Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Τελεια!!! Ευχομαι να ειναι και αριστης ποιοτητας κοπελα μου! Καλη επιτυχια!!! Να ξεκουραστεις και την Κυριακη! ;) 

Ευχαριστώ πολύ.. μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Κοριτσια μου ειλικρινα παιρνω πολυ δυναμη απο εσας! Βλεπω ποσο πολυ εχετε προσπαθησει οι περισσοτερες εδω μεσα για να εχετε ενα μωρακι! Εμενα ειναι η πρωτη μου φορα και παιρνω κουραγιο απο τα λογια σας! Η επιμονη σας και το ενστικτο σας σας οδηγει σωστα στο να μη χασετε καμια ελπιδα και να ζησετε το ονειρο σας για πρωτη ή δευτερη φορα! Ισως και το Lockdown του κορωνοιου να μας εκανε καλο στην ψυχολογια μας γιατι ηρεμησαμε, ισως να αρχιζει να αλλαζει το 2020 και να ειναι η τυχερη μας χρονια!!! 

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! Ευχομαι σε ολες μας να γεμισουμε το πινακακι μας με εγκυμοσυνες και να δωσουμε και τυχη στα καινουργια κοριτσια που θα ερθουν στην παρεα μας! 

Τι ωραία που τα λες κορίτσι μου.. κι εμένα η πρώτη μου φορά και νοιώθω ακριβώς τα ίδια.. παίρνουμε πολύ δύναμη η μία από την άλλη ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 Ωραία κορίτσι μου!! Καλή ευκολία!! 
 

@Sweetie79 Καλό διπλασιασμό σήμερα!!! Όλα θα είναι καλά!! 
 

@santaloxilo Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Με το καλό να στα βάλουν τα σπορακια και να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> 27/5

@Hope19 --> 30/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@santaloxilo --> 26/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@annie! --> 28/5

@melodyy --> 1/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Sweetie79

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Hope19 Ωραία κορίτσι μου!! Καλή ευκολία!! 
 

@Sweetie79 Καλό διπλασιασμό σήμερα!!! Όλα θα είναι καλά!! 
 

@santaloxilo Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου!! Με το καλό να στα βάλουν τα σπορακια και να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Ανυπομονώ... 

Εσύ πώς είσαι αύριο πας??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!! Ανυπομονώ... 

Εσύ πώς είσαι αύριο πας??? 

@santaloxilo καλημέρα!!! Τι έγινε τελικά;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Επιτροπή 🎫

@kaounmar --> 12/6

Ωοληψια 🤗

@elena0212 --> 27/5

@Hope19 --> 30/5

@PAPA EVA --> Ιούνιος

@lactaki --> Ιούνιος

@Katerinaki83 --> Ιούνιος

@ioannastr --> Ιούνιος

@Lily94 --> ? Ιούνιος

@Taggeris --> Ιούνιος

@JoyCat --> Ιούλιος

@Miti85 --> ?

@Ριρίκα --> ?

@ViKcy --> ?

@Steli --> ?

Εμβρυομεταφορα 😍

@santaloxilo --> 26/5

@Tokyo --> ?

@Antelope --> Ιούνιος 

@Kukki-->Ιούνιος

@Nefeliap --> Ιούλιος 

@Σταυρι --> Σεπτέμβριος

@Anna32 --> ?

@Niki94 --> Σεπτέμβριος 

Χοριακή 🤞

@annie! --> 28/5

@melodyy --> 1/06

Εγκυμοσύνη 🤰

@Sweetie79

@ntinaki88

@Katerina32

@sokola4

@Takira 

@koukou84 

@Papadakis

Κορίτσι μου εσύ πως νοιώθεις; Αντε μεθαύριο έχεις χοριακή!!! Με το καλό..

