Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου εγώ είμαι σχετικά απ τις παλιες στο φόρουμ έχει και πιο παλιές βέβαια. Σας διαβάζω καθημερινά και καταλαβαινω την αγωνία σας. Ήθελα να σας πω να μην απογοήτευεστε ακόμα και σε μια αποτυχημένη εξωσωματική και να βιάζεται δυναμη και να προχωρατε. Εγώ περυσι τέτοιες μέρες έπαιρνα την πρωτη αρνητική χοριακη μου μετά από εξωσωματική και φέτος είμαι στα τέλη του 8ου  μήνα , πετυχαμε τη δευτερη εξωσωματική και περιμενω ν αγκαλιασω το μωράκι μου.. Μην ξεχνάτε εμείς οι γυναίκες ήμαστε δυνατές ήμαστε στον 21ο αιώνα και οοοοολλλεςςςς θα κάνουμε παιδιακια. Σας φιλώ🥰

Ολα να σου πανε σουπερ με μια ήρεμη και ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη! 🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα, θεωρητικά δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι ότι εγώ είμαι πάνω από 40... παρόλο που έχω αρκετά ωάρια με διέγερση (8 την πρώτη φορά) και τα έμβρυα φτάνουν σε βλαστοκύστες και είναι κάποιες άριστες τις 2 τελευταίες φορές δεν έμεινα. Έμεινα μόνο τη πρώτη φορά έγκυος, αλλά η κύηση παλινδρόμησε, κάναμε καρυοτυπο και είχε χρωμοσωμιακή ανωμαλία. Την τελευταία φορά ο γιατρος μου έκανε mini διέγερση εφόσον ανταποκρίνομαι..  με χάπια και λίγες ενέσεις, είχαμε 3 άριστα έμβρυα αλλά δυστυχώς δεν... οπότε τώρα ζήτησα να κάνουμε καρυότυπο και οι δύο και υστεροσκόπηση. Δεν ξέρω τι άλλο θα μπορούσαμε να κάνουμε για να μεγιστοποιήσουμε τις πιθανότητες. 

Καλημέρα κορίτσι μου τι κάνεις, ;Μέχρι τώρα με τόσες προσπάθειες και δεν είχατε κάνει καρυοτιπος ζεύγους;Τώρα σε ποιόν γιατρό είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου τι κάνεις, ;Μέχρι τώρα με τόσες προσπάθειες και δεν είχατε κάνει καρυοτιπος ζεύγους;Τώρα σε ποιόν γιατρό είσαι;

Καλημέρα και σε σένα κορίτσι!! Τώρα ξεκουράζομαι απο Απρίλιο πάλι. Έχω αλλάξει 3 γιατρούς. Κανένας δεν το ζήτησε. Στην αρχή ήμουν σε κάποιον επώνυμο τώρα έχω πάει σε ένα πιο χαμηλών τόνων. Το απαίτησα τώρα και θα το κάνουμε. Θεωρούν ότι η δυσκολία έγκειται στην ηλικία. Αν θέλεις σου στέλνω σε πμ τους γιατρούς. Εσύ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/2/2021 at 10:26 ΠΜ, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Άσχετο αλλά μετά την αλλαγή της σελίδας, απο το κινητό δε μπορώ να βρώ τα προσωπικά μηνύματα. Ούτε να τα δω μπορώ.

Και εγω το ιδιο! Τιποτα δε βλεπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε την χοριακή σας και τελειόμηνες εγκυμοσύνες εύχομαι! Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 23/2 απόγευμα και 4/3 είναι να πάω για χοριακή! Έκανα βλακεία όμως κ καθώς είχα σπίτι τεστ το έκανα χτες το πρωί! Δηλαδή 3 1/2 μερες απο την μεταφορά κ με δείκτη ευαιαθησίας 10! Βγήκε αρνητικό κ απο τότε τα χω βάψει μαυρα! Είναι η 5η φορά που προσπαθώ! Αν και οι προηγουμενες 4 ήταν αρκετά χρόνια πριν! Δεν κρατήθηκα κ εχω μαραζώσει! Ξέρω ότι ήταν πολύ νωρίς! Έχω όμως ελπίδες για θετική χοριακη; 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2021 at 2:39 ΜΜ, ο/η Maria84 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου κ σου εύχομαι καλή επιτυχία να πανε όλα τέλεια!για την επιτροπή μην αγχώνεσαι δν κόβουν από όσο ξέρω!!σε καταλαβαίνω πάντως κ εγώ ανυπόμονη ήμουν κ το περάσαμε μόνοι μας,είχαμε επιλέξει να μην πούμε τπτ πουθενα,δν ήθελα κανένας να με ρωτάει τπτ!κ όταν τα καταφέραμε κ ακούσαμε καρδούλες το είπαμε στους γονείς!!!💝🧿😊καλή επιτυχία να έχεις κ δύναμη κ όλες οι κοπέλες που βρίσκονται στη προσπάθεια θέλει δύναμη κ κουράγιο ο δρόμος μας...

