Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Πραγματικά με τόσα νούμερα δεν θυμάμαι μου είπε καλό και πόσο είναι αλλά μετά που μετρούσε και τα ωάρια και έλεγε κάπου το έχασα χαχαχαχαχα κράτησα απλά το καλό. 7η μέρα είμαι σήμερα. Την πρ. φορά νομίζω μου έκαναν νάρκωση. Ισως ανάλογα με την κάθε γυναίκα βλέπουν εκείνη την ώρα αν θα κάνουν μέθη η νάρκωση και  γι αυτό ζητάνε και το τεστ . Θυμάμαι η αναισθησιολογος μου είχε πει:θα σου δώσω πρώτα κάτι να χαλαρώσεις.... από εκείνη την στιγμή δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Η ωοληψία όμως ήταν το χειρότερο μου. Μετά για κάποιες μέρες είχα πονακια. 

Λογικο να το χασεις χαχαχ.α νταξει εισαι 7η οκ για αυτο ξανάπας .εγω παντα παω 8η και κατευθειαν μου δινει οβιτρελ(αλλα παω με φυσικο) εμενα η μεθη ειναι το καλυτερο μου κανω ενα γλυκο υπνακο χαχα πονακια δεν εχω διοτι τσιμπαει ενα..με τη ελαφρια μεθη  δεν εχεις θεμα οσες φορες και να κανεις , η ναρκωση δεν ειναι καλό..αλλα παντα με μεθη μας κανουν οποτε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 πιστεύω δεν υπάρχει γυναίκα πρωτάρα ή μη που να μην αγχώνεται με την όλη διαδικασία και την εξέλιξη της! Είναι απόλυτα φυσιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

@Hope19 πιστεύω δεν υπάρχει γυναίκα πρωτάρα ή μη που να μην αγχώνεται με την όλη διαδικασία και την εξέλιξη της! Είναι απόλυτα φυσιολογικό. 

Κι ομως υπαρχει εγω που πηγαινα χαλαρα δεν γνωρισα τιποτα ουτε διαβαζα ουτε με ενοιαζε και ημουν και σιγουρη οτι θα πετυχω και αφου πηρα τη κουλουρα εφαγα μια φρικη που δε λεγεται..:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Λογικο να το χασεις χαχαχ.α νταξει εισαι 7η οκ για αυτο ξανάπας .εγω παντα παω 8η και κατευθειαν μου δινει οβιτρελ(αλλα παω με φυσικο) εμενα η μεθη ειναι το καλυτερο μου κανω ενα γλυκο υπνακο χαχα πονακια δεν εχω διοτι τσιμπαει ενα..με τη ελαφρια μεθη  δεν εχεις θεμα οσες φορες και να κανεις , η ναρκωση δεν ειναι καλό..αλλα παντα με μεθη μας κανουν οποτε ολα καλα

Ε αύριο 8η κι εγώ και ξεκινάω cetrotide! Όταν συνηλθα από την ωοληψία (σκάρτα 10 λεπτά μετά) κρύωνα και η νοσηλεύτρια μου είπε ότι είναι από την νάρκωση και με σκέπασε με ένα κουβερτακι... τώρα τι να πω...  ότι και να ήταν πάντως κοιμήθηκα χαχαχαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κι ομως υπαρχει εγω που πηγαινα χαλαρα δεν γνωρισα τιποτα ουτε διαβαζα ουτε με ενοιαζε και ημουν και σιγουρη οτι θα πετυχω και αφου πηρα τη κουλουρα εφαγα μια φρικη που δε λεγεται..:-(

Σίγουρη ήμουν κι εγώ.... διάβαζα πάντα από κορίτσια εδώ διάφορα αλλά δεν ρωτούσα πολλά τον γιατρό. Είμαι και άνθρωπος φουλ στο άγχος οπότε όσα λιγότερα τόσο καλύτερο για μένα. Όντως όμως αυτό το κουλούρι μετά..... σε τσακίζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Θέλω πληροφορίες κορίτσια! Οποία μπορεί ας μου πει για τον Παράσχο αν ξέρει κάτι και γενικά ποιον άλλον προτείνει για Αθήνα! Πήγε σε έναν μια φίλη μου και δεν της άρεσε καθόλου και ψάχνει άλλον τώρα! Προσωπικό μήνυμα αν δε γίνεται εδώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Θέλω πληροφορίες κορίτσια! Οποία μπορεί ας μου πει για τον Παράσχο αν ξέρει κάτι και γενικά ποιον άλλον προτείνει για Αθήνα! Πήγε σε έναν μια φίλη μου και δεν της άρεσε καθόλου και ψάχνει άλλον τώρα! Προσωπικό μήνυμα αν δε γίνεται εδώ!! 

