Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες μας .την Δευτέρα είναι να περάσω επιτροπή και μαζεύω τα δικαιολογητικά για πρόκληση ωοθυλακιορρηξίας μου είπαν να έχω συμπληρωμένες δυο υπεύθυνες δηλώσεις αυτές εννοουνε ;

02473BE4-10B3-4410-8D51-2D0B339FFA21.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή επιτυχία σε όλες μας .την Δευτέρα είναι να περάσω επιτροπή και μαζεύω τα δικαιολογητικά για πρόκληση ωοθυλακιορρηξίας μου είπαν να έχω συμπληρωμένες δυο υπεύθυνες δηλώσεις αυτές εννοουνε ;

02473BE4-10B3-4410-8D51-2D0B339FFA21.png

Ναι ..εγώ επειδή θα πάω χωρίς το σύζυγό μου ζήτησαν να είναι συμπληρωμένη κ επικυρωμένη με γνήσιο υπογραφής.. .πήγε στα ΚΕΠ κ την έκανε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Και εγώ χωρίς τον σύζυγο θα πάω πρέπει να έχω και τίποτα άλλο πέρα από τις εξετάσεις;θέλουν και τα βιβλιάρια ;

Φωτοτυπία τις ταυτότητες σας σίγουρα . Έχεις δει το χαρτί που λέει τα έγγραφα τα έχεις μαζέψει? Ληξιαρχική πράξη γάμου, Άμα, ΑΜΚΑ, βεβαίωση μόνιμης κατοικίας.. δε ξέρω αν Μ διέφυγε κάτι.. ειναι στο αρχείο που βρήκες κ την αίτηση παραπανω.ο,τι θες Μ ρωτάς.. αύριο περνάς η την επόμενη Δευτέρα? Εγώ Παρασκευή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Φωτοτυπία τις ταυτότητες σας σίγουρα . Έχεις δει το χαρτί που λέει τα έγγραφα τα έχεις μαζέψει? Ληξιαρχική πράξη γάμου, Άμα, ΑΜΚΑ, βεβαίωση μόνιμης κατοικίας.. δε ξέρω αν Μ διέφυγε κάτι.. ειναι στο αρχείο που βρήκες κ την αίτηση παραπανω.ο,τι θες Μ ρωτάς.. αύριο περνάς η την επόμενη Δευτέρα? Εγώ Παρασκευή

18 περνάω έχω πολύ ανχος .τα μαζεύω τώρα ώστε την Τρίτη να τα δει ο γιατρός .εξωσωματικη θα κάνω αλλά δεν είχα όλα τα χαρτιά να μου την εγκρίνουν και οι μονάδες που δίνουν μας φτάνουν.μαρουσι θα περάσεις επιτροπή ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

18 περνάω έχω πολύ ανχος .τα μαζεύω τώρα ώστε την Τρίτη να τα δει ο γιατρός .εξωσωματικη θα κάνω αλλά δεν είχα όλα τα χαρτιά να μου την εγκρίνουν και οι μονάδες που δίνουν μας φτάνουν.μαρουσι θα περάσεις επιτροπή ;

Εκτύπωσε το χαρτί κ θα τα δεις όλα ένα ένα με τη σειρά .. κ εννοείται θα τα δείτε κ Μ το γιατρό Μ αν λείπει κάτι θα σ πει... Όχι Αιγάλεω περνάω εγώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Εκτύπωσε το χαρτί κ θα τα δεις όλα ένα ένα με τη σειρά .. κ εννοείται θα τα δείτε κ Μ το γιατρό Μ αν λείπει κάτι θα σ πει... Όχι Αιγάλεω περνάω εγώ.. 

Τα φάρμακα μπορείς να τα πάρεις την ίδια μέρα ;γιατί εγώ την επόμενη ημέρα είναι να αδιαθετησω και δεν θέλω να χάσω και άλλο μήνα άσε που φοβαμαι μην έχουν έλλειψη .θα κάνω με gonal αυτη την φορά για με Menopur δεν είχα πολύ καλή ανταπόκριση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Τα φάρμακα μπορείς να τα πάρεις την ίδια μέρα ;γιατί εγώ την επόμενη ημέρα είναι να αδιαθετησω και δεν θέλω να χάσω και άλλο μήνα άσε που φοβαμαι μην έχουν έλλειψη .θα κάνω με gonal αυτη την φορά για με Menopur δεν είχα πολύ καλή ανταπόκριση .

