκι μου φαίνεται!!!! 

Χαχαχα τα παιδακια μου αυτα απο δω κ περα ολα θα ναι πιο ζωηρα😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα τα παιδακια μου αυτα απο δω κ περα ολα θα ναι πιο ζωηρα😊😊

Έτσι πρέπει μωρε!!!!!! Αλλά θα έχουν χώρα να είναι πιο ζωηρά;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι πρέπει μωρε!!!!!! Αλλά θα έχουν χώρα να είναι πιο ζωηρά;;; 

Εε καποια στιγμη θα στριμωχτουν και δεν θα ειναι τοσο ζωηρα αλλα και παλι θα ακουγονται😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Τι νιώθετε όταν έχετε συσπάσεις κορίτσια Μ γιατί δεν έχω νιώσει κάτι μόνο κάτι πονακια όταν κουράζομαι!

Εγώ προχθές που το κατάλαβα, ένιωθα ένα σφίξιμο στην κοιλιά που επαναλαμβανοταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι νιώθετε όταν έχετε συσπάσεις κορίτσια Μ γιατί δεν έχω νιώσει κάτι μόνο κάτι πονακια όταν κουράζομαι!

Να σου πω εγω το εχω νιωσει μονο ξαπλωμενη, νιωθω οτι σφιγγεται ολη η κοιλια μου και πραγματικα οταν την αγγιζω ειναι πετρα, για μερικα δευτερολεπτα κ μετα ηρεμει!! Κ μπορει μετα να το ξανα κανει, αλλα αυτο μονο ουτε πονο ουτε τπτ αλλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ζωήρευουν τα Ζουζουνακια;;;  😍😍😍

Ναι ζωηρευουν!!! Βέβαια όταν θα μεγελωσουν κι άλλο δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούν να γυρνάνε γιατί είναι και δύο 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Ναι ζωηρευουν!!! Βέβαια όταν θα μεγελωσουν κι άλλο δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούν να γυρνάνε γιατί είναι και δύο 😁

Από ένα σημείο κ μετά δεν γυρνάνε αλλά θα είναι πιο δυνατά όποτε θα τρώμε άσχημες κλωτσιές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Τι νιώθετε όταν έχετε συσπάσεις κορίτσια Μ γιατί δεν έχω νιώσει κάτι μόνο κάτι πονακια όταν κουράζομαι!

Και εγώ σας σφίξιμο το νιώθω και σαν να πετρώνει η κοιλιά! Σκληραίνει δηλαδή!!!!  
κοριτσιαααααα δεν επηρεάστηκε το μωρό από το σάκχαρο! Και οι μετρησεις με το άλλο μηχανήματα ήταν λάθος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Από ένα σημείο κ μετά δεν γυρνάνε αλλά θα είναι πιο δυνατά όποτε θα τρώμε άσχημες κλωτσιές..

Χαχα χαμός θα γίνετε δηλαδή😄😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ σας σφίξιμο το νιώθω και σαν να πετρώνει η κοιλιά! Σκληραίνει δηλαδή!!!!  
κοριτσιαααααα δεν επηρεάστηκε το μωρό από το σάκχαρο! Και οι μετρησεις με το άλλο μηχανήματα ήταν λάθος!!! 

Δοξα το Θεο κοριτσι μου, μπραβο τελεια νεα😊😊🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δοξα το Θεο κοριτσι μου, μπραβο τελεια νεα😊😊🙏🙏

Ο μπεμπης πόζαρε από την ώρα που μπήκα στο γιατρό!!!! Έχουμε τέλειες φωτό! Άλλαξε πολύ !!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ο μπεμπης πόζαρε από την ώρα που μπήκα στο γιατρό!!!! Έχουμε τέλειες φωτό! Άλλαξε πολύ !!! 😍😍😍

Χαχα του αρεσουν οι φωτο μαλλον😜 μπραβο μπραβο τελεια!!! Οποτε δεν ξεκινας κ ινσουλινη τελικα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα του αρεσουν οι φωτο μαλλον😜 μπραβο μπραβο τελεια!!! Οποτε δεν ξεκινας κ ινσουλινη τελικα ε;

Τελικά όχι,,, συνεχίζουμε μετρησεις και βλέπουμε ! Πήρα μια ανάσα που δεν επηρεάστηκε το μωρό να σ πω την αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τελικά όχι,,, συνεχίζουμε μετρησεις και βλέπουμε ! Πήρα μια ανάσα που δεν επηρεάστηκε το μωρό να σ πω την αλήθεια! 

Εε ναι το καταλαβαινω!! Ωραια μια χαρα, κανε τη διατροφη σου κ ολα θα πανε μια χαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εε ναι το καταλαβαινω!! Ωραια μια χαρα, κανε τη διατροφη σου κ ολα θα πανε μια χαρα!!

Έτσι όπως τα λες! Διατροφή και βλέπουμε! Δεν με πείραζε να κάνω ινσουλίνη με τρόμαζε που ήταν αυτό το αβέβαιο . Έχω θέμα δεν έχω. Επηρεάστηκε το μωρό η όχι! Σε ένα μήνα θα τον ξανά δούμε 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι όπως τα λες! Διατροφή και βλέπουμε! Δεν με πείραζε να κάνω ινσουλίνη με τρόμαζε που ήταν αυτό το αβέβαιο . Έχω θέμα δεν έχω. Επηρεάστηκε το μωρό η όχι! Σε ένα μήνα θα τον ξανά δούμε 💙

Ενταξει χαλαρωσε τωρα, αφου οι μετρησεις ηταν λαθος και το μωρακι ειναι μια χαρα, και πιστευω πως ολα θα πανε καλα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ενταξει χαλαρωσε τωρα, αφου οι μετρησεις ηταν λαθος και το μωρακι ειναι μια χαρα, και πιστευω πως ολα θα πανε καλα😊

Πείτε μου τα νέα σας;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/10/2020 at 8:39 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Σε γενικές γραμμές πολύ καλά, αν εξαιρέσεις το ότι έχει κοντύνει πολύ ο τράχηλος κ έχει κάνει χοάνη είμαι μια χαρά. Θα μπω για περιδεση το Σάββατο. Εσυ πως είσαι; Μέρες σ είχα στο μυαλό μου. 

Πως πήγε η περιδεση ;;;; 
καλα εγώ σήμερα εγινα 28 εβδομάδων ... ανυπομονω να περάσει ο καιρός .... γενικά έχω πολύ άγχος να πάνε όλα καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πως πήγε η περιδεση ;;;; 
καλα εγώ σήμερα εγινα 28 εβδομάδων ... ανυπομονω να περάσει ο καιρός .... γενικά έχω πολύ άγχος να πάνε όλα καλά !!!

Όλα καλά κορίτσι μου!! Ξάπλα σπίτι κ όπως κ συ περιμένω να περάσουν οι βδομαδες. Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά κορίτσι μου!! Ξάπλα σπίτι κ όπως κ συ περιμένω να περάσουν οι βδομαδες. Εύχομαι όλα να πάνε καλά για όλες μας!! 

Αμήν Παναγία μου !!! Όλα θα πάνε ΚΑΤ ευχήν .... σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...