Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Ναι δε το συζητω και εγω την Τσεκούρα οσο τοπ εχω τη Λευκο την εχω! Ειναι καταπληκτικη! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Απλα εμενα το κεντρο με εστειλε εκει..🤗

Σου στοίχισε κάτι τις παραπάνω απλώς... Αφού βρήκες ραντεβού, μη μιλάς καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Μιλησα αρχικα με τον συνεργάτη της που πηρε πλήρες ιστορικό μεχρι 1ου βαθμού ξαδέλφια . Μπορω να σ στειλω φωτο ακριβως με τις εξετασεις για να μη κουράζω.. 

Ναι ναι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Τι έχεις;δεν θυμάμαι!!

Ενα πολυ πολυ σπάνιο 1% του κοσμου το εχει! Αλλα ευτυχως ο εχω ρυθμισμένο μετα απο πολυ κοπο! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κανετε?ειμαι στη 10 μερα μετα την εμβρυομεταφορα..μολις ειδα αρκετα καφε και λίγο πιο ροζ ..τρομοκρατηθηκα πολυ μιλησα με το γιατρο αλλά ειναι ολο αυτο φυσιολογικο? Δε πρεπει να δω κατακοκκινο αιμα ειπε...εχετε εμπειρία αντιστοιχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας παρακολουθώ εδώ και καιρό!! Έκανα ωοληψία σήμερα 17 ωαριάκια έδωσα, μεγάλη χαρά και θα θέλα να το μοιραστώ μαζί σας!! Σας ευχαριστώ για όσα έχω μάθει διαβάζοντας μέσα από το φόρουμ. Εύχομαι σε όλες σας, καθεμία ξεχωριστά τα καλύτερα γιατί ο δρόμος της εξωσωματικής είναι μακρύς και δύσκολος...δε το ήξερα αλλά εδώ μέσα έχοντας η μια την άλλη θα βγούμε όλες δυνατές!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε?ειμαι στη 10 μερα μετα την εμβρυομεταφορα..μολις ειδα αρκετα καφε και λίγο πιο ροζ ..τρομοκρατηθηκα πολυ μιλησα με το γιατρο αλλά ειναι ολο αυτο φυσιολογικο? Δε πρεπει να δω κατακοκκινο αιμα ειπε...εχετε εμπειρία αντιστοιχη?

Όσες φορές εγω είχα έτσι καφε ροζ είδα θετική χοριακη. Νομίζω ότι με τα ουλτροτζεσταν είναι δύσκολο να αδιαθετησεις...εύχομαι να σου πάνε όλα καλά κορίτσι μου!με το καλο η χοριακη σου να μας στείλεις τι έγινε!!❤️🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε?ειμαι στη 10 μερα μετα την εμβρυομεταφορα..μολις ειδα αρκετα καφε και λίγο πιο ροζ ..τρομοκρατηθηκα πολυ μιλησα με το γιατρο αλλά ειναι ολο αυτο φυσιολογικο? Δε πρεπει να δω κατακοκκινο αιμα ειπε...εχετε εμπειρία αντιστοιχη?

Κοριτσι μου μπορει οντως να ειναι φυσιολογικό ειτε σημάδι εμφύτευσης! Το σημαντικό ειναι να μην δεις αίμα! 
Κανε λιγο ακομα υπομονη για τη χοριακη σου!!! Καλη επιτυχια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας ρωτήσω κι εγω κάτι αν ξερετε.

