Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Περιπου ιδια ωρα ειναι λεει, κοιτανε αν αναπτυσσετε σωστα με βαση την εβδομαδα που ειναι, αν ειναι σε καλη κατασταση ο πλακουντας κ οι αρτηριες που το θρεφουν το μωρο, αυτα δλδ πιο πολυ τους νοιαζουν τωρα να μην τυχον κ δεν καλυπτεται το μωρο απ οτι καταλαβα!! Και τις φωτο που μου δειξε φαινεται τελειως διαφορετικο το μωρουλι, αλλαξε απο την Β😊 φαινονται οι μαγουλιθρες της εχει μεγαλη διαφορα δλδ!! Δεν ξερω αν σε ολα αλλαζουν ετσι!! Κ τρελαθηκα σε μια φωτο φαινεται να κλαιει το μωρο, λεω δες εδω!! Μαγικο!!

Εντάξει θα τρελαθώ 😍😍😍😍😍αλήθεια λες;;; Ελπίζω όλα να είναι καλά και να δούμε και σε φωτογραφίες πάλι το μωρό! Μας είπαν για ένα κέντρο που κάνει 40€ το τεστ για κορονοιο και ο άντρας μου ψήθηκε για να έρθει κι αυτός μέσα! Αλλά θα ρωτήσω κιολας αν ισχύει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εντάξει θα τρελαθώ 😍😍😍😍😍αλήθεια λες;;; Ελπίζω όλα να είναι καλά και να δούμε και σε φωτογραφίες πάλι το μωρό! Μας είπαν για ένα κέντρο που κάνει 40€ το τεστ για κορονοιο και ο άντρας μου ψήθηκε για να έρθει κι αυτός μέσα! Αλλά θα ρωτήσω κιολας αν ισχύει ! 

Ναι ναι θα τρελαθουμε παλι μου φαινεται🥰🥰 εγω εκνευριστηκα 2 βδομαδες πριν που εκανα εγω τη Β δεν αφηνανε συνοδο σημερα που εκανε εκεινη το ντομπλερ αφηναν λεει κ μπηκε κανονικα, λεω επειτηδες μου το κανουν;😅 αν στο ντομπλερ δεν αφηνουν εεε ενταξει μετα!!! Παρε τηλ να ρωτησεις να το κλεισεις αν ειναι γτ ισως δεν βρεις κ ραντεβου μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χθες όλα καλά σε 2 εβδομάδες θα πάω για αυχενική και με πιάνει ανχος ενα παιδι για να είναι με σύνδρομο down πρέπει να είναι απο οικογένεια;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια χθες όλα καλά σε 2 εβδομάδες θα πάω για αυχενική και με πιάνει ανχος ενα παιδι για να είναι με σύνδρομο down πρέπει να είναι απο οικογένεια;; 

Μπραβο κοριτσι μου τελεια!!! Να μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα ειναι κ στην αυχενικη, παιζουν ρολο η κληρονομικοτητα κ η ηλικια λενε αλλα δεν ειναι απαραιτητο μονο αυτο, να μην το σκεφτεσαι ετσι μια χαρα θα ειναι τα ποσοστα σου θα δεις😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μπραβο κοριτσι μου τελεια!!! Να μην αγχωνεσαι, ολα καλα θα ειναι κ στην αυχενικη, παιζουν ρολο η κληρονομικοτητα κ η ηλικια λενε αλλα δεν ειναι απαραιτητο μονο αυτο, να μην το σκεφτεσαι ετσι μια χαρα θα ειναι τα ποσοστα σου θα δεις😊

Απο ηλικία ειμαι 20 η μάνα μου και ο μπαμπάς μου πάλι καλά όλα καλά και τα αδέλφια είναι καλά κανένας δεν έχει τέτοιο θέμα φοβάμαι γιατί το αγαπάω πολύ το μωρακι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Απο ηλικία ειμαι 20 η μάνα μου και ο μπαμπάς μου πάλι καλά όλα καλά και τα αδέλφια είναι καλά κανένας δεν έχει τέτοιο θέμα φοβάμαι γιατί το αγαπάω πολύ το μωρακι μου 

Και κουνιόταν παρα πολύ το μωρο μου 😁😁😁 με είπε ο γιατρός μου σαν και εμένα νευρικό χαχα και με είπε ήταν πολύ χαρούμενος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Απο ηλικία ειμαι 20 η μάνα μου και ο μπαμπάς μου πάλι καλά όλα καλά και τα αδέλφια είναι καλά κανένας δεν έχει τέτοιο θέμα φοβάμαι γιατί το αγαπάω πολύ το μωρακι μου 

Να μην φοβασαι γτ το αγχος μας τα επηρεαζει τα μωρακια μας, να κανεις μονο ομορφες σκεψεις κ θετικες!! Οι πιθανοτητες σου να υπαρχει κατι ειναι λιγες θεωρητικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να μην φοβασαι γτ το αγχος μας τα επηρεαζει τα μωρακια μας, να κανεις μονο ομορφες σκεψεις κ θετικες!! Οι πιθανοτητες σου να υπαρχει κατι ειναι λιγες θεωρητικα!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Και κουνιόταν παρα πολύ το μωρο μου 😁😁😁 με είπε ο γιατρός μου σαν και εμένα νευρικό χαχα και με είπε ήταν πολύ χαρούμενος 