 

@santaloxilo καλή επιτυχια , να φωλιάσουν στην κοιλίτσα σου για 9 μήνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sweetie79 την Πέμπτη παω. Εσυ έδωσες αίμα σήμερα; @Hope19 καλά είμαι. Λίγο πόνο όπως κάθε μέρα και καθόλου καφέ ή ροζ σήμερα μέχρι στιγμής!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 την Πέμπτη παω. Εσυ έδωσες αίμα σήμερα; @Hope19 καλά είμαι. Λίγο πόνο όπως κάθε μέρα και καθόλου καφέ ή ροζ σήμερα μέχρι στιγμής!! 

Πολύ ωραια! Θα δεις το καφε που είδες θα ήταν απο εμφύτευση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

@Sweetie79 την Πέμπτη παω. Εσυ έδωσες αίμα σήμερα; @Hope19 καλά είμαι. Λίγο πόνο όπως κάθε μέρα και καθόλου καφέ ή ροζ σήμερα μέχρι στιγμής!! 

Ναι έδωσα και περιμένω... Κοντοζυγωνει η Πέμπτη.. αντε με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον! Μπήκα και ειλικρινά με συγκίνησε.Απο τα τρία εμβρια μας δεν επιβίωσε προς μεταφορά ένα μοριδιο.Οποτε έβαλα ένα μοριδιο και μια βλαστοκυστη.Η εμβριολογος μου είπε ότι έκανε μια μικρή διάνοιξη.Γιαβτα δικά μου δεδομένα κρατάμε μικρό καλάθι όπως μου είπε και η ίδια.Μιλαω πάντα για τα δικά μου το τονίζω μιας και ως τώρα έβαζα άριστες βλαστοκυστες που είχαν κανει χαστινγκ μόνες τους( είναι αυτό το σκάσιμο που κάνουν κ ξεχυλιζουν). Κι η εμβριολογος περιμενε κάπως καλύτερη κατάσταση . Να σας πω την αλήθεια δεν αισιόδοξο και σας το λέω με πάσα ειλικρινια.Πιστευω ότι θα είναι αρνητικό.Δεν έβαλα καλά εμβρια ωστόσο αυτά είχα αυτά έβαλα.Κλεινει ενας μεγάλος κύκλος για μένα κορίτσια πολλών χρόνων κ ταλαιπωρίας απογοητεύσεων αλλά και χαράς.Δε σας κρύβω ότι το χρόνο που καθόμουν ξαπλωμένη κοιτούσα γύρω γύρω και προσπαθούσα να συγκρατήσω κάθε εικόνα από το χειρουργείο αφού δεν θα το ξαναδώ...( Ευελπιστώ και κανένα άλλο βέβαια έκτος εξωσωματικών). Ευχαρίστησα ένα προς ένα τα μέλη της μονάδας.Πραγματικα όσοι είστε ένστολοι και δικαιουσε έχω μόνο τα καλύτερα να πω για το Ναυτικό Νοσοκομείο.Απο φάρμακα έχω vasklor 3 φορές τη μέρα και prolutex την 2,5,7,10 μέρα. Φιλισιν και από την αιματολογο ινοχεπ σαλοσπιρ και πρεζολον.Αυτα τα νέα μου.Τεστ μου είπε σε δύο βδομάδες αλλά του είπα αποκλείεται 10η μέρα θα πάω .Αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον! Μπήκα και ειλικρινά με συγκίνησε.Απο τα τρία εμβρια μας δεν επιβίωσε προς μεταφορά ένα μοριδιο.Οποτε έβαλα ένα μοριδιο και μια βλαστοκυστη.Η εμβριολογος μου είπε ότι έκανε μια μικρή διάνοιξη.Γιαβτα δικά μου δεδομένα κρατάμε μικρό καλάθι όπως μου είπε και η ίδια.Μιλαω πάντα για τα δικά μου το τονίζω μιας και ως τώρα έβαζα άριστες βλαστοκυστες που είχαν κανει χαστινγκ μόνες τους( είναι αυτό το σκάσιμο που κάνουν κ ξεχυλιζουν). Κι η εμβριολογος περιμενε κάπως καλύτερη κατάσταση . Να σας πω την αλήθεια δεν αισιόδοξο και σας το λέω με πάσα ειλικρινια.Πιστευω ότι θα είναι αρνητικό.Δεν έβαλα καλά εμβρια ωστόσο αυτά είχα αυτά έβαλα.Κλεινει ενας μεγάλος κύκλος για μένα κορίτσια πολλών χρόνων κ ταλαιπωρίας απογοητεύσεων αλλά και χαράς.Δε σας κρύβω ότι το χρόνο που καθόμουν ξαπλωμένη κοιτούσα γύρω γύρω και προσπαθούσα να συγκρατήσω κάθε εικόνα από το χειρουργείο αφού δεν θα το ξαναδώ...( Ευελπιστώ και κανένα άλλο βέβαια έκτος εξωσωματικών). Ευχαρίστησα ένα προς ένα τα μέλη της μονάδας.Πραγματικα όσοι είστε ένστολοι και δικαιουσε έχω μόνο τα καλύτερα να πω για το Ναυτικό Νοσοκομείο.Απο φάρμακα έχω vasklor 3 φορές τη μέρα και prolutex την 2,5,7,10 μέρα. Φιλισιν και από την αιματολογο ινοχεπ σαλοσπιρ και πρεζολον.Αυτα τα νέα μου.Τεστ μου είπε σε δύο βδομάδες αλλά του είπα αποκλείεται 10η μέρα θα πάω .Αυτά

