Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και πολυ σύντομα με γεμάτες κοιλίτσες!! Εκανα και εγω μια προσπάθεια εξωσωματικής πέτυχε κιόλας αλλά δυστυχώς παλινδρομησε μια εβδομάδα μετά που ακούσαμε την καρδούλα του, έκανα απόξεση χτες και τώρα σκεφτόμαστε τις επόμενες κινήσεις μας. Σε δύο μήνες μου είπε ο γυναικολογος μου να προσπαθήσω πάλι αφού κάνουμε και κάποιες εξετάσεις ακομα. Να σας ρωτήσω κάτι? Ο κύκλος με κατεψυγμένα έμβρυα είναι με αυτά τα cyclacur που λέγατε ότι δεν τα βρίσκεται πουθενα? Εγώ έκανα φρέσκο κύκλο την προηγούμενη φορά και δεν μου έδωσαν τέτοια χάπια μόνο προγεστερονη έπαιρνα. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον εξωσωματικο και αναρωτιόμουν πότε τα δίνουν και πότε όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Αχ βρε κοριτσι μου... υπομονη!! Μακαρι να γινει η αλλαγή! Σου το ευχομαι απο καρδιάς! ❤️🙏

Μακάρι, αλλά δεν έχω ελπίδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και πολυ σύντομα με γεμάτες κοιλίτσες!! Εκανα και εγω μια προσπάθεια εξωσωματικής πέτυχε κιόλας αλλά δυστυχώς παλινδρομησε μια εβδομάδα μετά που ακούσαμε την καρδούλα του, έκανα απόξεση χτες και τώρα σκεφτόμαστε τις επόμενες κινήσεις μας. Σε δύο μήνες μου είπε ο γυναικολογος μου να προσπαθήσω πάλι αφού κάνουμε και κάποιες εξετάσεις ακομα. Να σας ρωτήσω κάτι? Ο κύκλος με κατεψυγμένα έμβρυα είναι με αυτά τα cyclacur που λέγατε ότι δεν τα βρίσκεται πουθενα? Εγώ έκανα φρέσκο κύκλο την προηγούμενη φορά και δεν μου έδωσαν τέτοια χάπια μόνο προγεστερονη έπαιρνα. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον εξωσωματικο και αναρωτιόμουν πότε τα δίνουν και πότε όχι.

Καλησπέρα!Θα σου πρότεινα να συμβουλευτείς τον γιατρο σου για το αν χρειαστεις τα φαρμακα αυτα.Ακουσα και γω καποιες κοπελες και αγχωθηκα και τελικα ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα τα παρω.Επίσης τα φαρμακα ειναι χημικα και δεν ειναι καραμελες.Μια κοπελα μπορει να σου πει οτι τα πηρε αλλα τα πηρε επειδη ο γιατρος της το ειπε και οχι απο μονη της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia09 είπε:

Παρουσαααα!!! Ηταν 14.5 ηταν βιοχημική 😔

Ναι τετοια δυστυχως δεν ειναι κυηση.Ειναι απο τα φαρμακα η χοριακη οπως το αρβεκαπ που εχει χοριακη.Κανεις δε ξερει αν οντως ειναι βιοχημικη.Φανταστειτε οτι το τεστ ουρων ανιχνευει απο 60 μοναδες και πανω!οπότε δε θα φαινότανε ούτε κεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και πολυ σύντομα με γεμάτες κοιλίτσες!! Εκανα και εγω μια προσπάθεια εξωσωματικής πέτυχε κιόλας αλλά δυστυχώς παλινδρομησε μια εβδομάδα μετά που ακούσαμε την καρδούλα του, έκανα απόξεση χτες και τώρα σκεφτόμαστε τις επόμενες κινήσεις μας. Σε δύο μήνες μου είπε ο γυναικολογος μου να προσπαθήσω πάλι αφού κάνουμε και κάποιες εξετάσεις ακομα. Να σας ρωτήσω κάτι? Ο κύκλος με κατεψυγμένα έμβρυα είναι με αυτά τα cyclacur που λέγατε ότι δεν τα βρίσκεται πουθενα? Εγώ έκανα φρέσκο κύκλο την προηγούμενη φορά και δεν μου έδωσαν τέτοια χάπια μόνο προγεστερονη έπαιρνα. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον εξωσωματικο και αναρωτιόμουν πότε τα δίνουν και πότε όχι.

