Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nansi είπε:

Λοιπόν κορίτσια καλησπέρα....πήγα σήμερα και πήρα τα φάρμακα της εξωσωματικής από το φαρμακείο και έχω το εξής ερώτημα, μην γελάσετε, ... Τόσες ένεσεις τι θα τις κάνωω?? 😱 

Και να φανταστείτε δεν έχω πάει ακόμα εοπυυ να πάρω και τις υπόλοιπες....

Πείτε μου σας παρακαλώ στην διέγερση πόσες κάνατε και επίσης κάνουμε ενέσεις και μετά την ωοληψια??

Καλησπερα κοριτσι μου!!! 
Οντως πολλες ενέσεις κανουμε, σουρωτηρακια κανονικα! Εγω εκανα μεχρι και τον πρώτο υπέρηχο, τις ενέσεις προγεστερονης που έκανα τις συνέχισα μεχρι τοτε! 
Καλη αρχη να εχεις!!! 🥰🥰🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλη τη κοριτσοπαρέα.Είχα καιρό να γράψω και με ειχε φάει το άγχος της αναμονής.Κοντευει ο καιρος αρχες Μαιου περνάω επιτροπη.Πηγα στη μονάδα εξωσωματικης μου να τσεκαρουμε τα χαρτιά,όλα καλά.Μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε οτι η επιτροπή εγκρίνει 2 προσπάθειες απο την μέγιστη δοσολογια παραπάνω απο 3000 μοναδες η καθεμία.Επειδή έχω πολυκυστικες δεν θα πάρω παρα πολυ ελαφρια δοση λόγω μεγαλου κινδυνου υπερδιεγερσης.Φανταστειτε μου είπε οτι θα μου γραψει την μεγιστη δοσολογια να πάρω απο το φαρμακείο αλλα θα χρησιμοποιήσω πολυ λιγο.Σαν αποτελεσμα θα εχω 4 ισως και πιο πολλες προσπάθειες με τις 2 αυτες δόσεις.Κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα και θα τα δωρίσω αν δε τα χρειαστω όλα σε κάποια κοπέλα που τα χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να συμπληρώσω οτι εκτός του κινδυνου υπερδιεγερσης μου ειπε οτι οσες εχουμε ΣΠΩ κανουμε ετσι κι αλλιως πολλα ωαρια αλλα χανουνε στην ποιοτητα.Αυτο με στεναχωρεσε λιγακι.Μου ειπε οτι περιπτωσεις σαν την δικη μου κανουν πανω απο 15 ωαρια αλλα θα προσπαθησει να φτιαξει την ποιοτητα.Με ενδοκρινολογο που με ειδε και μ εγραψε γκλουκοφαζ εφτιαξε λιγο το ενδομητριο και τον κυκλο μου(πλεον ερχεται σταθερα με αποκλιση 2-3 μερες)Αυτα τα νεα μου κοριτσακια σορυ αν σας ζαλισα με την πολυλογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Να συμπληρώσω οτι εκτός του κινδυνου υπερδιεγερσης μου ειπε οτι οσες εχουμε ΣΠΩ κανουμε ετσι κι αλλιως πολλα ωαρια αλλα χανουνε στην ποιοτητα.Αυτο με στεναχωρεσε λιγακι.Μου ειπε οτι περιπτωσεις σαν την δικη μου κανουν πανω απο 15 ωαρια αλλα θα προσπαθησει να φτιαξει την ποιοτητα.Με ενδοκρινολογο που με ειδε και μ εγραψε γκλουκοφαζ εφτιαξε λιγο το ενδομητριο και τον κυκλο μου(πλεον ερχεται σταθερα με αποκλιση 2-3 μερες)Αυτα τα νεα μου κοριτσακια σορυ αν σας ζαλισα με την πολυλογια

Ειδες κοντεύει ο καιρός... 

Με το καλο κοριτσι μου!!! Να εχεις μια πολυ καλη αρχη, με υγιή ωάρια και ποιοτικά για να σου δώσουν εμβρυακι!! 🥰

Να μας πεις οταν ξεκινήσεις να σου στείλουμε θετικά vibes!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ειδες κοντεύει ο καιρός... 