Τραγικος εχω ακουσει.μου ειπανε για εναν καλό γρηγορακης στυλιανος  αλλα δεν εχω ιδεα παραπανω..εγω ειμαι στο γενεσις παντως με τον Παντο  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τραγικος εχω ακουσει.μου ειπανε για εναν καλό γρηγορακης στυλιανος  αλλα δεν εχω ιδεα παραπανω..εγω ειμαι στο γενεσις παντως με τον Παντο  :-)

Αλήθεια;;;;; πω πω τι θέμα κ αυτό το να βρεις γιατρό ρε παιδί μ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τραγικος εχω ακουσει.μου ειπανε για εναν καλό γρηγορακης στυλιανος  αλλα δεν εχω ιδεα παραπανω..εγω ειμαι στο γενεσις παντως με τον Παντο  :-)

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Κι ομως υπαρχει εγω που πηγαινα χαλαρα δεν γνωρισα τιποτα ουτε διαβαζα ουτε με ενοιαζε και ημουν και σιγουρη οτι θα πετυχω και αφου πηρα τη κουλουρα εφαγα μια φρικη που δε λεγεται..:-(

@Nefeliap και εγω σαν εσενα ημουν αλλα εξακολουθω κιολας να ειμαι αναισθητη ακομα και το κουλουρι που πηρα το αντιμετωπισα παλι με φουλ αναισθησια αλλα καλυτερα να σου πω φαντασου περασαν εξι μηνες απο την οωληψια και ωρες ωρες αναρωτιεμαι εκανα εγω ολη τη διαδικασια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

 

@Nefeliap και εγω σαν εσενα ημουν αλλα εξακολουθω κιολας να ειμαι αναισθητη ακομα και το κουλουρι που πηρα το αντιμετωπισα παλι με φουλ αναισθησια αλλα καλυτερα να σου πω φαντασου περασαν εξι μηνες απο την οωληψια και ωρες ωρες αναρωτιεμαι εκανα εγω ολη τη διαδικασια???

Ναι και εγω τα ξεχασα καπως.. αλλα παω για τη τριτη και ειμαι μεγαλη και δεν βγαζω με διεγερση για αυτο ανησυχω.οποτε οταν πιαστει το εμβρυακι θα ξεχαστουν ολα αυτα και θα παμε για αλλα.αυτο περιμενω και ελπιζω :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Θέλω πληροφορίες κορίτσια! Οποία μπορεί ας μου πει για τον Παράσχο αν ξέρει κάτι και γενικά ποιον άλλον προτείνει για Αθήνα! Πήγε σε έναν μια φίλη μου και δεν της άρεσε καθόλου και ψάχνει άλλον τώρα! Προσωπικό μήνυμα αν δε γίνεται εδώ!! 

Kαλησπέρα!Είναι πολύ λεπτό αυτό το θέμα θεωρώ και πραγματικά και από δική μου εμπειρία και από κοπέλες εδώ έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είναι ποιός θα σου κάνει κλίκ!Με ποιόν θα νιώσεις εσύ και η κάθε γυναίκα καλά.Υπάρχουν τρανταχτά ονόματα που μπορεί να πάς και να μην νιώσεις καλά και άλλοι λιγότερο  ή και καθόλου γνωστοί που θα σε κάνουν να νιώσεις τόσο οικεία που θα πείς εντάξει εδώ είμαστε! Το καλύτερο είναι να ψάξεις θεωρώ.Σου στέλνω πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

@annieμε έβαλες στο πινακακι!!! Ελπίζω να μεταφερθούμε κι από κάτω σύντομα!!! Πονακια που???

