Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.χθες πήγα για ψώνια γιατί κ εγώ ιντερνετικα δεν έχω βρει τπτ.ειναι κάτι μαγαζιά που λέγονται lc waikiki δεν ξέρω άμα μπορείς να παραγγείλεις.πειρα με 80 ευρώ 3 μπλούζες ένα φόρεμα ένα κολάν κ μια ζακέτα .

Πολυ καλες τιμες δλδ, θα το ψαξω αν υπαρχει σαιτ του καταστηματος, ευχαριστω πολυ😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλημερα κορίτσια!εγω πηρα από τα πρεναταλ ένα παντελόνι κολάν πολύ βολικό σε προσφορά στα 17€ και πηγα στο Lc Waikiki που πηρα κολάν εγκυμοσυνης με 5€ και παντελόνι εγκυμοσυνης με 10€!με βολέψανε παρα πολύ!πολυ οικονομικά και σχετικά καλα ποιοτικώς👌🏻👌🏻👌🏻

Δεν εχουμε εδω δυστυχως αυτο το μαγαζι μου το πε κ η αλλη κοπελα, πολυ καλες τιμες, θα το δω αν υπαρχει διαδικτυακα, ευχαριστω😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/10/2020 at 7:16 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; καλησπερα κ απο μενα!! Σημερα δεν εχω νιωσει πολυ τη μπεμπα μου, ειναι νωρις λετε σε εβδομαδα για να με ανησυχησει;; βεβαια σημερα ειχα παει στη δουλεια μου να φτιαξω κατι χαρτια κ εφαγα σχεδον ολη μερα εκει κ ημουν σε κινηση δεν ξερω αν αυτο φταιει που δεν την ενιωθα! Αλλα κ τωρα που χαλαρωσα πολυ λιγο😕

Καλημέρα κορίτσια κι εγώ από τα h&m είχα πάρει το καλοκαίρι.. τώρα πάλι θα ξαναχρειαστω γιατί δεν έχω χειμωνιάτικα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλημερα κορίτσια!εγω πηρα από τα πρεναταλ ένα παντελόνι κολάν πολύ βολικό σε προσφορά στα 17€ και πηγα στο Lc Waikiki που πηρα κολάν εγκυμοσυνης με 5€ και παντελόνι εγκυμοσυνης με 10€!με βολέψανε παρα πολύ!πολυ οικονομικά και σχετικά καλα ποιοτικώς👌🏻👌🏻👌🏻

Καλημερα κοπέλα μου!!!  Πως είσαι εσυ;;;;  Που έχουμε τέτοιο κατάστημα στη Λάρισα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου!!!  Πως είσαι εσυ;;;;  Που έχουμε τέτοιο κατάστημα στη Λάρισα; 

Καλημερα κοπέλα μου!εχουμε στο εμπορικό κέντρο!στο fashion city outlet!!!θα βρεις μεγάλη ποικιλία!εγω τα βολεύτηκα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamaa35 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου!εχουμε στο εμπορικό κέντρο!στο fashion city outlet!!!θα βρεις μεγάλη ποικιλία!εγω τα βολεύτηκα πολύ!

Ααααα τέλεια!!!! Θα πάω! Είδα στο site ότι είχε πολλά πράγματα!! Και είδα και πυτζαμες Εγκυμοσυνης! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είχε ωραία πράγματα δηλαδή Ε; 

Ναι ναι κ μην κοιτάτε μόνο εγκυμοσύνη πήρα κ κάποιες μπλούζες που είναι απλά φαρδιές.τωρα μόνο πιτζάμες μου έμειναν από ρούχα για μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι ναι κ μην κοιτάτε μόνο εγκυμοσύνη πήρα κ κάποιες μπλούζες που είναι απλά φαρδιές.τωρα μόνο πιτζάμες μου έμειναν από ρούχα για μένα.

Είχε εκεί;;; Καλε μπλουζάκια δεν χρειάζεται να παίρνουμε εγκυμοσυνης !!! Μέχρι τώρα απλά πήρα μεγαλύτερο νούμερο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είχε εκεί;;; Καλε μπλουζάκια δεν χρειάζεται να παίρνουμε εγκυμοσυνης !!! Μέχρι τώρα απλά πήρα μεγαλύτερο νούμερο! 

Ναι έχει πολλά οικονομικά ρούχα.κ τώρα λέω να πάω orchestra που κάνεις κάρτα μέλους κ έχει πολύ καλές εκπτώσεις για τα παιδικά ρούχα κ μεγάλη ποικιλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Ναι έχει πολλά οικονομικά ρούχα.κ τώρα λέω να πάω orchestra που κάνεις κάρτα μέλους κ έχει πολύ καλές εκπτώσεις για τα παιδικά ρούχα κ μεγάλη ποικιλία.

Έχω ακούσει και εγώ πολύ καλά γι αυτά! Και γενικά ότι έχει συχνά προσφορές ! @Mamaa35 ξέρεις αν στα δικά μας έχει και εγκυμοσυνης ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έχω ακούσει και εγώ πολύ καλά γι αυτά! Και γενικά ότι έχει συχνά προσφορές ! @Mamaa35 ξέρεις αν στα δικά μας έχει και εγκυμοσυνης ; 

Ναι έχει και στα δικά μας τα orchestra αλλα στο μεγάλο το outlet που είναι δίπλα από το fashion city outlet!οποτε βολεύει οταν πας στο lc waikiki να περάσεις κι από κει😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τελείως άκυρο! Και κρέμες για τα μωρα πως διαλέγουμε; Τα παίρνουμε πριν και αυτά έτσι; 

Ναι λογικα θα πρεπει να τα εχουμε ηδη σπιτι οταν τα φερουμε τα μωρακια!! Αυτο ειναι λιγο ρισκο πιστευω γτ δεν ξερουμε αν θα ταιριαξουν αυτα που θα παρουμε στο μωρο μας, εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την frezyderm και μια αλλη που δεν θυμαμαι τωρα οταν μου ρθει θα σου πω!! Ισως πρεπει να παρουμε μικρη συσκευασια για αρχη κ βλεπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Όχι κοριτσάκι μου τι 60€;!;!;;; 160€ η αυχενική και 220€ η β επιπέδου για τα δίδυμα... 

