Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Litsadi είπε:

Στην Θεσσαλονίκη είμαι εσύ;

Εγώ είμαι Αθήνα. Αλλά κατάλαβα σε ποιο κέντρο είσαι...ΟΚ, είναι ένα κέντρο για το οποίο έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια και όντως κάνουν πάρα πολλές εξετάσεις και πολύ εξονυχιστικό έλεγχο εντός. Και έχουν και διατροφολόγο για την περίπτωση που χρειάζεται να χάσεις βάρος....Είσαι σε πολύ καλά χέρια απ' ότι έχω ακούσει. Για αιματολόγο είσαι επίσης τυχερή, θα πας στη Λευκού με κλειστά μάτια!!! Όλα καλά θα πάνε, να είσαι σίγουρη, είσαι σε πολύ καλά χέρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η troia είπε:

Έλα τώρα...Ας σοβαρευτούμε λίγο...Μια χαρά είναι το 85%. Αν θέλεις, πήγαινε στο Λαϊκό δωρεάν να τους τρίψεις στα μούτρα το 90% που θα κάνεις εντελώς δωρεάν...Μη μου πεις ότι ο φίλος μου ο Πετρο...σου τα είπε αυτά...Και να μαντέψω το κόστος στο συνεργαζόμενο; 180€ μήπως και σου λένε από το τηλέφωνο (ψέματα) ότι κάνουν το 99% των μεταλλάξεων; Είμαι παθούσα βλέπεις και τα ξέρω καλά...

Ο φίλος σου ο πετρ... Είναι... Βέβαια εκείνος δεν μου είπε καν ότι γράφονται εγώ πήρα τηλέφωνο την γραμματέα.. Στο παλιό κέντρο μου είπαν για δικό τους εργαστήριο που έκανε μόνο ο σύζυγος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η troia είπε:

Εγώ είμαι Αθήνα. Αλλά κατάλαβα σε ποιο κέντρο είσαι...ΟΚ, είναι ένα κέντρο για το οποίο έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια και όντως κάνουν πάρα πολλές εξετάσεις και πολύ εξονυχιστικό έλεγχο εντός. Και έχουν και διατροφολόγο για την περίπτωση που χρειάζεται να χάσεις βάρος....Είσαι σε πολύ καλά χέρια απ' ότι έχω ακούσει. Για αιματολόγο είσαι επίσης τυχερή, θα πας στη Λευκού με κλειστά μάτια!!! Όλα καλά θα πάνε, να είσαι σίγουρη, είσαι σε πολύ καλά χέρια!!!

Συμφωνώ απόλυτα για την Λευκού κ εμένα με παρακολουθεί εδώ και ένα χρόνο και είναι πολύ συνεργάσιμη,εγώ πήγα πριν αποφασίσω να προχωρήσω σε εξωσωματική και τώρα που ξεκίνησα έχει απίστευτη συνεργασία με την γυναικολόγο μου και το κέντρο κάτι που μου έκανε θετική εντύπωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ο φίλος σου ο πετρ... Είναι... Βέβαια εκείνος δεν μου είπε καν ότι γράφονται εγώ πήρα τηλέφωνο την γραμματέα.. Στο παλιό κέντρο μου είπαν για δικό τους εργαστήριο που έκανε μόνο ο σύζυγος 

Ξαναλέω, να σοβαρευτούμε λίγο...Αν δεν είχες κάνει σαλπιγγογραφία, θα σε έστελνε στον αδερφό του, σε στέλνει επίσης για 3d υπέρηχο σε φίλο του (εγώ βέβαια το εκμεταλλεύτηκα αυτό, γιατί ήθελα να κάνω και μου έκανε καλύτερη τιμή λέγοντας το όνομά του) κ.ο.κ. Σε έστειλε για άλλες εξετάσεις σε "συνεργάτες" του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/1/2021 at 7:56 ΜΜ, ο/η Taggeris είπε:

Γεια σας, ενδιαφερομαι άμεσα αλλα δε μπορώ να στείλω μνμ, δε με αφήνει το σύστημα. Σας παρακαλώ πείτε μου αν υπάρχουν ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η troia είπε:

Ξαναλέω, να σοβαρευτούμε λίγο...Αν δεν είχες κάνει σαλπιγγογραφία, θα σε έστελνε στον αδερφό του, σε στέλνει επίσης για 3d υπέρηχο σε φίλο του (εγώ βέβαια το εκμεταλλεύτηκα αυτό, γιατί ήθελα να κάνω και μου έκανε καλύτερη τιμή λέγοντας το όνομά του) κ.ο.κ. Σε έστειλε για άλλες εξετάσεις σε "συνεργάτες" του;

Μας σύστησε μόνο τον ενδοκρινολογο και μας είπε να πάμε μαζί με τον σύζυγό και εγώ να κάνω καρυοτυπο, κυστικη ινωση και θρομβοφιλια και υστεροσκοπηση στο ιασω από 700 έως 1.200

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Μετά την εμβρυομεταφορα είχε καμία κανένα σύμπτωμα?