επειδή παίρνουμε πολλά φάρμακα σε ένα σχήμα αν πάρουμε κάτι άλλο μπορεί να μας κάνει καμιά αντίδραση!!!Ποτέ δεν παίρνουμε αντιβιώσεις και φάρμακα απο μόνες μας ή επειδή τα πήρε κάποια φίλη και της δουλέψανε!!!Παντα με εντολή γιατρού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και πολυ σύντομα με γεμάτες κοιλίτσες!! Εκανα και εγω μια προσπάθεια εξωσωματικής πέτυχε κιόλας αλλά δυστυχώς παλινδρομησε μια εβδομάδα μετά που ακούσαμε την καρδούλα του, έκανα απόξεση χτες και τώρα σκεφτόμαστε τις επόμενες κινήσεις μας. Σε δύο μήνες μου είπε ο γυναικολογος μου να προσπαθήσω πάλι αφού κάνουμε και κάποιες εξετάσεις ακομα. Να σας ρωτήσω κάτι? Ο κύκλος με κατεψυγμένα έμβρυα είναι με αυτά τα cyclacur που λέγατε ότι δεν τα βρίσκεται πουθενα? Εγώ έκανα φρέσκο κύκλο την προηγούμενη φορά και δεν μου έδωσαν τέτοια χάπια μόνο προγεστερονη έπαιρνα. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον εξωσωματικο και αναρωτιόμουν πότε τα δίνουν και πότε όχι.

Εξαρταται την εκάστοτε κοπέλα. Εγώ επειδή έχω χαμηλη οιστραδιολη τα παίρνω φουλ. Και εγκυος που ήμουν με φυσιολογική σύλληψη έπαιρνα 9 χαπάκια τη μέρα. Οπότε φαντάζομαι ότι εξαρταται αν θα τα πάρεις ή όχι από συγκεκριμένες τιμές που έχουν οι εξετάσεις σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Καλησπέρα!Θα σου πρότεινα να συμβουλευτείς τον γιατρο σου για το αν χρειαστεις τα φαρμακα αυτα.Ακουσα και γω καποιες κοπελες και αγχωθηκα και τελικα ο γιατρος μου ειπε οτι δε θα τα παρω.Επίσης τα φαρμακα ειναι χημικα και δεν ειναι καραμελες.Μια κοπελα μπορει να σου πει οτι τα πηρε αλλα τα πηρε επειδη ο γιατρος της το ειπε και οχι απο μονη της....

Εννοείται ότι θα το πει ο γιατρός. Πως είναι δυνατόν να τα πάρει κάποια από μόνη της?  Εγώ απλά εχω μια απορία για το πως είναι ο κύκλος με κατεψυγμένα και αν τον κάνουν τεχνητό με χάπια όπως αυτά ή αν γίνεται και φυσικός. Θα τον ρωτήσω εννοείται απλά δεν τον έχω δει ακόμα μετά την αποβολή μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Εννοείται ότι θα το πει ο γιατρός. Πως είναι δυνατόν να τα πάρει κάποια από μόνη της?  Εγώ απλά εχω μια απορία για το πως είναι ο κύκλος με κατεψυγμένα και αν τον κάνουν τεχνητό με χάπια όπως αυτά ή αν γίνεται και φυσικός. Θα τον ρωτήσω εννοείται απλά δεν τον έχω δει ακόμα μετά την αποβολή μου. 