Καλημέρα κορίτσι μου να στεριωσουν τα εμβρυακια σου και να έχεις θετική χοριακή!!! Να σκέφτεσαι θετικά και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου!!! Όταν έχεις αποτυχίες η θετική εξέλιξη σου φαίνεται δύσκολη όμως από ότι βλέπουμε εδώ πολλές γυναίκες τα καταφέρνουν!!! Για αυτό το κεφάλι ψηλά!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον! Μπήκα και ειλικρινά με συγκίνησε.Απο τα τρία εμβρια μας δεν επιβίωσε προς μεταφορά ένα μοριδιο.Οποτε έβαλα ένα μοριδιο και μια βλαστοκυστη.Η εμβριολογος μου είπε ότι έκανε μια μικρή διάνοιξη.Γιαβτα δικά μου δεδομένα κρατάμε μικρό καλάθι όπως μου είπε και η ίδια.Μιλαω πάντα για τα δικά μου το τονίζω μιας και ως τώρα έβαζα άριστες βλαστοκυστες που είχαν κανει χαστινγκ μόνες τους( είναι αυτό το σκάσιμο που κάνουν κ ξεχυλιζουν). Κι η εμβριολογος περιμενε κάπως καλύτερη κατάσταση . Να σας πω την αλήθεια δεν αισιόδοξο και σας το λέω με πάσα ειλικρινια.Πιστευω ότι θα είναι αρνητικό.Δεν έβαλα καλά εμβρια ωστόσο αυτά είχα αυτά έβαλα.Κλεινει ενας μεγάλος κύκλος για μένα κορίτσια πολλών χρόνων κ ταλαιπωρίας απογοητεύσεων αλλά και χαράς.Δε σας κρύβω ότι το χρόνο που καθόμουν ξαπλωμένη κοιτούσα γύρω γύρω και προσπαθούσα να συγκρατήσω κάθε εικόνα από το χειρουργείο αφού δεν θα το ξαναδώ...( Ευελπιστώ και κανένα άλλο βέβαια έκτος εξωσωματικών). Ευχαρίστησα ένα προς ένα τα μέλη της μονάδας.Πραγματικα όσοι είστε ένστολοι και δικαιουσε έχω μόνο τα καλύτερα να πω για το Ναυτικό Νοσοκομείο.Απο φάρμακα έχω vasklor 3 φορές τη μέρα και prolutex την 2,5,7,10 μέρα. Φιλισιν και από την αιματολογο ινοχεπ σαλοσπιρ και πρεζολον.Αυτα τα νέα μου.Τεστ μου είπε σε δύο βδομάδες αλλά του είπα αποκλείεται 10η μέρα θα πάω .Αυτά

