Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ξέρει καμια να μου πει τι να κάνω για να το ξεμπλοκάρω;;

Εγώ δεν ξέρω καθόλου. Είμαι καινουρια εδώ και με πολύ δυσκολία ξαναβρήκα τα μηνύματα. Πρέπει να μπεις σε κάποιες ρυθμίσεις προφανώς. Έχεις απαγορεύσει να δέχεσαι προσωπικά μηνύματα με κάποιο τρόπο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ξέρει καμια να μου πει τι να κάνω για να το ξεμπλοκάρω;;

Λοιπόν το ξανά κοίταξα. Μάλλον έχεις πατήσει κατά λάθος εκεί που λέει απενεργοποίηση των μηνυμάτων. Πρέπει να πατήσεις ενεργοποίηση. Είναι στα εισερχόμενα μηνύματα κάτω δεξιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Να ρωτήσω κι εγώ.. όταν κάνουν το σπερμοδιαγραμμα δεν κάνουν και τον κατακερματισμό σπέρματος; Είναι ξεχωριστή εξέταση; Νομίζω περιλαμβάνεται ή κάνω λάθος; 

Όταν κάνουν σπερμοδιάγραμμα απλό κοστίζει 20 ή 30 ευρώ. Ο κατακερματισμός είναι άλλο έξτρα, κοστίζει 100 ευρώ περίπου αλλά σου λένε ότι βγαίνει και το σπερμοδιάγραμμα μαζί συν 20-30 ευρώ οπότε τόσο έρχεται. Μιλάω για επαρχία. Αθήνα έχω ακούσει κάτι τιμές 80 ευρώ για ένα απλό σπερμοδιάγραμμα  Δε.ξέρω. Εμείς σε όλα τα κέντρα το κάνουμε οι τιμές.παίζουν απο 20 εως 30 ευρώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Όταν κάνουν σπερμοδιάγραμμα απλό κοστίζει 20 ή 30 ευρώ. Ο κατακερματισμός είναι άλλο έξτρα, κοστίζει 100 ευρώ περίπου αλλά σου λένε ότι βγαίνει και το σπερμοδιάγραμμα μαζί συν 20-30 ευρώ οπότε τόσο έρχεται. Μιλάω για επαρχία. Αθήνα έχω ακούσει κάτι τιμές 80 ευρώ για ένα απλό σπερμοδιάγραμμα  Δε.ξέρω. Εμείς σε όλα τα κέντρα το κάνουμε οι τιμές.παίζουν απο 20 εως 30 ευρώ. 

Εμείς σπερμοδιαγραμμα πληρώσαμε 100 ευρώ γι’ αυτό είπα ότι μήπως είχαν και τον κατακερματισμό μέσα. 🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα απευθύνομαι σε όλες σας. Εχτες  είχα μια συνάντηση μ ενα κυριο που δουλευε χρόνια στη faizer ( νομίζω έτσι γραφεται) είναι η φαρμακευτική εταιρία που ακουγεται τώρα για τα εμβόλια κορονοιου.  Αυτός ο κυριος λοιπόν ενώ είναι οικογενειακός μας φίλος εχτες ήταν η πρώτη φορά που τα ειπαμε πιο καλά ας πουμε  και επειδή λοιπόν είναι χρόνια στο χώρο των φαρμάκων μου είπε ότι η εταιρεια που δουλευε είναι η πρωτη εταιρεία που έφερε τα φάρμακα της εξωσωματικής στην Ελλάδα και με αφορμή λοιπόν τη δική μου εξωσωματική  μου είπε για όλους που γνωρίζει μέσα στο χώρο.. Κορίτσια μου τους κατονόμασε όλους εναν εναν έχει γνωριμία προσωπικη με όλους τους εξωσωματικους της Ελλάδας.. Μου είπε μόνο για δυο όμως τα καλυτερα λόγια μέσα σ αυτους τους δυο  δεν ήταν ο δικός μου εξωσωματικος και το λέω αυτό επειδή έχω αναφέρει πολλες φορες τ όνομα του και δεν θέλω να νομίζεται ότι κάνω διαφήμιση επίσης να σας πω το εξης μου είπε ότι γενικά παιζουν πολλες κομπίνες με τα κέντρα και τους γιατρους και θελειβπροσοχη μεγάλη. Οποία λοιπόν είναι σε εύρεση γιατρου και θέλει ας μου στηλει ένα μνμ προσωπικο να της πω αναλυτικά γι αυτους τους δυο που μου είπε.. Σας φιλω