Καλησπέρα . Είμαι καινούργια στο φόρουμ  Διάβασα την ανάρτηση σας & σκέφτηκα να σας ρωτήσω . Πριν 3 ημέρες μετά από εμβρυομεταφορά στις 29/01 πήγαμε για υπέρηχο και προς έκπληξη μας ακούσαμε δυο καρδούλες. Από τότε τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα χαρά αλλά & φόβος μήπως δε πάει καλά . Θεωρείτε ότι είναι παράλογο; Εσείς νιώθατε συμπτώματα στα δίδυμα σας ; Δεν νιώθω ακόμη τίποτα & με ανησυχεί γιατί διαβάζω για συμπτώματα & γώ δε νιώθω τίποτα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η IOANNAKEL είπε:

Καλησπέρα . Είμαι καινούργια στο φόρουμ  Διάβασα την ανάρτηση σας & σκέφτηκα να σας ρωτήσω . Πριν 3 ημέρες μετά από εμβρυομεταφορά στις 29/01 πήγαμε για υπέρηχο και προς έκπληξη μας ακούσαμε δυο καρδούλες. Από τότε τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα χαρά αλλά & φόβος μήπως δε πάει καλά . Θεωρείτε ότι είναι παράλογο; Εσείς νιώθατε συμπτώματα στα δίδυμα σας ; Δεν νιώθω ακόμη τίποτα & με ανησυχεί γιατί διαβάζω για συμπτώματα & γώ δε νιώθω τίποτα 🙏

Καλησπέρα κοπέλα μου,όλα καλά να πάνε κ να έχεις μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Δεν περίμενες να πιάσεις κ τα δυο?κοιτα ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός δν έχουν όλοι συμπτώματα όποτε μην διαβαζεισ Πολλά κ ταράζεσαι,εγώ από πριν κάνω χοριακη με είχαν πιάσει πολλές ζαλάδες κ γενικά το πρώτο 3μηνο είχα αναγούλες,ζαλάδες κ υπνηλία,πολύ ξάπλα!!κ εγώ παρόλο που είχα αυτά τα συμπτώματα πάλι ανησυχούσα κ ανυπομονουσα να πάω για υπέρηχο να τα δω κ να ακούσω την καρδούλα τους, έτσι είναι οι πρώτοι μήνες!μην ζορίζεις τον εαυτό σου κ μην κουράζεσαι, να χαρείς αυτό που σου συμβαίνει είναι πολύ όμορφο!!!💝🙏🏼🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η IOANNAKEL είπε:

Καλησπέρα . Είμαι καινούργια στο φόρουμ  Διάβασα την ανάρτηση σας & σκέφτηκα να σας ρωτήσω . Πριν 3 ημέρες μετά από εμβρυομεταφορά στις 29/01 πήγαμε για υπέρηχο και προς έκπληξη μας ακούσαμε δυο καρδούλες. Από τότε τα συναισθήματα είναι ανάμεικτα χαρά αλλά & φόβος μήπως δε πάει καλά . Θεωρείτε ότι είναι παράλογο; Εσείς νιώθατε συμπτώματα στα δίδυμα σας ; Δεν νιώθω ακόμη τίποτα & με ανησυχεί γιατί διαβάζω για συμπτώματα & γώ δε νιώθω τίποτα 🙏

Εγω με 2 μωρακια τα συμπτωματα ξεκινησανε την 7η εβδομαδα .πιο πριν ολα ηταν φυσιολογικα!!!!με το καλό κ μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε :-)’

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε την χοριακή σας και τελειόμηνες εγκυμοσύνες εύχομαι! Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 23/2 απόγευμα και 4/3 είναι να πάω για χοριακή! Έκανα βλακεία όμως κ καθώς είχα σπίτι τεστ το έκανα χτες το πρωί! Δηλαδή 3 1/2 μερες απο την μεταφορά κ με δείκτη ευαιαθησίας 10! Βγήκε αρνητικό κ απο τότε τα χω βάψει μαυρα! Είναι η 5η φορά που προσπαθώ! Αν και οι προηγουμενες 4 ήταν αρκετά χρόνια πριν! Δεν κρατήθηκα κ εχω μαραζώσει! Ξέρω ότι ήταν πολύ νωρίς! Έχω όμως ελπίδες για θετική χοριακη; 😔

