Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Αληθως ο Κυριος! Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Ετσι σου ευχομαι να μεινει να φωλιασει στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Συγχαρητήρια!!! Το άξιζες, είσαι μαχητρια. Όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Jaipur είπε:

Συγχαρητήρια!!! Το άξιζες, είσαι μαχητρια. Όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!! 

Σευχαριστω αγάπη μου! Και στα δικά σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτή την φορά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggerisσυγχατηρήρια!!! δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά χαίρομαι πολύ για σένα, γιατί φαίνεται ότι όπως γράφει και η jaipur είσαι μαχήτρια και το πάλεψες πολύ!!! δίνεις δύναμη και στις υπόλοιπες!! να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

χρόνια πολλά και σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν μητέρες!!! δύναμη και υπομονή και θα γίνει τα όνειρό μας πραγματικότητα!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Αληθώς ο Κυριος κοριτσι μου!!! Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!! Ευχομαι να γνωρίσεις το θαύμα σου σε εννια μήνες!!! Καλη εγκυμοσύνη να εχεις και τελειομηνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

@Taggerisσυγχατηρήρια!!! δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά χαίρομαι πολύ για σένα, γιατί φαίνεται ότι όπως γράφει και η jaipur είσαι μαχήτρια και το πάλεψες πολύ!!! δίνεις δύναμη και στις υπόλοιπες!! να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!!!

χρόνια πολλά και σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν να γίνουν μητέρες!!! δύναμη και υπομονή και θα γίνει τα όνειρό μας πραγματικότητα!! 😊

Θα γράψω αργότερα την ιστορία μου... σήμερα είναι μέρα χαράς!! Σευχαριστω πολύ και εύχομαι τα καλύτερα! Χρόνια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η N.Angel είπε:

Αληθως ο Κυριος! Συγχαρητηρια κοριτσι μου! Ετσι σου ευχομαι να μεινει να φωλιασει στην κοιλιτσα σου!!

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια! Πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου @Taggeris! Μόνο καλά να μαθαίνουμε από εδώ και πέρα! Το μωράκι αυτό ήρθε για να μείνει. Να μην αγχώνεσαι,  όλα θα πάνε καλά! Τα άσχημα τα αφήνουμε πίσω μας και κοιτάμε μόνο μπροστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα γράψω αργότερα την ιστορία μου... σήμερα είναι μέρα χαράς!! Σευχαριστω πολύ και εύχομαι τα καλύτερα! Χρόνια πολλά!

Με το καλό κορίτσι μου, να σου πάνε όλα καλά!!! Έχω διαβάσει τη μάχη που έδωσες και χάρηκα πολύ με το υπέροχο νέο!!! Μου δίνεις δύναμη και μένα να ελπίζω για το θαύμα. Αναρρωνω τώρα από τη 2η αποβολή που είχα αλλά ελπίζω ότι κάποτε θα τα καταφέρω μέχρι τέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα γράψω αργότερα την ιστορία μου... σήμερα είναι μέρα χαράς!! Σευχαριστω πολύ και εύχομαι τα καλύτερα! Χρόνια πολλά!

Κορίτσι μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σσε λίγους μήνες να κρατάς το παιδάκι σου (ή κ παιδάκια ❤️) αγκαλιά! Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Αστα αστα :-(

ναι ετσι ειναι !!!!& τοσες γυναικες πανε εκει..ελεος.εκμεταλλευση !!χρονια πολλα κοριτσακι μου ,να χαιρεσαι την οικογενεια σου πρωτο πασχα με το νινακι σας :-)

Καλό Πάσχα και σε εσάς! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσια μου..Χριστος Ανεστη..Να ειστε ολες γερες δυνατες με πιστη κουραγιο κ υπομονη..ευχομαι ο Θεουλης να δωσει σε ολες μας το θαυμα που ζηταμε κ να γεμισει τα σπιτικα μας χαμογελα χαρα κ ζεστασια..Το ευχομαι σε ολες μας μεσα απο τη ψυχη μου …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με υγεία! Αγάπη και φως στις ψυχές μας! Και όνειρα! Μην σταματάτε να ονειρεύεστε! Ονειρεύομαι σημαίνει ζω!

