Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Ερώτηση κορίτσια.....

Αφορά μόνο όσες κάνετε αντιπηκτικες ενέσεις σε διαστήματα μεγαλύτερα των 5 μηνών συνεχόμενα (σε κάποια προηγούμενη εγκυμοσύνη πχ). Σας έχει τύχει ποτέ να βάλετε την ένεση στο σημείο και να μην μπορεί να πατηθεί το έμβολο ώστε να εγχυθει το φάρμακο? Κάνω στα σημεία δεξιά αριστερά κατω διαγώνια απ τον αφαλό στα 3 δάχτυλα απόσταση.....  Και όσο να ναι μετά από 7 μήνες έχει σκληρύνει η περιοχή... 

Να πω ότι έχω μιλήσει με φαρμακοποιο κ γιατρό... Αλλά θα ήθελα να μάθω αν σας έχει τύχει.... Κ τι κάνατε.... 

Εγώ δεν κάνω τόσο μεγάλο διάστημα αλλά ναι σε κάποια σημεία είναι σαν κόμποι μέσα πλέον.... Δε ξέρω γτ γίνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Κι εμένα αλλά παράλληλα με αγχώνει λίγο! Δεν ξέρω.... όσο περνάνε οι μέρες νιώθω πολύ περίεργα.....  δεν ξέρω τι να υποθέσω τι να σκεφτώ..... μακάρι να μπορούσα να πάρω κάτι να κοιμηθώ και να ξυπνήσω 11/06 με τον φάκελο με τα αποτελέσματα στο χέρι! Και όπως λέει και ο σύζυγος:και μετά ξύπνησες! 😂

Θαρθει η ώρα σου κορίτσι....ονειρεψου την!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Ερώτηση κορίτσια.....

Αφορά μόνο όσες κάνετε αντιπηκτικες ενέσεις σε διαστήματα μεγαλύτερα των 5 μηνών συνεχόμενα (σε κάποια προηγούμενη εγκυμοσύνη πχ). Σας έχει τύχει ποτέ να βάλετε την ένεση στο σημείο και να μην μπορεί να πατηθεί το έμβολο ώστε να εγχυθει το φάρμακο? Κάνω στα σημεία δεξιά αριστερά κατω διαγώνια απ τον αφαλό στα 3 δάχτυλα απόσταση.....  Και όσο να ναι μετά από 7 μήνες έχει σκληρύνει η περιοχή... 

Να πω ότι έχω μιλήσει με φαρμακοποιο κ γιατρό... Αλλά θα ήθελα να μάθω αν σας έχει τύχει.... Κ τι κάνατε.... 

Μου είχε συμβεί κ εμένα αλλά μου είπε η Λευκού να μη βγάζω τον αέρα από τις innohep, να τις κάνω όπως είναι δλδ κ να μην πατάω το σημείο μετά κ όντως απέδωσε! Λογικό μετά από τόσους μήνες να πετυχαίνεις τα ίδια σημεία!! βγες λίγο προς τα έξω ή κάνε κυκλικά τις ενέσεις για να προλαβαίνει να ηρεμήσει το σημείο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria2904 είπε:

Μόλις ήρθα σπίτι κορίτσια!!!!Όλα καλα!!!!Μόλις ξάπλωσα!!!Δεν νιώθω τίποτα!!!!είναι φυσιολογικο;;;;μου είπαν ότι είναι καλά έμβρυα και είναι πολύ ευχαριστημενος ο γιατρός μου...σε 12 μέρες τεστ.....έχω 20 σκαλιά στο σπίτι και όταν τον ρώτησα δεν του πολύαρεσε και μου είπε πολύ αργά να τα ανέβω...Έκανα μια lentogest  και την Τρίτη θα κάνω άλλη μια...αγωγή τα ίδια...6 cyclacur και 3 utrogestan  τα 2 κολπικα..αυτά!!!

Με το καλό να γατζωθουν στη μανούλα τους!!!!!! Σε 12 μέρες άλλη μια εγκυουλα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@annie!  μου όλα καλά!!! Ξεκουρασου και περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο! 