Ελπίζω να εκπλαγεις ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου να στεριωσουν τα εμβρυακια σου και να έχεις θετική χοριακή!!! Να σκέφτεσαι θετικά και να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου!!! Όταν έχεις αποτυχίες η θετική εξέλιξη σου φαίνεται δύσκολη όμως από ότι βλέπουμε εδώ πολλές γυναίκες τα καταφέρνουν!!! Για αυτό το κεφάλι ψηλά!!!! 

Ευχαριστώ με μια μεγάλη χοριακη σου εύχομαι! Έχω ήδη ένα παιδί από εξωσωματική κ ευγνωμονώ το θεό για αυτό.Ισως να ήμουν λίγο ποιο αισιόδοξη εάν είχα βάλει καλύτερα εμβρια.Κι οι εμβριολογοι κρατούν μικρό καλάθι οπότε όπως καταλαβαίνεις όντως θα πρόκειται για θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον! Μπήκα και ειλικρινά με συγκίνησε.Απο τα τρία εμβρια μας δεν επιβίωσε προς μεταφορά ένα μοριδιο.Οποτε έβαλα ένα μοριδιο και μια βλαστοκυστη.Η εμβριολογος μου είπε ότι έκανε μια μικρή διάνοιξη.Γιαβτα δικά μου δεδομένα κρατάμε μικρό καλάθι όπως μου είπε και η ίδια.Μιλαω πάντα για τα δικά μου το τονίζω μιας και ως τώρα έβαζα άριστες βλαστοκυστες που είχαν κανει χαστινγκ μόνες τους( είναι αυτό το σκάσιμο που κάνουν κ ξεχυλιζουν). Κι η εμβριολογος περιμενε κάπως καλύτερη κατάσταση . Να σας πω την αλήθεια δεν αισιόδοξο και σας το λέω με πάσα ειλικρινια.Πιστευω ότι θα είναι αρνητικό.Δεν έβαλα καλά εμβρια ωστόσο αυτά είχα αυτά έβαλα.Κλεινει ενας μεγάλος κύκλος για μένα κορίτσια πολλών χρόνων κ ταλαιπωρίας απογοητεύσεων αλλά και χαράς.Δε σας κρύβω ότι το χρόνο που καθόμουν ξαπλωμένη κοιτούσα γύρω γύρω και προσπαθούσα να συγκρατήσω κάθε εικόνα από το χειρουργείο αφού δεν θα το ξαναδώ...( Ευελπιστώ και κανένα άλλο βέβαια έκτος εξωσωματικών). Ευχαρίστησα ένα προς ένα τα μέλη της μονάδας.Πραγματικα όσοι είστε ένστολοι και δικαιουσε έχω μόνο τα καλύτερα να πω για το Ναυτικό Νοσοκομείο.Απο φάρμακα έχω vasklor 3 φορές τη μέρα και prolutex την 2,5,7,10 μέρα. Φιλισιν και από την αιματολογο ινοχεπ σαλοσπιρ και πρεζολον.Αυτα τα νέα μου.Τεστ μου είπε σε δύο βδομάδες αλλά του είπα αποκλείεται 10η μέρα θα πάω .Αυτά

Σε παρακαλω μη σκεφτεσαι ετσι ποτε δε ξερεις τι γινεται ειμαστε τυχερες εδω ολες και ο μαιος επισης καλος μηνα συμφωνα με τα αστρα (μη κοροιιδεψεις χαχα) Εχουν μεινει πολλες με β ποιοτητα εμβρυα ,κανε οτι πρεπει να κανεις..Εγω σου ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο τη καρδια μου!κανε πιο νωρις οπως λες ναι !!αλλα ολα γινονται να το ξερεις ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος ! Αναμενουμε τα νεα σου με τρελη αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