Μπορείς να μου στείλεις σε μηνυμα τα ονοματα; Σε παρακαλώ πολυ! Ειδικά αυτων που θεωρει πολυ καλους αλλα κ τους άλλους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Εμείς σπερμοδιαγραμμα πληρώσαμε 100 ευρώ γι’ αυτό είπα ότι μήπως είχαν και τον κατακερματισμό μέσα. 🤷🏻‍♀️

Ναι άκουσα κάτι τέτοιες τιμές. Αν στα αποτελέσματα που πήρατε έχει και άλλες σελίδες μπορεί. Αν δεν ζητήσατε κατακερματσμό δεν τον κάνουν μόνοι τους. 

Αν είναι απλό σπερμοδιάγραμμα δεν θα αναφέρει ποσοστό κατακερματισμού. Εσάς τι έγραφε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

@Σταυρι μας άναψες φωτιές!!! 

@Σταυριμαλλον εχουν γεμισει οι φακελοι σου με μηνυματα κ πρεπειννα σβησει αλλα μην σε νοιαζει γραψε μας εδω διοτι δεν κατηγορεις ! @Alexouliτον κατακερματισμο σπερματος μας τον ειχε ζητησει ο γιατρος μου απο την αρχη μαζι με σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια σπερματος κ ας ειχαμε πολυ καλό σπερμα.εαν ειναι υψηλός τα εμβρυα δεν φτανουν σε βλασυοκυστες! Θελουμε να φτασουν για να δουμε τη δυναμικη τιυσ.πχ εγω με 3ης δε τα καταφερα κ πετυχα με βλασυοκυστες που ηταν πιο δεκτικο το ενδομητριο μου την 5η μερα εμβρυομεταφορας κ πιο «δυνατα» τα εμβρυα ..εως 3η μερα παιζει ρολο το ωαριο μετα την τριτη μερα αναλαμβανει το σπερμα δηλ το πατρικο κομματι..εμεις ειχαμε 17% δηλ μια χαρα.Αν ειναι πανω απο 30 πχ δινουν βιταμινες ή αντιοξειδωτικά να το χαμηλωσουν.κάπνισμα κακη διατροφη κ αβιταμίνωση παιζει ρολο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι

Κορίτσι σου στέλνω κι εγώ πμ αλλά δεν γίνεται. Προφανώς έχεις γεμάτο φάκελο. Διέγραψε για να μπορέσεις να δέχεσαι. 

Πάντως όπως λένε κ τα κορίτσια το να γράψεις τα ονόματα των δυο καλύτερων δεν είναι δυσφήμιση των υπολοίπων. Το πρόβλημα θα υπήρχε αν έγραφες δημόσια ποιοι δεν είναι καλοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

@Σταυριμαλλον εχουν γεμισει οι φακελοι σου με μηνυματα κ πρεπειννα σβησει αλλα μην σε νοιαζει γραψε μας εδω διοτι δεν κατηγορεις ! @Alexouliτον κατακερματισμο σπερματος μας τον ειχε ζητησει ο γιατρος μου απο την αρχη μαζι με σπερμοδιαγραμμα κ καλλιεργεια σπερματος κ ας ειχαμε πολυ καλό σπερμα.εαν ειναι υψηλός τα εμβρυα δεν φτανουν σε βλασυοκυστες! Θελουμε να φτασουν για να δουμε τη δυναμικη τιυσ.πχ εγω με 3ης δε τα καταφερα κ πετυχα με βλασυοκυστες που ηταν πιο δεκτικο το ενδομητριο μου την 5η μερα εμβρυομεταφορας κ πιο «δυνατα» τα εμβρυα ..εως 3η μερα παιζει ρολο το ωαριο μετα την τριτη μερα αναλαμβανει το σπερμα δηλ το πατρικο κομματι..εμεις ειχαμε 17% δηλ μια χαρα.Αν ειναι πανω απο 30 πχ δινουν βιταμινες ή αντιοξειδωτικά να το χαμηλωσουν.κάπνισμα κακη διατροφη κ αβιταμίνωση παιζει ρολο ..

