Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια😢

Ότι και να ακούσετε από οποιονδήποτε δεν θα απαλύνει τον πόνο σας αλλά να θυμάστε πόσο δυνατές είστε και πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο.Αν δεν είναι τώρα θα έρθει με την επόμενη αρκεί να μην χάσετε τις ελπίδες σας και την πίστη σας.Υγεία πάνω απ´ολα για εμάς και όλα θα γίνουν!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου @Vasilique @PAPA EVA δεν ήταν η τυχερή μας η φορά δεν το βάζουμε κάτω προχωράμε πιο δυνατές💪💪...και όχι δάκρυα πρέπει να χαμογελάμε και στα δύσκολα εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ αυτό όταν πήρα το αρνητικό αποτέλεσμα! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κρίμα κορίτσι μου πού θα πάει όμως Θα ρθει έτσι δεν είναι;

Θα έρθει που θα παει... Υπομονή... Έχουμε κ άλλο δρόμο μπροστά μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Κρίμα ρε γάμο το....στεναχωρεθηκα πάρα πολύ.Ευχομαι κοριτσάρα μου γρήγορα να το ξεπεράσεις να πάρεις δύναμη και να προχωρήσεις. Πραγματικά στο εύχομαι όπως και στα υπόλοιπα κοριτσια

Σ ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου για τη στήριξη σου! Μάλλον δεν ηταν η ώρα ακόμα....Και σε σενα τα καλυτερα! Δεν ξέρω σε τι στάδιο είσαι αλλά όλα να σου πάνε κατ ευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA @Vasilique κορίτσια μου γλυκά σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά, σας στέλνω τη σκέψη μου.....πάμε για άλλα δεν το βάζουμε κάτω, με ψηλά το κεφάλι.... παίρνουμε δύναμη και κουράγιο από τα κορίτσια που πέτυχαν και προχωράμε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δυσάρεστα κ από εμένα...

Πολυ λυπάμαι κοπέλα μου! Ευχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή μας! Δυναμη και θετική σκέψη για την επόμενη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Vickypucca είπε:

Αχ βρε κορίτσια😢

Ότι και να ακούσετε από οποιονδήποτε δεν θα απαλύνει τον πόνο σας αλλά να θυμάστε πόσο δυνατές είστε και πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο.Αν δεν είναι τώρα θα έρθει με την επόμενη αρκεί να μην χάσετε τις ελπίδες σας και την πίστη σας.Υγεία πάνω απ´ολα για εμάς και όλα θα γίνουν!💕

Ευχαριστουμε πολυ κοπέλα μου! Εγώ είχα μια διαίσθηση εδώ κ 3 μερες, ασε που δεν είχα δει καλά όνειρα... Χαχα  δεν πειραζει! Πάμε για την επόμενη φορά! Καλη τυχη κ σε σενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Κορίτσια μου @Vasilique @PAPA EVA δεν ήταν η τυχερή μας η φορά δεν το βάζουμε κάτω προχωράμε πιο δυνατές💪💪...και όχι δάκρυα πρέπει να χαμογελάμε και στα δύσκολα εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ αυτό όταν πήρα το αρνητικό αποτέλεσμα! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά💖💖💖

Ευχαριστουμε πολυ!!! Δεν το βάζουμε κάτω. Ετσι @Vasilique μου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου για τη στήριξη σου! Μάλλον δεν ηταν η ώρα ακόμα....Και σε σενα τα καλυτερα! Δεν ξέρω σε τι στάδιο είσαι αλλά όλα να σου πάνε κατ ευχην!

Εύχομαι να έρθει σύντομα αυτή η ωρα😊εγώ περιμένω την Τρίτη να πάω για χοριακη σε ευχαριστώ πολυ💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ όλες για τη στήριξη σας! Με βοηθάτε πολυ γιατί γενικά δεν το ειχα πει κ σε φίλες μου για να το μοιραστω! Εμένα ήταν θετική η χοριακη αλλά παρα πολυ μικρη, άρα μου είπε ο γιατρός ότι μάλλον έγινε εμφυτευση, αλλά δεν ήταν καλα τα έμβρυα!  Οπότε κρατάω κ ένα θετικό απο ολο αυτο! Έχω άλλο ένα στην καταψυξη το οποίο δεν ξέρω αν είναι καλό κ δεν ξέρω πως να προχωρησω ακόμα.. Ίσως παρω κ μια δεύτερη γνώμη! Ευχομαι όλες συντομα να γίνουμε μανουλες κ μόνο μεγάλες Χοριακες να ανακοινώνονται σε αυτή τη συζήτηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Εύχομαι να έρθει σύντομα αυτή η ωρα😊εγώ περιμένω την Τρίτη να πάω για χοριακη σε ευχαριστώ πολυ💖