Πρωτη φορά θα πάω με κρυοσυντηρημενα εμβρυα και παίρνω 3 σικλακουρ τη μερα.πηγα την Πέμπτη στο γιατρο να δούμε ενδομητριο και ήταν πολύ μικρο για 10η μερα δηλαδή 4,5.ο γιατρός είπε ειναι νωρίς μου αυξησε τα σικλακουρ(παίρνω και 2 κολπικα)και θα με δει Δευτέρα. Προβληματιστηκα που δεν ανταποκριθηκα στα οιστρογονα. Στο προηγούμενο κύκλο χωρίς τίποτα ,τέτοια μερα, είχα ενδομητριο 8,5 απο μόνη μου.μηπως να φταίνε τα σικλακουρ; να αγχωθω; το ,χω αυτό εύκολο όπως μου ειχε πει και η διαδικτυακή μου φίλη  @twinkletwinlkle

 Επίσης πριν κάνα 3μηνο έκανα υστεροσκοπηση και για 2 μήνες είχα πολύ λίγο αιμα στην περιοδο.ελπιζω να μη μου έγινε καμία στραβή μ αυτό...με παρηγορεί βέβαια ο προηγουμενος μήνας που ήταν καλύτερος από άποψη ενδομητριου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η zeta_36 είπε:

Κορίτσια μου σας παρακολουθώ εδώ και καιρό!! Έκανα ωοληψία σήμερα 17 ωαριάκια έδωσα, μεγάλη χαρά και θα θέλα να το μοιραστώ μαζί σας!! Σας ευχαριστώ για όσα έχω μάθει διαβάζοντας μέσα από το φόρουμ. Εύχομαι σε όλες σας, καθεμία ξεχωριστά τα καλύτερα γιατί ο δρόμος της εξωσωματικής είναι μακρύς και δύσκολος...δε το ήξερα αλλά εδώ μέσα έχοντας η μια την άλλη θα βγούμε όλες δυνατές!! 

Καλως ηρθες κι εσυ στην παρεα μας!! 
Μπραβο κοριτσι μου, σουπερ αριθμό μάζεψες!! Να πανε ολα καλα με τα ωάρια σου και με το καλο για την εμβρυομεταφορα!! 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλως ηρθες κι εσυ στην παρεα μας!! 
Μπραβο κοριτσι μου, σουπερ αριθμό μάζεψες!! Να πανε ολα καλα με τα ωάρια σου και με το καλο για την εμβρυομεταφορα!! 🙂🙂

Καλώς σας βρήκα!! Ευχαριστώ πολύ!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η zeta_36 είπε:

Κορίτσια μου σας παρακολουθώ εδώ και καιρό!! Έκανα ωοληψία σήμερα 17 ωαριάκια έδωσα, μεγάλη χαρά και θα θέλα να το μοιραστώ μαζί σας!! Σας ευχαριστώ για όσα έχω μάθει διαβάζοντας μέσα από το φόρουμ. Εύχομαι σε όλες σας, καθεμία ξεχωριστά τα καλύτερα γιατί ο δρόμος της εξωσωματικής είναι μακρύς και δύσκολος...δε το ήξερα αλλά εδώ μέσα έχοντας η μια την άλλη θα βγούμε όλες δυνατές!! 

Ωωωωωωωω πως πέρασαν οι μέρες..... 

Τελειαααααααααααα...............

Συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι Καλή εμβριομεταφορα, με το καλό να φωλιάσουν τα μωράκια σου...🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Ωωωωωωωω πως πέρασαν οι μέρες..... 

Τελειαααααααααααα...............

Συγχαρητήρια!!!!

Σου εύχομαι Καλή εμβριομεταφορα, με το καλό να φωλιάσουν τα μωράκια σου...🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου!! Τόσο ωραίο συναίσθημα όταν μου είπαν το αποτέλεσμα..με το καλό και εσύ!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dimi1981 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτήσω κι εγω κάτι αν ξερετε.

