Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!! Συγχαρητήρια να πω στις κοπέλες που τα κατάφεραν και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν! Εγώ είμαι στην προσπάθεια ακόμη καθώς μετά από μία φυσική σύλληψη που τελικά δεν προχώρησε, πάμε για εξωσωματική. Υπάρχει θέμα με το σπέρμα αλλά να που μία φορά ήρθε. Επιτροπή θα περάσω στις 12/6 και δε σας κρύβω ότι έχω άγχος για τη συνέχεια και το αν τελικά θα τα καταφέρουμε. Θέλω να ελπίζω στα καλύτερα αλλά ο τελευταίος χρόνος ήταν περίεργος και μου άφησε άγχος και φόβο για το μετά. Δεν γκρινιάζω ξέρω ότι κοπέλες περνούν χειρότερα αλλά κάποιες φορές με πιάνει μία απόγνωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Εάν θέλεις την δίκη μου άποψη βλαστοκύστες ..... για να ξέρεις τι έμβρυα έχεις 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!μακαρι Θεέ μου να πάνε όλα καλά ήταν να ξεκινησω διέγερση και ο γιατρός μου έπαθε ισχυαλγια και ήταν στο κρεββάτι όποτε τώρα περιμένω τον επόμενο κύκλο.λεω όλα στραβά μου πήγαν αλλά ελπιζω να ήταν για καλό και να είναι ο τυχερός μήνας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Ναι ναι μετά του Αγίου πνεύματος βουρ για καρδούλα!!!! 

Δηλαδή σου είπε να πας κατευθείαν τότε?? Είναι πολλές μέρες δε θέλει να δει σακο πριν??? Εμένα με έχει πιάσει η αγωνία μέχρι τη Δευτέρα... Από συμπτώματα πώς είσαι?? Εγώ σήμερα μια χαρά σαν να μην είμαι έγκυος.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια.. Σας έχασα λίγο γιατί είχα πολύ δουλειά.. Σε λίγο έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αύριο λογικά θα κάν ovitrelle αφού Δευτέρα έχω οωληψία.. Ελπίζω να συνεχίζουν όλα καλά σήμερα.. Όσο πλησιαζει η μέρα της οωληψίας έχω άγχος. Σκέφτομαι διάφορα. Αν θ αείναι ποιοτικά αν θα γονιμοποιηθούν, με πόσα έμβρυα θα καταλήξω. Μακάρι να πανε όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια.. Σας έχασα λίγο γιατί είχα πολύ δουλειά.. Σε λίγο έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αύριο λογικά θα κάν ovitrelle αφού Δευτέρα έχω οωληψία.. Ελπίζω να συνεχίζουν όλα καλά σήμερα.. Όσο πλησιαζει η μέρα της οωληψίας έχω άγχος. Σκέφτομαι διάφορα. Αν θ αείναι ποιοτικά αν θα γονιμοποιηθούν, με πόσα έμβρυα θα καταλήξω. Μακάρι να πανε όλα καλα!

Γεια σου, όλα θα πάνε καλά!!! Με το καλό τη Δευτέρα, και όσο μπορείς μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια.. Σας έχασα λίγο γιατί είχα πολύ δουλειά.. Σε λίγο έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αύριο λογικά θα κάν ovitrelle αφού Δευτέρα έχω οωληψία.. Ελπίζω να συνεχίζουν όλα καλά σήμερα.. Όσο πλησιαζει η μέρα της οωληψίας έχω άγχος. Σκέφτομαι διάφορα. Αν θ αείναι ποιοτικά αν θα γονιμοποιηθούν, με πόσα έμβρυα θα καταλήξω. Μακάρι να πανε όλα καλα!

Όλα καλά θα πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Δηλαδή σου είπε να πας κατευθείαν τότε?? Είναι πολλές μέρες δε θέλει να δει σακο πριν??? Εμένα με έχει πιάσει η αγωνία μέχρι τη Δευτέρα... Από συμπτώματα πώς είσαι?? Εγώ σήμερα μια χαρά σαν να μην είμαι έγκυος.... 

