Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι πεινάω σε γενικές γραμμές. Σκέψου ότι έχει 2-3 βδομάδες που τρώω βραδινό σε καθημερινή βάση και αυτό είναι σαλάτα ή γιαούρτι με ξηρούς καρπούς μέλι κλπ. Και συ όμως είσαι πολύ καλά με τα κιλά!! Κουβερτούλες μου έχουν δώσει 6 και δε θα πάρω να σου πω την αλήθεια. Θα πάρω σίγουρα παπλωματάκια που έχει το σετ προίκας που διάλεξα. Αχ και μεις βάψαμε το δωμάτιο την προηγούμενη εβδομάδα. Κιτρινάκι το έκανα. Πήραμε υποτίθεται άοσμο οικολογικό χρώμα.. Μπούρδες ακόμα μυρίζει το δωμάτιο. Έχετε το νου σας κορίτσια βάψτε όσο είναι νωρίς για να φύγει η μυρωδιά.

Σκεφτόμουν να τις πάρουμε fleece κουβερτουλες γιατί από ότι διαβάζω κι από ότι μου έλεγε μια κοπέλα εδώ στο Forum δεν κάνει στα μωράκια να βάζουμε μαλλινες. Κι εμείς θέλουμε να βάψουμε.. την άλλη εβδομάδα λέμε, εγώ σκέφτομαι παλ αποχρώσεις του ροζ και του γκρι!!! Ανυπομονώ!!!

Επίσης θέλουμε να πάρουμε και καρότσι και συρταριερα και λευκά ήδη, αλλά περιμένω να ξεκινήσουν οι προσφορές του Νοεμβρίου, πότε ξεκινάνε ξέρει καμία??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σκεφτόμουν να τις πάρουμε fleece κουβερτουλες γιατί από ότι διαβάζω κι από ότι μου έλεγε μια κοπέλα εδώ στο Forum δεν κάνει στα μωράκια να βάζουμε μαλλινες. Κι εμείς θέλουμε να βάψουμε.. την άλλη εβδομάδα λέμε, εγώ σκέφτομαι παλ αποχρώσεις του ροζ και του γκρι!!! Ανυπομονώ!!!

Επίσης θέλουμε να πάρουμε και καρότσι και συρταριερα και λευκά ήδη, αλλά περιμένω να ξεκινήσουν οι προσφορές του Νοεμβρίου, πότε ξεκινάνε ξέρει καμία??? 

1-15 Νοεμβρίου. Εμείς θα πάμε σήμερα μετά το γιατρό  για να παραγγείλουμε το καρότσι. Στα orchestra σου επιστρέφουν το 30% της αξίας σε δωροεπιταγή τώρα τον Οκτώβριο. Τα υπόλοιπα και γω στις εκπτώσεις. Μάλλινες με τίποτα δε θα έπαιρνα εγώ. Είμαι ψιλό αλλεργική. Άμα βάλω μαλλί φουντώνω απευθείας οπότε το φοβάμαι για τα μωρά.fleece και βελούδινες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

1-15 Νοεμβρίου. Εμείς θα πάμε σήμερα μετά το γιατρό  για να παραγγείλουμε το καρότσι. Στα orchestra σου επιστρέφουν το 30% της αξίας σε δωροεπιταγή τώρα τον Οκτώβριο. Τα υπόλοιπα και γω στις εκπτώσεις. Μάλλινες με τίποτα δε θα έπαιρνα εγώ. Είμαι ψιλό αλλεργική. Άμα βάλω μαλλί φουντώνω απευθείας οπότε το φοβάμαι για τα μωρά.fleece και βελούδινες 

Κι εγώ για βελουδινες ή fleece σκεφτόμουν. Ποιο καρότσι θα πάρετε τελικά??? Εμείς σκεφτόμαστε chipolino είναι και οικονομικό. Στα Orchestra κοίταζα κι εγώ για φορμακια αλλά με προβληματιζουν τα νούμερα.. εγώ θέλω 0-3 κι αυτοί το πάνε ανά μήνα και δε ξέρω τι θα τους κάνει... τι ώρα έχεις ραντεβου??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Κι εγώ για βελουδινες ή fleece σκεφτόμουν. Ποιο καρότσι θα πάρετε τελικά??? Εμείς σκεφτόμαστε chipolino είναι και οικονομικό. Στα Orchestra κοίταζα κι εγώ για φορμακια αλλά με προβληματιζουν τα νούμερα.. εγώ θέλω 0-3 κι αυτοί το πάνε ανά μήνα και δε ξέρω τι θα τους κάνει... τι ώρα έχεις ραντεβου??? 