Δε καταλαβαινω γιατι τοσο πολυ  σας χρεωσε στην β !!!!! 130€ κανει η β επιπεδου σε τοπ στην αθηνα που θα παω,(αλλα χωρις αποδειξη)την αυχενικη μου τη χρεωσε 160 επισης και χωρις αποδειξη.Διοτι εχει και την Papp_A μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δε καταλαβαινω γιατι τοσο πολυ  σας χρεωσε στην β !!!!! 130€ κανει η β επιπεδου σε τοπ στην αθηνα που θα παω,(αλλα χωρις αποδειξη)την αυχενικη μου τη χρεωσε 160 επισης και χωρις αποδειξη.Διοτι εχει και την Papp_A μεσα.

Οι τιμές που ανέφερα είναι με απόδειξη. Χωρίς απόδειξη -30€.. Εδώ όλοι έχουν τη β πιο πάνω.. Βασικά να σου πω την αλήθεια δε με απασχόλησαν τα λεφτά. Θεωρείται κορυφή ο γιατρός, είναι τσακάλι κ για τα παιδιά μου χαλάλι.

Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Οι τιμές που ανέφερα είναι με απόδειξη. Χωρίς απόδειξη -30€.. Εδώ όλοι έχουν τη β πιο πάνω.. Βασικά να σου πω την αλήθεια δε με απασχόλησαν τα λεφτά. Θεωρείται κορυφή ο γιατρός, είναι τσακάλι κ για τα παιδιά μου χαλάλι.

Ναι οντως πιο πανω ειναι 30€ με αποδειξη..ναι ενταξει και εγω τα ιδια σκεφτομαι με σενα, αφου εγω εκανα 2 αυχενικες ,νιπτ και θα κανω και 2 επιπεδου χαχα αλλα μου κανει εντυπωση το ποσο χρεωνει εκει..δε το περιμενα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια εγώ ακόμα έχω εμετούς καί Χθές έγινα χαλιά 

Υπομονή, μετά το 1ο 3μηνο μειώνονται τα συμπτώματα. Κατά τη 12η εβδομάδα θα είσαι πολύ καλύτερα αν όχι τελείως καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Υπομονή, μετά το 1ο 3μηνο μειώνονται τα συμπτώματα. Κατά τη 12η εβδομάδα θα είσαι πολύ καλύτερα αν όχι τελείως καλά!

Απλώς ότι φάω δέν μένει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι οντως πιο πανω ειναι 30€ με αποδειξη..ναι ενταξει και εγω τα ιδια σκεφτομαι με σενα, αφου εγω εκανα 2 αυχενικες ,νιπτ και θα κανω και 2 επιπεδου χαχα αλλα μου κανει εντυπωση το ποσο χρεωνει εκει..δε το περιμενα.. 

Ο συγκεκριμένος είναι καθηγητής Πανεπιστημίου δεν ξέρω αν παίζει ρόλο κ αυτό αλλά γενικά οι τιμές πάνω κάτω εκεί είναι. Όλοι κι όλοι 10 είναι στη Θεσσαλονίκη με τους 2-3 να κάνουν το 80% των συνολικών υπερήχων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Να πάρεις το γιατρό σου να σου πει τι μπορεί να κάνεις γι αυτό.

Με έχει δώσει ένα σιρόπι αλλά δέν με κάνει πολύ δουλειά μετά με είπε υπόθετα αλλά δέν μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Με έχει δώσει ένα σιρόπι αλλά δέν με κάνει πολύ δουλειά μετά με είπε υπόθετα αλλά δέν μπορώ 

Δοκίμασε και το τζίντζερ. Εγώ παίρνω αποξηραμένο από μαγαζιά με ξηρούς καρπούς και με βοηθάει πολύ στο στομάχι. Δεν είχα εμετούς βεβαία αλλά καούρες και φούσκωμα. Δεν έχεις να χάσεις κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δοκίμασε και το τζίντζερ. Εγώ παίρνω αποξηραμένο από μαγαζιά με ξηρούς καρπούς και με βοηθάει πολύ στο στομάχι. Δεν είχα εμετούς βεβαία αλλά καούρες και φούσκωμα. Δεν έχεις να χάσεις κάτι. 

Σε νερό το έβαζες η το έτρωγες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με έχει δώσει ένα σιρόπι αλλά δέν με κάνει πολύ δουλειά μετά με είπε υπόθετα αλλά δέν μπορώ 

Κοριτσι μου υπομονη, κ εγω ημουν χαλια μεχρι τα μεσα του 4ου μηνα και δυστυχως δεν με βοηθουσε τπτ, μεχρι κ το νερο εβγαζα, ειχα χασει σχεδον 6 κιλα!! Μονο υπομονη εκανα τπτ αλλο, εμενα δεν μου ειχε δωσει τπτ μονο primperan μου ειχε πει οτι μπορω να πιω αλλα κ αυτο μπορει να μην εκανε τπτ κ προτιμησα να μην το παρω!! Παντως μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει φοβος για το μωρο, αν ωστοσο εσυ νιωθεις πολυ χαλια ξανα παρε τον να του το πεις ισως κατι ακομα σου πει!! Υπομονη κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...