Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Καλημερα!Οπως ειπε και η Troia η Λευκού στη Θεσσαλονικη εχω ακουσει κι εγω οτι ειναι πολυ καλη αιματολογος απο κοριτσια εκει. Δοκιμασε να τη δεις.

Καλημέρα την ξέρω την γιατρό πολλές κοπέλες μίλησαν για αυτήν εγώ έκλεισα ραντεβού με άλλη γιατρό απλά ήθελα να μάθω σε νοσοκομείο άν μπορώ να πάω όπως πάτε στην Αθήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

@Taselena περιμένουμε νέα σου! Με ένα τεράστιο νούμερο!!! 

@Annitad  όλα καλά κορίτσι μου! Ηρεμία, ξεκουραση κ υπομονή μέχρι να περασουν οι μέρες.... 

Χίλια ευχαριστώ! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! 
Καλως ηρθες στο φόρουμ και στην παρεα μας!! 
Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να περιμενεις!! Υπομονη... 

Χίλια ευχαριστώ 

Περιμένω με ανυπομονησία τη χοριακη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Frid είπε:

Κορίτσι μου το ίδιο άγχος μας πιάνει όλες αλλά το δεν βοηθάει πουθενά τελικά!Να σκέφτεσαι μόνο θετικά και θα δεις που ολα θα πάνε καλά 

Χίλια ευχαριστώ 

Εύχομαι όλα να πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

στις πριν 16 ώρες, ο/η Taselena είπε:

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλό να τα δεχτείς και να φωλιάσουν εκεί μέσα για 9 υπέροχους μήνες!!!! Η αναμονή θα είναι γλυκιά ,,, να είσαι ήρεμη και θετική....ο Θεός έχει δώσει για όλες μας,,,φτάνει να το περιμένουμε καρτερικά και με πίστη! Εύχομαι να είναι η στιγμή σας να γίνετε γονείς μέσα απ'την καρδιά μου 🙏👶💖👶💖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Με το καλό να τα δεχτείς και να φωλιάσουν εκεί μέσα για 9 υπέροχους μήνες!!!! Η αναμονή θα είναι γλυκιά ,,, να είσαι ήρεμη και θετική....ο Θεός έχει δώσει για όλες μας,,,φτάνει να το περιμένουμε καρτερικά και με πίστη! Εύχομαι να είναι η στιγμή σας να γίνετε γονείς μέσα απ'την καρδιά μου 🙏👶💖👶💖 

Χίλια ευχαριστώ...οτι.καλύτερο για ολες μας..να.ζησουμε το θαυμα❤❤🙏😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Καλη επιτυχία κορίτσι μου!με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλο κορίτσι μου ,να έχεις υπομονη και ολα θα πάνε καλά !Σε εννιά μήνες από τώρα ευχομαι να γίνεσαι μανούλα 😊!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Με το καλο να φωλιάσουν και να περιμενουμε σύντομα τα νεα της θετικής χοριακης σου!!! Με το καλο να σου πανε ολα!!! 🥰🥰😍🙏🍀❤️🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλό κοριτσάκι μου! Αύριο μεγάλη γιορτή! Ο Ευαγγελισμός της Θεοτόκου! Να έχεις την ευλογία κ την χάρη της επάνω σου! Να πάνε όλα κατ´ευχήν! 💝🌸🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/3/2021 at 8:23 ΜΜ, ο/η Nansi είπε:

@JNtina----?

@twinkletwinlkle---?

@Dimi1981---?

@Ιωάννα28iwantababy---?

ΕΠΙΤΡΟΠΉ 📖

@Nansi---2/4

@Tonakiv---12/4

@Vasilique---20/5

@Μαρία Μαχ---3-7/5

@Litsadi---31/5

ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 👶🏻

@Frid--- ?

@Fotinible--- 25-26/3

ΧΟΡΙΑΚΗ 🤞

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 🤰🏻🥳

@Katerinaki83 ✓

@Vrouva88 ✓

@Taselena

@N.Angel

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγινε και η αλλαγή στο πινακακι!! Ήμουν σίγουρη ότι θα είσαι έγκυος @Taselena άλλωστε έφτιαξα αυτό το πινακακι με σκοπό να σας μεταφέρω όλες μαζί με εμένα στο στάδιο της ..

ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗΣ 🤰🏻🥳 .....   Σε λίγο καιρό εύχομαι όλα τα κορίτσια να μην έχουν μπροστά από το όνομα τους ούτε ερωτιματικο ούτε ημερομηνίες!!

και πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου κάθε μία που μένει έγκυος μακάρι να δίνει γούρι σε όλες εμάς που περιμένουμε!!😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλο κοριτσι μου!! να ναι τα τυχερα σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

 

 @Nansiμου κ εγω εχω κανει χοριακη και ειναι θετικη..

Κοριτσια μου την Τριτη παω για τον πρωτο υπερηχο!!! Ανυπομονω... Ενα ενα να φευγει το αγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

 @Nansiμου κ εγω εχω κανει χοριακη και ειναι θετικη..