Καλη επιτυχία τότε!!!! Θετική σκέψη κ ολα καλα θα πανε! Θα μας ανακοινώσεις εσυ τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο,τι κι αν διαβάσετε τωρα σας φαίνεται ανούσιο @Vasilique @PAPA EVA! Θα βρείτε τη δύναμη μεσα σας, γιατι οι γυναίκες που ειμαστε σε αυτο το δρόμοι ειμαστε power και δε τα παρατάμε!! Η επόμενη ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας φέρει αυτο που επιθυμείτε!!! Μεχρι τοτε δύναμη και καλη συνεχεια!! Την ΑΓΑΠΗ μου και στις δυο σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δυσάρεστα κ από εμένα...

Pfffffff κρίμα πολύ κρίμα.Δυναμη τώρα για την επόμενη φορά μη το βάλεις κάτω για όλους έχει ο θεούλης 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστω πολυ όλες για τη στήριξη σας! Με βοηθάτε πολυ γιατί γενικά δεν το ειχα πει κ σε φίλες μου για να το μοιραστω! Εμένα ήταν θετική η χοριακη αλλά παρα πολυ μικρη, άρα μου είπε ο γιατρός ότι μάλλον έγινε εμφυτευση, αλλά δεν ήταν καλα τα έμβρυα!  Οπότε κρατάω κ ένα θετικό απο ολο αυτο! Έχω άλλο ένα στην καταψυξη το οποίο δεν ξέρω αν είναι καλό κ δεν ξέρω πως να προχωρησω ακόμα.. Ίσως παρω κ μια δεύτερη γνώμη! Ευχομαι όλες συντομα να γίνουμε μανουλες κ μόνο μεγάλες Χοριακες να ανακοινώνονται σε αυτή τη συζήτηση! 

Πόσο μικρή ήταν;μήπως να κανεις και μια επαναληπτική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@PAPA EVA @Vasilique ήμουν στην θέση σας πριν λίγες μέρες. Μην το βάζετε κάτω. Θα το προσπαθήσουμε μέχρι να γίνει. Και πιστεύω ότι θα γίνει στο τέλος. Το σοκ είναι μεγάλο,  αλλά παίζουμε με τις πιθανότητες και το ξέρουμε πολύ καλά. Την επόμενη πιστεύω ότι θα είναι η τυχερή μας! Σας στέλνω πολλά φιλιά και θετική ενέργεια.
 

Υ.Γ. Ζητήστε από τον γιατρό να κάνετε ότι μπορεί να γίνει από εξετάσεις για να μεγιστοποιήσετε τις πιθανότητες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα τα μνμ @PAPA EVA @Vasilique λυπάμαι απερίγραπτα πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα...😢

Φυσικα δε το βάζουμε κάτω ποτέ!!!Θα τα καταφέρουμε  όλες κορίτσια μου απλά θα χρειαστεί να προσπαθήσουμε λίγο παραπάνω!!!Σας στέλνω μια ζέστη αγκαλιά και πολλή αγάπη!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ο,τι κι αν διαβάσετε τωρα σας φαίνεται ανούσιο @Vasilique @PAPA EVA! Θα βρείτε τη δύναμη μεσα σας, γιατι οι γυναίκες που ειμαστε σε αυτο το δρόμοι ειμαστε power και δε τα παρατάμε!! Η επόμενη ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας φέρει αυτο που επιθυμείτε!!! Μεχρι τοτε δύναμη και καλη συνεχεια!! Την ΑΓΑΠΗ μου και στις δυο σας! 

