Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η peacock είπε:

@annie! Eχεις μεγαλη ροή; Πονας κιολας;

Όχι δεν έχω μεγάλη ροη. Και τώρα μειώθηκε και γύρισε σε καφέ πάλι. Πονάω λίγο περισσότερο απ όσο τις προηγούμενες μέρες. Όχι όμως κάτι αβασταχτο. Στην περίοδο πονάω πολύ περισσότερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μειώθηκε τώρα. Βγήκε η χοριακη 7260.. Ακόμα χειρουργείο είναι με τη γραμματέα μίλησα θα με πάρει σε καμμία ώρα ο γιατρός 

Τελεια η χοριακουλα σου.. Ολα καλα θα πανε κοριτσαρα μου θα το δεις.. Μην φοβασαι.. Η χοριακη δειχνει οτι ολα πανε καλα! Θα στο επιβεβαιώσει και ο γιατρός θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Όχι δεν έχω μεγάλη ροη. Και τώρα μειώθηκε και γύρισε σε καφέ πάλι. Πονάω λίγο περισσότερο απ όσο τις προηγούμενες μέρες. Όχι όμως κάτι αβασταχτο. Στην περίοδο πονάω πολύ περισσότερο 

Μείνε ξαπλωμενη, όσο μπορείς ψυχραιμία. Μίλα με τον γιατρό σου μήπως σου αυξήσει την προγεστερόνη. Είναι πολύ θετικό που σταμάτησε και γύρισε σε καφέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Όχι δεν έχω μεγάλη ροη. Και τώρα μειώθηκε και γύρισε σε καφέ πάλι. Πονάω λίγο περισσότερο απ όσο τις προηγούμενες μέρες. Όχι όμως κάτι αβασταχτο. Στην περίοδο πονάω πολύ περισσότερο 

@annie μου ξεκουράσου και προσπάθησε να ηρεμήσεις.. ξέρω ότι είναι δύσκολο.. κι εγώ τώρα που το διάβασα με έπιασε αγωνία!! Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δε ξερω αγαπη καθολου για αυτους. :-(

ΩΩΩ κρίμα! Ειδε η μανα μου ενα ονειρο και ενοιωσε οτι ηταν για μενα.. Μακαρι! Τη λενε Μαρια και ειδε οτι πηγε σε ενα χωριο σε μια φιλη της που τη λενε Δεσποινα (ηθελε να μου εξηγησει μηπως επειδη ειναι το ονομα της Παναγιας) . Ηταν και καλά έγκυος η ίδια (η μαμα μου) να σας πω ότι είναι σε εμμηνοπαυση η μαμα μου. Και της λεει της μαμα μου η Δεσποινα εισαι εγκυος σου λεω και λεει η μαμα μου μας δεν γινεται αποκλειεται και η Δεσποινα της λεει εισαι σου λεω, εισαι. Η μαμα μου σκεφτηκε οτι ισως σχετιζεται με μενα που προσπαθω. Αλλα εγω δεν νομιζω. Αφου τον εαυτο της ειδε στο ονειρο. Μαλλον ειναι η σκεψη της για μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

ΩΩΩ κρίμα! Ειδε η μανα μου ενα ονειρο και ενοιωσε οτι ηταν για μενα.. Μακαρι! Τη λενε Μαρια και ειδε οτι πηγε σε ενα χωριο σε μια φιλη της που τη λενε Δεσποινα (ηθελε να μου εξηγησει μηπως επειδη ειναι το ονομα της Παναγιας) . Ηταν και καλά έγκυος η ίδια (η μαμα μου) να σας πω ότι είναι σε εμμηνοπαυση η μαμα μου. Και της λεει της μαμα μου η Δεσποινα εισαι εγκυος σου λεω και λεει η μαμα μου μας δεν γινεται αποκλειεται και η Δεσποινα της λεει εισαι σου λεω, εισαι. Η μαμα μου σκεφτηκε οτι ισως σχετιζεται με μενα που προσπαθω. Αλλα εγω δεν νομιζω. Αφου τον εαυτο της ειδε στο ονειρο. Μαλλον ειναι η σκεψη της για μενα!

Εχω ανατριχιασει και βεβαια σχετιζεται !! Αλλα εσυ εχεις ηδη  πολυ μεγαλες πιθανοτητες να μεινεις με τη μία και χωρις ερμηνεια ζωδιων :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εχω ανατριχιασει και βεβαια σχετιζεται !! Αλλα εσυ εχεις ηδη  πολυ μεγαλες πιθανοτητες να μεινεις με τη μία και χωρις ερμηνεια ζωδιων :-)

Μακάρι.. Η μαμά μου γενικά βλέπει όνειρα που τις βγαίνουν.. ΚΙ εγώ γενικά πιστεύω στο ένστικτο.. Πολύ παράξενο όνειρο πάντως!