Πρωτη φορά θα πάω με κρυοσυντηρημενα εμβρυα και παίρνω 3 σικλακουρ τη μερα.πηγα την Πέμπτη στο γιατρο να δούμε ενδομητριο και ήταν πολύ μικρο για 10η μερα δηλαδή 4,5.ο γιατρός είπε ειναι νωρίς μου αυξησε τα σικλακουρ(παίρνω και 2 κολπικα)και θα με δει Δευτέρα. Προβληματιστηκα που δεν ανταποκριθηκα στα οιστρογονα. Στο προηγούμενο κύκλο χωρίς τίποτα ,τέτοια μερα, είχα ενδομητριο 8,5 απο μόνη μου.μηπως να φταίνε τα σικλακουρ; να αγχωθω; το ,χω αυτό εύκολο όπως μου ειχε πει και η διαδικτυακή μου φίλη  @twinkletwinlkle

 Επίσης πριν κάνα 3μηνο έκανα υστεροσκοπηση και για 2 μήνες είχα πολύ λίγο αιμα στην περιοδο.ελπιζω να μη μου έγινε καμία στραβή μ αυτό...με παρηγορεί βέβαια ο προηγουμενος μήνας που ήταν καλύτερος από άποψη ενδομητριου. 

Ε ναι οφείλεις να αγχωθείς 😁

φαντάζομαι ότι αυτό έχει να κάνει με τον κάθε κυκλο, δεν νομίζω ότι ευθύνονται τα σικλακουρ, ίσα ίσα το αντίθετο. Θα δεις που τώρα που στα αύξησε,  θα είσαι μια χαρά τη Δευτέρα. Έτσι και αλλιώς αφού πας με κρυοσυντηρημενα, φαντάζομαι ότι μπορείς να κάνεις τη μεταφορά όταν είναι έτοιμο το ενδομήτριο,  σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιές καλημέρες....... 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία μου..... 

Μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που συνάντησα από τον Νοέμβριο μέχρι να ξεκινήσω την πρώτη μου εξωσωματική....Επιτέλους ξεκίνησα το μακρύ πρωτόκολλο διέγερσης έχω κάνει τις arverkap 0,1 και αύριο ο γιατρός θα μου κάνει εξετάσεις για να δούμε αν θα συνεχίσω με τις Gonal. Έχω τεράστια αγωνία.... Ξέρω δεν είναι τπτ αυτό μπροστά σε όσα έχετε περάσει αλλά χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια....

Ευχαριστώ 🌷

Καλή Κυριακή!!! 

images.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Γλυκιές καλημέρες....... 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία μου..... 

Μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που συνάντησα από τον Νοέμβριο μέχρι να ξεκινήσω την πρώτη μου εξωσωματική....Επιτέλους ξεκίνησα το μακρύ πρωτόκολλο διέγερσης έχω κάνει τις arverkap 0,1 και αύριο ο γιατρός θα μου κάνει εξετάσεις για να δούμε αν θα συνεχίσω με τις Gonal. Έχω τεράστια αγωνία.... Ξέρω δεν είναι τπτ αυτό μπροστά σε όσα έχετε περάσει αλλά χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια....

Ευχαριστώ 🌷

Καλή Κυριακή!!! 

images.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου και ευλογημένη Κυριακή να έχουμε!!

Όλα καλά θα πάνε!! Γιατί να μην πάνε άλλωστε;; 

Έχεις τη θετική μου ενέργεια!! Θετικές σκέψεις και όλα καλά θα πάνε!!🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Γλυκιές καλημέρες....... 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία μου..... 

Μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που συνάντησα από τον Νοέμβριο μέχρι να ξεκινήσω την πρώτη μου εξωσωματική....Επιτέλους ξεκίνησα το μακρύ πρωτόκολλο διέγερσης έχω κάνει τις arverkap 0,1 και αύριο ο γιατρός θα μου κάνει εξετάσεις για να δούμε αν θα συνεχίσω με τις Gonal. Έχω τεράστια αγωνία.... Ξέρω δεν είναι τπτ αυτό μπροστά σε όσα έχετε περάσει αλλά χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια....