Με το καλο κοριτσι μου!!! Να εχεις μια πολυ καλη αρχη, με υγιή ωάρια και ποιοτικά για να σου δώσουν εμβρυακι!! 🥰

Να μας πεις οταν ξεκινήσεις να σου στείλουμε θετικά vibes!! 

Δε ξερεις ποσο σ ευχαριστώ!!!!Και για σενα το ιδιο!!!Ποτε ξεκινας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Δε ξερεις ποσο σ ευχαριστώ!!!!Και για σενα το ιδιο!!!Ποτε ξεκινας?

Θα παω αυτη την εβδομάδα που μας ερχεται στον εξωσωματικό μου για οδηγίες... 

Ακομα δεν ξερω! Θα δουμε! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Θα παω αυτη την εβδομάδα που μας ερχεται στον εξωσωματικό μου για οδηγίες... 

Ακομα δεν ξερω! Θα δουμε! 
 

Εγω περναω επιτροπη 12 μαιου και η περιοδος ερχεται 24-25 οποτε λεει ο ντοκτορ μπορει να ξεκινησουμε τοτε.Θα δειξει...Εσυ επιτροπη περασες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Την πρώτη φορά μου τις δώσανε έτσι , χωρίς να μου πουν να κάνω την εξέταση . Την δεύτερη φορά επίσης , είχα κάνει μόνο εμβρυομεταφορά και πάλι τα ίδια .. Την τρίτη άλλαξα γιατρό και κέντρο κι εκεί με βάλανε να κάνω καμπύλη ζαχάρου και θρομβοφιλία.. Κληρονομική δεν είχα ,επίκτητη ήταν λίγο τσιμπημένη .. Ο αίματολόγος μου είπε ότι αυτή η εξέταση αν δείξει θετικό αποτέλεσμα ξαναγίνεται για επιβεβαίωση διότι είναι πολύ ευαίσθητες αυτές οι τιμές . Όταν την ξαναέκανα οι τιμές ήταν απολύτως φυσιολογικές και μου είπε ότι θα με ξαναδεί όταν με το καλό μείνω έγκυος στην 7η εβδομάδα για να δούμε τι γίνεται ..Την τρίτη φορά μου έδωσε αγωγή με αντιπηκτικές αλλά με πολύ λιγότερες μονάδες σε σχέση με τις προηγούμενες φορές .. Στη περίπτωση μου θεωρώ ότι δεν έφταιξε αυτό για τις παλίνδρομες αλλά καλό είναι να πέρνουμε ένα καλό ιστορικό και να κάνουμε τις απαραίτητες εξετάσεις για να ελαχιστοποιήσουμε τον κίνδυνο μιας αποβολής εφόσον περνάει από το χέρι μας.. Αυτό βέβαια προυποθέτει και γιατρό συνεργάσιμο και επαγγελματία στη δουλειά του που είναι μία άλλη μεγάλη συζήτηση αυτή !

Νομίζω ότι σε περιπτώσεις αποβολών ο ίδιος ο γυναικολόγος είναι ανεπαρκής για τη διερεύνηση. Θεωρώ ότι καλύτερο είναι να απευθυνόμαστε σε κάποιο τμήμα καθ᾽ έξιν αποβολών δημόσιου μαιευτηρίου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Καλησπέρα σε όλη τη κοριτσοπαρέα.Είχα καιρό να γράψω και με ειχε φάει το άγχος της αναμονής.Κοντευει ο καιρος αρχες Μαιου περνάω επιτροπη.Πηγα στη μονάδα εξωσωματικης μου να τσεκαρουμε τα χαρτιά,όλα καλά.Μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε οτι η επιτροπή εγκρίνει 2 προσπάθειες απο την μέγιστη δοσολογια παραπάνω απο 3000 μοναδες η καθεμία.Επειδή έχω πολυκυστικες δεν θα πάρω παρα πολυ ελαφρια δοση λόγω μεγαλου κινδυνου υπερδιεγερσης.Φανταστειτε μου είπε οτι θα μου γραψει την μεγιστη δοσολογια να πάρω απο το φαρμακείο αλλα θα χρησιμοποιήσω πολυ λιγο.Σαν αποτελεσμα θα εχω 4 ισως και πιο πολλες προσπάθειες με τις 2 αυτες δόσεις.Κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα και θα τα δωρίσω αν δε τα χρειαστω όλα σε κάποια κοπέλα που τα χρειάζεται.

