Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη αρχη κοριτσι μου και θετική εξέλιξη να εχεις!! Αυτο που λες εχεις δικιο, ο,τι ειναι να συμβεί θα συμβεί! Θα προσπαθησω να το εφαρμόσω κι εγω 🙂

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εγώ πάντως δεν ξέρω τι έγινε και το εφάρμοσα 😂😝😝.. Από άγχος άλλο τίποτα όλο το διάστημα, αλλά ένα μήνα πριν ξεκινήσουμε χαλάρωσα, ειλικρινά απορώ κ εγώ με τον εαυτό μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εγώ πάντως δεν ξέρω τι έγινε και το εφάρμοσα 😂😝😝.. Από άγχος άλλο τίποτα όλο το διάστημα, αλλά ένα μήνα πριν ξεκινήσουμε χαλάρωσα, ειλικρινά απορώ κ εγώ με τον εαυτό μου!!! 

Και μακαρι να συνεχίσεις ετσι!! Χαλαρα και οτι γινει! Θα το κανω κι εγω οσο μπορω! Και να αγχωθουμε τι θα γινει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/5/2020 at 9:38 ΠΜ, ο/η Nefeliap είπε:

 

Γεια σας κοριτσια χρονια πολλα Χριστος Ανεστη....ειναι να ξεκινησω τη διαδικασια για εξωσωματικης...ειμαι 34  εχω χαμηλη αμη κ fsh 33 κ ο συζυγος χαμηλη κινητικοτητα κ λιγοτερα σπερματοζωαρια απο τι εχω καταλαβει...υπαρχει καποια που να εχουν το ιδιο θεμα;θα ναι δυσκολο λετε να πετυχουμε γρηγορα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Το ξέρω ότι αγχώνομαι για λεπτομέρειες έτσι με έχει πιάσει τώρα εμένα θα μου περάσει, εγώ θα κάνω menopur, και την 6η ημέρα θα κάνω cetrodite το πρωί...επίσης μου είπε να πάρω και innohep αυτές όμως δεν μου είπε ποτέ να τις ξεκινήσω 🥴 είναι που δεν θέλω να τον ζαλίσω στα τηλέφωνα και κάθομαι και τρωγομαι με τα ρούχα μου 😂🤦🏻‍♀️.....κάτι ακόμα, μέσα στο φυλλάδιο που μου έδωσε λέει το βράδυ πριν την ωοληψια να κάνω χαμηλό υποκλυσμο😒 εσείς κάνατε? Ήρεμα ρωτάω...🤔

χαχαχα.. Δε μπορούσα να μην απαντήσω για τον χαμηλό υποκλυσμό .. Η ερώτηση σου ήταν όλα τα λεφτά ..αχαχαχα. Καταρχάς ηρέμησε και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι τόσο πολύ . Ειλικρινά κι εγώ είμαι αγχώδης αλλά νομίζω εσύ είσαι σε άλλο level ! Όλα καλά θα πάνε αρκεί να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου .. Εκτός από τον υποκλυσμό .. Δε ξέρω γιατί σου το είπε , πρώτη φορά το ακούω αυτό κι έχω κάνει ήδη 2 ωοληψίες .. Θα κάνεις μέθη και όχι νάρκωση κανονική που σήμαινει ότι σε  μισή ώρα το πολύ θα είσαι ξύπνια ! Δε ξέρω αν έχεις κάποιο πρόβλημα και στο είπε αλλά οι οδηγίες σε μένα ήταν μέχρι τις 8:00 να έχω κάνει το τελευταίο μου γεύμα και μέχρι τις 12:00 να πιω το τελευταίο μου νερό.. Βέβαια εγω έβρεχα λίγο τα χείλη μου μετά γιατί δεν μπορούσα να στεγνώνει το στόμα μου .. Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα εύχομαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris πολλά συγχαρητήρια ! Σου εύχομαι όλα να πάνε όπως τα περιμένεις και το χαμόγελο από τα χείλη σου να μην φύγει ποτέ ! Νομίζω ότι το δικό σου το timming έφτασε ! Όλα καλά θα πάνε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

@Taggeris πολλά συγχαρητήρια ! Σου εύχομαι όλα να πάνε όπως τα περιμένεις και το χαμόγελο από τα χείλη σου να μην φύγει ποτέ ! Νομίζω ότι το δικό σου το timming έφτασε ! Όλα καλά θα πάνε !