Καλήσπερα κοπέλα μου!!ποσες μέρες έχει που έκανες;;;εγώ απλά 3-4 μέρες πριν κάνω την χοριακη είχα παρά πολλές ζαλάδες κ ήταν κ θετικό το αποτέλεσμα μου!!ολα τέλεια σου εύχομαι να πανε💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Μετά την εμβρυομεταφορα είχε καμία κανένα σύμπτωμα?

Καλησπέρα Δέσποινα μου....δεύτερη μέρα σήμερα....πόνος χαμηλά σαν περίοδος και υγρή περιοχή χωρίς πολλά υγρά.....ηρεμία σαν νιρβάνα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μας σύστησε μόνο τον ενδοκρινολογο και μας είπε να πάμε μαζί με τον σύζυγό και εγώ να κάνω καρυοτυπο, κυστικη ινωση και θρομβοφιλια και υστεροσκοπηση στο ιασω από 700 έως 1.200

Σε ποιον ενδοκρινολόγο σας έστειλε εσάς; Συγγνώμη, υστεροσκόπηση δεν θα σου κάνει ο ίδιος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η troia είπε:

Σε ποιον ενδοκρινολόγο σας έστειλε εσάς; Συγγνώμη, υστεροσκόπηση δεν θα σου κάνει ο ίδιος;

Στον Κομνηνό που έρχεται κάθε Τρίτη στη νικαια.. Εκείνος θα την κάνει αλλά στο ιασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μας σύστησε μόνο τον ενδοκρινολογο και μας είπε να πάμε μαζί με τον σύζυγό και εγώ να κάνω καρυοτυπο, κυστικη ινωση και θρομβοφιλια και υστεροσκοπηση στο ιασω από 700 έως 1.200

Καλησπέρα...Συγνώμη που ρωτάω αλλά πολλά δεν είναι τα 1200€ για υστεροσκοπηση??? Εμένα μου την έκανε η γυναικολόγος μου που είναι και χειρουργός και ενώ μου είχε πει 500€ μου πήρε τελικά μόνο 250€ γιατί ήμουν πεντακάθαρη λέει και πέρα από το σκρατς δεν έκανε κάτι άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κατά το γιατρό δεν ήθελε κρεβάτωμα. Εγώ τις 3 πρώτες μέρες πρόσεχα παρα πολύ και την έβγαλα στον καναπέ με λίγο περπάτημα μέσα στο σπίτι. Έπειτα βγήκα κ καμμία βόλτα για λίγο περπάτημα 

Και ρε κορίτσια, μαγειρεύατε αυτές τις 3 ημέρες; @Nefeliap

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα...Συγνώμη που ρωτάω αλλά πολλά δεν είναι τα 1200€ για υστεροσκοπηση??? Εμένα μου την έκανε η γυναικολόγος μου που είναι και χειρουργός και ενώ μου είχε πει 500€ μου πήρε τελικά μόνο 250€ γιατί ήμουν πεντακάθαρη λέει και πέρα από το σκρατς δεν έκανε κάτι άλλο.

Δεν πειράζει καθόλου που ρωτάς με βοηθάς από τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις σου...
Έχω συμφισεις και ίσως χρειαστεί μικρό επέμβαση γι αυτό φτάνει τόσο, έτσι μου πε θα πάω και αλλού βέβαια να ρωτήσω αλλά δε νομίζω να το γλιτώσω...

Επεξεργάστηκε από Ιωάννα28iwantababy
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Στον Κομνηνό που έρχεται κάθε Τρίτη στη νικαια.. Εκείνος θα την κάνει αλλά στο ιασω..

A, είπα κι εγώ...Εμένα μου είχε συστήσει άλλον ενδοκρινολόγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Δεν πειράζει καθόλου που ρωτάς με βοηθάς από τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις σου...
Έχω συμφισεις και ίσως χρειαστεί μικρό επέμβαση γι αυτό φτάνει τόσο, έτσι μου πε θα πάω και αλλού βέβαια να ρωτήσω αλλά δε νομίζω να το γλιτώνω...