Και μένα κοριτσάκι μου 9/6 μου έκλεισε ραντεβού για υπέρηχο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Συγχαρητήρια να πω στις κοπέλες που τα κατάφεραν και καλή επιτυχία σε όσες προσπαθούν! Εγώ είμαι στην προσπάθεια ακόμη καθώς μετά από μία φυσική σύλληψη που τελικά δεν προχώρησε, πάμε για εξωσωματική. Υπάρχει θέμα με το σπέρμα αλλά να που μία φορά ήρθε. Επιτροπή θα περάσω στις 12/6 και δε σας κρύβω ότι έχω άγχος για τη συνέχεια και το αν τελικά θα τα καταφέρουμε. Θέλω να ελπίζω στα καλύτερα αλλά ο τελευταίος χρόνος ήταν περίεργος και μου άφησε άγχος και φόβο για το μετά. Δεν γκρινιάζω ξέρω ότι κοπέλες περνούν χειρότερα αλλά κάποιες φορές με πιάνει μία απόγνωση.

Γεια σου κοριτσι.καταννοουμε τα ιδια σκεφτομαστε ολες ,τι νομιζεις ;! ιδιες αγωνιες..το σπερμα φτιαχνει ευκολακι μην ανησυχεις καθολου για αυτο..ολα θα γινουν!κανε εσυ οτι ειναι να κανεις βρες γιατρο να εμπιστευτεις και προχωρα κανονικα..απολυτως φυσιολογικό το αγχος και η αγωνια σου.Αλλα να σκεφτεσαι και οτι ολα γινονται! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Δηλαδή σου είπε να πας κατευθείαν τότε?? Είναι πολλές μέρες δε θέλει να δει σακο πριν??? Εμένα με έχει πιάσει η αγωνία μέχρι τη Δευτέρα... Από συμπτώματα πώς είσαι?? Εγώ σήμερα μια χαρά σαν να μην είμαι έγκυος.... 

Να σου πω την αλήθεια το υποψιαζομουν ότι κάτι γίνεται αλλά οκ λόγω φαρμάκων πολύ μικρό καλάθι.... Αναγουλιαζα πολύ... Και αναγουλιαζω.. Είχα κ πόνους στη μήτρα σαν περίοδο έντονους αλλά αυτό το είχα δεδομένο.. Απλά προσπαθώ να κρατήσω τον εμετό γτ παίρνω φάρμακα... Έχω κ κάποιες ζαλάδες αλλά ελαφρά πράγματα... Ναι ναι κατευθείαν στις 6+1...εμενα μ φάνηκε κ νωρίς σχετικά για καρδούλα... Οριακό πολύ... Εννοείται κάθε βήμα που κάνουμε έχει τη δική του αγωνία... Κ έχουμε πολλά ακόμη... Δύναμη να έχουμε! Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Να σου πω την αλήθεια το υποψιαζομουν ότι κάτι γίνεται αλλά οκ λόγω φαρμάκων πολύ μικρό καλάθι.... Αναγουλιαζα πολύ... Και αναγουλιαζω.. Είχα κ πόνους στη μήτρα σαν περίοδο έντονους αλλά αυτό το είχα δεδομένο.. Απλά προσπαθώ να κρατήσω τον εμετό γτ παίρνω φάρμακα... Έχω κ κάποιες ζαλάδες αλλά ελαφρά πράγματα... Ναι ναι κατευθείαν στις 6+1...εμενα μ φάνηκε κ νωρίς σχετικά για καρδούλα... Οριακό πολύ... Εννοείται κάθε βήμα που κάνουμε έχει τη δική του αγωνία... Κ έχουμε πολλά ακόμη... Δύναμη να έχουμε! Πως είσαι; 

Νομίζω γύρω στις 6 εβδομάδες ακούνε καρδούλα!!!! Άντε να την ακούσουμε αυτή την καρδούλα όλες μας να αναθαρρησουμε!!! Εγώ καλά σήμερα ειδικά... χθες είχα λιγια πονακια αριστερά αλλά σήμερα τίποτα.. ελπίζω να είναι εκεί και τη Δευτέρα να έχουμε καλά νέα!!! Πόνους περιόδου είχα κι εγώ πριν τη χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Κορίτσια μου 

470 σήμερα!!!! Είμαι τρελαμένη!!!!! @annie14 @annie! Μωρέ μ μπήκε καταλαθος η άλλη κοπέλα!!! Αντε συγχαρητήρια μας κ επίσημα!!! Στην καρδούλα τώρα!!!! 

Μπράβο και σε εσένα κορίτσι μου............Πολύ ωραία νέα όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια.. Σας έχασα λίγο γιατί είχα πολύ δουλειά.. Σε λίγο έχω ραντεβού για υπέρηχο. Αύριο λογικά θα κάν ovitrelle αφού Δευτέρα έχω οωληψία.. Ελπίζω να συνεχίζουν όλα καλά σήμερα.. Όσο πλησιαζει η μέρα της οωληψίας έχω άγχος. Σκέφτομαι διάφορα. Αν θ αείναι ποιοτικά αν θα γονιμοποιηθούν, με πόσα έμβρυα θα καταλήξω. Μακάρι να πανε όλα καλα!