Αρα πιστεύεις ότι είναι δικό μου το θέμα? Εχω κανει ομως και καρυοτυπο και κυστική ινωση και θρομβοφιλια δεν έδειξαν κατι. Τι άλλο μπορώ να κάνω? Εμας κατακερματισμο δε ζητησαν μονο σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια.  Τωρα κλείσαμε την αλλη τεταρτη ραντεβου με τη πιο  top βιολογο να μας πει τι εγινε και τι μπορούμε να κάνουμε Για να μην έχουμε αποτυχία ξανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η condios είπε:

"Ρωτώντας πας στην Πόλη" λένε,,,γιατί εμείς τα ξέραμε απ'την αρχή νομίζεις?  https://www.lymberopoulos-lab.gr/ αυτόν έχω διαβάσει που προτείνουν πολλές κοπέλες Αθήνα,,,εμείς που είμαστε σε άλλη πόλη πήγαμε σε αντίστοιχο δικό μας "καλό". Εύχομαι να βρείτε σύντομα τι έφταιγε και απλά η επόμενη να είναι η τυχερή σας.

Σε ποιον πήγατε;Θεσσαλονίκη;ή αλλού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου.εχω καποιες αποριες....η ωοληψια μετα απο ποσες μερες γινεται? Εγω ειμαι τριτη μερα περιοδου κ εχω κανει 3 ενεσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexouli είπε:

Αρα πιστεύεις ότι είναι δικό μου το θέμα? Εχω κανει ομως και καρυοτυπο και κυστική ινωση και θρομβοφιλια δεν έδειξαν κατι. Τι άλλο μπορώ να κάνω? Εμας κατακερματισμο δε ζητησαν μονο σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια.  Τωρα κλείσαμε την αλλη τεταρτη ραντεβου με τη πιο  top βιολογο να μας πει τι εγινε και τι μπορούμε να κάνουμε Για να μην έχουμε αποτυχία ξανα.

Εμεις στο Α-lab καναμε κατακερματισμο 150€.αυτο που λεω ειναι οτι αν ο κατακερμ.ειναι υψηλός τα εμβρυα δε προχωρανε σε διαιρεσεις/βλαστοκυστες.αν κανατε καρυοτυπο κ οι 2 κ ειναι οκ αυτο ειναι θετικό..καλα κανατε με βιολογο,για να δουμε τι θα σας πει..κυστικη ινωση κ θρμομβοφιλια δεν εχει να κανει με το αν θα προχωρησουν τα εμβρυα αλλα καλά κανατε κ τα ελέγξατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Taselena είπε:

Απαγορεύεται να μας γράψεις έστω και κάποια γράμματα από τα ονόματα τους;; Νομίζω όλες μας θα ενδιαφερομασταν να μάθουμε... Νομίζω οτι όσες γνωρίζουμε, κάτι θα καταλάβουμε και συνεπώς δε θα είναι διαφήμιση.... άλλωστε δε θα κατηγορήσεις κανέναν....

Κοριτσια επειδή νιώθω εριξα βόμβα θα σας πω γι'αυτους τους γιατρους που ακουσα τα καλυτερα λόγια και ότι γίνει . . Ο ένας είναι ο Ηλίας ο γάτος και ο άλλος είναι ο Θέμης ματζαβινος.   Δεν θα σας πω για τ αλλά ηχηρά ονόματα του χώρου που ακουσα τα χειρότερα σας λέω όμως γι'αυτους που ακουσα τα καλυτερα.  

Υ. Γ τελικά τίποτα δεν κατάφερε με τα μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εδώ και 6 μέρες παίρνω cyclacur τα λευκά μόνο. Πριν 3 μέρες που άρχισα να αυξάνω τη δόση 2 πρωί 2 βράδυ, βλέπω ότι γέμισα σπυριά στο πρόσωπο, μάγουλα και πηγούνι, μεγάλα και κόκκινα απο αυτά που πονάνε. Φαντάζομαι θα είναι φυσιολογικό απλά ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έίχαν αντίστοιχη αντίδραση σταμάτησαν να βγαίνουν ή συνέχισαν και μετά την εξωσωματική; Διαβάζω απο παλαιότερα άρθρα στο φόρουμ για κάποιες που γέμισαν σπυράκια πλάτη και στέρνο. Είχατε πάθει κι εσέίς κάτι παρόμοιο;