@Nansi  δεν ξέρω για το ουρεοπλασμα να σου πω αλλά μου φαίνεται λογικό να επηρεάσει τον σπέρμα. Θα του δώσει αντιβίωση ο γιατρός κ μετά επανάληψη λογικά! Πιστεύω ότι θα μας ανακοινώσεις συντομα την εγκυμοσύνη σου!!! 

 

Μακάρι 😍🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Με το καλό να γατζωθουν στη μανούλα τους!!!!!! Σε 12 μέρες άλλη μια εγκυουλα!!!!! 

Ευχαριστώ πάρα πολυυυυ!!!!!Μακάρι!!!!!οφείλω να ομολογήσω ότι είμαι και πολύ πιο χαλαρή σε σχέση με τις προηγούμενες μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Τελεια!!!!!με το καλό εύχομαι!!!!!!!!!!καλα αποτελέσματα!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 αντε με το καλό. Χωριακη έχεις στα γενέθλια μου! 😉😁 Τα utrogestan.... τα παίρνεις σαν χάπι δλδ? 

@Taggerisδεν ξέρω..... την μια μέρα λέω ότι όλα είναι καλά την άλλη απελπιζομαι.... διαβάζω και διάφορα σε ιατρικές σελίδες site κλπ! Ότι νιώθω είναι και τελείως διαφορετικό από την πρώτη φορά και κάπου αρχίζω να φρικάρω.... ουφφφφ!!! Δεν την παλεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Με το καλό κορίτσι!! Πήγε πάρα πολύ καλά!!! Με το καλο κ ένα θετικό! 

Όντως είναι αργά για βλαστοκυστες, κανονικά σου λένε την 14η των εμβρυων δλδ σε 9 μέρες... 15/6 μπορείς να κάνεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Εμένα στις 9 μέρες έδειξε. Προφανώς θέλουν πιο μετά για να είναι υψηλή και να μη χρειαστείς πολλές επαναληπτικές.  Όλα θα πάνε καλά!!! Ξεκούραση και ηρεμία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα είναι χαλαρος ο γιατρος μου! Για τον καφε δεν τον ειχα ρωτησει, αλλα όταν καναμε σπερματεγχυση κ ηταν κοντα σε γιορτινες μερες μας ειπε ένα ποτηρακι μπορειτε να πιετε αλλα όχι τσιγαρο! Θα τον ρωτησω όταν ερθει η ωρα περισσοτερες λεπτομερειες! Χιχι

Κοριτσια μου πηγα στην Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σημερα. Αναψα ένα κερακι και προσευχηθηκα για ολες σας! Να εχουμε τη βοηθεια της και την ευλογια της να γινουμε μαμαδες!

@Hope19  @Maria2904   κοριτσια με το καλο να μας ανακοινωσετε σε λιγες μερες τις θετικές χοριακες σας! Ξεκουραση τωρα και όχι αγχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PAPA EVA είπε:

Εμενα είναι χαλαρος ο γιατρος μου! Για τον καφε δεν τον ειχα ρωτησει, αλλα όταν καναμε σπερματεγχυση κ ηταν κοντα σε γιορτινες μερες μας ειπε ένα ποτηρακι μπορειτε να πιετε αλλα όχι τσιγαρο! Θα τον ρωτησω όταν ερθει η ωρα περισσοτερες λεπτομερειες! Χιχι

Κοριτσια μου πηγα στην Αγ. Ειρηνη Χρυσοβαλαντου σημερα. Αναψα ένα κερακι και προσευχηθηκα για ολες σας! Να εχουμε τη βοηθεια της και την ευλογια της να γινουμε μαμαδες!

@Hope19  @Maria2904   κοριτσια με το καλο να μας ανακοινωσετε σε λιγες μερες τις θετικές χοριακες σας! Ξεκουραση τωρα και όχι αγχος!!!

Ευχαριστώ  πολύυυυ!!!!!😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

@Hope19 αντε με το καλό. Χωριακη έχεις στα γενέθλια μου! 😉😁 Τα utrogestan.... τα παίρνεις σαν χάπι δλδ? 