Μην αγχωνεσαι κοριτσάκι. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά!!!!

@melodyy @annie! @Sweetie79 Ολα να σας πάνε Καλά κορίτσια μου κ σύντομα να ακούσετε καρδούλες. 
εμενα με πήραν απ το κεντρο. Κ τα 4 πάνε καλά. Τα 3 είναι άριστα κ το ένα είναι ένα κύτταρο πίσω. Το 5ο ακόμα δε γονιμοποιηθηκε. Όποτε περιμένουμε το νέο τηλέφωνο αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μην αγχωνεσαι κοριτσάκι. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά!!!!

@melodyy @annie! @Sweetie79 Ολα να σας πάνε Καλά κορίτσια μου κ σύντομα να ακούσετε καρδούλες. 
εμενα με πήραν απ το κεντρο. Κ τα 4 πάνε καλά. Τα 3 είναι άριστα κ το ένα είναι ένα κύτταρο πίσω. Το 5ο ακόμα δε γονιμοποιηθηκε. Όποτε περιμένουμε το νέο τηλέφωνο αύριο...

Μπράβο κορίτσι μου!!! Αντε καλή εμβρυομεταφορα και σε σένα τώρα!!!!Και γρήγορα στην τελευταία στήλη από το πινακάκι μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Αντε καλή εμβρυομεταφορα και σε σένα τώρα!!!!Και γρήγορα στην τελευταία στήλη από το πινακάκι μας!!!! 

Μου τελείωσαν τα likes. Σ Ευχαριστω παρά πολύ  Απ το στομα σου και στου θεού τ αφτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μην αγχωνεσαι κοριτσάκι. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά!!!!

@melodyy @annie! @Sweetie79 Ολα να σας πάνε Καλά κορίτσια μου κ σύντομα να ακούσετε καρδούλες. 
εμενα με πήραν απ το κεντρο. Κ τα 4 πάνε καλά. Τα 3 είναι άριστα κ το ένα είναι ένα κύτταρο πίσω. Το 5ο ακόμα δε γονιμοποιηθηκε. Όποτε περιμένουμε το νέο τηλέφωνο αύριο...

Πολύ όμορφα νέα!!!! μπράβο κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Μην αγχωνεσαι κοριτσάκι. Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε ολα καλά!!!!

@melodyy @annie! @Sweetie79 Ολα να σας πάνε Καλά κορίτσια μου κ σύντομα να ακούσετε καρδούλες. 
εμενα με πήραν απ το κεντρο. Κ τα 4 πάνε καλά. Τα 3 είναι άριστα κ το ένα είναι ένα κύτταρο πίσω. Το 5ο ακόμα δε γονιμοποιηθηκε. Όποτε περιμένουμε το νέο τηλέφωνο αύριο...

Ωωωωω με το καλό κορίτσι μου να βάλεις και κατάψυξη!!!! Να είναι όλα τέλεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γίνεται σήμερα ένας χαμός στο μαγαζί. Μόλις βγήκα διάλειμμα! Λοιπόν τα 3 που ήταν τα μεγάλα γονημοποιηθηκαν και τα 3 οπότε Κυριακή πάω για ΕΤ για τα άλλα 2 θα ξέρουμε αύριο κι αν είναι οκ θα τα βάλω κατάψυξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια μου γίνεται σήμερα ένας χαμός στο μαγαζί. Μόλις βγήκα διάλειμμα! Λοιπόν τα 3 που ήταν τα μεγάλα γονημοποιηθηκαν και τα 3 οπότε Κυριακή πάω για ΕΤ για τα άλλα 2 θα ξέρουμε αύριο κι αν είναι οκ θα τα βάλω κατάψυξη! 

Με το καλό κορίτσι μου και σε σένα!!!! Καλή εμβρυομεταφορα 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσια 430!!!!!!! Διπλασιάστηκε!!!! 

Συγχαρητήρια μπράβο 😍😍😍

Τι ευχάριστα νέα καλέ...μαζί με εσάς χαιρόμαστε και ανεβαίνει η διάθεση μας,💞😉💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου και σε σένα!!!! Καλή εμβρυομεταφορα 😘😘

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Για την ΕΤ δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα..... για την εξέλιξη μετά έχω ήδη αρχίσει να ανησυχώ αλλά..... κάθε πράγμα στον καιρό του! 😉😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...