Η απαντηση είναι εξαρτάται.Θα σε φωναξει για εξετασεις και θα σου πει.Εννοω δε θα πας μια ωραια μερα απλα για εμβρυομεταφορα.Θα κανεις εξετασεις ορμονικες,θα κανεις τον υπερηχο θα σε δει και αναλογως θα σου πει.Μετα την αποβολη θα πάς αν δε στο χει πει και ο ιδιος να σου κανει εναν υπερηχο να δει αν καθαρισες καλα.Μπορεις και τοτε να τον ρωτησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εξαρταται την εκάστοτε κοπέλα. Εγώ επειδή έχω χαμηλη οιστραδιολη τα παίρνω φουλ. Και εγκυος που ήμουν με φυσιολογική σύλληψη έπαιρνα 9 χαπάκια τη μέρα. Οπότε φαντάζομαι ότι εξαρταται αν θα τα πάρεις ή όχι από συγκεκριμένες τιμές που έχουν οι εξετάσεις σου

Α κατάλαβα, εγώ νόμιζα ότι τα δίνουν απλά για να κάνουν τεχνητό τον κύκλο και να καθορίσουν αυτοί πότε θα κάνουν εμβρυομεταφορα. Τα έχω μπερδεμένα ακόμα σε αυτό το θέμα. Ούτε θυμάμαι τι τιμή είχα την προηγούμενη φορά και δεν μου δωσανε. Σε ευχαριστώ πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Η απαντηση είναι εξαρτάται.Θα σε φωναξει για εξετασεις και θα σου πει.Εννοω δε θα πας μια ωραια μερα απλα για εμβρυομεταφορα.Θα κανεις εξετασεις ορμονικες,θα κανεις τον υπερηχο θα σε δει και αναλογως θα σου πει.Μετα την αποβολη θα πάς αν δε στο χει πει και ο ιδιος να σου κανει εναν υπερηχο να δει αν καθαρισες καλα.Μπορεις και τοτε να τον ρωτησεις.

Δεν ξέρει καν ότι απεβαλλα ακομα. Με τη θετική χοριακη εγώ πήγα στο γυναικολόγο μου και μαζί του έκανα την αποξεση γι αυτό. Θα πάω αιματολογο και κάτι αλλά που θέλει ο γυναικολόγος και μετά θα κάνω ραντεβού στο κέντρο. Εννοείται όμως θα προγραμματισουμε την επόμενη προσπάθεια με τον εξωσωματικο..εχω και τους δυο να παρακολουθούν την προσπάθεια μου ταυτόχρονα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Α κατάλαβα, εγώ νόμιζα ότι τα δίνουν απλά για να κάνουν τεχνητό τον κύκλο και να καθορίσουν αυτοί πότε θα κάνουν εμβρυομεταφορα. Τα έχω μπερδεμένα ακόμα σε αυτό το θέμα. Ούτε θυμάμαι τι τιμή είχα την προηγούμενη φορά και δεν μου δωσανε. Σε ευχαριστώ πολυ..

οχι κοριτσαρα μου τα σικλακουρ ειναι οιστραδιολη οπως ειναι και τα εστοποζ τα ντιβινα και αλλα.Αμα ειναι καλα η ορμονη σου γιατι να τα παρεις?Πως θα το μαθεις?θα κανεις την εξεταση που θα σου πει ο γιατρος!Μπορει να σου πει παρτο μπορει και οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Δεν ξέρει καν ότι απεβαλλα ακομα. Με τη θετική χοριακη εγώ πήγα στο γυναικολόγο μου και μαζί του έκανα την αποξεση γι αυτό. Θα πάω αιματολογο και κάτι αλλά που θέλει ο γυναικολόγος και μετά θα κάνω ραντεβού στο κέντρο. Εννοείται όμως θα προγραμματισουμε την επόμενη προσπάθεια με τον εξωσωματικο..εχω και τους δυο να παρακολουθούν την προσπάθεια μου ταυτόχρονα.