 

Επίσης τα καφέ σας τα έδωσαν μετά την εμβρυομεταφορά ή δεν τα πήρατε καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εδώ και 6 μέρες παίρνω cyclacur τα λευκά μόνο. Πριν 3 μέρες που άρχισα να αυξάνω τη δόση 2 πρωί 2 βράδυ, βλέπω ότι γέμισα σπυριά στο πρόσωπο, μάγουλα και πηγούνι, μεγάλα και κόκκινα απο αυτά που πονάνε. Φαντάζομαι θα είναι φυσιολογικό απλά ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έίχαν αντίστοιχη αντίδραση σταμάτησαν να βγαίνουν ή συνέχισαν και μετά την εξωσωματική; Διαβάζω απο παλαιότερα άρθρα στο φόρουμ για κάποιες που γέμισαν σπυράκια πλάτη και στέρνο. Είχατε πάθει κι εσέίς κάτι παρόμοιο;

 

Επίσης τα καφέ σας τα έδωσαν μετά τημ εμβρυομεταφορά ή δεν τα πήρατε καθόλου; 

Καλημέρα κορίτσι! Δεν μου έχει τύχει αν κ έπαιρνα αυξημένη δόση. Μίλα με τον γιατρό σου κ ενημέρωσέ τον. Τα καφέ δεν τα παίρνουμε καθόλου. Είναι για να ρυθμίσουν την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Δεν μου έχει τύχει αν κ έπαιρνα αυξημένη δόση. Μίλα με τον γιατρό σου κ ενημέρωσέ τον. Τα καφέ δεν τα παίρνουμε καθόλου. Είναι για να ρυθμίσουν την περίοδο...

Καλημέρα κορίτσι μου. Γενικά βγαζω μέσα στο μήνα συνήθως λίγες μέρες πριν τη περίοδο δυο τρία. Τώρα έβγαλα 4 μεγάλα στο ένα μάγουλο, δυο στο άλλο και ένα στο πηγούνι. Το θεώρησα φυσιολογικό απο τα χάπια. Αν δω ότι συνεχίζω να βγάζω θα ενημερώσω το γιατρό. Απλά ήθελα να δω αν είχατε κι εσέίς κάτι αντίστοιχο ή μπορέί απλά.να ήταν και τυχάίο απο κάτι που έφαγα ίσως και με πείραξε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εδώ και 6 μέρες παίρνω cyclacur τα λευκά μόνο. Πριν 3 μέρες που άρχισα να αυξάνω τη δόση 2 πρωί 2 βράδυ, βλέπω ότι γέμισα σπυριά στο πρόσωπο, μάγουλα και πηγούνι, μεγάλα και κόκκινα απο αυτά που πονάνε. Φαντάζομαι θα είναι φυσιολογικό απλά ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έίχαν αντίστοιχη αντίδραση σταμάτησαν να βγαίνουν ή συνέχισαν και μετά την εξωσωματική; Διαβάζω απο παλαιότερα άρθρα στο φόρουμ για κάποιες που γέμισαν σπυράκια πλάτη και στέρνο. Είχατε πάθει κι εσέίς κάτι παρόμοιο;

 

Επίσης τα καφέ σας τα έδωσαν μετά την εμβρυομεταφορά ή δεν τα πήρατε καθόλου; 

Καλημέρα κι εγώ έπαιρνα 3-5 την ημέρα και μετά την εμβρυομεταφορά, αλλά δεν έβγαλα σπυριά ευτυχώς. Τα καφέ τα πέταγα. Καλό θα είναι να ενημερώσεις τον γιατρό σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2021 at 10:52 ΠΜ, ο/η geo2222 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για την απάντηση σου!!!να σου ζήσουν και τα μπεμπακια σου!!!!!πηγαμε χτες στον γιατρό μας είπε να κάνει μια θεραπεία 3μηνες  και μετά ξεκινάμε!!!διδυμα Ε;;;;τι ωραία μου έδωσες πολύ θάρρος σε ευχαριστώ!!!αλλα στο λέει ο γιατρός και άλλο να ακούς άλλες εμπειριες από κοπέλες νιώθεις πιο καλά νομίζω! 