εμενα εγραφε αυτο το γενικο και αοριστο. Ιατρικη πραξη. Οκ το μητερα οπως λες ειναι μαιευτηριο αλλα οκ έχει και αλλες υπηρεσιες. Σε καθε περιπτωση μπορει να πεις οτι εκανες κατι απλο γυναικολογικο, μια εξεταση βρε αδερφε. Ετσι ακριβως το εγραψε κ το περασαν χωρις προβλημα. Κανεις δε ρωτησε...

Καλημέρα Τόκυο ειχαμε συναντηθεί σε άλλο θέμα (εξωσωματική στο ννα)  Μπορώ σε παρακαλώ  να σε ρωτήσω για το γιατρό σου στο μητερα!Διαβάζοντας σας θεωρώ ότι έχεις ψαχτει παρά πολύ και για αυτό πήρα το θάρρος!εγώ έκανα αποτυχημένες προσπάθειες στο ννα και ήρθε ο καιρός να αλλάξω γιατρό και κέντρο!Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων ! Αν θες στείλε μου πμ για να μην αναφέρουμε ονόματα εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Ευχαριστώ με μια μεγάλη χοριακη σου εύχομαι! Έχω ήδη ένα παιδί από εξωσωματική κ ευγνωμονώ το θεό για αυτό.Ισως να ήμουν λίγο ποιο αισιόδοξη εάν είχα βάλει καλύτερα εμβρια.Κι οι εμβριολογοι κρατούν μικρό καλάθι οπότε όπως καταλαβαίνεις όντως θα πρόκειται για θαυμα

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά !! Μη το λες για την ποιότητα!! Έχουμε δει εδώ άριστα έμβρυα να μη δίνουν τίποτα και μέτρια να φέρνουν εγκυμοσύνη!! Να σκέφτεσαι θετικά💕Θέλεις να σε βάλω για χοριακη στο πινακακι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Καλημέρα Τόκυο ειχαμε συναντηθεί σε άλλο θέμα (εξωσωματική στο ννα)  Μπορώ σε παρακαλώ  να σε ρωτήσω για το γιατρό σου στο μητερα!Διαβάζοντας σας θεωρώ ότι έχεις ψαχτει παρά πολύ και για αυτό πήρα το θάρρος!εγώ έκανα αποτυχημένες προσπάθειες στο ννα και ήρθε ο καιρός να αλλάξω γιατρό και κέντρο!Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων ! Αν θες στείλε μου πμ για να μην αναφέρουμε ονόματα εδώ

Καλήμερα! Δεν έχω πρόβλημα να γράψω όνομα, άλλωστε θα πω μόνο ένα καλό λόγο κ δε θεωρώ ότι αυτό είναι θέμα... Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος. Εγώ προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη γιατι πρώτα από όλα είναι άνθρωπος κ θέλει να βοηθήσει. Από εκεί κ πέρα είναι μεθοδικός, προσεκτικός, συνεπής κ ειλικρινής. Δεν θα σου τάξει λαγούς με πετραχιλια αλλά ψάχνει την καλύτερη λύση για κάθε κοπέλα. Φυσικά εδώ έχω ακούσει τα ίδια καλά λόγια κ για άλλους γιατρούς, όπως επίσης κ για το ΝΝΑ. Εγώ απλά λέω τη δική μου εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατί αυτόν γνωρίζω. Σου προτείνω να κάνεις ένα διερευνητικο ραντεβού να τα πείτε κ να δεις πως σου φαίνεται αν σου ταιριάζει. Θεωρώ ότι 90% θα μείνεις πολύ ευχαριστημένη αλλά πάντα υπάρχει κ η πιθανότητα να μην σου ταιριάζει βρε αδερφέ! Εγώ τον έχω γιατρό πάνω από 10 χρόνια (πολύ πριν την εξωσωματική) κ πότε δεν είδα το παραμικρό που να με κάνει να αμφιβάλλω, όμως πρέπει να δεις κ συ από κοντά... 