@santaloxilo εγώ παίρνω μόνο cyclacur utrogestan πρωί βράδυ κι αυτά τα ξεκίνησα μόλις έκανα την ετ. 

Πριν την ετ τι προγεστερόνη σου έδωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Πρωι μεσημερι βραδυ utrogestan στομα και το ιδιο κολπικα υποθετα,δηλαδη 6 συνολο τη μερα αλλά ανά 8ωρο !!!σε μια αλλη μεταφορα ενεση prolutex και vasclor

Με ενδιαφέρει το πριν την εμβριομεταφορα .μετά κι εμένα μου έχει κ προλουτεξ.απλα η vasclor μου φάνηκε λίγη για αυτό ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η santaloxilo είπε:

Με ενδιαφέρει το πριν την εμβριομεταφορα .μετά κι εμένα μου έχει κ προλουτεξ.απλα η vasclor μου φάνηκε λίγη για αυτό ρωταω

Για πριν την ετ σου εγραψα.δηλαδη αμεσως μετα την ωοληψια και μεχρι το τεστ χοριακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Για πριν την ετ σου εγραψα.δηλαδη αμεσως μετα την ωοληψια και μεχρι το τεστ χοριακης

Ααα το διάβασα όλο μαζί δεν είδα το σε άλλη για αυτό νόμιζα μαζί..οπότε η ποσότητα ουσίας είναι ίδια με αυτή που μου έδωσε..άντε να δούμε

Επίσης κορίτσια πόσο ήταν το ενδομήτριο κατά την ετ; Εμένα 13 μέρα ( την Τρίτη) και μια βδομάδα ουσιαστικά πριν την ετ ήταν 9,5 κι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@mamamaria κ γω στο μητέρα είμαι κ θα κάνω ετ μόνο, προφανώς χωρίς νάρκωση κ το θέλουν το τεστ. Από όσο γνωρίζω η οδηγία είναι για οποιαδήποτε επεμβατικη διαδικασία. Μίλα με το γιατρό μην βρεθείς προ εκπλήξεων!

@dimsea καλή επιτυχία! Επίσης θα συμφωνήσω, όταν άρχισα έλεγα ε πόσες θα είναι εκεί; η μικρότερη θα είμαι (37) κ πάω κ βλέπω όλο νέες γυναίκες κ κάποιες που φαινόταν ότι ήταν δεν ήταν κλεισμένα 30-31 κ λέω ρε παιδιά τι γίνεται;;; χαμός... Μετά έμαθα κ στο περιβάλλον μου κ γενικά πολλές περιπτώσεις, λες κ ξαφνικά όλοι έχουμε πρόβλημα...

Απαράδεκτοι.Η εγκύκλιος μιλάει μόνο για επεμβάσεις με νάρκωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Για πριν την ετ σου εγραψα.δηλαδη αμεσως μετα την ωοληψια και μεχρι το τεστ χοριακης

Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η santaloxilo είπε:

Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα;

Μαζεμα φυσικου κυκλου μονο κ ετ μετά αναλογα πως θα πανε οι κυκλοι.ναι ειναι απαραδεκτοι ζητανε τεστ κορωνοιου χωρις να χρειαζεται ..το 9,5 ειναι μια χαρα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο γιατρός ποιά μέρα του κύκλου σας είπε ότι μπορούν να γίνουν οι ορμονολογικές; Μου ήρθε περίοδος χθές το βράδυ κάτι καφε και αίμα ροη σήμερα το πρωί οπότε αύριο Σάββατο είναι η 2η μέρα. Πότε να πάω; Επίσης τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πάλι διέγερση. Πρέπει να δω κάτι σε αυτό τον κύκλο; Ακούω που κάνετε όλες υπέρηχο για κύστες. Μήπως πρέπει να κάνω κι εγώ και ποια μέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μαζεμα φυσικου κυκλου μονο κ ετ μετά αναλογα πως θα πανε οι κυκλοι.ναι ειναι απαραδεκτοι ζητανε τεστ κορωνοιου χωρις να χρειαζεται ..το 9,5 ειναι μια χαρα !!!!

