Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 2/6/2020 at 3:05 ΜΜ, ο/η Nansi είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση...αυτι είναι τι θέμα μου μπορεί όλοι να λένε "είσαι μικρή προσπάθησε" αλλά εμένα η ηλικία δεν με ενδιαφέρει δεν το κοιτάζω έτσι δηλαδή επειδή είμαι μικρή θα προσπαθώ 2-3 χρόνια χωρίς αποτέλεσμα? 

Αυτά σκέφτομαι...

Ναι κ εγώ μία από τα ίδια ακουγα, αλλά δεν περίμενα ούτε μήνα πήγα κ λέω θέλω να κάνω εξωσωματική.να κάνεις ότι αισθάνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giannouli2013 είπε:

Κοριτσια! Ενταξει δεν αντεξα και πηρα ενα τεστ .. βγηκε θετικοοοοο

χοριακη εχω τη Παρασκευη! 
να χαρω;; 

Φυσικά και να χαρείς !!!! Το θετικό είναι θετικό δεν αλλάζει με τίποτα !!!! Τ αρνητικό μπορεί να αλλάξει 

 

με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Μπράβο κοπέλα μου. Πολυ χάρηκα!!! Θα πάνε ολα τέλεια!!! 😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dolphin είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Τι χαρούμενα νέα βρε κορίτσια!!! Μπράβο μπράβο! Πόση χαρά κ για εμάς τις υπόλοιπες να διαβάζουμε για θετικές χοριακες!🤩 Ποσο χρονών είσαι γλυκιά μου κ ήταν η πρώτη εξωσωματική? Δεν θυμάμαι αν έχεις πει

Σευχαριστωωω τοοοσο πολυ❣️
ναι ειναι η πρωτη μεταφορα αλλα με δευτερη ωοληψια,  λογω ενδομητριωσης δεν βγαζω ποιοτικα ωαρια, γιαυτο ειμαι συγκρατημενη για την εξελιξη! Εχω χαρει γιατι μπορω να μεινω εγκυος. Αυτη η ενδομητριωση ειναι τοσο υπουλη... .Ειμαι 32

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Foverooo! Eytyxos 👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι έγινε έκανες μεταφορά??? Άρα να γίνει τίποτα κ να καταστραφούν δε παίζει;θα με πάρουν πρώτα.

φιλη μου για να καταστραφουν πρεπει να υπογραψεις! δεν καταστρεφεται ετσι γενετικό υλικό! ΑΠλα σου λεω δεν τα εχουν εντοπισει ακομα...

ΕΤ δεν εκανα ακομα αλλα ειμαι στην τελικη προετοιμασία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Μπράβο βρε κορίτσι μου ευτυχώς.. γίνονται και λάθη ..πω πω και πήρες τζαπα τρομάρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η annie! είπε:

Να σαι καλά κορίτσι!!! Θες να σε βάλω στο τυχερό μας πινακακι;

στις πριν 22 ώρες, ο/η annie! είπε:

Να σαι καλά κορίτσι!!! Θες να σε βάλω στο τυχερό μας πινακακι; 

Καλησπέρα!!δεν μπορούσα να απαντήσω νωρίτερα!!εννοειται βάλε με στο τυχερό πίνακακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα Μαρία και καλώς ήρθες!! όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!! Εμένα ο άντρας μου με αζωοσπερμία, βρήκαμε υλικό και τώρα περιμένω να έρθει η περίοδος για να ξεκινήσω τη διέγερση. Ο γιατρός μου λέει πως από τη στιγμή που εμείς δεν έχουμε τίποτα, οι πιθανότητες είναι πολύ υψηλές!! Θα αναμένουμε νέα σου..

Καλή επιτυχία!!

Καλή αρχή κορίτσι μου και σε εσένα εύχομαι!!πραγματικα όλα τα κορίτσια εδώ με ηρεμήσατε!!σας ευχαριστω!!δεν περνάνε και οι μέρες...αύριο έχω το τεστ covid...μπαίνουμε στην τελική ευθεία σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Τελεια νέα!!!!μπραβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

@Giannouli2013 με το καλοοοο μπραβοοο!!!!!

Ευχαριστω πολυ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου ευτυχώς.. γίνονται και λάθη ..πω πω και πήρες τζαπα τρομάρα! 