@Taggerisδεν ξέρω..... την μια μέρα λέω ότι όλα είναι καλά την άλλη απελπιζομαι.... διαβάζω και διάφορα σε ιατρικές σελίδες site κλπ! Ότι νιώθω είναι και τελείως διαφορετικό από την πρώτη φορά και κάπου αρχίζω να φρικάρω.... ουφφφφ!!! Δεν την παλεύω! 

Θα έρθω και θα σε δείρω να μη διαβάζεις τίποτα εσύ θα ακούς μόνο τον γιατρό σου και αν έχεις κάποια απορία ή κάποιο προβληματισμό αυτόν θα παίρνεις τηλέφωνο. Να μην ξεχνάς ότι καμία γυναίκα δεν είναι ίδια με την άλλη το ιστορικό σου το ξέρει καλύτερα από όλους ο γιατρός σου και αυτός είναι υπεύθυνος για να σε κατευθύνει. το μυαλό μετά την εμβρυομεταφορά παίζει συνέχεια παιχνίδια και από τα φάρμακα και τις ορμόνες εχουμε τρελές διακυμάνσεις στη διάθεση . Εγώ γινόμουν φοβερά ευσυγκίνητη έκλαιγα με το παραμικρό... Τώρα για παράδειγμα που δεν παίρνω κανένα φάρμακο είμαι λίγο μπετόν αρμέ... χαχαχαχα όταν θα αρχίσω να παίρνω τα ουτροτζεστάν αντίο ζωή κοιμάμαι συνέχεια... Όλα φυσιολογικά είναι αυτά που νιώθεις αλλά μην αφήνεις το μυαλό σου να κάνει αρνητικές σκέψεις βάρα το... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Όλα καλά θα πάνε μάλλον θέλει να είναι σίγουρος.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maria2904 είπε:

Μόλις ήρθα σπίτι κορίτσια!!!!Όλα καλα!!!!Μόλις ξάπλωσα!!!Δεν νιώθω τίποτα!!!!είναι φυσιολογικο;;;;μου είπαν ότι είναι καλά έμβρυα και είναι πολύ ευχαριστημενος ο γιατρός μου...σε 12 μέρες τεστ.....έχω 20 σκαλιά στο σπίτι και όταν τον ρώτησα δεν του πολύαρεσε και μου είπε πολύ αργά να τα ανέβω...Έκανα μια lentogest  και την Τρίτη θα κάνω άλλη μια...αγωγή τα ίδια...6 cyclacur και 3 utrogestan  τα 2 κολπικα..αυτά!!!

Πόσες μέρες σου είπε σπίτι ο γιατρός σ? Ωχ κ εγώ έχω ένα σωρό σκαλιά για να ανέβω σπίτι, με βλέπω εσώκλειστο και είμαι και μόνη μ, θα πρέπει να έχω πολλές προμήθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Πόσες μέρες σου είπε σπίτι ο γιατρός σ? Ωχ κ εγώ έχω ένα σωρό σκαλιά για να ανέβω σπίτι, με βλέπω εσώκλειστο και είμαι και μόνη μ, θα πρέπει να έχω πολλές προμήθειες!!

Ευχαριστω πολυυ!!λοιπον 3 μέρες σίγουρα και μετά καμμία βόλτα μου είπε Αλλά όχι πολλά πράγματα..εγώ θα τον ξαναπάρω την Τρίτη να τον ρωτήσω για σίγουρια...🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα έρθω και θα σε δείρω να μη διαβάζεις τίποτα εσύ θα ακούς μόνο τον γιατρό σου και αν έχεις κάποια απορία ή κάποιο προβληματισμό αυτόν θα παίρνεις τηλέφωνο. Να μην ξεχνάς ότι καμία γυναίκα δεν είναι ίδια με την άλλη το ιστορικό σου το ξέρει καλύτερα από όλους ο γιατρός σου και αυτός είναι υπεύθυνος για να σε κατευθύνει. το μυαλό μετά την εμβρυομεταφορά παίζει συνέχεια παιχνίδια και από τα φάρμακα και τις ορμόνες εχουμε τρελές διακυμάνσεις στη διάθεση . Εγώ γινόμουν φοβερά ευσυγκίνητη έκλαιγα με το παραμικρό... Τώρα για παράδειγμα που δεν παίρνω κανένα φάρμακο είμαι λίγο μπετόν αρμέ... χαχαχαχα όταν θα αρχίσω να παίρνω τα ουτροτζεστάν αντίο ζωή κοιμάμαι συνέχεια... Όλα φυσιολογικά είναι αυτά που νιώθεις αλλά μην αφήνεις το μυαλό σου να κάνει αρνητικές σκέψεις βάρα το... χαχαχαχα