Καλα κανεις και οτι σου πουνε κανε!ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νικολίνι είπε:

οχι κοριτσαρα μου τα σικλακουρ ειναι οιστραδιολη οπως ειναι και τα εστοποζ τα ντιβινα και αλλα.Αμα ειναι καλα η ορμονη σου γιατι να τα παρεις?Πως θα το μαθεις?θα κανεις την εξεταση που θα σου πει ο γιατρος!Μπορει να σου πει παρτο μπορει και οχι...

Ναι κατάλαβα τώρα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις!! Αντε να δούμε τι θα κάνουμε και με τη δεύτερη προσπάθεια μήπως τα κατεψυγμένα μου είναι πιο τυχερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Ναι κατάλαβα τώρα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις!! Αντε να δούμε τι θα κάνουμε και με τη δεύτερη προσπάθεια μήπως τα κατεψυγμένα μου είναι πιο τυχερά! 

και γω με κατεψυγμενα θα κανω!Εμενα ειπε ο γιατρος για πιο καλο αποτελεσμα καλο θα ειναι τον πρωτο μηνα να κανω την οωληψια και τον επομενο μηνα την εμβρυομεταφορα.Το κανει για να ειναι ηρεμος ο οργανισμος και να προλαβει να κανει αποτοξινωσει απο τις χημειες που παιρνουμε...Αλλα αυτο αφορα την δικη μου περιπτωση!Καλη επιτυχια και καλο κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

και γω με κατεψυγμενα θα κανω!Εμενα ειπε ο γιατρος για πιο καλο αποτελεσμα καλο θα ειναι τον πρωτο μηνα να κανω την οωληψια και τον επομενο μηνα την εμβρυομεταφορα.Το κανει για να ειναι ηρεμος ο οργανισμος και να προλαβει να κανει αποτοξινωσει απο τις χημειες που παιρνουμε...Αλλα αυτο αφορα την δικη μου περιπτωση!Καλη επιτυχια και καλο κουραγιο!!!

Εμένα να σου πω την αλήθεια δεν μου είχε πει από την αρχή τι θα κάνουμε το πήγαμε βήμα βήμα για να μην αγχώνομαι, όταν είδε το ενδομητριο και την ημέρα της ωοληψιας μέτρησε ορμόνες μου είπε για εμβρυομεταφορα. Και δίκιο είχε γιατί ανεξάρτητα που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη,  η εμφύτευση πέτυχε. Αλλά το έχω ακούσει ότι αφήνουν έναν κύκλο να συνέλθει ο οργανισμός. Σου εύχομαι καλή αρχή και καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εύχομαι σε όλες καλή επιτυχία και πολυ σύντομα με γεμάτες κοιλίτσες!! Εκανα και εγω μια προσπάθεια εξωσωματικής πέτυχε κιόλας αλλά δυστυχώς παλινδρομησε μια εβδομάδα μετά που ακούσαμε την καρδούλα του, έκανα απόξεση χτες και τώρα σκεφτόμαστε τις επόμενες κινήσεις μας. Σε δύο μήνες μου είπε ο γυναικολογος μου να προσπαθήσω πάλι αφού κάνουμε και κάποιες εξετάσεις ακομα. Να σας ρωτήσω κάτι? Ο κύκλος με κατεψυγμένα έμβρυα είναι με αυτά τα cyclacur που λέγατε ότι δεν τα βρίσκεται πουθενα? Εγώ έκανα φρέσκο κύκλο την προηγούμενη φορά και δεν μου έδωσαν τέτοια χάπια μόνο προγεστερονη έπαιρνα. Δεν έχω μιλήσει ακόμα με τον εξωσωματικο και αναρωτιόμουν πότε τα δίνουν και πότε όχι.

