Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η IOANNAKEL είπε:

Καλησπέρα !

συγχαρητήρια !!! Μετά από εμβρυομεταφορα στις 29/1 έμαθα ότι είμαι έγκυος στις 8/2 . Κάναμε 3 χοριακες και ο γιατρός μου είπε να πάω την άλλη Παρασκευή για υπέρηχο.νιώθω παρά πολύ αγχωμένη και σε συνδυασμό με την απώλεια συμπτωμάτων εγκυμοσύνης έχω φοβηθεί . Νιώθεις το ίδιο η είμαι η μοναδική ;

Καλησπέρα κοπέλα μου!Εγω δεν ένιωθα τίποτα μόνο πρησμένο στηθος είχα!!!Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!!!Έφτασα και εγω στο σημείο που είδα 2 φορές τα έμβρυακια μου και άκουσα και καρδούλες!Ανεξάρτητως αν εχω άσχημη εξέλιξη!Θα δεις είναι πολύ ωραίο συναίσθημα!!Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου!!🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!Εγω δεν ένιωθα τίποτα μόνο πρησμένο στηθος είχα!!!Μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά!!!Έφτασα και εγω στο σημείο που είδα 2 φορές τα έμβρυακια μου και άκουσα και καρδούλες!Ανεξάρτητως αν εχω άσχημη εξέλιξη!Θα δεις είναι πολύ ωραίο συναίσθημα!!Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου!!🧿🧿

Καλησπέρα κορίτσι μου έχω μέρες να διαβάσω νέα σου,τι άσχημη εξέλιξη έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA@Vasiliqueκοριτσια μου πάρτε το χρόνο σας, ανάσυνταχτειτε κ ξεκινήστε πάλι . Στο τέλος της διαδρομής το μόνο που καταλαβαίνεις ειναι ότι αξίζει τον κόπο! Σας περιμένουμε στην άλλη πλευρά...θα τα καταφέρετε!.❤️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου έχω μέρες να διαβάσω νέα σου,τι άσχημη εξέλιξη έχεις;

Εχω εδω και 4 μέρες αιμα πολύ πήγα στον γιατρό κάναμε υπέρηχο μέχρι χθες είδαμε 2 έμβρυα και άκουσα και καρδούλες!Απλά το ένα είναι πολύ μικρούλι και πάνω από τον σάκο έγινε αποκόλληση και εκει οφείλεται το τόσο αιμα που έχω!!Ο γιατρός μου πιστευει οτι θα το αποβάλλω και ελπίζουμε να μην αποβάλλω και το άλλο!Δεν ξερω τι να πω και αν κάποια κοπέλα είχε παρόμοια περίπτωση με την δική μου και αν πήγαν στο τέλος όλα καλά θα ήθελα πολύ να μου πει γιατί θα τρελαθώ απο την στεναχώρια μου

Εννοείται είμαι κρεβάτι ακινησία και περνω φάρμακα συν prolutex ένεση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Despina87 Υπομονή κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά,η ξαδέρφη μου είχε παρόμοια περίπτωση μετά από εξωσωματική κ αυτήν με παρα πολύ αίμα έχασε το ένα και μετά συνεχίστηκε κανονικά η εγκυμοσύνη!!!!!

Προσπάθησε να είσαι καλά όσο μπορείς ψυχολογικά και να μην κουράζεσαι!

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω στενοχωρηθεί κι εγώ πολύ με τα αρνητικά σας αποτελέσματα. Αρχίζω να  μην δίνω πολλές ελπίδες ούτε στη δική μου επιτυχία! Δε ξέρω, πέφτω πολύ! Στις 10 χοριακές δε γίνεται να είναι θετική μία ή δύο! Δηλαδή ποσοστό επιτυχίας 10-20%; 
Συγγνώμη ρε κορίτσια μου αν σας μαυρίζω, έχω περάσει τραγική χρονιά! Δεν πάει ο νούς σας!

