Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!!! ❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Καλή επιτυχία!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά, που θα πάνε...! Ήδη έχεις πάει τέλεια!! Και σύντομα να μας λες για την πολύ μεγάλη χοριακή σου! Πολλά φιλιά και θετική ενέργεια από μένα! 🤰🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια χρόνια μας πολλα!!! Να είμαστε παντα υγιής, δυνατές και ευχομαι του χρόνου εκτός από τη γιορτή της γυναίκας να γιορτάζουμε και την ημέρα της μητέρας! Όλες μας θα γίνουμε αργά ή γρήγορα! 

Να σας ρωτησω, έχει κάνει κάποια κοπέλα έγχυση παραγοντα πριν την εμβρυομεταφορά? Σας βοήθησε? Φαντάζομαι οτι δεν ποναει, ουτε είχατε ενοχλήσεις μετά.   

Τι είναι αυτό που λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Τι είναι αυτό που λες???

Μου το προτεινε ο γιατρός μου. Ειναι έγχυση στη µήτρα του παράγοντα GCSF και βοηθάει στην εμφυτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Κοριτσι μου οτι καλυτερο σου ευχομαι!! Μου ακουγονται ολα σουπερ οποτε δεν χρειαζεται να ανησυχεις τοσο! Οπως και να εχει καλη επιτυχια, θα περιμενουμε τα νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια χρόνια μας πολλα!!! Να είμαστε παντα υγιής, δυνατές και ευχομαι του χρόνου εκτός από τη γιορτή της γυναίκας να γιορτάζουμε και την ημέρα της μητέρας! Όλες μας θα γίνουμε αργά ή γρήγορα! 

Να σας ρωτησω, έχει κάνει κάποια κοπέλα έγχυση παραγοντα πριν την εμβρυομεταφορά? Σας βοήθησε? Φαντάζομαι οτι δεν ποναει, ουτε είχατε ενοχλήσεις μετά.   

Τι ειναι αυτος ο παραγοντας? Κι εγω πρωτη φορά το ακουω....συστηνεται σε καποιες περιπτωσεις δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Αχ κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες!!! Έφτασε επιτέλους και η δικιά μου σειρά.... Απόψε κάνω την ovitrelle και Τετάρτη ωοληψια... Ο γιατρός έχει δει στον υπέρηχο 18 ωοθυλακια και σήμερα που βγήκαν οι εξετασεις μου είχα οιστραδιολη 2900 και προγεστερόνη 1.0! Έχει αρχίσει και με κυριεύει η αγωνία... Αναρωτιέμαι αν όλα θα πάνε καλά... 1η προσπάθεια και εύχομαι να είναι επιτυχημένη! Σας τα γράφω για να τα βγάλω από μέσα μου αφου κανένας δε γνωρίζει ότι έχουμε μπει σε αυτήν τη διαδικασία... Καλή επιτυχία σε όλες μας!  

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Κι εμείς δεν το έχουμε πει σε κανέναν, με βοηθάει κι εμένα πολύ να τα γράφω εδώ! Καλά κάνεις γι'αυτό είμαστε εδώ να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη και να νιώθουμε πως κάποιος μας καταλαβαίνει και περνάει τα ίδια με εμάς!

Εύχομαι γρήγορα ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλα σε όλες μας τις ηρωίδες ❤️ .. καινούργια και εγω και μακάρι να σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα !! Πρώτη μου προσπάθεια κι εμενα, σήμερα ovitelle και Τετάρτη εχω την ωοληψια. 12 ωοθηλακια είδαμε σήμερα. Δεν ξέρω αν ειναι πολλα ή λίγα. Ειμαι 33 ετών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Κι εμείς δεν το έχουμε πει σε κανέναν, με βοηθάει κι εμένα πολύ να τα γράφω εδώ! Καλά κάνεις γι'αυτό είμαστε εδώ να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη και να νιώθουμε πως κάποιος μας καταλαβαίνει και περνάει τα ίδια με εμάς!

Εύχομαι γρήγορα ευχάριστα νέα!

Κι εγω κορίτσια δε το εχω πει σε κανεναν... οποτε σας καταλαβαινω σε αυτο το θεμα! Οντως Ευτυχως που υπαρχει αυτο το φόρουμ και μοιραζόμαστε τις ανησυχίες και τις σκέψεις μας... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @Vrouva88 @Taselenaκαλή επιτυχία! Εύχομαι πολλές κ άριστες γονιμοποιήσεις! Να μας πείτε τα νέα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλα σε όλες μας τις ηρωίδες ❤️ .. καινούργια και εγω και μακάρι να σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα !! Πρώτη μου προσπάθεια κι εμενα, σήμερα ovitelle και Τετάρτη εχω την ωοληψια. 12 ωοθηλακια είδαμε σήμερα. Δεν ξέρω αν ειναι πολλα ή λίγα. Ειμαι 33 ετών. 