Κοριτσι μου εγω που εκανα με κατεψυγμενα οταν αδιαθετισα μου ειπε ο γιατρος να ξεκινησω τα cyclacur κ μετα την 7 ημερα πηγα να με εξετασει.επειδη ηταν σε σωστο μεγεθος το ενδομητριο την επομενη εμδομαδα  κανονισαμε την εμβρυομεταφορα.4 μερες πριν την ημερομηνια ξεκινησα προγεστερονη. Οι ορονες μου ειναι σε καλες τιμες αλλα μου ειπε οτι ηθελε να ειναι σωστα ετοιμο το ενδομητριο.τωρα δε ξερω....ο καθε γιατρος ξερει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ντοναλτ είπε:

Κοριτσι μου εγω που εκανα με κατεψυγμενα οταν αδιαθετισα μου ειπε ο γιατρος να ξεκινησω τα cyclacur κ μετα την 7 ημερα πηγα να με εξετασει.επειδη ηταν σε σωστο μεγεθος το ενδομητριο την επομενη εμδομαδα  κανονισαμε την εμβρυομεταφορα.4 μερες πριν την ημερομηνια ξεκινησα προγεστερονη. Οι ορονες μου ειναι σε καλες τιμες αλλα μου ειπε οτι ηθελε να ειναι σωστα ετοιμο το ενδομητριο.τωρα δε ξερω....ο καθε γιατρος ξερει ...

Και μένα από όσες φορές με έχουν δει έχω καλό ενδομητριο σε κάθε κύκλο και ορμόνες καλές εκτός αμη και προλακτινη. Θα δούμε τι θα μου πει και μένα σίγουρα ο κάθε γιατρός ξέρει καλύτερα τι είναι σωστό για την καθεμια!! Ας κάνω υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

επειδή παίρνουμε πολλά φάρμακα σε ένα σχήμα αν πάρουμε κάτι άλλο μπορεί να μας κάνει καμιά αντίδραση!!!Ποτέ δεν παίρνουμε αντιβιώσεις και φάρμακα απο μόνες μας ή επειδή τα πήρε κάποια φίλη και της δουλέψανε!!!Παντα με εντολή γιατρού!!

Εννοείται αυτό.. πώς είναι ο κύκλος με κατεψυγμένα είπα να ρωτήσω και σε ποιες περιπτώσεις τα δίνουν γιατί όπως ανέφερα και πριν είχα καταλάβει λάθος ότι τα δίνουν για να φτιάξουν τεχνητό κύκλο και να προσαρμόσουν τη μέρα της εμβρυομεταφορας.. Μου εξήγησαν όμως οι κοπέλες ότι αν είναι οκ οι μετρήσεις στις ορμόνες δεν τα δίνουν. όχι να ξεκινήσω μόνη μου φάρμακα. Καλά κάνεις και το επισημαίνεις όμως αν υπάρχουν κοπέλες που παίρνουν από μόνες τους φάρμακα να μην το κάνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαρία 93 είπε:

Δεν έχω ελπίδες δηλαδή. Ωραια

Κ εγω κοριτσι μου χαμηλη χοριακη ειχα 35 η οποια εξελιχθηκε σε εγκυμοσυνη αλλα δυστυχως παλινδρομησε την 6 εβδομαδα. Γενικα ειναι οτως χαμηλη κ συνηθως εξελισσονται σε βιοχημικες αλλα εχω ακουσει κ κοπελες που ηταν χαμηλη κ τλκ πηγαν καλα! Ειναι σημαντικο να διπλασιαζεται, μπορει να ξεκινησε ετσι κ μετα να παρει τα πανω της αυτο εχει σημασια! Παρολ'αυτα να εισαι προετοιμασμενη για καθε ενδεχομενο...η Δευτερα ειναι πολυ κρισιμη! Σου ευχομαι να παει καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α κατάλαβα, εγώ νόμιζα ότι τα δίνουν απλά για να κάνουν τεχνητό τον κύκλο και να καθορίσουν αυτοί πότε θα κάνουν εμβρυομεταφορα. Τα έχω μπερδεμένα ακόμα σε αυτό το θέμα. Ούτε θυμάμαι τι τιμή είχα την προηγούμενη φορά και δεν μου δωσανε. Σε ευχαριστώ πολυ..