Το peg perego book for two, στις 18.30 έχω γιατρό. Σίγουρα θα πάρω από εκεί και τις προίκες τους καθώς τς έχουν πιο οικονομικά από όλα τα μαγαζιά και θα έχουμε κ την δωροεπιταγή. Ουσιαστικά το καρότσι θα μας βγει στα 380€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το peg perego book for two, στις 18.30 έχω γιατρό. Σίγουρα θα πάρω από εκεί και τις προίκες τους καθώς τς έχουν πιο οικονομικά από όλα τα μαγαζιά και θα έχουμε κ την δωροεπιταγή. Ουσιαστικά το καρότσι θα μας βγει στα 380€

Α ωραία οικονομικά βγαίνει το καρότσι!! Να κοιτάξω κι εγώ τότε για προίκα στα orchestra!! Αντε με το καλό κορίτσι μου σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το peg perego book for two, στις 18.30 έχω γιατρό. Σίγουρα θα πάρω από εκεί και τις προίκες τους καθώς τς έχουν πιο οικονομικά από όλα τα μαγαζιά και θα έχουμε κ την δωροεπιταγή. Ουσιαστικά το καρότσι θα μας βγει στα 380€

Που το βρήκατε τόσο φθηνό το per perego?? Από ότι βλέπω στο Internet το έχει γύρω στα 600

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το peg perego book for two, στις 18.30 έχω γιατρό. Σίγουρα θα πάρω από εκεί και τις προίκες τους καθώς τς έχουν πιο οικονομικά από όλα τα μαγαζιά και θα έχουμε κ την δωροεπιταγή. Ουσιαστικά το καρότσι θα μας βγει στα 380€

Κι εγω το peg perego πηρα το book51 και το καλοκαιρινό!μου άρεσε πιο πολύ απ όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Που το βρήκατε τόσο φθηνό το per perego?? Από ότι βλέπω στο Internet το έχει γύρω στα 600

Στα orchestra, με την κάρτα βγαίνει 545€ και βάλε 30% επιστροφή σε δωροεπιταγή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Στα orchestra, με την κάρτα βγαίνει 545€ και βάλε 30% επιστροφή σε δωροεπιταγή 

Οκ κατάλαβα, οπότε στην επόμενη αγορά σου θα έχεις και 30%!!!Ευχαριστώ για την πληροφορία!!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι πεινάω σε γενικές γραμμές. Σκέψου ότι έχει 2-3 βδομάδες που τρώω βραδινό σε καθημερινή βάση και αυτό είναι σαλάτα ή γιαούρτι με ξηρούς καρπούς μέλι κλπ. Και συ όμως είσαι πολύ καλά με τα κιλά!! Κουβερτούλες μου έχουν δώσει 6 και δε θα πάρω να σου πω την αλήθεια. Θα πάρω σίγουρα παπλωματάκια που έχει το σετ προίκας που διάλεξα. Αχ και μεις βάψαμε το δωμάτιο την προηγούμενη εβδομάδα. Κιτρινάκι το έκανα. Πήραμε υποτίθεται άοσμο οικολογικό χρώμα.. Μπούρδες ακόμα μυρίζει το δωμάτιο. Έχετε το νου σας κορίτσια βάψτε όσο είναι νωρίς για να φύγει η μυρωδιά.