Καλό αυγουλομαζεμα!! Με το καλό όλα..Μα πραγματικά είναι χαζό.εντομεταξυ για να έχει ισχύ θέλει δύο μέρες πριν οπότε τρέχεις κ δε φτάνεις...μου κάνει εντύπωση όμως πως στο ναυτικό που είναι στρατιωτικό κ ακολουθούν κατά γράμμα το νόμο δε θέλουν κ θέλουν τα ιδιωτικά...νομίζω λέει πολλά αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια ο γιατρός ποιά μέρα του κύκλου σας είπε ότι μπορούν να γίνουν οι ορμονολογικές; Μου ήρθε περίοδος χθές το βράδυ κάτι καφε και αίμα ροη σήμερα το πρωί οπότε αύριο Σάββατο είναι η 2η μέρα. Πότε να πάω; Επίσης τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πάλι διέγερση. Πρέπει να δω κάτι σε αυτό τον κύκλο; Ακούω που κάνετε όλες υπέρηχο για κύστες. Μήπως πρέπει να κάνω κι εγώ και ποια μέρα;

Κανονικά πρέπει λίγο πριν ξεκινήσεις(2 μέρα κύκλου βλέπουν κ για κύστες) οι ορμόνες Σάββατο ναι τα είπαμε αυτά..κάνε κ μια tsh αν δε βαριέσαι κ μια προλακτινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η santaloxilo είπε:

Κανονικά πρέπει λίγο πριν ξεκινήσεις(2 μέρα κύκλου βλέπουν κ για κύστες) οι ορμόνες Σάββατο ναι τα είπαμε αυτά..κάνε κ μια tsh αν δε βαριέσαι κ μια προλακτινη

TSH δεν μου έχουν γράψει αλλά όσες φορές την έχω κάνει έχει βγεί κοντά στο 2,2. Θα κάνω στον επόμενο κύκλο που είναι της διέγερσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια ο γιατρός ποιά μέρα του κύκλου σας είπε ότι μπορούν να γίνουν οι ορμονολογικές; Μου ήρθε περίοδος χθές το βράδυ κάτι καφε και αίμα ροη σήμερα το πρωί οπότε αύριο Σάββατο είναι η 2η μέρα. Πότε να πάω; Επίσης τον άλλο μήνα θα ξεκινήσω πάλι διέγερση. Πρέπει να δω κάτι σε αυτό τον κύκλο; Ακούω που κάνετε όλες υπέρηχο για κύστες. Μήπως πρέπει να κάνω κι εγώ και ποια μέρα;

Δε θεωρω οτι χρειαζεται να κανεις κατι! Θα κανεις τον αλλο κυκλο που θα κανεις διεγερση..αυτο τουλαχιστον λεει ο δικοα μου γιατρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κι ομως υπαρχει εγω που πηγαινα χαλαρα δεν γνωρισα τιποτα ουτε διαβαζα ουτε με ενοιαζε και ημουν και σιγουρη οτι θα πετυχω και αφου πηρα τη κουλουρα εφαγα μια φρικη που δε λεγεται..:-(

Μια από τα ίδια.Στην πρώτη ωοληψια ήμουν χαμογελαστή, έλεγα σε όλες καλή επιτυχία(το χαζοχαρουμενο του θαλάμου) κι αναρωτιομουν μα γιατί είναι όλες τόσο αγχωμενες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ginaak είπε:

Μια από τα ίδια.Στην πρώτη ωοληψια ήμουν χαμογελαστή, έλεγα σε όλες καλή επιτυχία(το χαζοχαρουμενο του θαλάμου) κι αναρωτιομουν μα γιατί είναι όλες τόσο αγχωμενες.