Εχεις απόλυτο δίκιο. Από εχθές έχω λαλήσει!!! Καλά για το στήθος που είναι τούμπανο δεν σχολιάζω αλλά έχω κάτι τραβήγματα χαμηλά και πόνο στη μέση.... κάθε τρεις και λίγο τρέχω τουαλέτα να δω μήπως κατέβηκε τίποτα! Ένα πουκάμισοοοο από αυτό που δένει πίσω παρακαλώωωωω!!!! 😜🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Εχεις απόλυτο δίκιο. Από εχθές έχω λαλήσει!!! Καλά για το στήθος που είναι τούμπανο δεν σχολιάζω αλλά έχω κάτι τραβήγματα χαμηλά και πόνο στη μέση.... κάθε τρεις και λίγο τρέχω τουαλέτα να δω μήπως κατέβηκε τίποτα! Ένα πουκάμισοοοο από αυτό που δένει πίσω παρακαλώωωωω!!!! 😜🤣

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω!! Το μυαλό παίζει τρέλα παιχνίδια!! Λίγη υπομονή ακόμα. Και γω έπιανα τον εαυτό μου να ψάχνει συμπτώματα ώρες ώρες αλλά με τόσα φάρμακα που παίρνουμε πιστεύω πως είναι από εκεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω!! Το μυαλό παίζει τρέλα παιχνίδια!! Λίγη υπομονή ακόμα. Και γω έπιανα τον εαυτό μου να ψάχνει συμπτώματα ώρες ώρες αλλά με τόσα φάρμακα που παίρνουμε πιστεύω πως είναι από εκεί. 

Δίκιο έχεις απλά την πρ. φορά με τα ίδια φάρμακα δεν είχα τίποτα γι αυτό τρελαίνομαι.Δλδ δεν ψάχνω συμπτώματα τα νιώθω... από εχθές νομίζω ότι μου έρχεται περίοδος. Εν τω μεταξύ έχω 2 early τεστ στο σπίτι και έχω λυσσάξει αλλά από την άλλη.... 6η μέρα.... νομίζω είναι πολύ νωρίς για να δειξει μην πάει και χαμένο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

@Hope19 @Maria2904 θετικά αποτελέσματα εύχομαι! Να πάνε ολα καλα κορίτσια :) :) ❤️❤️

Ευχαριστω πολυυυυυυυυ!!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου τα πήραμε τα εμβρυακια μας. Δύο άριστες βλαστοκυστες και βάλαμε και άλλες οκτώ κατάψυξη.. 

Μου έκοψε μόνο την κολπική προγεστερόνη γιατί είδε ερεθισμό στον κόλπο και μου έδωσε canesten για έξι μέρες. Είπε αυτό δεν επειρεαζει αρνητικά. Αντί για κολπική προγεστερόνη μου έβαλε ένεση prolutex , φυσικά και utrogestan 

Σήμερα είχα 60 προγεστερόνη.

Μου είπε 12/6 να κάνω εξετάσεις ε2 και prg .

Χοριακη μου είπε 19/6. Αργά δεν είναι βρε κορίτσια για βλαστοκυστες; Αν πάω νωρίτερα δεν θα έδειχνε; Μάλλον θέλει να είναι σίγουρη η τιμή. 

Οποτε και αυτος μετραει και σημερα προγεστερονη νταξει 60 ειναι τελειο! και σε 6 μερες ξενα τσεκ ,οκ μια χαρα..Απο αντιπηκτική σου εδωσε κατι;τι μαρκα;σε 12 θα φανει σιγουρα ,οποτε μπορεις να πας..και ο δικος μου παντα πιο αργα θελει αλλα λογω του οτι εμενα μου κανει οβιτρελ μετα τις ετ παντα και μαλιστα 2 και φοβαται μη φανει ψευδή η τιμη λογω της οβιτρελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...