Ανάλογα αν είναι εκεί οι γιατροί. Για παράδειγμα εμένα στην αρχή Μ έκλεισε 8 Μαϊου, προχθές δλδ κ μετά με πήρε τηλ κ Μ είπε δε θα έχω γιατρούς εκείνη τη μέρα για να πάρεις την έγκριση οπότε έλα στις 15. Εγώ έρχομαι από μακριά για αυτό... Συνήθως όμως απ' ότι ακούω απ' τις κοπέλες εδώ περιμένεις λίγο κ σ φωνάζουν παίρνεις την απόφαση κ πας στο φαρμακείο του Εοππυ κ τα παίρνεις ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ανάλογα αν είναι εκεί οι γιατροί. Για παράδειγμα εμένα στην αρχή Μ έκλεισε 8 Μαϊου, προχθές δλδ κ μετά με πήρε τηλ κ Μ είπε δε θα έχω γιατρούς εκείνη τη μέρα για να πάρεις την έγκριση οπότε έλα στις 15. Εγώ έρχομαι από μακριά για αυτό... Συνήθως όμως απ' ότι ακούω απ' τις κοπέλες εδώ περιμένεις λίγο κ σ φωνάζουν παίρνεις την απόφαση κ πας στο φαρμακείο του Εοππυ κ τα παίρνεις ... 

Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο μπήκα στο Ατλας να τυπώσω την ασφαλιστική ικανότητα και δεν έχει πουθενα να πατήσω εκτύπωση εσείς πως την βγάλατε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο μπήκα στο Ατλας να τυπώσω την ασφαλιστική ικανότητα και δεν έχει πουθενα να πατήσω εκτύπωση εσείς πως την βγάλατε ;

Από οποίον browser (Mozilla,chrome κτλ) κ να μπήκες εχει πανω δεξιά επιλογές, κ επιλέγεις Την εκτύπωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

@Papadakis περιμένουμε χοριακούλα σήμερα! Καλή επιτυχία κορίτσι μου.. Έχουμε πολύ αγωνία:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@Papadakis Χρόνια πολλά για χθες!! Κι εύχομαι τα καλύτερα για σήμερα!! ❤️ 

Μακάρι να έχουμε συνέχεια ευχάριστα νέα από δω και πέρα!! Να χαρούμε και να παίρνουμε κουράγιο όλες μας! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι υπέροχα νέα!!  Μπράβο!!! Τα κατάφερες !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!! Τι υπέροχα νέα!!  Μπράβο!!! Τα κατάφερες !!! 

Δεν μπορώ να το πιστέψω η αλήθεια είναι !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω η αλήθεια είναι !!!!!!

Είπαμε το 10 το καλό !!! Να το πιστέψεις κορίτσι μου !! Σου αξίζει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@lactaki --> 15/5

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@Lily94 --> ? Ιούνιος


@elena0212 --> ?

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Katerinaki83 --> ?

@Steli --> ?

@Hope19 --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍


@annie! --> 19/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> ?

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Νοέμβριος 

Χοριακή 🤞

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Μπράβο ρε κορίτσι!!!! Χαίρομαι παρα Πολύ  για σένα!!!! Συγχαρητήρια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Τέλεια!!! Συγχαρητήρια! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μεγαλώσει η οικογένειά σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω η αλήθεια είναι !!!!!!

WOW!!!! Συγχαρητήρια!!! 

Ρε συ πραγματικά τελικά ο επιμένων νικά... Δεν έχω λόγια, το πίστεψες όταν δεν το πίστευε κανενας άλλος κ τα κατάφερες! Πόσο χαίρομαι αλήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Μπράβοοοοοοο..... Με χαροποίησες πάρα πολύ βρε κορίτσι μου

Στο είχαμε πει ολες πιστεύαμε ότι θα είναι το 10 το καλό όπως έγραψε και η Annie...

Χάρηκα απίστευτα... Με το καλό κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δεν το πιστέψετε !!!! Είναι θετική !!!!!!! 

Τι ευχαριστα νέα είναι αυτά;;;;τα καταφερες!!!! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις κοριτσάκι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Δεν μπορώ να το πιστέψω η αλήθεια είναι !!!!!!

Τι απίθανα νέα!! Το καλύτερο δώρο ήταν αυτό!! Μπράβο!! Μια πολύ χαρούμενη εγκυμοσύνη σου εύχομαι που θα φέρει στην αγκαλιά σας ένα υγιέστατο μωράκι!!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...