@Taggeris κορίτσι μου συγχαρητήρια! Ζήσε το όνειρό σου! Ήρθε η σειρά σου! Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες δεν μπορεί, η άνοιξη μπήκε, η φύση ολάκερη οργιάζει, κάτι καλό θα συμβεί! 🤗😘💚 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω αγάπη μου! Και στα δικά σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτή την φορά!

Είσαι μαχητρια και ηρωιδα!!!!Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!Εσυ να προσεχεις οσο περισσοτερο μπορεις και ολα καλα να πανε!!!Να εισαι ήρεμη ψυχικα και σωματικα όσο μπορεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Με υγεία! Αγάπη και φως στις ψυχές μας! Και όνειρα! Μην σταματάτε να ονειρεύεστε! Ονειρεύομαι σημαίνει ζω!

@Taggeris κορίτσι μου συγχαρητήρια! Ζήσε το όνειρό σου! Ήρθε η σειρά σου! Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Όσο για εμάς τις υπόλοιπες δεν μπορεί, η άνοιξη μπήκε, η φύση ολάκερη οργιάζει, κάτι καλό θα συμβεί! 🤗😘💚 

αμην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσι μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κ σσε λίγους μήνες να κρατάς το παιδάκι σου (ή κ παιδάκια ❤️) αγκαλιά! Με το καλό!!! 

Να χαιρεσαι και συ το θαυματάκι σου που τοσο πολυ κοπιασες να αποκτησεις!!!Ειμαστε ολες ενα,οτι περναμε λιγο πολυ νιωθουμε εδω αυτο που εξω δεν εκτιμανε και δεν καταλαβαινουνε!Χρονια πολλά!!!!Να σνιφαρεις μωρουδιλα αξια ανεκτιμητη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω αγάπη μου! Και στα δικά σου! Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτή την φορά!

Μπράβοοοο, όλα να πάνε περιφημα!!, 😊😊ο επιμένων νικά. 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2021 at 5:14 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Embio Medical Center παρασχος /γάτος 

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη κ η επιθυμία σε όλες μας για ένα μωράκι να εκπληρωθεί! Εμένα σήμερα η μάνα μιας που έκανε εκεί εξωσωματική και ειδικά στον Γάτο μου είπε πως η κόρη της έδωσε 1200 ευρώ για όλη την διαδικασία (επιτυχής ήταν) και πλήρωνε κ την κάθε επίσκεψη! Βρε κορίτσια μου αν ξέρει καποια ειναι δυνατον να μιλάμε για τόσα λίγα χρήματα! Θεωρώ ήθελε η συγκεκριμένη κυρία να μου το παίξει λίγο! Αλλά και πάλι τον λόγο δε μπορώ να καταλαβω!!! 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη κ η επιθυμία σε όλες μας για ένα μωράκι να εκπληρωθεί! Εμένα σήμερα η μάνα μιας που έκανε εκεί εξωσωματική και ειδικά στον Γάτο μου είπε πως η κόρη της έδωσε 1200 ευρώ για όλη την διαδικασία (επιτυχής ήταν) και πλήρωνε κ την κάθε επίσκεψη! Βρε κορίτσια μου αν ξέρει καποια ειναι δυνατον να μιλάμε για τόσα λίγα χρήματα! Θεωρώ ήθελε η συγκεκριμένη κυρία να μου το παίξει λίγο! Αλλά και πάλι τον λόγο δε μπορώ να καταλαβω!!! 🥴

Κατσε γιατι και εγω στο γενεσις τοσα ειχα δωσει..για εμβρυομεταφορα 1 εμβρυου μοριδιο δηλ 4ης μερας απο φυσικο κυκλο κ σε αλλη ετ με 2 κ 3 εμβρυα εδωσα 2400€ και ΔΕΝ πληρωνα εξτρα για επισκεψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κατσε γιατι και εγω στο γενεσις τοσα ειχα δωσει..για εμβρυομεταφορα 1 εμβρυου μοριδιο δηλ 4ης μερας απο φυσικο κυκλο κ σε αλλη ετ με 2 κ 3 εμβρυα εδωσα 2400€ και ΔΕΝ πληρωνα εξτρα για επισκεψη.