Το ιατρείο του είναι Μαρούσι κ εξωσωματική κάνει στο μητέρα. Θα σου στείλω μνμ με την κάρτα του! Επίσης από όσο ξέρω από τα κορίτσια που πήγαν από εδώ είπε κ ένα λογικό κόστος (2600 κάτι αν βάλεις κατάψυξη κ 2300 αν δεν βάλεις). Δλδ θέλω να πω δεν είναι ότι έκανε καλή τιμή σε μένα επειδή με ξέρει... 

@lactaki @ioannastr @Steli @Αναστασία31 είναι κάποια από τα κορίτσια που πάνε κ μπορούν να σου πουν μια ακόμα γνώμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η santaloxilo είπε:

Καλημέρα κορίτσια.Σας ευχαριστω μέσα από την καρδιά μου για το ενδιαφέρον! Μπήκα και ειλικρινά με συγκίνησε.Απο τα τρία εμβρια μας δεν επιβίωσε προς μεταφορά ένα μοριδιο.Οποτε έβαλα ένα μοριδιο και μια βλαστοκυστη.Η εμβριολογος μου είπε ότι έκανε μια μικρή διάνοιξη.Γιαβτα δικά μου δεδομένα κρατάμε μικρό καλάθι όπως μου είπε και η ίδια.Μιλαω πάντα για τα δικά μου το τονίζω μιας και ως τώρα έβαζα άριστες βλαστοκυστες που είχαν κανει χαστινγκ μόνες τους( είναι αυτό το σκάσιμο που κάνουν κ ξεχυλιζουν). Κι η εμβριολογος περιμενε κάπως καλύτερη κατάσταση . Να σας πω την αλήθεια δεν αισιόδοξο και σας το λέω με πάσα ειλικρινια.Πιστευω ότι θα είναι αρνητικό.Δεν έβαλα καλά εμβρια ωστόσο αυτά είχα αυτά έβαλα.Κλεινει ενας μεγάλος κύκλος για μένα κορίτσια πολλών χρόνων κ ταλαιπωρίας απογοητεύσεων αλλά και χαράς.Δε σας κρύβω ότι το χρόνο που καθόμουν ξαπλωμένη κοιτούσα γύρω γύρω και προσπαθούσα να συγκρατήσω κάθε εικόνα από το χειρουργείο αφού δεν θα το ξαναδώ...( Ευελπιστώ και κανένα άλλο βέβαια έκτος εξωσωματικών). Ευχαρίστησα ένα προς ένα τα μέλη της μονάδας.Πραγματικα όσοι είστε ένστολοι και δικαιουσε έχω μόνο τα καλύτερα να πω για το Ναυτικό Νοσοκομείο.Απο φάρμακα έχω vasklor 3 φορές τη μέρα και prolutex την 2,5,7,10 μέρα. Φιλισιν και από την αιματολογο ινοχεπ σαλοσπιρ και πρεζολον.Αυτα τα νέα μου.Τεστ μου είπε σε δύο βδομάδες αλλά του είπα αποκλείεται 10η μέρα θα πάω .Αυτά

Σου εύχομαι ολόψυχα να πάθεις σοκ από τη θετική χοριακη σου και να κρατήσεις το θαύματακι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η santaloxilo είπε:

 

Κορίτσι μου σου εύχομαι να εκπλαγείς και να κρατάς σε λίγες μέρες μια θετική χοριακη! Καλά αποτελέσματα!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι που έχεις κ μακάρι να αποκτήσεις κ άλλο από αυτή τη φορά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...