Καλή αρχή κορίτσι! Εύχομαι τα καλύτερα να μην αργήσουν! Θετική σκέψη και πίστη μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλή αρχή κορίτσι! Εύχομαι τα καλύτερα να μην αργήσουν! Θετική σκέψη και πίστη μόνο! 

Σ ευχαριστώ!!!!Βεβαια σκέφτομαι και την στραβη,ο γιατρος μας ειπε 40%,τωρα αν το ειπε για να με καθησηχασει δε ξερω.Να πω επισης οτι βελτιωθηκε με τα προφερτιλ το σπερμα σε ποσοστο που δεν το περιμενα,κοριτσια κανουν δουλεια,αλλα του εκοψα τσιγαρο και πιτογυρα παραλληλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Εγω περναω επιτροπη 12 μαιου και η περιοδος ερχεται 24-25 οποτε λεει ο ντοκτορ μπορει να ξεκινησουμε τοτε.Θα δειξει...Εσυ επιτροπη περασες?

Οχι δεν περναω επιτροπή! 
Για να δουμε τι θα μου πει κι εμενα για ποτε θα μπορω να ξεκινήσω... 

Κοντεύεις εσυ κοριτσι μου!! Κανε τις δουλειες σου τωρα γιατι μετα θα αραξεις οσο μπορεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Οχι δεν περναω επιτροπή! 
Για να δουμε τι θα μου πει κι εμενα για ποτε θα μπορω να ξεκινήσω... 

Κοντεύεις εσυ κοριτσι μου!! Κανε τις δουλειες σου τωρα γιατι μετα θα αραξεις οσο μπορεις... 

Εντάξει όλα θα τα κάνουμε ολες μας,στο χερι μας ειναι οχι στο δικο τους.Εγω θεωρω τον εαυτο μου υπερτυχερο,ασχετως αποτελεσματος γιατι εχω πληρωσει λογω της δουλειας του αντρα μου πολυ ελαχιστα χρηματα.Μονο τις εξετασεις και τις επισκεψεις στο γιατρο.Θα την κανω στο ΝΝΑ που εχει δικο του κεντρο εξωσωματικης.Το θιγω γιατι αυτην την εποχη,εφοσον εχω δει τι κοστιζουν,το να κανει μια κοπελα εξωσωματικη στη ξεφτιλα να δωσει ενα 5χιλιαρο.και λιγα λεω.Στεναχωριεμαι γιατι πολλα ζευγαρια περιμενουν αναστολες και επιδοματα και πραγματικα πεινανε και στερουνται για να κανουν εξετασεις και επεμβασεις.Η καρδια μου θα ναι παντα μαζι τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να θεσω και δημοσια οτι οποιο ζευγαρι που εχει χαμηλο εισοδημα (και ανεργοι)που το οριο οριζεται απο εφορια κτλ,ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ να παει να κανει εξωσωματικη στο Ναυτικο Νοσοκομειο Αθηνων,μια καινουρια μοναδα που δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο αλλες.Οι ανθρωποι καταπληκτικοι,οι Γιατροι μια χαρά.Κοιταξτε το οσοι  θελετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Εντάξει όλα θα τα κάνουμε ολες μας,στο χερι μας ειναι οχι στο δικο τους.Εγω θεωρω τον εαυτο μου υπερτυχερο,ασχετως αποτελεσματος γιατι εχω πληρωσει λογω της δουλειας του αντρα μου πολυ ελαχιστα χρηματα.Μονο τις εξετασεις και τις επισκεψεις στο γιατρο.Θα την κανω στο ΝΝΑ που εχει δικο του κεντρο εξωσωματικης.Το θιγω γιατι αυτην την εποχη,εφοσον εχω δει τι κοστιζουν,το να κανει μια κοπελα εξωσωματικη στη ξεφτιλα να δωσει ενα 5χιλιαρο.και λιγα λεω.Στεναχωριεμαι γιατι πολλα ζευγαρια περιμενουν αναστολες και επιδοματα και πραγματικα πεινανε και στερουνται για να κανουν εξετασεις και επεμβασεις.Η καρδια μου θα ναι παντα μαζι τους.