Εσύ πότε έχεις οωληψία τώρα? Μέσα στο μήνα δεν θα κάνεις και εμβρυομεταφορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Μακάρι.. Η μαμά μου γενικά βλέπει όνειρα που τις βγαίνουν.. ΚΙ εγώ γενικά πιστεύω στο ένστικτο.. Πολύ παράξενο όνειρο πάντως!

Εσύ πότε έχεις οωληψία τώρα? Μέσα στο μήνα δεν θα κάνεις και εμβρυομεταφορά?

Δευτερα ειμαι 8η μερα κυκλου κ θα παω για υπερηχο, εκει θα φανει αν βγει δευτερο ωαριο και λογικα ωοληψια τεταρτη.ετσι με παει συνηθως 10 ή 11 μερα ωοληψια.θα μεταφερω κατευθειαν.θα αποψυξει τα 2 εμβρυα 3ης μερας και θα τα αφησει για βλαστοκυστες και τα 1ή 2 φρεσκα το ιδιο.. γιατί πρεπει να μεταφερω 5η μερα(συμφωνα με ενα ερα τεστ που εκανα).αυτα μου ειπε χτες κ με τρελανε..Αλλα και ενα να μεινει θα το μεταφερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Δευτερα ειμαι 8η μερα κυκλου κ θα παω για υπερηχο, εκει θα φανει αν βγει δευτερο ωαριο και λογικα ωοληψια τεταρτη.ετσι με παει συνηθως 10 ή 11 μερα ωοληψια.θα μεταφερω κατευθειαν.θα αποψυξει τα 2 εμβρυα 3ης μερας και θα τα αφησει για βλαστοκυστες και τα 1ή 2 φρεσκα το ιδιο.. γιατί πρεπει να μεταφερω 5η μερα(συμφωνα με ενα ερα τεστ που εκανα).αυτα μου ειπε χτες κ με τρελανε..Αλλα και ενα να μεινει θα το μεταφερω..

Tέλεια! Αυτη τη φορα θα πάνε όλα καλά! Θα το δεις.. Εχεις πάει πολύ οργανωμένα...Μακαρι να τα βάλεις όλα όσα μαζέψεις!💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δευτερα ειμαι 8η μερα κυκλου κ θα παω για υπερηχο, εκει θα φανει αν βγει δευτερο ωαριο και λογικα ωοληψια τεταρτη.ετσι με παει συνηθως 10 ή 11 μερα ωοληψια.θα μεταφερω κατευθειαν.θα αποψυξει τα 2 εμβρυα 3ης μερας και θα τα αφησει για βλαστοκυστες και τα 1ή 2 φρεσκα το ιδιο.. γιατί πρεπει να μεταφερω 5η μερα(συμφωνα με ενα ερα τεστ που εκανα).αυτα μου ειπε χτες κ με τρελανε..Αλλα και ενα να μεινει θα το μεταφερω..

Άντε με το καλό κορίτσι!! Θύμισε μου πας με φυσικό κύκλο; Ή ελαφριά διέγερση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Tέλεια! Αυτη τη φορα θα πάνε όλα καλά! Θα το δεις.. Εχεις πάει πολύ οργανωμένα...Μακαρι να τα βάλεις όλα όσα μαζέψεις!💚

Ειμαι αισιοδοξη αλλα οχι τοσο σιγουρη οσο ημουν τις 2 προηγουμενες.αυτη η σιγουρια με εφαγε με τις 2 κουλουρες..μιλαμε για πολυ ανεση χαχα τωρα τρεμω για καποιες στιγμες αλλα μετα το ξεχναω παλι ευτυχως.δε θα ξεχασω ποτε το τηλ για τη χοριακη παρκινσον το χερι κανονικα τρελο τρεμουλο παναγια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Άντε με το καλό κορίτσι!! Θύμισε μου πας με φυσικό κύκλο; Ή ελαφριά διέγερση; 

Με φυσικους μαζεψα 2 και τωρα δοκιμασα για τελευταια φορα με λιγες μοναδες (150) pergoveris μηπως και βγει και δευτερο που ειναι λιγο χλωμο ,αλλα δε πειραζει θα βαλω τα 3.το εκανα για να κλεισει για μενα το θεμα των διεγερσεων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!! 
Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!! 
Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος) 

 

Τέλειαααα!! Συγχαρητηρια !👏👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!! 
Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος) 

 

Τελείααααα....συγχαρητήρια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Giannouli2013 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 92! Και επισημα λοιπον!! 
Η μαια μου ειπε οτι ειναι τελεια για τις μερες που ειμαι .. τη τριτη επαναληπτικη! Ξεκουραση  και ηρεμια ειπε .. ουτε ποτηρι να μη σηκωνω! ( που λεει ο λογος) 

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ξεκουράσου και ηρέμησε τώρα. Όλα πήγαν καλά!