Περιμένω να μου έρθει περίοδος να ξεκινήσω cyclacur για εμβρυομεταφορά. Έδινα ένα 60%, πλέον δίνω ένα 30%, ίσως είναι και καλύτερα για να μην πέσω απότομα. Οκ παίζουμε με τις πιθανότητες, αλλά να παίζουμε στο 50-50 όχι στο 90-10!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια έχω στενοχωρηθεί κι εγώ πολύ με τα αρνητικά σας αποτελέσματα. Αρχίζω να  μην δίνω πολλές ελπίδες ούτε στη δική μου επιτυχία! Δε ξέρω, πέφτω πολύ! Στις 10 χοριακές δε γίνεται να είναι θετική μία ή δύο! Δηλαδή ποσοστό επιτυχίας 10-20%; 
Συγγνώμη ρε κορίτσια μου αν σας μαυρίζω, έχω περάσει τραγική χρονιά! Δεν πάει ο νούς σας!

Περιμένω να μου έρθει περίοδος να ξεκινήσω cyclacur για εμβρυομεταφορά. Έδινα ένα 60%, πλέον δίνω ένα 30%, ίσως είναι και καλύτερα για να μην πέσω απότομα. Οκ παίζουμε με τις πιθανότητες, αλλά να παίζουμε στο 50-50 όχι στο 90-10!!!
 

Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα για αρχή παίζουμε στο 35-65 και μετά ανεβαίνουν λίγο τα ποσοστά...εδώ  στο φόρουμ από ότι βλέπω ήμαστε πολύ χαμηλότερα σε ποσοστά....θα βάλουμε όμως τα δυνατά μας και θα το παλέψουμε!

Μην απογοητεύεσαι να σκέφτεσαι θετικά...εγώ τώρα ελπίζω στην επόμενη ετ που θα γίνει στον επόμενο κύκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evi87 είπε:

Δυστυχώς αυτή είναι η πραγματικότητα για αρχή παίζουμε στο 35-65 και μετά ανεβαίνουν λίγο τα ποσοστά...εδώ  στο φόρουμ από ότι βλέπω ήμαστε πολύ χαμηλότερα σε ποσοστά....θα βάλουμε όμως τα δυνατά μας και θα το παλέψουμε!

Μην απογοητεύεσαι να σκέφτεσαι θετικά...εγώ τώρα ελπίζω στην επόμενη ετ που θα γίνει στον επόμενο κύκλο!!!

Εντάξει, πιστεύω ότι αργά η γρήγορα θα τα καταφέρουμε, αλλά τι ταλαιπωρία πρέπει να περάσουμε πρώτα και πόσες αρνητικές χοριακές να δούμε για να φτάσει αυτό το όνειρο να πραγματοποιηθεί;
Προσπαθώ όσο μπορώ να σκέφτομαι θετικά κορίτσι μου, αλλά τα αποτελέσματα δεν με αφήνουν. 
Σου εύχομαι απο καρδιάς κι εσένα αλλά και όλα τα κορίτσια να τα καταφέρουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

@Despina87 Υπομονή κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά,η ξαδέρφη μου είχε παρόμοια περίπτωση μετά από εξωσωματική κ αυτήν με παρα πολύ αίμα έχασε το ένα και μετά συνεχίστηκε κανονικά η εγκυμοσύνη!!!!!

Προσπάθησε να είσαι καλά όσο μπορείς ψυχολογικά και να μην κουράζεσαι!

Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια❤️🙏

Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ φοβισμένη και απογοητευμενη και οσο βλέπω ότι έχω τόσο αιμα και δεν σταματάει!!Η ξαδέρφη σου είχε μέρες πολλές αιμα?Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!😗😗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ φοβισμένη και απογοητευμενη και οσο βλέπω ότι έχω τόσο αιμα και δεν σταματάει!!Η ξαδέρφη σου είχε μέρες πολλές αιμα?Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!😗😗

Περίπου 10 ημέρες και μάλιστα πολύ!Μην απογοητεύεσαι προσπάθησε να ηρεμήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ φοβισμένη και απογοητευμενη και οσο βλέπω ότι έχω τόσο αιμα και δεν σταματάει!!Η ξαδέρφη σου είχε μέρες πολλές αιμα?Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!😗😗