Κοριτσάρα μου σευχαριστω πολύ...το εύχομαι να είναι η στιγμή που περίμενα... Δεν θα ήθελα να σκεφτώ τίποτα άλλο... Εύχομαι για όλους μας να φτάσει αυτή η στιγμή που θα κρατήσουμε τα μωρά μας αγκαλιά... Αύριο που θα πάω να κάνω υπέρηχο θα έχω και περισσότερα νέα... Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να σας ρωτήσω, η διαδικασία της ωοληψιας πως γίνεται? Είναι όπως η σαλπιγγογραφια ας πούμε σε περιβάλλον χειρουργείου ? Πρέπει να έχω κάτι μαζί μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Να σας ρωτήσω, η διαδικασία της ωοληψιας πως γίνεται? Είναι όπως η σαλπιγγογραφια ας πούμε σε περιβάλλον χειρουργείου ? Πρέπει να έχω κάτι μαζί μου?

Καλησπερα κοριτσι μου! Εγω πηγα το πρωι τελειως νηστική, ουτε νερό, μου έκαναν μέθη για την διαδικασία η οποία κράτησε περίπου 20 λεπτα! Δεν καταλαβα τιποτα ουτε πριν αλλα ουτε μετα... με το καλο αυριο, να πάρουν όσα περισσότερα μπορούν!!! Καλη επιτυχια! 🙂🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια έχω ξεκινήσει και εγώ από την 21 μέρα ρου κύκλου τώρα περιμένω να αδιαθετησω και 2 μέρα αλλάζω ένεση!ηθελα να ρωτήσω τα εξής ποτέ περίπου βλέπεις ποσά ωάρια έχεις κάνει σε ποια μέρα του κύκλου;ρώτησα  τον γιατρό αλλά δεν μου απαντησε μου είπε να μην τα σκέφτομαι αυτά όλα στην ώρα τους όταν αδιαθετησω θα πάω από εκεί και θα τα πούμε όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω ξεκινήσει και εγώ από την 21 μέρα ρου κύκλου τώρα περιμένω να αδιαθετησω και 2 μέρα αλλάζω ένεση!ηθελα να ρωτήσω τα εξής ποτέ περίπου βλέπεις ποσά ωάρια έχεις κάνει σε ποια μέρα του κύκλου;ρώτησα  τον γιατρό αλλά δεν μου απαντησε μου είπε να μην τα σκέφτομαι αυτά όλα στην ώρα τους όταν αδιαθετησω θα πάω από εκεί και θα τα πούμε όλα!

Καλησπέρα, εγώ χθες πήγα για υπέρηχο 6η μέρα κύκλου 5η διέγερσης και είδαμε 6 σύνολο κ κάποια μικρούλικα άλλα μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα αύριο έχω πάλι υπέρηχο κ ορμόνες οπότε θα σου πω τι θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!! Ξεκινησα κι εγω την πρωτη μου διεγερση και ευχομαι να πανε ολα καλα!! Ειμαι στην 4η ημερα διεγερσης με gonal και μου ειπαν να ξεκινησω σημερα και την orgalutran. Ξερει καμια κοπελα αν πρεπει να βγαζω τον αερα απο μεσα πριν κανω την ενεση?? 

Καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Ξεκινησα κι εγω την πρωτη μου διεγερση και ευχομαι να πανε ολα καλα!! Ειμαι στην 4η ημερα διεγερσης με gonal και μου ειπαν να ξεκινησω σημερα και την orgalutran. Ξερει καμια κοπελα αν πρεπει να βγαζω τον αερα απο μεσα πριν κανω την ενεση?? 

Καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι ολοψυχα!!!

Καλή επιτυχία!!! Κι εγώ orgalutran είχα, πρώτα χτυπάς την ένεση λίγο να κατέβει όσο υγρό έχει τυχόν μείνει επάνω, και μετά βγάζεις τον αέρα και δύο τρεις σταγόνες πριν την κάνεις. 