Με το καλό όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ειμαι αισιοδοξη αλλα οχι τοσο σιγουρη οσο ημουν τις 2 προηγουμενες.αυτη η σιγουρια με εφαγε με τις 2 κουλουρες..μιλαμε για πολυ ανεση χαχα τωρα τρεμω για καποιες στιγμες αλλα μετα το ξεχναω παλι ευτυχως.δε θα ξεχασω ποτε το τηλ για τη χοριακη παρκινσον το χερι κανονικα τρελο τρεμουλο παναγια μου.

Αχ εγώ τώρα θα το περάσω αυτό και πιστεύω κι εγώ θα τρέμω τη μέρα της χοριακής.. Εγώ βέβαια φοβάμαι για το αποτέλεσμα , δεν είμαι σίγουρη σε καμμία περίπτωση.

Πιστεύω πραγματικά ότι αυτή τη φορά θα σου πάει καλά και θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! ΤΟ έχεις ψάξει όσο δεν πάει και έχεις προετοιμαστεί πολύ καλά.. Όλα θα πάνε κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

Απαπαπααααα!!!Πιάσαμε την αστρολογία????Έχω μια φίλη που τα ψάχνει όλα αυτά αλλά τώρα που γέννησε δεν προλαβαίνει!

Δλδ εγώ που είμαι δίδυμος και ο σύζυγος υδροχόος (για το τρελοκομείο δλδ 🤣) έχουμε να δούμε τα σόδομα τις επόμενες μέρες ε @Nefeliap???

Πωωωω πώς κάνετε εσείς οι δύο μαζί; Είστε του γιατρού ε; Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ελπίσουμε αυτήν την φορά να πάνε τα πράγματα καλά για όλες μας! Η μέρα της χωριακής είναι "η αρχή και το τέλος" ανεξαρτήτου αποτελέσματος! Η αγωνία χτυπάει κόκκινο για ένα νούμερο...είναι πραγματικά τρομερό πως μέσα σε δευτερόλεπτα εναλλάσσονται χιλιάδες συναισθήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια έχω αίμα!! Περιμένω τη χοριακη να δούμε. Αλλά πάει τελείωσε. Πιστεύω πως το έχασα 

Κορίτσι μου ψυχραιμία μη λες τέτοια λόγια. Ότι και να συμβαίνει θα το αντιμετωπίσετε θα σου δώσει αγωγή ο γιατρός .. μην πανικοβάλλεσαι με το αίμα δεν είναι απαραίτητα κακό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Ας ελπίσουμε αυτήν την φορά να πάνε τα πράγματα καλά για όλες μας! Η μέρα της χωριακής είναι "η αρχή και το τέλος" ανεξαρτήτου αποτελέσματος! Η αγωνία χτυπάει κόκκινο για ένα νούμερο...είναι πραγματικά τρομερό πως μέσα σε δευτερόλεπτα εναλλάσσονται χιλιάδες συναισθήματα!

Εγώ είχα ανεβάσει πίεση έτρεμα κοντεύα να βάλω τα κλάματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωωω πώς κάνετε εσείς οι δύο μαζί; Είστε του γιατρού ε; Χαχαχαχα 

Γιατί καλέ?????Όσοι γνωστοί ασχολούνται με τέτοια μας λένε ότι ταιριάζουμε......2 ζώδια του αέρα φαντάζεσαι τρέλα χαχαχα!!!Είναι ο μόνος άντρας πλάκα πλάκα που κατάφερε να με κάνει καλά σε  πολλούς τομείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Εγώ είχα ανεβάσει πίεση έτρεμα κοντεύα να βάλω τα κλάματα

Μια από τα ίδια...την είχα κάνει γύρω στις 08.30 και μου είπαν περίπου 12.00 θα βγούν τα αποτελέσματα......πήγα δουλειά και άνοιγα από το κινητό συνέχεια  το email μου. Όταν είδα 12.02 στα εισερχόμενα το όνομα το εργαστηρίου κόντεψε να μου πέσει από τα χέρια το τηλέφωνο! Όταν άνοιξα το pdf και είδα 0,9......ένιωσα σαν να πέρασε από μπροστά μου όλη μου η ζωή....... πόση απογοήτευση,ποση αμυχανία.....από κει λοιπόν που καθόμουν σε μια καρέκλα και πρόσεχα, σηκώθηκα και άρχισα να φτιάχνω όλο το μαγαζί! Δεν μπορούσα να τα μπίξω κιόλας εκεί μέσα οπότε ξέσπασα στο εμπορευμα! Δεν θα ήθελα για κανέναν λόγο να ζήσω ξανά κάτι τέτοιο είναι ότι πιο ψυχοφθόρο υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...