Αυτο ακριβώς! Έχουμε πολυ δυναμη και υπομονή! Ευχαριστουμε πολυ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Πόσο μικρή ήταν;μήπως να κανεις και μια επαναληπτική;

Από 5.3 ήταν αρνητική κ εγώ είχα 6.4! Κοντά στο αρνητικό δηλαδή αλλά μάλλον κάτι έγινε.... Αν δεν αδιαθετησω σε 3-4 μέρες θα ξανακάνω, αν κ δε νομίζω να έχω θετικό αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η PAPA EVA είπε:

Από 5.3 ήταν αρνητική κ εγώ είχα 6.4! Κοντά στο αρνητικό δηλαδή αλλά μάλλον κάτι έγινε.... Αν δεν αδιαθετησω σε 3-4 μέρες θα ξανακάνω, αν κ δε νομίζω να έχω θετικό αποτέλεσμα! 

Πόσες μέρες είσαι από την εμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

@PAPA EVA @Vasilique ήμουν στην θέση σας πριν λίγες μέρες. Μην το βάζετε κάτω. Θα το προσπαθήσουμε μέχρι να γίνει. Και πιστεύω ότι θα γίνει στο τέλος. Το σοκ είναι μεγάλο,  αλλά παίζουμε με τις πιθανότητες και το ξέρουμε πολύ καλά. Την επόμενη πιστεύω ότι θα είναι η τυχερή μας! Σας στέλνω πολλά φιλιά και θετική ενέργεια.
 

Υ.Γ. Ζητήστε από τον γιατρό να κάνετε ότι μπορεί να γίνει από εξετάσεις για να μεγιστοποιήσετε τις πιθανότητες. 

Απο εξετάσεις τις είχαμε κάνει σχεδόν όλες εμείς, εκτός από καρυοτυπο που θα το κάνω αν ξεκινήσω καινουργιο κυκλο εξωσωματικής. Εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα, οπότε θέλω λίγο να το ξανά ψάξουμε! Κορίτσια αν έχετε να προτεινετε κάποιον καλό ενδοκρινολογο για υπογονιμότητα κ ουρολογο ανδρολογο ειδικό στην υπογονιμότητα στην Αθήνα, θα ήθελα να μου στείλετε ονόματα σε προσωπικο μήνυμα. Ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Πόσες μέρες είσαι από την εμβρυομεταφορά;

11 μέρες με μεταφορά βλαστοκυστης 5 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

11 μέρες με μεταφορά βλαστοκυστης 5 ημερών. 

Θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο ακόμη γιατί  έστω κ λίγο είναι θετική...ποτέ δεν ξέρεις γίνονται και θαύματα!!!Μακάρι να μην αδιαθετήσεις και να ξαναπάς για χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Απο εξετάσεις τις είχαμε κάνει σχεδόν όλες εμείς, εκτός από καρυοτυπο που θα το κάνω αν ξεκινήσω καινουργιο κυκλο εξωσωματικής. Εμείς έχουμε θέμα με το σπέρμα, οπότε θέλω λίγο να το ξανά ψάξουμε! Κορίτσια αν έχετε να προτεινετε κάποιον καλό ενδοκρινολογο για υπογονιμότητα κ ουρολογο ανδρολογο ειδικό στην υπογονιμότητα στην Αθήνα, θα ήθελα να μου στείλετε ονόματα σε προσωπικο μήνυμα. Ευχαριστώ! 

Ενδροκρινολογος Δεμπεγιωτη ουρολογο λενε για λυμπεροπουλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Θα σου πρότεινα να περιμένεις λίγο ακόμη γιατί  έστω κ λίγο είναι θετική...ποτέ δεν ξέρεις γίνονται και θαύματα!!!Μακάρι να μην αδιαθετήσεις και να ξαναπάς για χοριακή!!!

Μακάρι κορίτσι μου αν και δεν νομίζω! Θα ξανακάνω αν δεν αδιαθετησω εννοείται. Οπότε θα δείξει αν θα ανέβει ή αν θα κατέβει! Αλλά και να ανέβει δεν νομίζω να προχωρησει... Είναι πολυ μικρη η τιμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ενδροκρινολογος Δεμπεγιωτη ουρολογο λενε για λυμπεροπουλο 

Στον λυμπερόπουλο έχουμε παει για τις εξετάσεις του άντρα μου . Δεν ξέρω αν υπάρχει κ άλλος ουρολογος, εγώ ξέρω αυτόν που έχει το κέντρο που πας για τις εξετασεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...