Με βοήθησαν πολύ τα βιντεακια στο YouTube, δες το παρακάτω. 

https://youtu.be/pa2VL3U2eVc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω ξεκινήσει και εγώ από την 21 μέρα ρου κύκλου τώρα περιμένω να αδιαθετησω και 2 μέρα αλλάζω ένεση!ηθελα να ρωτήσω τα εξής ποτέ περίπου βλέπεις ποσά ωάρια έχεις κάνει σε ποια μέρα του κύκλου;ρώτησα  τον γιατρό αλλά δεν μου απαντησε μου είπε να μην τα σκέφτομαι αυτά όλα στην ώρα τους όταν αδιαθετησω θα πάω από εκεί και θα τα πούμε όλα!

Καλή επιτυχία! Το μακρύ πρωτόκολλο κάνεις? Προσωπικά στον πρώτο υπέρηχο είδαμε τις καταβολές (2η ημέρα κύκλου) και την 3η ξεκίνησα ενέσεις. Αρχικά 7 είδαμε αλλά μετά από 5 μέρες βλέπαμε πέντε να έχουν προχωρήσει μαζί σε μέγεθος. Πιστεύω είναι μια καλή εικόνα κάπου στην 8η ημέρα του κύκλου για το πόσα θα έχεις.. Τώρα τι είδους θα ναι, ωριμα κτλ, μόνο στην ωοληψια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα, εγώ χθες πήγα για υπέρηχο 6η μέρα κύκλου 5η διέγερσης και είδαμε 6 σύνολο κ κάποια μικρούλικα άλλα μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα αύριο έχω πάλι υπέρηχο κ ορμόνες οπότε θα σου πω τι θα δειξει

Καλή επιτυχία αύριο! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται? Μέχρι τελευταία στιγμή ναι, μπορεί να πάρουν μπρος και τα μικρά και να στα πάρουν στην ωοληψια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία αύριο! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται? Μέχρι τελευταία στιγμή ναι, μπορεί να πάρουν μπρος και τα μικρά και να στα πάρουν στην ωοληψια! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! 32.5 είμαι, παίρνω λίγες μονάδες 100 για την ακρίβεια επειδη έχω εικόνα πολυκυστικων και φοβάται για υπερδιέγερση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία αύριο! Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται? Μέχρι τελευταία στιγμή ναι, μπορεί να πάρουν μπρος και τα μικρά και να στα πάρουν στην ωοληψια! 

Παίζει κάποιο ρόλο η ηλικία;; είναι η πρώτη μου προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Κοριτσάρα μου σευχαριστω πολύ...το εύχομαι να είναι η στιγμή που περίμενα... Δεν θα ήθελα να σκεφτώ τίποτα άλλο... Εύχομαι για όλους μας να φτάσει αυτή η στιγμή που θα κρατήσουμε τα μωρά μας αγκαλιά... Αύριο που θα πάω να κάνω υπέρηχο θα έχω και περισσότερα νέα... Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά

Αύριο είναι ο πρώτος υπέρηχος?? Όλα τέλεια θα είναι ! Να στείλεις να μας πεις τα όμορφα νέα σου για να φυσήξει μπεμπεδόσκονη στο forum !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Παίζει κάποιο ρόλο η ηλικία;; είναι η πρώτη μου προσπάθεια 

Οσο μικρότερη, τόσο περισσότερα ωάρια συνήθως και καλύτερη ποιότητα! Είσαι πολύ νέα οπότε θα πας σούπερ 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Οσο μικρότερη, τόσο περισσότερα ωάρια συνήθως και καλύτερη ποιότητα! Είσαι πολύ νέα οπότε θα πας σούπερ 😉

Ναι ε;; μακάρι!!! Εσύ σε τι φάση είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Ναι ε;; μακάρι!!! Εσύ σε τι φάση είσαι; 