Ευχαριστώ 🌷

Καλή Κυριακή!!! 

images.jpeg

Καλή όμορφη Κυριακή,,,είναι μεγάλη γιορτή σήμερα, της Σταυροπροσκυνήσεως, και είμαστε μέσα στη σαρακοστή. Μόνο καλά μπορούν να πάνε όλα. Το ταξίδι της καθεμιάς μας έχει άλλο δρόμο, αλλά όλες θα συναντηθούμε στο τέλος με την ίδια όμορφη θέα, αυτή των μωρών μας όταν τα πάρουμε αγκαλιά μας γερά. Να είσαι ήρεμη και να το απολαύσεις. Μόνο για καλό γίνονται όλα και για τα καλύτερα που δεν έχουμε ζήσει ακόμα.🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Γλυκιές καλημέρες....... 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία μου..... 

Μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που συνάντησα από τον Νοέμβριο μέχρι να ξεκινήσω την πρώτη μου εξωσωματική....Επιτέλους ξεκίνησα το μακρύ πρωτόκολλο διέγερσης έχω κάνει τις arverkap 0,1 και αύριο ο γιατρός θα μου κάνει εξετάσεις για να δούμε αν θα συνεχίσω με τις Gonal. Έχω τεράστια αγωνία.... Ξέρω δεν είναι τπτ αυτό μπροστά σε όσα έχετε περάσει αλλά χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια....

Ευχαριστώ 🌷

Καλή Κυριακή!!! 

images.jpeg

Καλημερα κοριτσι μου και καλη αρχη να εχεις!!! Θα ειμαστε εδω να μοιραστούμε τις αγωνίες μας!! 
Τι ωραιο αυτο που ειπε η @condios!! Τα καλυτερα που δεν εχουμε ζησει έρχονται στη θέα των μωρών μας!! Μακαρι για ολες μας!! 🙂🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η zeta_36 είπε:

Κορίτσια μου σας παρακολουθώ εδώ και καιρό!! Έκανα ωοληψία σήμερα 17 ωαριάκια έδωσα, μεγάλη χαρά και θα θέλα να το μοιραστώ μαζί σας!! Σας ευχαριστώ για όσα έχω μάθει διαβάζοντας μέσα από το φόρουμ. Εύχομαι σε όλες σας, καθεμία ξεχωριστά τα καλύτερα γιατί ο δρόμος της εξωσωματικής είναι μακρύς και δύσκολος...δε το ήξερα αλλά εδώ μέσα έχοντας η μια την άλλη θα βγούμε όλες δυνατές!! 

Κοριτσι μ Καλησπερα εχεις ενδομητριωση;; Πες μας τι εκανες γιατι κ εγω ειμαι στη 2η φορα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tonia09 είπε:

Κοριτσι μ Καλησπερα εχεις ενδομητριωση;; Πες μας τι εκανες γιατι κ εγω ειμαι στη 2η φορα μου 

Καλησπέρα καλή μου..όχι δεν έχω κάτι δόξα το θεό. Είναι η πρώτη φορά, ο φόβος μου απ την αρχή ήταν μην πάθω υπερδιέγερση. Ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά μέχρι στιγμής και αναμένουμε...μακρύς ο δρόμος 💫🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tonia09 είπε:

Κοριτσι μ Καλησπερα εχεις ενδομητριωση;; Πες μας τι εκανες γιατι κ εγω ειμαι στη 2η φορα μου 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Γλυκιές καλημέρες....... 

Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την αγωνία μου..... 

Μετά από πάρα πολλές περιπέτειες που συνάντησα από τον Νοέμβριο μέχρι να ξεκινήσω την πρώτη μου εξωσωματική....Επιτέλους ξεκίνησα το μακρύ πρωτόκολλο διέγερσης έχω κάνει τις arverkap 0,1 και αύριο ο γιατρός θα μου κάνει εξετάσεις για να δούμε αν θα συνεχίσω με τις Gonal. Έχω τεράστια αγωνία.... Ξέρω δεν είναι τπτ αυτό μπροστά σε όσα έχετε περάσει αλλά χρειάζομαι την θετική σας ενέργεια....