Μονο προλουτεξ σου εδωσε; ;ξερω περιπτωση που τη πλακωσε στα φαρμακα κ ολα πηγανε καλά! Κ Λεντοτζεστ εδωσε κ εξτρα ουτρο &σικλακουρ.. Κουραγιο κοριτσι,μεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα καλά!! @PAPA EVA @VasiliqueΤηννεΠομενη φορα θα ειναι πιο τυχερη κοριτσια μου σιγουρα ..πολυ λυπαμαι.. @I want a baby δυστυχως τα ποσοστα εξωσωμαρικης ειναι χαμηλα κ αναλογα την ηλικια ακομα πιο χαμηλα..οποτε η 1η κ 2η αποτυχια ετ ειναι «λογικο» ΔΥστυχως..στο τελος ολες θα γινεται μανουλες κοριτσια μου!!! Σιγουρααα!!!υπομονη κ επιμονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... Σήμερα ξημέρωσε ο Θεός μια νέα ημέρα. Αν πω πως κοιμήθηκα, ψέματα θα πω. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις... Όχι γιατί. Δεν υπάρχουν γιατί. Γιατί έτσι. Υπάρχει πειράζει όμως. Το δεν πειράζει δεν μπορώ να το δεχθώ. Πειράζει που το πίστεψα αλλά τελικά δεν έγινε. Που επένδυσα ψυχικά, σωματικά κ οικονομικά. Που το να ξεκινήσω πάλι από την αρχή μου φαίνεται βουνό... Μα θα το κάνω κ εγώ όπως κάνανε κ άλλα κορίτσια που εν τέλει τα καταφέρανε. Ναι, @Dolphin αργά ή γρήγορα θα τα πούμε απέναντι... Σας ευχαριστώ όλες από την καρδιά μου για όλα αυτά τα μηνύματα συμπαράστασης κ τα όμορφα κ ενθαρρυντικά σας λόγια! #Δεν είμαι η μόνη και δεν είμαι μόνη 🤗😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια έχω στενοχωρηθεί κι εγώ πολύ με τα αρνητικά σας αποτελέσματα. Αρχίζω να  μην δίνω πολλές ελπίδες ούτε στη δική μου επιτυχία! Δε ξέρω, πέφτω πολύ! Στις 10 χοριακές δε γίνεται να είναι θετική μία ή δύο! Δηλαδή ποσοστό επιτυχίας 10-20%; 
Συγγνώμη ρε κορίτσια μου αν σας μαυρίζω, έχω περάσει τραγική χρονιά! Δεν πάει ο νούς σας!

Περιμένω να μου έρθει περίοδος να ξεκινήσω cyclacur για εμβρυομεταφορά. Έδινα ένα 60%, πλέον δίνω ένα 30%, ίσως είναι και καλύτερα για να μην πέσω απότομα. Οκ παίζουμε με τις πιθανότητες, αλλά να παίζουμε στο 50-50 όχι στο 90-10!!!
 

Κορίτσι μου γλυκό, δυστυχώς το ποσοστό της επιτυχίας είναι κοντά στο 35%, αν όμως σκεφτείς ότι η φυσική συλληψη έχει 25% σε ηλικίες κάτω των 35,ε τότε κάτι κάνουμε.

Επίσης μην το βλέπεις αναλογικά, αν δεν πετύχουν αυτές δεν πετυχαίνω κι εγώ.

Αν ψάξεις λίγο στο φόρουμ θα δεις κοπέλες που τους έδιναν χαμηλές πιθανότητες κι όμως τα κατάφεραν.

Οι γιατροί δεν είναι Θεος,φτάνουν μέχρι ένα σημείο,τη δυναμική του εμβρύου κανείς δεν μπορεί να την ξέρει.

Αν διαβάσεις όταν άνοιξε το θέμα αυτό,μετά την πρώτη καραντίνα έγιναν απανωτά 8-9 μεταφορές και βλέπαμε συνέχεια θετικά,αφού είχαμε βαρεθεί να αλλάζουμε το πινακακι.

Εγώ παλεύω από το 2019 (αφαιρώ τα χρόνια που προσπαθούσαμε μόνοι μας) και μετά από κάθε απογοητευση,σηκώνομουν και συνέχιζα.

Το κλειδί στη επιτυχία είναι ένα, η επιμονή.