Σαντυ εγω ρωτησα τον Χριστοφ. αν δεν υπαρχουν χαπια τι γινεται κ μου ειπε οτι σε τετοια περιπτωση θα παμε με το φυσικο μου ενδομητριο, τα χαπια τα δινουν σωστα οταν κανεις τεχνητη ετ γιατι τους βολευει πιο πολυ, απο εκει κ περα σου ρυθμιζουν την δοση. Παντως μου ειπε οτι ειναι καποια φαρμακεια στην Αθηνα φτιαχνουν δικα τους κ οτι εχουν παρει κ πιστοποιηση γιατι ηταν κ αυτο ενα θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η N.Angel είπε:

Σαντυ εγω ρωτησα τον Χριστοφ. αν δεν υπαρχουν χαπια τι γινεται κ μου ειπε οτι σε τετοια περιπτωση θα παμε με το φυσικο μου ενδομητριο, τα χαπια τα δινουν σωστα οταν κανεις τεχνητη ετ γιατι τους βολευει πιο πολυ, απο εκει κ περα σου ρυθμιζουν την δοση. Παντως μου ειπε οτι ειναι καποια φαρμακεια στην Αθηνα φτιαχνουν δικα τους κ οτι εχουν παρει κ πιστοποιηση γιατι ηταν κ αυτο ενα θεμα...

Α κατάλαβα. Εγώ έχω καλό ενδομητριο συνήθως αλλά ποιος ξέρει καμιά φορά. Και εγώ για τεχνητή ετ το ρωτούσα γιατί με φυσικό κύκλο θα την ψάχνουμε την ωορρηξία. κάνω όποτε να ναι και θα πρέπει να κάνω συνέχεια υπέρηχους φαντάζομαι για να τα βάλουν πέντε μέρες μετά. Για να δούμε τι θα μου και μένα ο κυρ... Αν και είναι νωρίς για να τα σκέφτομαι αυτά αλλά το να σχεδιάζω την επόμενη κίνηση με βοηθάει μετά από αυτό που έγινε. Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαρία 93 είπε:

Δεν έχω ελπίδες δηλαδή. Ωραια

Εγω στη 12 μέρα από τη μεταφορά βλαστοκυστεων είχα 25, μετά διπλασιαστηκε και την επόμενη φορά έπεσε οπότε κατέληξε σε βιοχημικη.

Εύχομαι να γίνει η ανατροπή και να εξελιχθούν όλα καλά!

Να κρατάς μικρό καλάθι, αλλά τίποτα δεν έχει τελειώσει ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ειμαι καινουρια στη παρεα σας ...εγω δεν ξερω καν αν εχω προβλημα συλληψης ..ο αντρας μου εχει μια γονιδιακη μεταλλαξη οποτε η εξωσωματικη κ ο προεμφυτευτικος για μας ειναι μονοδρομος..ελπιζω να χωραω στη παρεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μου ειμαι καινουρια στη παρεα σας ...εγω δεν ξερω καν αν εχω προβλημα συλληψης ..ο αντρας μου εχει μια γονιδιακη μεταλλαξη οποτε η εξωσωματικη κ ο προεμφυτευτικος για μας ειναι μονοδρομος..ελπιζω να χωραω στη παρεα σας

Καλώς όρισες κοριτσι μου στην παρέα μας! Εννοείται ότι όλοι οι καλοί χωράνε! Να σκέφτεσαι θετικά. Αν δεν υπάρχει θέμα σύλληψης , θα κάνετε πολλές βλαστοκυστες,  θα κάνετε τον προεμφυτευτικο και όσα είναι υγιή θα τα μεταφέρετε και όλα θα πάνε καλά! Φαντάζομαι είσαι μικρή στην ηλικία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...