Έκλαιγα όλη μέρα .... βλέπω και το ροζ και ηρθε και έδεσε το γλυκό !!!!

πουε πας για ετ ;;;;Σάββατο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

φιλη μου για να καταστραφουν πρεπει να υπογραψεις! δεν καταστρεφεται ετσι γενετικό υλικό! ΑΠλα σου λεω δεν τα εχουν εντοπισει ακομα...

ΕΤ δεν εκανα ακομα αλλα ειμαι στην τελικη προετοιμασία!

Άντε με το καλο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Τι ωραία νέα!! Μπράβο κορίτσι!! Θύμισε μου ακούσατε καρδούλα αν θυμάμαι καλά σωστά; Ποσο ήσουν όταν ακούσατε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έκλαιγα όλη μέρα .... βλέπω και το ροζ και ηρθε και έδεσε το γλυκό !!!!

πουε πας για ετ ;;;;Σάββατο ;;;

Από δω και πέρα κάθε μέρα χαμογελαστή! Θα πάνε όλα τέλεια 😀

Ναι το Σάββατο. Θα μεταφέρω βλαστοκυστες. Είχα 18 εμβρυακια χθες για να δούμε πόσα θα φτάσουν βλαστοκυστες.  Πάντως και λόγω μικρής ηλικίας δύο θα βάλουμε!! Ανυπομονώ!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Από δω και πέρα κάθε μέρα χαμογελαστή! Θα πάνε όλα τέλεια 😀

Ναι το Σάββατο. Θα μεταφέρω βλαστοκυστες. Είχα 18 εμβρυακια χθες για να δούμε πόσα θα φτάσουν βλαστοκυστες.  Πάντως και λόγω μικρής ηλικίας δύο θα βάλουμε!! Ανυπομονώ!!😊σ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Από δω και πέρα κάθε μέρα χαμογελαστή! Θα πάνε όλα τέλεια 😀

Ναι το Σάββατο. Θα μεταφέρω βλαστοκυστες. Είχα 18 εμβρυακια χθες για να δούμε πόσα θα φτάσουν βλαστοκυστες.  Πάντως και λόγω μικρής ηλικίας δύο θα βάλουμε!! Ανυπομονώ!!😊

Πιστεύω θα φτάσουν οι 10 !!! Αλλά έχουμε πει δεν μας νοιάζει ποτέ ο αριθμός παρα μόνο η ποιότητα ......θελουμε ένα και καλό ... 

μέχρι τα 35 βάζουν δυο βάσει νόμου .... και εγβ τους παρακαλούσα για παραπάνω και δεν μπυ έβαζαν .....

καλη επιτυχία κορίτσι μου γλυκό μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι έγινε έκανες μεταφορά??? Άρα να γίνει τίποτα κ να καταστραφούν δε παίζει;θα με πάρουν πρώτα.

Έτσι κι εγώ! Μολις πέρασε 1 χρονος με πήραν ακριβώς την ημερομηνία που είχε γίνει η ΕΤ(&κτψ τα περισσεούμενα) . Μην τους τα καθυστερήσω ούτε μια μέρα. Το δεύτερο χρόνο, αργούσαν να με πάρουν και σκεφτομουν βρε λες να τα κατέστρεψαν; Μήπως επειδή δεν τους πλήρωσα αυτομάτως σταματάνε να τα κρατάνε; και θα πάω για ΕΤ και θα μου πουν, ποια έμβρυα; last year! Μου λέει ο άντρας μου, τι κάθεσαι και κάνεις σενάρια; πάρε τηλ να ρωτήσεις. Ε και πήρα και μου είπαν α ναι! σκάσε 200€. Και τα εσκασα και ησύχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Λοιπόν κορίτσια μόλις γύρισα !!! Όλα καλά .... άλλον εργαστηριακό λάθος .... όλα μια χαρά .... είμαι 7 και 2 ημερών 

Άντε μπράβο δόξα τω θεώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψία  🤗

@Nefeliap --> Ιούνιος

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@Hope19 --> 6/06

@Maria2904 --> 6/06

@Tokyo --> Ιούνιος

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki -->Ιούνιος

@nik_02 -->Ιούνιος

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@santaloxilo --> 6/06

@elena0212 --> 10/06

@dimsea --> 11/06

@Dimitra75 --> 11/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

@Sweetie79

@melodyy

@annie!

@Anna32

@Giannouli2013

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...