Στην εμβρυομεταφορα σου να πας αισιοδοξη και θετική και ξέχνα τα στατιστικά, οι πιθανότητες είναι δύο μόνο, ή να πιάσει ή να μην πιάσει.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Στον λυμπερόπουλο έχουμε παει για τις εξετάσεις του άντρα μου . Δεν ξέρω αν υπάρχει κ άλλος ουρολογος, εγώ ξέρω αυτόν που έχει το κέντρο που πας για τις εξετασεις. 

Ο Λυμπερόπουλος δεν είναι ουρολόγος.

Για ουρολόγο θα πας στον Μακαρουνη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Περίπου 10 ημέρες και μάλιστα πολύ!Μην απογοητεύεσαι προσπάθησε να ηρεμήσεις!

Αυτο προσπαθώ!!Μακάρι να εχω καλη κατάληξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dolphin είπε:

@PAPA EVA@Vasiliqueκοριτσια μου πάρτε το χρόνο σας, ανάσυνταχτειτε κ ξεκινήστε πάλι . Στο τέλος της διαδρομής το μόνο που καταλαβαίνεις ειναι ότι αξίζει τον κόπο! Σας περιμένουμε στην άλλη πλευρά...θα τα καταφέρετε!.❤️✌️

Ευχαριστουμε πολυ κοπέλα μου! Θα περάσουμε κ εμεις στην άλλη πλευρά, ελπίζω συντομα! Αξίζει να κάνουμε τα παντα για κρατήσουμε στην αγκαλιά τα μωράκια μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Περίπου 10 ημέρες και μάλιστα πολύ!Μην απογοητεύεσαι προσπάθησε να ηρεμήσεις!

Η ξαδέρφη σου είχε και πόνους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια έχω στενοχωρηθεί κι εγώ πολύ με τα αρνητικά σας αποτελέσματα. Αρχίζω να  μην δίνω πολλές ελπίδες ούτε στη δική μου επιτυχία! Δε ξέρω, πέφτω πολύ! Στις 10 χοριακές δε γίνεται να είναι θετική μία ή δύο! Δηλαδή ποσοστό επιτυχίας 10-20%; 
Συγγνώμη ρε κορίτσια μου αν σας μαυρίζω, έχω περάσει τραγική χρονιά! Δεν πάει ο νούς σας!

Περιμένω να μου έρθει περίοδος να ξεκινήσω cyclacur για εμβρυομεταφορά. Έδινα ένα 60%, πλέον δίνω ένα 30%, ίσως είναι και καλύτερα για να μην πέσω απότομα. Οκ παίζουμε με τις πιθανότητες, αλλά να παίζουμε στο 50-50 όχι στο 90-10!!!
 

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι! Έτυχε τώρα να πεσουν μαζεμένες οι αποτυχίες. Θυμάμαι τον Μάιο Ιουνιο μετά το 1o lockdown είχαμε πολλα θετικά εδώ. Αλλά κορίτσια με την πρώτη τους προσπαθεια, αλλά με παραπανω προσπαθειες. Η κάθε γυναίκα κ η κάθε περιπτωση είναι ξεχωριστή. Όλες θα γίνουμε μανούλες, αργά ή γρήγορα! Μη συγκρίνεις τη περίπτωση σου με τις άλλες κοπελες εδώ. Πίστη και δυναμη θέλει μέχρι να φτάσουμε στο στόχο. Εγώ σου ευχομαι τα καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Despina87 είπε:

Η ξαδέρφη σου είχε και πόνους?

Τος δυο πρώτες ημέρες είχε κάποιους πόνους λίγο πιο έντονους από αυτούς της περιόδου αλλά μετά σταμάτησαν!Εσυ έχεις και πόνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα... Σήμερα ξημέρωσε ο Θεός μια νέα ημέρα. Αν πω πως κοιμήθηκα, ψέματα θα πω. Σκέψεις, σκέψεις, σκέψεις... Όχι γιατί. Δεν υπάρχουν γιατί. Γιατί έτσι. Υπάρχει πειράζει όμως. Το δεν πειράζει δεν μπορώ να το δεχθώ. Πειράζει που το πίστεψα αλλά τελικά δεν έγινε. Που επένδυσα ψυχικά, σωματικά κ οικονομικά. Που το να ξεκινήσω πάλι από την αρχή μου φαίνεται βουνό... Μα θα το κάνω κ εγώ όπως κάνανε κ άλλα κορίτσια που εν τέλει τα καταφέρανε. Ναι, @Dolphin αργά ή γρήγορα θα τα πούμε απέναντι... Σας ευχαριστώ όλες από την καρδιά μου για όλα αυτά τα μηνύματα συμπαράστασης κ τα όμορφα κ ενθαρρυντικά σας λόγια! #Δεν είμαι η μόνη και δεν είμαι μόνη 🤗😘❤️