Ευχομαι να δεις μια τεραστια χοριακη στις 4/3.ξεχνα το τεστ !! Δε λεει τιποτα ..εχουν καψει κοσμο..εννοειται εχεις ελπιδες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε την χοριακή σας και τελειόμηνες εγκυμοσύνες εύχομαι! Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 23/2 απόγευμα και 4/3 είναι να πάω για χοριακή! Έκανα βλακεία όμως κ καθώς είχα σπίτι τεστ το έκανα χτες το πρωί! Δηλαδή 3 1/2 μερες απο την μεταφορά κ με δείκτη ευαιαθησίας 10! Βγήκε αρνητικό κ απο τότε τα χω βάψει μαυρα! Είναι η 5η φορά που προσπαθώ! Αν και οι προηγουμενες 4 ήταν αρκετά χρόνια πριν! Δεν κρατήθηκα κ εχω μαραζώσει! Ξέρω ότι ήταν πολύ νωρίς! Έχω όμως ελπίδες για θετική χοριακη; 😔

Γεια σου! Κοριτσι μου ειναι πολυ νωρις σε καθε περιπτωση, να μην αγχωνεσαι και να μην ανησυχεις! Τι εμβρυα εβαλες; Λογικα πρεπει να εβαλες βλαστοκυστες, γιατι σου ζητανε χοριακη μετα απο 9 μερες. Να σκεφτεσαι θετικα!! Στις προηγουμενες σου προσπαθειες ειχες εμφυτευση; Η εκανες παλλινδρομες; Σου ευχομαι μια μεγαλη τριψηφια χοριακη να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ευχομαι να δεις μια τεραστια χοριακη στις 4/3.ξεχνα το τεστ !! Δε λεει τιποτα ..εχουν καψει κοσμο..εννοειται εχεις ελπιδες ! 

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Και σε σένα οτι ποθεί η ψυχούλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Γεια σου! Κοριτσι μου ειναι πολυ νωρις σε καθε περιπτωση, να μην αγχωνεσαι και να μην ανησυχεις! Τι εμβρυα εβαλες; Λογικα πρεπει να εβαλες βλαστοκυστες, γιατι σου ζητανε χοριακη μετα απο 9 μερες. Να σκεφτεσαι θετικα!! Στις προηγουμενες σου προσπαθειες ειχες εμφυτευση; Η εκανες παλλινδρομες; Σου ευχομαι μια μεγαλη τριψηφια χοριακη να εχεις!!

Αχχχχ εχω κανει άλλες 4 προσπάθειες πριν 8-10  χρόνια! Οι 3 μηδενικες η 4η ειχε τεραστια χοριακη σακους αλλα παλινδρομησε κ αναγκαστικα εκανα αποξεση! Απο τοτε χωρισα βρηκα τον αντρα της ζωης μου παντρευτηκαμε κ τωρα ξανακανω προσπάθεια! Να κανουμε την οικογενειουλα μας!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Γεια σου! Κοριτσι μου ειναι πολυ νωρις σε καθε περιπτωση, να μην αγχωνεσαι και να μην ανησυχεις! Τι εμβρυα εβαλες; Λογικα πρεπει να εβαλες βλαστοκυστες, γιατι σου ζητανε χοριακη μετα απο 9 μερες. Να σκεφτεσαι θετικα!! Στις προηγουμενες σου προσπαθειες ειχες εμφυτευση; Η εκανες παλλινδρομες; Σου ευχομαι μια μεγαλη τριψηφια χοριακη να εχεις!!

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου! Και σε σένα εύχομαι οτι επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αχχχχ εχω κανει άλλες 4 προσπάθειες πριν 8-10  χρόνια! Οι 3 μηδενικες η 4η ειχε τεραστια χοριακη σακους αλλα παλινδρομησε κ αναγκαστικα εκανα αποξεση! Απο τοτε χωρισα βρηκα τον αντρα της ζωης μου παντρευτηκαμε κ τωρα ξανακανω προσπάθεια! Να κανουμε την οικογενειουλα μας!!🥰

Καλη επιτυχια να εχετε!!! Να σας πανε ολα θετικά! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή επιτυχία σε όσες περιμένετε την χοριακή σας και τελειόμηνες εγκυμοσύνες εύχομαι! Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά 2 εμβρύων 23/2 απόγευμα και 4/3 είναι να πάω για χοριακή! Έκανα βλακεία όμως κ καθώς είχα σπίτι τεστ το έκανα χτες το πρωί! Δηλαδή 3 1/2 μερες απο την μεταφορά κ με δείκτη ευαιαθησίας 10! Βγήκε αρνητικό κ απο τότε τα χω βάψει μαυρα! Είναι η 5η φορά που προσπαθώ! Αν και οι προηγουμενες 4 ήταν αρκετά χρόνια πριν! Δεν κρατήθηκα κ εχω μαραζώσει! Ξέρω ότι ήταν πολύ νωρίς! Έχω όμως ελπίδες για θετική χοριακη; 😔