Χαχαχαχ αστα αλλα σου λεω πολυ αυτοπεποιθηση ουτε ρωταγα ολα καλα λεγανε α ενταξει ευχαριστώ τους ελεγα χαχα .τελειως ασχετη ,οποτε δεν ειναι και θεμα αγχους που λενε;!ειχα μια αγωνια σε λογικα πλαισια τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; έχω κι εγώ αρκετό καιρό να γράψω. είχα λίγο τα τρεχάματα μου με ενδοκρινολόγους και λοιπά αλλά προς το παρόν όλα καλά δόξα το θεό! Εμφάνισα και πάλι προδιάθεση για διαβήτη στην εγκυμοσύνη μου (όπως και στην πρώτη) αλλά αυτή τη φορά παρόλο που ακολουθώ δίαιτα για διαβήτη ήταν πιο δύσκολο να το ρυθμίσω (ειδικά το πρωινό της νηστείας). 'Ημουν ένα τσικ πριν μου ξεκινήσουν ινσουλίνη, γιατί το αμνιακό υγρό είναι στα ανώτατα φυσιολογικά και το μωρό έβγαινε μια εβδομάδα μεγαλύτερο! το παλέψαμε όμως λίγο με τη γυναικολόγο μου εφόσον δεν είχα ξεφύγει από τα φυσιολογικά όρια και καταφέραμε κάπως και το ισορροπήσαμε! έστρωσε το πρωινό ζάχαρο, το μωρό έχει πάει στις 2 μέρες μεγαλύτερο και το αμνιακό υγρό μένει σταθερό, δεν αυξάνεται. Επομένως τώρα το πάμε μέτρηση στη μέτρηση κι όσο παραμένω μέσα στα φυσιολογικά όρια με καλές τιμές ζαχάρου, γλιτώνω την ινσουλίνη! (καμπύλη εγώ δεν έκανα μιας και ήδη είχα θέμα και πρόσεχα) Ραντεβού με την γυναικολόγο μου έχω ξανά 30 του Απρίλη για να δούμε και πάλι πως πάμε και στις 20 ΜαΪου έχω το doppler. Τώρα έχω αρχίσει και σκέφτομαι ότι δεν έχω προετοιμάσει τίποτα από το άγχος μου. Ψώνια τίποτα, μόνο ό,τι μου έχουν φέρει ως δωράκι και λέω σιγά σιγά να ξεκινήσω να κάνω ψώνια! Ό,τι χρειάζομαι δηλαδή γιατί τα πολύ βασικά τα έχω από την πρώτη εγκυμοσύνη (κούνιες, καρότσια και λοιπά) να ξεκινήσω να παίρνω φορμάκια, σεντονάκια, πάνες, απορρυπαντικά, σαμπουάν κλπ για να κάνω ένα μίνι στοκ, επίσης νομίζω θα χρειαστώ φωλιά κι ένα καλό μάρσιπο (αν έχετε κάτι να προτείνετε) και τέλος νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσω να φτιάχνω και τη βαλίτσα μου, μόνο που δεν θυμάμαι καθόλου τι είχα βάλει μέσα την πρώτη φορά  για πείτε ρε κορίτσια τι θα βάλετε εσείς να κάνουμε μια λίστα. Για το μωρό δεν θα χρειαστώ τίποτα μιας και μου τα παρέχει όλα το μαιευτήριο (μόνο το ρουχαλάκι που θα φύγουμε). Εσείς έχετε ξεκινήσει;
    • Καλημέρα κορίτσια..καλη επιτυχία σε ολες!! Ήρθα και εγω στο κλαμπ για άλλη μια φορά 
    • Παντα βγαίνει δεύτερη γραμμή γιατί έχουμε αυτή την ορμόνη λίγο πολύ στον οργανισμό μας..για να είναι θετικό πρέπει η γραμμή να είναι έντονη όσο η γραμμή ελέγχου ή και περισσότερο.. σου βάζω δυο εικόνες για παράδειγμα..
    • Σε ευχαριστώ κορίτσι μου και σε εσενα εύχομαι τα καλύτερα και πολύ συντομα🙏❤️ μου είπε να αποφεύγω όσο μπορώ κρέας, πορτοκάλια φράουλες σταφύλια ξηρούς καρπούς βιταμίνη c και b12,τζίντζερ και μαυρη σοκολάτα!  εσυ ποτέ θα πας να σε δει ο γιατρός;
    • @Mpourmpoulo @Raf123χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα! Εύχομαι και στις δύο ότι επιθυμείτε! Μία ερώτηση σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας. Αν σε ένα κύκλο δεν γίνει ωορρηξία, το τεστ δείχνει αχνό θετικό ή δεν βγαίνει καν δεύτερη γραμμή;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...