Κορίτσι μου γλυκό με συγκινησες! Ουτε εγώ κοιμήθηκα το βράδυ! Ηρεμία, θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα! Δεν είμαστε οι μόνες όπως το είπες! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Τος δυο πρώτες ημέρες είχε κάποιους πόνους λίγο πιο έντονους από αυτούς της περιόδου αλλά μετά σταμάτησαν!Εσυ έχεις και πόνο;

Οχι πονο δεν εχω καθόλου!!!Και μου λέει ο γιατρός μου οτι ειναι καλό σημάδι Αυτό!!Απλα εχω αιμα πολύ από την Τρίτη και δεν λέει να μειωθεί το άτιμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Οχι πονο δεν εχω καθόλου!!!Και μου λέει ο γιατρός μου οτι ειναι καλό σημάδι Αυτό!!Απλα εχω αιμα πολύ από την Τρίτη και δεν λέει να μειωθεί το άτιμο 

Το ότι δεν έχεις πόνο είναι πάρα πολύ καλό!!!Θα σταματήσει σε λίγες ημέρες μην φοβάσαι όλα θα είναι μια χαρά...πότε σου είπε ο γιατρος να ξαναπάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Μονο προλουτεξ σου εδωσε; ;ξερω περιπτωση που τη πλακωσε στα φαρμακα κ ολα πηγανε καλά! Κ Λεντοτζεστ εδωσε κ εξτρα ουτρο &σικλακουρ.. Κουραγιο κοριτσι,μεσα απο τη καρδια μου να πανε ολα καλά!! @PAPA EVA @VasiliqueΤηννεΠομενη φορα θα ειναι πιο τυχερη κοριτσια μου σιγουρα ..πολυ λυπαμαι.. @I want a baby δυστυχως τα ποσοστα εξωσωμαρικης ειναι χαμηλα κ αναλογα την ηλικια ακομα πιο χαμηλα..οποτε η 1η κ 2η αποτυχια ετ ειναι «λογικο» ΔΥστυχως..στο τελος ολες θα γινεται μανουλες κοριτσια μου!!! Σιγουρααα!!!υπομονη κ επιμονη!!

Καλησπέρα κοπέλα μου!Περνω και outrogestan και cyclacour και prolutex ένεση!Και προχθές που πήγα νοσοκομείο μου έκαναν και λεντοτζεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσι μου γλυκό με συγκινησες! Ουτε εγώ κοιμήθηκα το βράδυ! Ηρεμία, θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα! Δεν είμαστε οι μόνες όπως το είπες! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! 

Αγκαλιά μεγάλη κ από εμένα! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Το ότι δεν έχεις πόνο είναι πάρα πολύ καλό!!!Θα σταματήσει σε λίγες ημέρες μην φοβάσαι όλα θα είναι μια χαρά...πότε σου είπε ο γιατρος να ξαναπάς;

Μακάρι γιατί εχω αγχωθεί πάρα πολύ!!!Την Δευτέρα θα πάω να κάνω υπέρηχο πάλι να δούμε τι γίνεται!!!Ελπίζω να μην έχει συμβεί τίποτα!!Και να σταματήσει πια αυτό το αίμα με έχει εξαντλήσει σηκώνομαι απο το κρεβάτι για τουαλετα (μόνο αυτό με αφήνει)και δεν μπορώ χωρίς βοήθεια κατευθείαν νιώθω ότι θα χάσω τις αισθήσεις μου ζαλίζομαι πάρα πολύ!Είχα κ χαμηλή πίεση και φερετινη γενικά επομένως θεωρώ ότι τώρα θα είναι χάλια και με το αίμα που χάνω μου δημιουργούνται αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...