Να σαι καλά κορίτσι μου!! Εύχομαι σύντομα και στα δικάσου. Συγνώμη που άργησα τόσο να σου απαντήσω αλλά δε φαίνονται οι ειδοποιήσεις σωστά στο κινητό και τώρα μπήκα από υπολογιστή . Θα δεις η θεραπεία θα κάνει δουλειά. Εμάς μας βοήθησε πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ντοναλτ είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου.εχω καποιες αποριες....η ωοληψια μετα απο ποσες μερες γινεται? Εγω ειμαι τριτη μερα περιοδου κ εχω κανει 3 ενεσεις

Η διέγερση στο βραχύ πρωτόκολλο που απ ότι κατάλαβα αυτό κάνεις κρατάει 8-12 μέρες συνήθως. Εγώ αν θυμάμαι καλά έκανα 9 ενέσεις και μετά την ovitrelle κ 36 ώρες μετά ωοληψία.

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εδώ και 6 μέρες παίρνω cyclacur τα λευκά μόνο. Πριν 3 μέρες που άρχισα να αυξάνω τη δόση 2 πρωί 2 βράδυ, βλέπω ότι γέμισα σπυριά στο πρόσωπο, μάγουλα και πηγούνι, μεγάλα και κόκκινα απο αυτά που πονάνε. Φαντάζομαι θα είναι φυσιολογικό απλά ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έίχαν αντίστοιχη αντίδραση σταμάτησαν να βγαίνουν ή συνέχισαν και μετά την εξωσωματική; Διαβάζω απο παλαιότερα άρθρα στο φόρουμ για κάποιες που γέμισαν σπυράκια πλάτη και στέρνο. Είχατε πάθει κι εσέίς κάτι παρόμοιο;

 

Επίσης τα καφέ σας τα έδωσαν μετά την εμβρυομεταφορά ή δεν τα πήρατε καθόλου; 

Καλημέρα κοπέλα μου με το κάλο η ετ!!! Εγώ δεν είχα κάτι τέτοιο. Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό να σου πει, γιατί θα τα συνεχίσεις και σε όλο το 1ο 3μηνο της εγκυμοσύνης τα cyclacur. Τα καφέ τα πετάμε. Μόνο αν δεν πιάσουν τα έμβρυα νομίζω τα παίρνουν για να έρθει περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εδώ και 6 μέρες παίρνω cyclacur τα λευκά μόνο. Πριν 3 μέρες που άρχισα να αυξάνω τη δόση 2 πρωί 2 βράδυ, βλέπω ότι γέμισα σπυριά στο πρόσωπο, μάγουλα και πηγούνι, μεγάλα και κόκκινα απο αυτά που πονάνε. Φαντάζομαι θα είναι φυσιολογικό απλά ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που έίχαν αντίστοιχη αντίδραση σταμάτησαν να βγαίνουν ή συνέχισαν και μετά την εξωσωματική; Διαβάζω απο παλαιότερα άρθρα στο φόρουμ για κάποιες που γέμισαν σπυράκια πλάτη και στέρνο. Είχατε πάθει κι εσέίς κάτι παρόμοιο;

 

Επίσης τα καφέ σας τα έδωσαν μετά την εμβρυομεταφορά ή δεν τα πήρατε καθόλου; 

Καλημέρα! Εγω εβγαλα σπυρακια στο στέρνο και στη πλατη. Θεώρησα πως ειναι απο καποια απο τα φαρμακα που επαιρνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@TRigirl

@annie!Και να πάρω τι θα μου πει να τα κόψω; Αφού πρέπει να τα πάρω, θα μου πει είναι οι ορμόνες που τα προκαλούν και είναι φυσιολογικό. Τι να πω. Θα παρακολουθήσω αν βγάλω και άλλα τις επόμενες ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα! Εγω εβγαλα σπυρακια στο στέρνο και στη πλατη. Θεώρησα πως ειναι απο καποια απο τα φαρμακα που επαιρνα! 

Ίσως κάποιες να αντιδράμε βγάζοντας σπυράκια, όχι όλες όπως φαίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...