Για την διαδικασία πριν την εμβρυομεταφορα; Δηλαδή απο την αρχή που πήγες σου είπαν 1200 ευρώ και αυτό ήταν; Ή μόνο η ετ κόστισε τόσο; Τι να πω! Σίγουρα αλλάζει το κόστος όταν κάνεις διέγερση για αποκτηση ωαρίων με φαρμ/κη αγωγή κ ύστερα την ετ! Ειδικά αν δεν το κάνεις μέσω ταμείου με τα φαρμακα ειδικα! Έχω ακούσει για μεγαλύτερα ποσά! Κ τα χω δώσει κιολας! Ίσως επειδή είμαι απο επαρχία να ναι πιο τσιμπημένα!! Αλλα για 1200 για ολη την διαδικασια πρώτη φορα ακούω και ασχολουμαι χρόνια με την εξωσωματική!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Για την διαδικασία πριν την εμβρυομεταφορα; Δηλαδή απο την αρχή που πήγες σου είπαν 1200 ευρώ και αυτό ήταν; Ή μόνο η ετ κόστισε τόσο; Τι να πω! Σίγουρα αλλάζει το κόστος όταν κάνεις διέγερση για αποκτηση ωαρίων με φαρμ/κη αγωγή κ ύστερα την ετ! Ειδικά αν δεν το κάνεις μέσω ταμείου με τα φαρμακα ειδικα! Έχω ακούσει για μεγαλύτερα ποσά! Κ τα χω δώσει κιολας! Ίσως επειδή είμαι απο επαρχία να ναι πιο τσιμπημένα!! Αλλα για 1200 για ολη την διαδικασια πρώτη φορα ακούω και ασχολουμαι χρόνια με την εξωσωματική!!

Εγω δεν κατεβαζα ωαρια λογω κακου ορμονικου(υψηλη fsh ,χαμηλη αμη)οποτε καθε μηνα που μαζευα ηταν η καταψυξη κ η μικρογονιμοποιηση δωρεαν και πληρωνα 350€ την ωοληψια του μηνα (ειτε εκανα φυσικο ειτε τροποπ.φυσικο).(τωρα την ανεβασανε την ωοληψια στα 400€) ειχα δικαιωμα για 4 ωοληψιες δηλ συνολο 1400€ που αφαιρουνται απο την ετ η οποια κανει 3800€ μειον τα 1400 ισον 2400.εξτρα πληρωνα εαν εκανα εξ.αιματος μεσα στο κεντρο ή αν ηθελα με μεθη επρεπε να πληρωςω τον αναισθησιολογο 80€ και τεστ κοβιτ 90€ και τον καρδιολογο 30 (αλλα μπορεις να δωσεις  χαρτι καρδιολόγου 6 μηνο κ δε πληρωνεις).τα φαρμακα τα απλα κ οβιτρελ κλπ στα γραφουνε.με ενα ωαριο /εμβρυο και ετ ηταν η μιση τιμη 1200€ πληρωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Θα γράψω αργότερα την ιστορία μου... σήμερα είναι μέρα χαράς!! Σευχαριστω πολύ και εύχομαι τα καλύτερα! Χρόνια πολλά!

Κορίτσι μου καλό συγχαρητήρια!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά ;;; Συγκινήθηκα κοριτσάκι μου !! Χρόνια πολλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2021 at 11:55 ΠΜ, ο/η troia είπε:

Υπάρχει, ναι. Της είπα κι εγώ να ψάξει να τη βρει.

Σας ευχαριστώ πολύ @troiaκαι @Karmelietγια την πολύτιμη βοήθεια σας! Χρόνια πολλά κορίτσια, Χριστός Ανέστη!!! Υγεία και ευτυχία σε εσάς και τις οικογένειες σας!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου καλό συγχαρητήρια!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά ;;; Συγκινήθηκα κοριτσάκι μου !! Χρόνια πολλά!!! 

Σευχαριστω πολύ!! Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη κάθε καλό εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2021 at 9:53 ΠΜ, ο/η Taggeris είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Συγχαρητήρια κορίτσι μου....εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Το αξίζεις 🥰🥰 απόλαυσε το όσο μπορείς 😘😘😘 να δεις που σε λίγους μήνες θα είσαι η πιο ευτυχισμένη μανούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...