Κορίτσι μου Αν έδειχναν τα τεστ τόσο σύντομα θα είχαμε όλες λύσει το πρόβλημα μας... χαχαχαχα Λοιπόν ηρέμησε και περίμενε την ημέρα της χοριακής σου Γιατί πραγματικά δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει τόσο νωρίς για αυτό οι γιατροί λένε μετά από εννιά μέρες το νωρίτερο.... Αν έχεις βάλει βλαστοκύστες και 11 αν έχεις βάλει έμβρυα τριών ημερών. Να είσαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά και θα τα καταφέρετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλημέρα και σε σένα κορίτσι!! Τώρα ξεκουράζομαι απο Απρίλιο πάλι. Έχω αλλάξει 3 γιατρούς. Κανένας δεν το ζήτησε. Στην αρχή ήμουν σε κάποιον επώνυμο τώρα έχω πάει σε ένα πιο χαμηλών τόνων. Το απαίτησα τώρα και θα το κάνουμε. Θεωρούν ότι η δυσκολία έγκειται στην ηλικία. Αν θέλεις σου στέλνω σε πμ τους γιατρούς. Εσύ σε τι κατάσταση βρίσκεσαι; 

Εγώ έχω πάει σε μία στην Καλαμαριά και προς το παρόν με έχει προσέξει και από την πρώτη επίσκεψη μου έδωσε την εξέταση αυτή και μου είπε να πάω σε αιματολογο που δεν το έκανα ακόμα ίσως αυτή την εβδομάδα. Ο άντρας μου πήγε για υπέρηχο και έχει μία μικρή κύστη αλλά μάλλον πάμε για εξωσωματική δεν συνιστά επέμβαση λόγο ηλικίας θα χάσουμε χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια να εχετε!!! Να σας πανε ολα θετικά! ❤️

Ευχαριστώ πολύ! Και σε σας το ίδιο!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσι μου Αν έδειχναν τα τεστ τόσο σύντομα θα είχαμε όλες λύσει το πρόβλημα μας... χαχαχαχα Λοιπόν ηρέμησε και περίμενε την ημέρα της χοριακής σου Γιατί πραγματικά δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει τόσο νωρίς για αυτό οι γιατροί λένε μετά από εννιά μέρες το νωρίτερο.... Αν έχεις βάλει βλαστοκύστες και 11 αν έχεις βάλει έμβρυα τριών ημερών. Να είσαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά και θα τα καταφέρετε!

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι! Και σε σενα ότι καλλίτερο!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Αχχχχ εχω κανει άλλες 4 προσπάθειες πριν 8-10  χρόνια! Οι 3 μηδενικες η 4η ειχε τεραστια χοριακη σακους αλλα παλινδρομησε κ αναγκαστικα εκανα αποξεση! Απο τοτε χωρισα βρηκα τον αντρα της ζωης μου παντρευτηκαμε κ τωρα ξανακανω προσπάθεια! Να κανουμε την οικογενειουλα μας!!🥰

Με το καλο, σου ευχομαι ❤️ να πραγματοποιηθει το ονειρο σου με αυτη σου την προσπαθεια!!  Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται και τι σε οδηγησε στην εξωσωματικη; Φανταζομαι οτι ο γιατρος σου σου εχει κανει τις απαραιτητες εξετασεις κλπ..Λιγες μερουλες υπομονη, φανταζομαι την αγωνια σου! Εγω θα βρισκομαι στην ιδια φαση την επομενη εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Με το καλο, σου ευχομαι ❤️ να πραγματοποιηθει το ονειρο σου με αυτη σου την προσπαθεια!!  Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται και τι σε οδηγησε στην εξωσωματικη; Φανταζομαι οτι ο γιατρος σου σου εχει κανει τις απαραιτητες εξετασεις κλπ..Λιγες μερουλες υπομονη, φανταζομαι την αγωνια σου! Εγω θα βρισκομαι στην ιδια φαση την επομενη εβδομαδα!

Είμαι αρκετά μεγάλη! 42 κλεισμένα! Με το καλό κ η δική σου η σειρά!♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλή επιτυχία🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

Καλή επιτυχία!!!Όλα να πάνε καλά εύχομαι και σε λίγες μέρες να έχεις μια θετική χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια καλησπεραααα!!! Την θετική σας ενέργεια  !! Αύριο έχω την εμβρυομεταφορα μου 2 Βλαστοκυστες και έχω τρομερό ανχος !!!!! Καλή επιτυχία σε όλες τις μανούλες εδώ που προσπαθούμε ! 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...