Μια χαρά θα πας! Σκέψου παίρνω την τριπλάσια δόση κι έδωσα περίπου 6! Βέβαια βαδίζω στα 39 οπότε πάω για ποιότητα κι όχι ποσότητα 😀αύριο κάνω την ωοληψια, είναι η πρώτη μου. Δυστυχώς είχα μπλέξει με το παπαγεωργίου όπου 14 μήνες μετά το πρώτο ραντεβού δεν έγινε καμία προσπάθεια.. Κι έχασα πολύτιμο χρόνο! Λόγω κοβιντ είχε μπλοκάρει η κατάσταση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η dep14 είπε:

Γεια σας κοριτσια χρονια πολλα Χριστος Ανεστη....ειναι να ξεκινησω τη διαδικασια για εξωσωματικης...ειμαι 34  εχω χαμηλη αμη κ fsh 33 κ ο συζυγος χαμηλη κινητικοτητα κ λιγοτερα σπερματοζωαρια απο τι εχω καταλαβει...υπαρχει καποια που να εχουν το ιδιο θεμα;θα ναι δυσκολο λετε να πετυχουμε γρηγορα;

Να προσεξεις το κεντρο και τον γιατρο για να μη χασεις πολυτιμο χρονο και χρημα και ψυχολογια.fsh ποσες φορες μετρησες την 2η ή 3η μερα κυκλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μια χαρά θα πας! Σκέψου παίρνω την τριπλάσια δόση κι έδωσα περίπου 6! Βέβαια βαδίζω στα 39 οπότε πάω για ποιότητα κι όχι ποσότητα 😀αύριο κάνω την ωοληψια, είναι η πρώτη μου. Δυστυχώς είχα μπλέξει με το παπαγεωργίου όπου 14 μήνες μετά το πρώτο ραντεβού δεν έγινε καμία προσπάθεια.. Κι έχασα πολύτιμο χρόνο! Λόγω κοβιντ είχε μπλοκάρει η κατάσταση.. 

Καλή επιτυχία εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Ξεκινησα κι εγω την πρωτη μου διεγερση και ευχομαι να πανε ολα καλα!! Ειμαι στην 4η ημερα διεγερσης με gonal και μου ειπαν να ξεκινησω σημερα και την orgalutran. Ξερει καμια κοπελα αν πρεπει να βγαζω τον αερα απο μεσα πριν κανω την ενεση?? 

Καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι ολοψυχα!!!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Να σου πανε ολα θετικά!!!! Κι εγω χτυπούσα λιγο την σύριγγα να βγει ο αέρας, αλλα μην αγχωνεσαι και να μη βγει τελειως δεν παθαίνεις κατι υποδόρια ένεση ειναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Να σου πανε ολα θετικά!!!! Κι εγω χτυπούσα λιγο την σύριγγα να βγει ο αέρας, αλλα μην αγχωνεσαι και να μη βγει τελειως δεν παθαίνεις κατι υποδόρια ένεση ειναι... 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλή επιτυχία!!! Κι εγώ orgalutran είχα, πρώτα χτυπάς την ένεση λίγο να κατέβει όσο υγρό έχει τυχόν μείνει επάνω, και μετά βγάζεις τον αέρα και δύο τρεις σταγόνες πριν την κάνεις. 

Με βοήθησαν πολύ τα βιντεακια στο YouTube, δες το παρακάτω. 

https://youtu.be/pa2VL3U2eVc

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!! Καλη επιτυχία και σε εσας ευχομαι, ολα να μας πανε δεξια , για ολες τις κοπελες που αγωνιζομαστε να γινουμε μανουλες! Μολις εκανα την πρωτη orgalutran, δεν εβγαλα τελικα τον αερα, ελπιζω να εκανα καλα και να μην εγινε λαθος η χορηγηση. Τσουζει λιγο η ατιμουλα....🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!! Καλη επιτυχία και σε εσας ευχομαι, ολα να μας πανε δεξια , για ολες τις κοπελες που αγωνιζομαστε να γινουμε μανουλες! Μολις εκανα την πρωτη orgalutran, δεν εβγαλα τελικα τον αερα, ελπιζω να εκανα καλα και να μην εγινε λαθος η χορηγηση. Τσουζει λιγο η ατιμουλα....🤪

Κ εγώ έκανα το πρωί την πρώτη όντως τσούζει... Τη puregon που κάνω δεν την καταλαβαίνω καν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...