Κοριτσια μου την Τριτη παω για τον πρωτο υπερηχο!!! Ανυπομονω... Ενα ενα να φευγει το αγχος...

✌✌🤞🤞🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

 

Με το καλό κορίτσια 👏❤️Εύχομαι με την σειρά του πίνακα να γίνουμε όλες μανούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nansi είπε:

Έγινε και η αλλαγή στο πινακακι!! Ήμουν σίγουρη ότι θα είσαι έγκυος @Taselena άλλωστε έφτιαξα αυτό το πινακακι με σκοπό να σας μεταφέρω όλες μαζί με εμένα στο στάδιο της ..

ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗΣ 🤰🏻🥳 .....   Σε λίγο καιρό εύχομαι όλα τα κορίτσια να μην έχουν μπροστά από το όνομα τους ούτε ερωτιματικο ούτε ημερομηνίες!!

και πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου κάθε μία που μένει έγκυος μακάρι να δίνει γούρι σε όλες εμάς που περιμένουμε!!😍😍😍😍😍😍

Μακαρι @Nansiτο πινακακι σου να ειναι τυχερό για ολες μας!!! 
Καλη επιτυχια σε ολα τα κορίτσια!!! ❤️❤️❤️🥰🥰🥰😍🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Κορίτσια μου, καινούριες μου φίλες!!! Όσες φορές και να μπήκα δε μπορούσα να γράψω από τα δάκρυα στα μάτια... ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ και εμείς!!!!!!!!!! Η χοριακη μου είναι 94,07!!!!! Δε μπορώ να συνέλθω... Δε μπορώ να το πιστέψω!!! Θέλω μόνο να σας ευχαριστήσω!!!! Μέσα από την καρδιά μου!!! Και θα προσεύχομαι για κάθε μια απο εσας να πετύχει αυτό που μας έδεσε εδώ στο φόρουμ!!

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Καλη τελειομηνη εγκυμοσυνηη μου μυριζει ι χριστουγεννιατικο δωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Με το καλό κοριτσάκι μου! Αύριο μεγάλη γιορτή! Ο Ευαγγελισμός της Θεοτόκου! Να έχεις την ευλογία κ την χάρη της επάνω σου! Να πάνε όλα κατ´ευχήν! 💝🌸🌺

Πολυ σημαδιακή μέρα οντως..ας βαλει το χερι του..ευχομαι για ολες τις γυναικες που προσπαθουμε...ελπιζουμε και δε το βαζουμε κάτω..❤🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Fotinible καλη επιτυχία κορίτσι μου! Σου ευχομαι από καρδιάς να φωλιασουν τα μωράκια σου για 9 μήνες και όλα να πανε κατω ευχήν! Η Παναγία να σε βοηθήσει αύριο! 🥰 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου χρόνια πολλα να στε καλα ολες γρηγορα φουσκωμενες...μονο χαρες..κοριτσια μου σημερα εκανα την.εμβρυομεταφορα δυο βλαστοκυστεων θα ηθελα μια μεγαλη χάρη...ψαχνω παντου τα σικλακουρ εννοειται δε προκειται κ τωρα ψαχνω παντου τα divina υπαρχει καποια κοπελα που ισως εχει βρει καπου.αττικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Fotinible είπε:

Κοριτσια μου χρόνια πολλα να στε καλα ολες γρηγορα φουσκωμενες...μονο χαρες..κοριτσια μου σημερα εκανα την.εμβρυομεταφορα δυο βλαστοκυστεων θα ηθελα μια μεγαλη χάρη...ψαχνω παντου τα σικλακουρ εννοειται δε προκειται κ τωρα ψαχνω παντου τα divina υπαρχει καποια κοπελα που ισως εχει βρει καπου.αττικη?

Καλη επιτυχια και παλι κοριτσι μου!! 
Δυστυχως με τα χάπια θελει υπομονη και αναζήτηση! 
Χρονια πολλα σε ολες για την ημέρα και γρηγορα να ακούμε ολο και περισσότερα θετικά νεα!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/3/2021 at 3:05 ΜΜ, ο/η Fotinible είπε:

Κορίτσια μου..αυριο βάζω τα παιδακια στη φωλιτσα τους..τελικά...θα ξεκινήσει το ταξιδι της ατελειωτης αναμονής

 

Με το καλο να πάνε ολα σούπερ...Χρόνια πολλά και για τη ημέρα σε όλες...

Εύχομαι του χρόνου τέτοιες μερες να είναι όλες οι αγκαλιές γεμάτες.. 

Δυστυχώς το Ντιβινα καθώς και το σικλακουρ είναι σε μεγάλη έλλειψη 

Ρωτήστε Μήπως μπορέσετε και βρείτε Ντερμιστριλ αυτοκόλλητα εξίσου πολύ πολύ καλά αλλά και αυτά δύσκολα να βρεθούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...