Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντιηλιακο


Recommended Posts

Καλησπέρα σας, 

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω ένα μωράκι 4,5 μηνών και  θα ηθελα να σας ρωτήσω αν εσείς βάζετε αντιηλιακο απο τόση μικρή ηλικία στα μωρά σας. Και αν ναι ποιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου,

δεν έχω γίνει μανούλα ακόμα, τώρα είμαι στον τρίτο μήνα της εγκυμοσύνης μου, αλλά επειδή είμαι φαρμακοποιός, ξέρω πως πολλές μανούλες προτιμάνε Baby Sun Care της Frezyderm που είναι κατάλληλο για βρέφη έως 1 έτους. Δέστο : https://www.frezyderm.gr/frontida-mwrou/brefika-antiliaka/baby-sun-care-spf-25-brefiko-antiliako/

Νομίζω πως είναι απαραίτητο τώρα που φτιάχνει ο καιρός να του βάζεις αντηλιακό στο προσωπάκι του και να του το ανανεώνεις κάθε 2-3 ώρες αν είστε έξω. Ελπίζω να βοήθησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αντηλιακο επιβάλεται κορίτσι μου Ρώτησα τον παιδιατρο μου εμένα είναι 7,5 μηνών ο μικρός μου και Εχω πάρει ένα φυτικό μιλάμε τέλειο μυρίζει τέλεια και είναι σαν γιαούρτι στο προσωπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Φοβόμουν επειδή βάζει συνέχεια τα χεράκια στο στόμα της ότι δεν κάνει. Με βοηθήσατε αρκετά. Marriana27 με το καλο σου εύχομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2020 at 11:48 ΠΜ, ο/η Penny89 είπε:

Το αντηλιακο επιβάλεται κορίτσι μου Ρώτησα τον παιδιατρο μου εμένα είναι 7,5 μηνών ο μικρός μου και Εχω πάρει ένα φυτικό μιλάμε τέλειο μυρίζει τέλεια και είναι σαν γιαούρτι στο προσωπο

Μπορείς να μας πεις ποιο είναι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...