Ευχαριστώ 🌷

Καλή Κυριακή!!! 

images.jpeg

Έχεις την θετική μου σκέψη και ενέργεια θα πάνε όλα πολύ καλά!! 💫

Γλυκιά και καλή Κυριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tonakiv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και ευλογημένη Κυριακή να έχουμε!!

Όλα καλά θα πάνε!! Γιατί να μην πάνε άλλωστε;; 

Έχεις τη θετική μου ενέργεια!! Θετικές σκέψεις και όλα καλά θα πάνε!!🙏🙏

Καλή Κυριακή με υγεία...

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για το μήνυμα σου....

Να σε πάντα Καλά, ότι επιθυμείς..... Μακάρι οι θετικές σκέψεις αύριο να μετατραπούν σε πραγματικότιτα...καλη συνέχεια.....🌷🌷🌷🌷🤞🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλή όμορφη Κυριακή,,,είναι μεγάλη γιορτή σήμερα, της Σταυροπροσκυνήσεως, και είμαστε μέσα στη σαρακοστή. Μόνο καλά μπορούν να πάνε όλα. Το ταξίδι της καθεμιάς μας έχει άλλο δρόμο, αλλά όλες θα συναντηθούμε στο τέλος με την ίδια όμορφη θέα, αυτή των μωρών μας όταν τα πάρουμε αγκαλιά μας γερά. Να είσαι ήρεμη και να το απολαύσεις. Μόνο για καλό γίνονται όλα και για τα καλύτερα που δεν έχουμε ζήσει ακόμα.🙏👶❤️👶❤️

Πόσο να σε ευχαριστήσω για το μήνυμα σου....Να σε πάντα καλά! 

Πόσο δύναμη δίνουν κάθε φορά λιγες λέξεις από ανθρώπους που μπορεί να μην σε ξέρουν αλλά μπορούν να καταλάβουν την θέση σου και σου δίνουν απλόχερα κουράγιο από το κουράγιο τους.... Λίγες λέξεις είναι αρκετές σε αυτές τις δύσκολες ώρες για να διώξουν την ομίχλη των κακων σκέψεων και του φόβου και να μας φέρουν πίσω τη χαμένη πίστη και την υπομονή που χρειάζεται το ταξίδι αυτό...

Οι εμπειρίες και όσα μοιράζεστε εδώ έχουν μεγάλη αξία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου και καλη αρχη να εχεις!!! Θα ειμαστε εδω να μοιραστούμε τις αγωνίες μας!! 
Τι ωραιο αυτο που ειπε η @condios!! Τα καλυτερα που δεν εχουμε ζησει έρχονται στη θέα των μωρών μας!! Μακαρι για ολες μας!! 🙂🙏

Κορίτσι μου, βλέπω που γράφεις συνέχεια το τελευταίο διάστημα εδω... 

Στις χαρές και στις λύπες είσαι εδώ, κοντά σε όλες, δίνεις κουράγιο από το κουράγιο σου...

Τι να πω για σένα;! 

Εύχομαι οι τόσες ευχές που έχεις δώσει να σου γυρίσουν πίσω διπλές.... Να σε πάντα καλά...🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Κορίτσι μου, βλέπω που γράφεις συνέχεια το τελευταίο διάστημα εδω... 

Στις χαρές και στις λύπες είσαι εδώ, κοντά σε όλες, δίνεις κουράγιο από το κουράγιο σου...

Τι να πω για σένα;! 

Εύχομαι οι τόσες ευχές που έχεις δώσει να σου γυρίσουν πίσω διπλές.... Να σε πάντα καλά...🙏

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!! 

Γραφω συνεχεια για να δίνω αλλα και να παιρνω κι εγω δύναμη απο το φόρουμ! Το εχω ξαναπει οτι για μενα ειστε μια παρεα δύναμη!!! 
Να εισαι κι εσυ καλα και απο δω και πέρα μονο χαρές!!! 🙂🙂❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...