Ειδες κοριτσακι μου; μια χαρα ειναι το μωρακι σου😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειδες κοριτσακι μου; μια χαρα ειναι το μωρακι σου😊

Ναι όλα τα μωρακια του κόσμου και όλες η μανουλες να είναι καλά με υγεία ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι όλα τα μωρακια του κόσμου και όλες η μανουλες να είναι καλά με υγεία ❤❤❤

Αμην Παναγια μου🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι όλα τα μωρακια του κόσμου και όλες η μανουλες να είναι καλά με υγεία ❤❤❤

Παλι καλά αφήνουν των άντρα μου να έρθει να το δεί το μωρακι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Παλι καλά αφήνουν των άντρα μου να έρθει να το δεί το μωρακι μας 

Θα τον αφησουν κ στην αυχενικη;; εμας στον γιατρο ερχεται στις εξετασεις τις μεγαλες που τις καναμε σε αλλο γιατρο σε κλινικη δεν τον αφησαν δυστυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Θα τον αφησουν κ στην αυχενικη;; εμας στον γιατρο ερχεται στις εξετασεις τις μεγαλες που τις καναμε σε αλλο γιατρο σε κλινικη δεν τον αφησαν δυστυχως!!

Στον γυναικολόγο δεν τών αφήνουν μονο στήν αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Στον γυναικολόγο δεν τών αφήνουν μονο στήν αυχενική 

Αα το αντιθετο!! Εε ωραια κοριτσι μου, ειναι πολυ ωραια εξεταση να σας αρεσει παρα πολυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα το αντιθετο!! Εε ωραια κοριτσι μου, ειναι πολυ ωραια εξεταση να σας αρεσει παρα πολυ😊

Ναι περιμένω πως και πως 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η annie! είπε:

Ελπίζω να μην είναι κ αυτό πιο ακριβό.. Ήδη η β έτσουξε πολύ... εμάς μας βγήκε 60€ πάνω από την αυχενική. Αν ανεβεί τόσο κ το ντοπλερ μας τσάκισαν..

60 ευρώ η αυχενική???εγώ 120 έδωσα φωτιά!!!!!!που πηγαίνεις ?άμα επιτρέπεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

60 ευρώ η αυχενική???εγώ 120 έδωσα φωτιά!!!!!!που πηγαίνεις ?άμα επιτρέπεται

Όχι κοριτσάκι μου τι 60€;!;!;;; 160€ η αυχενική και 220€ η β επιπέδου για τα δίδυμα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;; εχει παρει καποια ρουχα εγκυμοσυνης απο καποιο σαιτ;; εδω ολα τα μαγαζια τα εχουν πανακριβα απο μια βολτα που εκαναζ 45€ ενα κολαν δλδ ελεος🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;; εχει παρει καποια ρουχα εγκυμοσυνης απο καποιο σαιτ;; εδω ολα τα μαγαζια τα εχουν πανακριβα απο μια βολτα που εκαναζ 45€ ενα κολαν δλδ ελεος🙄

Καλά είμαστε εσυ;;; Δεν έχω πάρει.,, το φοβάμαι λίγο! Από H&M πήρα κολλάν ! Μου είπαν πρεναταλ όταν έχει προσφορές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;; εχει παρει καποια ρουχα εγκυμοσυνης απο καποιο σαιτ;; εδω ολα τα μαγαζια τα εχουν πανακριβα απο μια βολτα που εκαναζ 45€ ενα κολαν δλδ ελεος🙄

Καλημέρα κορίτσι μ.χθες πήγα για ψώνια γιατί κ εγώ ιντερνετικα δεν έχω βρει τπτ.ειναι κάτι μαγαζιά που λέγονται lc waikiki δεν ξέρω άμα μπορείς να παραγγείλεις.πειρα με 80 ευρώ 3 μπλούζες ένα φόρεμα ένα κολάν κ μια ζακέτα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ.χθες πήγα για ψώνια γιατί κ εγώ ιντερνετικα δεν έχω βρει τπτ.ειναι κάτι μαγαζιά που λέγονται lc waikiki δεν ξέρω άμα μπορείς να παραγγείλεις.πειρα με 80 ευρώ 3 μπλούζες ένα φόρεμα ένα κολάν κ μια ζακέτα .

Είχε ωραία πράγματα δηλαδή Ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;; εχει παρει καποια ρουχα εγκυμοσυνης απο καποιο σαιτ;; εδω ολα τα μαγαζια τα εχουν πανακριβα απο μια βολτα που εκαναζ 45€ ενα κολαν δλδ ελεος🙄

Καλημερα κορίτσια!εγω πηρα από τα πρεναταλ ένα παντελόνι κολάν πολύ βολικό σε προσφορά στα 17€ και πηγα στο Lc Waikiki που πηρα κολάν εγκυμοσυνης με 5€ και παντελόνι εγκυμοσυνης με 10€!με βολέψανε παρα πολύ!πολυ οικονομικά και σχετικά καλα ποιοτικώς👌🏻👌🏻👌🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά είμαστε εσυ;;; Δεν έχω πάρει.,, το φοβάμαι λίγο! Από H&M πήρα κολλάν ! Μου είπαν πρεναταλ όταν έχει προσφορές! 

Καλα κ εγω κοριτσι μου, θα το δω για H%M γτ στο μαγαζι εδω δεν εχει εγκυμοσυνης μονο αν παραγγειλω κ απο εκει!! Ευχαριστω😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...