Και αληθεια λες!!! 
Πολλα χρηματα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! Και μαζι με αυτο φαρμακα, γιατροί, κλινική, εξετασεις και αποτυχίες... 

Ευχομαι να ερθει γρηγορα το αποτέλεσμα για ολα τα κορίτσια για να τελειωσει γρηγορα αυτος ο «γολγοθάς»! Καλη επιτυχια απο καρδιάς σε ολες! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Και αληθεια λες!!! 
Πολλα χρηματα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! Και μαζι με αυτο φαρμακα, γιατροί, κλινική, εξετασεις και αποτυχίες... 

Ευχομαι να ερθει γρηγορα το αποτέλεσμα για ολα τα κορίτσια για να τελειωσει γρηγορα αυτος ο «γολγοθάς»! Καλη επιτυχια απο καρδιάς σε ολες! 
 

Καλη επιτυχια σε ολες με πολλες αγκαλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;; Διαβάζω τα νέα σας καθημερινά απλά λόγο πόλης δουλειάς είναι δύσκολο να γράφω συνέχεια! Τα νέα μου είναι ότι πάω για 3η υστεροσκοπιση μέσα σε 5 χρόνια! 
ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα όπου να της κρατάει η περίοδος 25 με 30 ημέρες όχι ο κύκλος αλλά το αίμα! Και αν ναι τη είχε; Την πρώτη φορά που έκανα είχα έτσι και ήταν πολύποδες τώρα φοβάμαι τη θα είναι γιατί έτσι είναι μετά από την αποβολή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;; Διαβάζω τα νέα σας καθημερινά απλά λόγο πόλης δουλειάς είναι δύσκολο να γράφω συνέχεια! Τα νέα μου είναι ότι πάω για 3η υστεροσκοπιση μέσα σε 5 χρόνια! 
ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα όπου να της κρατάει η περίοδος 25 με 30 ημέρες όχι ο κύκλος αλλά το αίμα! Και αν ναι τη είχε; Την πρώτη φορά που έκανα είχα έτσι και ήταν πολύποδες τώρα φοβάμαι τη θα είναι γιατί έτσι είναι μετά από την αποβολή! 

καλησπέρα!δε ξερω τι να σου πω αλλα σου στελνω θετικη ενεργεια και αν μπορεις να πας να το κοιταξεις οσο μπορεις πιο γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;;; Διαβάζω τα νέα σας καθημερινά απλά λόγο πόλης δουλειάς είναι δύσκολο να γράφω συνέχεια! Τα νέα μου είναι ότι πάω για 3η υστεροσκοπιση μέσα σε 5 χρόνια! 
ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα όπου να της κρατάει η περίοδος 25 με 30 ημέρες όχι ο κύκλος αλλά το αίμα! Και αν ναι τη είχε; Την πρώτη φορά που έκανα είχα έτσι και ήταν πολύποδες τώρα φοβάμαι τη θα είναι γιατί έτσι είναι μετά από την αποβολή! 

Κοριτσι μου εμενα μια φορα κρατησε 20 μερες κ ηταν ενας μεγαλος πολυποδας.ευχομαι να πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νικολίνι είπε:

Σ ευχαριστώ!!!!Βεβαια σκέφτομαι και την στραβη,ο γιατρος μας ειπε 40%,τωρα αν το ειπε για να με καθησηχασει δε ξερω.Να πω επισης οτι βελτιωθηκε με τα προφερτιλ το σπερμα σε ποσοστο που δεν το περιμενα,κοριτσια κανουν δουλεια,αλλα του εκοψα τσιγαρο και πιτογυρα παραλληλα.