Εγώ κορίτσια έκανα στο Ιασώ με 700ε υστεροσκοπηση, με πολύποδα και αποξεση ενδομητρίου και τη βιοψία του πολύποδα....είμαι στο ΙΚΑ αν βοηθάω....η αδερφή μου πάλι 8 χρόνια πριν ΙΚΑ και αυτή έκανε μόνο αφαίρεση πολύποδα και βιοψία με 1500ε στο Ιασώ σε άλλο γιατρό....είναι θέμα γιατρού πιστεύω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η troia είπε:

A, είπα κι εγώ...Εμένα μου είχε συστήσει άλλον ενδοκρινολόγο...

Μαλλον άλλαξε συνεργάτη.. Εσύ σε ποιον είσαι τώρα; μπορεί και να έχεις πει απλώς δεν το θυμάμαι ..
.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Εγώ κορίτσια έκανα στο Ιασώ με 700ε υστεροσκοπηση, με πολύποδα και αποξεση ενδομητρίου και τη βιοψία του πολύποδα....είμαι στο ΙΚΑ αν βοηθάω....η αδερφή μου πάλι 8 χρόνια πριν ΙΚΑ και αυτή έκανε μόνο αφαίρεση πολύποδα και βιοψία με 1500ε στο Ιασώ σε άλλο γιατρό....είναι θέμα γιατρού πιστεύω

Έχεις δίκιο, είναι θέμα γιατρού..
 Βιοψία μου είπε ότι θα κάνουμε να δούμε για 3 πράγματα μες στον πανικό μου όμως τα ξέχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Έχεις δίκιο, είναι θέμα γιατρού..
 Βιοψία μου είπε ότι θα κάνουμε να δούμε για 3 πράγματα μες στον πανικό μου όμως τα ξέχασα...

Δεν πειράζει Ιωάννα μου καλά αποτελέσματα μόνο να έχεις.....η βιοψία του πολύποδα κόστιζε μόνο 100ε, είναι η νοσηλεία, ο αναισθησιολογος και ο γιατρός πόσα θέλει να πάρει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Δεν πειράζει Ιωάννα μου καλά αποτελέσματα μόνο να έχεις.....η βιοψία του πολύποδα κόστιζε μόνο 100ε, είναι η νοσηλεία, ο αναισθησιολογος και ο γιατρός πόσα θέλει να πάρει....

Μάλιστα...
Τι να πω θα δω τι θα μου πει και ο άλλος γιατρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μαλλον άλλαξε συνεργάτη.. Εσύ σε ποιον είσαι τώρα; μπορεί και να έχεις πει απλώς δεν το θυμάμαι ..

Έχει αλλάξει πολλούς κατά διαστήματα...Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα, γιατί δεν θέλω να γράψω εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η troia είπε:

Έχει αλλάξει πολλούς κατά διαστήματα...Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα, γιατί δεν θέλω να γράψω εδώ

Σ'ευχαριστω πάρα πολύ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria84 είπε:

Καλήσπερα κοπέλα μου!!ποσες μέρες έχει που έκανες;;;εγώ απλά 3-4 μέρες πριν κάνω την χοριακη είχα παρά πολλές ζαλάδες κ ήταν κ θετικό το αποτέλεσμα μου!!ολα τέλεια σου εύχομαι να πανε💝

Καλησπέρα κοπέλα μου!Είμαι 5η μερα από την εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα!Τις πρώτες 2 μέρες είχα ψιλο έντονους πόνους περιόδου και πολλά υγρά!Κατά τα άλλα τίποτα άλλο παρά μόνο πρήξιμο πολύ που αυτό λογικά είναι από τις ενέσεις και τα φάρμακα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nia2021 είπε:

Καλησπέρα Δέσποινα μου....δεύτερη μέρα σήμερα....πόνος χαμηλά σαν περίοδος και υγρή περιοχή χωρίς πολλά υγρά.....ηρεμία σαν νιρβάνα.....

Εγω ειμαι 5η μέρα!Τις 2 πρώτες πόνοι περιόδου και πολλά υγρά καθημερινά!Εχω ακόμα μέχρι 6/2 για να κάνω χοριακη που μου είπε ο γιατρός!Τι άγχος πια και αυτό ρε κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Εγω ειμαι 5η μέρα!Τις 2 πρώτες πόνοι περιόδου και πολλά υγρά καθημερινά!Εχω ακόμα μέχρι 6/2 για να κάνω χοριακη που μου είπε ο γιατρός!Τι άγχος πια και αυτό ρε κορίτσια 

Κορίτσια μου εύχομαι σύντομα θετικά νέα!!! Τους πονους περιόδου τους είχα και εγώ και ήταν μέρες που ένιωθα ότι έχω πολλά υγρά, τελικά βέβαια δεν τα κατάφερα αλλά αυτό δε λέει κάτι σε εσάς μπορεί όλα αυτά να είναιγια καλό!!! Δείτε ταινίες, χαλαρώστε( δύσκολο το ξέρω), και πίστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...