Την πάτησα και εγώ  με το χρωμα ! Βάλαμε και καλά οικολογικό όταν κάναμε την μετακόμιση και έκανα και περισσότερο από το κανονικό χρωμα να ξεμυρίσει!!! Περιμενουμε τα νέα σου❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Ελάχιστα πήρες κορίτσι μου με δίδυμα στην κοιλιτσα σου!συγχαρητηρια👌🏻👌🏻👌🏻

 

Κάποιες φορές έχω ανεβασμένο το νηστείας κυρίως αλλα οταν αγχώνομαι και το μεταγευματικο!εσυ τελείωσες με το βάψιμο τι καλα!!!!εγω θέλω να αδειάσω το δωμάτιο όλο πρώτα,να πάνε όλα τα πράγματα στην αποθήκη και να ξεκινήσω!τι χρώματακι το έκανες;;;

Ενώ είμαι από τις γυναίκες που δεν Μ αρέσει καθόλου το ροζ ούτε σε ρούχα ούτε σε κραγιόν..κ γενικά δεν θέλω ροζ κορίτσι μπλέ αγόρι.. έκανα ένα τοίχο ροζακι σάπιο μήλο απαλό κ το άλλο όλο απαλό μπεζ... ελπίζω να μην φταίνε οι ορμόνες που άλλαξα έτσι γνώμη 😛να μην σκέφτεσαι τίποτα κ να αγαπάς το σώμα σ που μεγαλώνει μια ζωουλα.σκεψου θετικά για να έχεις κ ωραία ανάμνηση από αυτή την όμορφη περίοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Το peg perego book for two, στις 18.30 έχω γιατρό. Σίγουρα θα πάρω από εκεί και τις προίκες τους καθώς τς έχουν πιο οικονομικά από όλα τα μαγαζιά και θα έχουμε κ την δωροεπιταγή. Ουσιαστικά το καρότσι θα μας βγει στα 380€

Με το καλό κορίτσι μου να δεις τα μωρουλια σου. Όταν πάρετε το καρότσι με το καλό κ θες ανέβασε καμια φωτό να δούμε κ μένα Μ άρεσε που το είδα σ φωτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι πεινάω σε γενικές γραμμές. Σκέψου ότι έχει 2-3 βδομάδες που τρώω βραδινό σε καθημερινή βάση και αυτό είναι σαλάτα ή γιαούρτι με ξηρούς καρπούς μέλι κλπ. Και συ όμως είσαι πολύ καλά με τα κιλά!! Κουβερτούλες μου έχουν δώσει 6 και δε θα πάρω να σου πω την αλήθεια. Θα πάρω σίγουρα παπλωματάκια που έχει το σετ προίκας που διάλεξα. Αχ και μεις βάψαμε το δωμάτιο την προηγούμενη εβδομάδα. Κιτρινάκι το έκανα. Πήραμε υποτίθεται άοσμο οικολογικό χρώμα.. Μπούρδες ακόμα μυρίζει το δωμάτιο. Έχετε το νου σας κορίτσια βάψτε όσο είναι νωρίς για να φύγει η μυρωδιά.

Την πάτησα και εγώ  με το χρωμα ! Βάλαμε και καλά οικολογικό όταν κάναμε την μετακόμιση και έκανα και περισσότερο από το κανονικό χρωμα να ξεμυρίσει!!! Περιμενουμε τα νέα σου❣️❣️❣️
κοριτσια θα ξεκινήσω ινσουλίνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Ο τράχηλος κόντυνε πήγε στα 15 χιλιοστά κ έχει κάνει χοάνη. Το Σάββατο θα κάνουμε περιδεση κ ξάπλα. Το κακό είναι πως στις δίδυμες κυήσεις δεν ξέρουν κατά ποσό οφελεί αλλά αν δεν κάνουμε τίποτα μου είπε σε 20 μέρες θα έχεις γεννήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Ο τράχηλος κόντυνε πήγε στα 15 χιλιοστά κ έχει κάνει χοάνη. Το Σάββατο θα κάνουμε περιδεση κ ξάπλα. Το κακό είναι πως στις δίδυμες κυήσεις δεν ξέρουν κατά ποσό οφελεί αλλά αν δεν κάνουμε τίποτα μου είπε σε 20 μέρες θα έχεις γεννήσει.

Τι εβδομαδα είσαι; 

Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kallia13 είπε:

Τι εβδομαδα είσαι; 

Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα!!! 

24+4. Είναι πολύ νωρίς ακόμα ρε γμτ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Ο τράχηλος κόντυνε πήγε στα 15 χιλιοστά κ έχει κάνει χοάνη. Το Σάββατο θα κάνουμε περιδεση κ ξάπλα. Το κακό είναι πως στις δίδυμες κυήσεις δεν ξέρουν κατά ποσό οφελεί αλλά αν δεν κάνουμε τίποτα μου είπε σε 20 μέρες θα έχεις γεννήσει.

Όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου, προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!!!! Και μια φίλη μου χρειάστηκε να κάνει περιδεση στον μήνα που είμαστε εμείς τώρα και πήγαν όλα καλά, γέννησε τα διδυμακια της κανονικά!!!! Εσύ να προσέχεις όσο μπορείς κι όλα θα γίνουν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sweetie79 είπε:

Όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου, προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!!!! Και μια φίλη μου χρειάστηκε να κάνει περιδεση στον μήνα που είμαστε εμείς τώρα και πήγαν όλα καλά, γέννησε τα διδυμακια της κανονικά!!!! Εσύ να προσέχεις όσο μπορείς κι όλα θα γίνουν!!!! 

Καλά πρόσεχα από πριν αλλά τώρα αυτό ήταν.. Πάμε στη μάνα μου από αύριο και μέχρι τη γέννα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις γυρίσαμε από το γιατρό. Ο τράχηλος κόντυνε πήγε στα 15 χιλιοστά κ έχει κάνει χοάνη. Το Σάββατο θα κάνουμε περιδεση κ ξάπλα. Το κακό είναι πως στις δίδυμες κυήσεις δεν ξέρουν κατά ποσό οφελεί αλλά αν δεν κάνουμε τίποτα μου είπε σε 20 μέρες θα έχεις γεννήσει.

Γιατί να μην οφελεί κορίτσι μου; Όλα καλά θα πάνε! Αλήθεια!!!! Περιδεση ξέρω πολλές περιπτώσεις που κάνανε και όλα πήγαν καλά!!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλά πρόσεχα από πριν αλλά τώρα αυτό ήταν.. Πάμε στη μάνα μου από αύριο και μέχρι τη γέννα. 

Και πολύ καλά θα κανείς!!!! Ένιωθες κάτι για την χοάνη; Είχες τσιμπήματα και τέτοια που λένε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και πολύ καλά θα κανείς!!!! Ένιωθες κάτι για την χοάνη; Είχες τσιμπήματα και τέτοια που λένε; 

Όχι ούτε τσιμπήματα ούτε τίποτα. Μόνο τη μπέμπα καταλαβαίνω ότι έχει κάνει σάκο του μποξ τον τραχηλο. Γιατί οι έρευνες είναι αντικρουόμενες σχετικά με την αποδοτικότητα της περιδεσης στις δίδυμες κυήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όχι ούτε τσιμπήματα ούτε τίποτα. Μόνο τη μπέμπα καταλαβαίνω ότι έχει κάνει σάκο του μποξ τον τραχηλο. Γιατί οι έρευνες είναι αντικρουόμενες σχετικά με την αποδοτικότητα της περιδεσης στις δίδυμες κυήσεις. 

Κοριτσάκι μου θα πάνε όλα καλά, εσύ συνέχισε την ξάπλα και μη φοβάσαι θα δεις όλα με το καλό!!! Κατανοώ το άγχος αλλά είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όχι ούτε τσιμπήματα ούτε τίποτα. Μόνο τη μπέμπα καταλαβαίνω ότι έχει κάνει σάκο του μποξ τον τραχηλο. Γιατί οι έρευνες είναι αντικρουόμενες σχετικά με την αποδοτικότητα της περιδεσης στις δίδυμες κυήσεις. 

Αννυ μου θα κανεις τη περιδεση κ θα εισαι ξαπλα κ ολα θα ειναι μια χαρα.συμβαινει γενικως θα στο ειπε κ ο γιατρος.κουραγιοοο κ περαστικα γρηγοραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Την πάτησα και εγώ  με το χρωμα ! Βάλαμε και καλά οικολογικό όταν κάναμε την μετακόμιση και έκανα και περισσότερο από το κανονικό χρωμα να ξεμυρίσει!!! Περιμενουμε τα νέα σου❣️❣️❣️
κοριτσια θα ξεκινήσω ινσουλίνη 

Μιλησες με τον ενδοκρινολογο σου κοριτσι μου ε; δεν πειραζει για καλο θα ναι, ολα καλα θα πανε😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...