Μαζί είμαστε, την ιδια μέρα!! Σε ποιο κέντρο εισαι;; Πώς αισθάνεσαι έχεις αγωνια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλα σε όλες μας τις ηρωίδες ❤️ .. καινούργια και εγω και μακάρι να σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα !! Πρώτη μου προσπάθεια κι εμενα, σήμερα ovitelle και Τετάρτη εχω την ωοληψια. 12 ωοθηλακια είδαμε σήμερα. Δεν ξέρω αν ειναι πολλα ή λίγα. Ειμαι 33 ετών. 

Καλημερα και καλη επιτυχια κοριτσι μου και σε εσενα!! Να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taselena δεν ξέρω εάν επιτρέπεται να αναφέρω το κέντρο δημόσια. Εχω τρομερή αγωνία, μακάρι να έχουμε όλες τέλεια αποτελέσματα. Εχω μεγάλη εμπιστοσύνη στον γιατρό μου, ο οποίος ειναι πάνω απ όλα άνθρωπος, γλυκιτατος και ήρεμος. Την αγωγή την πλήρωσα καθώς ραντεβού για επιτροπή κατάφερα να κλείσω για τον Ιούνιο αλλα με εχει πιάσει μια βιασύνη μιας και 3 χρονων προσπάθειες βγήκαν άκαρπες

@Bonbon σε ευχαριστω πολυ! σε τι φάση εισαι εσυ; Τα καλύτερα εύχομαι και σε εσενα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Μου το προτεινε ο γιατρός μου. Ειναι έγχυση στη µήτρα του παράγοντα GCSF και βοηθάει στην εμφυτευση. 

Καλημέρα. Είναι το prp ενδομητριου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα. Είναι το prp ενδομητριου???

Καλημέρα, τι είναι όλα αυτά κορίτσια για εξηγήστε μας! Το prp βέβαια το ξέρω για την αναζωογόνηση των ωοθηκών... το  είχα διαβάσει κάπου και ρώτησα τον γιατρό μου αλλά ήταν αρνητικός! 
Το άλλο δεν έχω ιδέα με την έγχυση κάποιου παράγοντα... μήπως είναι για κάποια κοπέλα που έχει κάποιο αυτοάνοσο ή κάτι άλλο; Δεν γνωρίζω, απλά ρωτάω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα, τι είναι όλα αυτά κορίτσια για εξηγήστε μας! Το prp βέβαια το ξέρω για την αναζωογόνηση των ωοθηκών... το  είχα διαβάσει κάπου και ρώτησα τον γιατρό μου αλλά ήταν αρνητικός! 
Το άλλο δεν έχω ιδέα με την έγχυση κάποιου παράγοντα... μήπως είναι για κάποια κοπέλα που έχει κάποιο αυτοάνοσο ή κάτι άλλο; Δεν γνωρίζω, απλά ρωτάω... 

το prp σε καποιες γυναικες κανει θαυματα σε αλλες δε δουλευει κ δε γνωριζουν γιατι..εμενα πριν την ετ μου εβαλε τη λεγομενη κολα για 5’ κ μετα εβαλε τα εμβρυα κ τη 2η κ 5η μερα εμβρυομεταφορας εκανα κ απο μία οβιτρελ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vrouva88 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλα σε όλες μας τις ηρωίδες ❤️ .. καινούργια και εγω και μακάρι να σας είχα ανακαλύψει νωρίτερα !! Πρώτη μου προσπάθεια κι εμενα, σήμερα ovitelle και Τετάρτη εχω την ωοληψια. 12 ωοθηλακια είδαμε σήμερα. Δεν ξέρω αν ειναι πολλα ή λίγα. Ειμαι 33 ετών. 

Καλη επιτυχια και σε σενα!!! Περιμενουμε εξελίξεις και θετικά αποτελέσματα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια και σε σενα!!! Περιμενουμε εξελίξεις και θετικά αποτελέσματα!!! 

Σε ευχαριστω παρα πολυυυυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εγώ είμαι εκτός εαυτού.

Όσες γνωρίζετε πριν από ένα μήνα έκανα εξωσωματική η οποία απέτυχε.

Τώρα βρήκα άλλον γιατρό και μαζεύω όσα περισσότερα χαρτιά μπορώ για να έχει μια εικόνα π άνθρωπος ώστε να προχωρήσουμε σε επόμενη εξωσωματική.

Ζήτησα λοιπόν από την κλινική να μου στείλει ρεπορτ τι ακριβώς κάναμε.