Κορίτσι να ξέρεις το κόψιμο του τσιγάρου κάνει διαφορά, εγω δε το πιστεύα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτησω στην αποβολη οταν πονας επιτρεπεται να παρουμε καποιο παυσιπονο; Δεν ρωτησα τον γιατρο κ εγω...απο το πρωι μου ηρθε αιμα αλλα αρχισα να εχω καποιους δυνατους πονους που ερχονται κ φευγουν κ φοβαμαι μη γινουν πιο συχνοι κ δεν το αντεχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η dimi.mar είπε:

Κορίτσι να ξέρεις το κόψιμο του τσιγάρου κάνει διαφορά, εγω δε το πιστεύα

Οι βιταμινες εχουν φοβερα αμινοξεα.Αλλα αμφισβητειται το γεγονος αν ο ανθρωπινος οργανισμος τα αποροφα στο 100%.Οποτε εκτος απο αυτα πρεπει να κανεις μια διατροφουλα,λιγο περπατημα εσυ και τρεξιμο ο αντρας για να αυξησει την τεστοστερονη,διοτι χαλια σπερμα και χαλια τεστοστερονη πανε μαζι.Τσιγαρο κομμενο μαχαιρι,ενω στην αρχη ελεγε μολις κανω παιδι θα παρω 10 κουτες τσιγαρα και πουρα τωρα δεν θελει ουτε να το μυριζει αηδιαζει.Αλλα απο 35 εκατομυρια αριθμο,πηγαμε στα 67.Η κινητικοτητα αυξηθηκε κατα 20% και οι φυσιολογικες μορφες απο 3 πηγανε στο 7%...για εξωσωματικη καλο ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω στην αποβολη οταν πονε επιτρεπεται να παρουμε καποιο παυσιπονο; Δεν ρωτησα τον γιατρο κ εγω...απο το πρωι κου ηρθε αιμα αλλα αρχισα να εχω καποιους δυνατους πονους που ερχονται κ φευγουν κ φοβαμαι μη γινουν πιο συχνοι κ δεν το αντεχω...

Σου έδωσε χάπια ή μόνη σου αποβαλεις? Επιτρεπεται παυσίπονο. Να τον ρωτήσεις ποιο όμως. Στείλε του μήνυμα αν δεν θες να τον πάρεις τηλέφωνο.πρεπει να τον ενημερώνεις, δεν είναι απλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi1981 είπε:

Σου έδωσε χάπια ή μόνη σου αποβαλεις? Επιτρεπεται παυσίπονο. Να τον ρωτήσεις ποιο όμως. Στείλε του μήνυμα αν δεν θες να τον πάρεις τηλέφωνο.πρεπει να τον ενημερώνεις, δεν είναι απλό.

Οχι δεν μου εδωσε κανενα χαπι. Εχει περασει η ωρα κ ντρεπομαι γαμωτο...τετοια χαζη ειμαι...φανταζομαι παναντολ, ντεπον να κανει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
    • Καλημέρα, Είμαι και εγώ στο στάδιο της αναμονής, εχωκ εγω καποιες ενοχλήσεις στην κοιλιά αλλα θεωρώ οτι ειναι όλα αποτα φάρμακα..έχοντας ηδη μια επιτυχημένη εμβρυομεταφορά όπου τώρα εχω τη σχεδόν δύο ετών κορη μου εχω να πω οτι δεν υπάρχουν συμπτώματα επιτυχίας η αποτυχίας..όπως και στην πρώτη εμβρυομεταφορα δεν ειχα κανένα.. Καλη επιτυχία να έχουμε όλες κορίτσια!! 
    • Καλημέρα illy1984 σε καταλαβαίνω απόλυτα αυτές οι ημέρες δεν περνούν καθόλου και ψάχνεις κάθε αλλαγή ή κάθε σημάδι στο σώμα σου που μπορεί να σε οδηγεί σε κάθε θετικό . Σίγουρα επηρεαζόμαστε από τα φάρμακα και κυρίως από την προγεστερόνη . Εγώ σου εύχομαι να είναι σημάδι από το μωράκι σου και σύντομα να έχουμε τα καλά νέα σου .  
    • Antonia2 πόσο χαίρομαι για εσένα έχεις κάθε δίκιο να νιώθεις πως πετάς  και να είσαι συγκινημένη .Τα αποτελέσματα σου είναι πάρα πολύ καλά και εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα ν΄α έχεις και μια θετικότατη χοριακή .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...