Και με αυτά που διάβασα μου βγήκαν καπνοί από τα αυτιά!!!!

Εμένα μου είπανε πως στην ωοληψια βγάλανε 14 ωάρια και γονιμοποιηθηκαν τα 3 και πως μου τοποθέτησαν 3 άριστα έμβρυα.

Στην αναφορά γράφει 11 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 3 έμβρυα grade 2 και μου τοποθέτησαν τα 2.

Προφανώς το τρίτο δεν τοποθετήθηκε γτ πήγε για καφέ..

Πήρα τηλέφωνο στην γραμματεία και τους ξεχεσα και μου είπανε πως θα με καλέσουν πίσω.

Το έχω δει όμως το έργο....θα με πάρει η μαία και θα με βγάλει τρελή.

Και το αποκορύφωμα είναι πώς πληρώσαμε 2500 ευρώ και η απόδειξη γράφει 1200... !!

Αλλά θα γίνει το μπαμ κάποια στιγμή.

Όπως η Μπεκατώρου βγηκε και μίλησε για την κακοποίηση έτσι και στο θέμα της εξωσωματικής θα βγει κάποια κοπέλα και θα κάνει την αρχή και θα ξεσηκωθούμε όλες.

Άντε γτ κοροϊδεύουν τον κόσμο οι αλήτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια! @Taselena και @Vrouva88 καλή επιτυχία για αυριο!Καλές γονιμοποιήσεις και καλή αρχη!

@Mari84 έχω πάθει σοκ!Είναι δυνατόν?Να ζητήσεις να μιλήσεις με τον γιατρό και όχι με τη μαία,είναι απαράδεκτο να σου λένε ψέματα.Μπορείς πάντα να κινηθείς και νομικά διότι κανείς δεν έχει το δικαιώμα να σε εξαπατά με αυτό τον τρόπο για να βγάλει χρήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλά εγώ είμαι εκτός εαυτού.

Όσες γνωρίζετε πριν από ένα μήνα έκανα εξωσωματική η οποία απέτυχε.

Τώρα βρήκα άλλον γιατρό και μαζεύω όσα περισσότερα χαρτιά μπορώ για να έχει μια εικόνα π άνθρωπος ώστε να προχωρήσουμε σε επόμενη εξωσωματική.

Ζήτησα λοιπόν από την κλινική να μου στείλει ρεπορτ τι ακριβώς κάναμε.

Και με αυτά που διάβασα μου βγήκαν καπνοί από τα αυτιά!!!!

Εμένα μου είπανε πως στην ωοληψια βγάλανε 14 ωάρια και γονιμοποιηθηκαν τα 3 και πως μου τοποθέτησαν 3 άριστα έμβρυα.

Στην αναφορά γράφει 11 ωάρια από τα οποία προέκυψαν 3 έμβρυα grade 2 και μου τοποθέτησαν τα 2.

Προφανώς το τρίτο δεν τοποθετήθηκε γτ πήγε για καφέ..

Πήρα τηλέφωνο στην γραμματεία και τους ξεχεσα και μου είπανε πως θα με καλέσουν πίσω.

Το έχω δει όμως το έργο....θα με πάρει η μαία και θα με βγάλει τρελή.

Και το αποκορύφωμα είναι πώς πληρώσαμε 2500 ευρώ και η απόδειξη γράφει 1200... !!

Αλλά θα γίνει το μπαμ κάποια στιγμή.

Όπως η Μπεκατώρου βγηκε και μίλησε για την κακοποίηση έτσι και στο θέμα της εξωσωματικής θα βγει κάποια κοπέλα και θα κάνει την αρχή και θα ξεσηκωθούμε όλες.

Άντε γτ κοροϊδεύουν τον κόσμο οι αλήτες.

Θα εκανα χαμό δε το συζητω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια! @Taselena και @Vrouva88 καλή επιτυχία για αυριο!Καλές γονιμοποιήσεις και καλή αρχη!

@Mari84 έχω πάθει σοκ!Είναι δυνατόν?Να ζητήσεις να μιλήσεις με τον γιατρό και όχι με τη μαία,είναι απαράδεκτο να σου λένε ψέματα.Μπορείς πάντα να κινηθείς και νομικά διότι κανείς δεν έχει το δικαιώμα να σε εξαπατά με αυτό τον τρόπο για να βγάλει χρήματα.

Τό κακό είναι κορίτσι μου ότι δεν έχω αποδείξεις ώστε να αποδείξω το αντίθετο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Τό κακό είναι κορίτσι μου ότι δεν έχω αποδείξεις ώστε να αποδείξω το αντίθετο.

 

Ξερουν τι κανουν ,,εγω στα ειχα πει απο την αρχη για το κεντρο αυτο!!! Ειναι οι χειροτεροι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...