Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Πολυ σωστά τα λες @Jaipur το κορίτσι μας η @annie! μας ήταν πάντα εδώ να συμβουλεύει και να συμπαραστέκεται και τώρα θα είναι μια τρυφερή μανουλα..  Δεν έφυγε λεπτό και παντα συμμετέχει σε πολλες συζητήσεις και μας προσφερει πολυτιμη βοήθεια. @Tokyo  αρχηγαρα με το καλό κορίτσι μου και σε σενα μ έναν πονο

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 

 

Αχ κοριτσάκι μου δε μπορείς να φανταστείς ποσο με συγκίνησες !! Για μένα είναι αυτονόητο το να βοηθάω όποτε κ όπου μπορώ. Το δικό μου ταξίδι της εξωσωματικής μπορεί να ολοκληρώθηκε όμως εσείς ήσασταν για μένα τεράστιο στήριγμα!! Άντε σταματάω τώρα γιατί δε θα μπορώ να ηρεμήσω από το κλάμα με τίποτα.. ❤️💙❤️💙❤️💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Όχι Ιασώ, εμάς δεν μας πρόσεξαν καθόλου στο θέμα σπέρματος.

Δεν ξέρω αν το έχω ξαναγράψει αλλά η πρώτη μου ωοληψια πήγε στραφι εξαιτίας παράλειψης τους στο σπέρμα και στην ηλικία μου δεν είμαι να χάνω ωάρια.

Η αληθεια δεν εχω κανει προσπαθεια μια φιλη εκανε 

Ναι εμεις θελουμε πολυυυυ προσοχη και απο κοντα εμβρυολογους ε

Πληρωνουμε τα μαλλιοκεφαλα μας εγω πλεον δεν χαριζομαι αρκετα περναμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Αχ κοριτσάκι μου δε μπορείς να φανταστείς ποσο με συγκίνησες !! Για μένα είναι αυτονόητο το να βοηθάω όποτε κ όπου μπορώ. Το δικό μου ταξίδι της εξωσωματικής μπορεί να ολοκληρώθηκε όμως εσείς ήσασταν για μένα τεράστιο στήριγμα!! Άντε σταματάω τώρα γιατί δε θα μπορώ να ηρεμήσω από το κλάμα με τίποτα.. ❤️💙❤️💙❤️💙

Γεια σου Annie, πάντα με τον καλό σου λόγο και την υποστήριξη!!! Το καλό γυρίζει παντα σε καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/1/2021 at 10:56 ΜΜ, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλησπέρα, 

Καλή Χρονιά 

Τελικά τι εκανες; πέρασες επιτροπή;και εγώ μπερδεμένη είμαι, εύχομαι με το καλό. 

Καλή χρονιά κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ!!

Τώρα το είδα το μύνημα σου κοπέλα μου.

Ναι πέρασα επιτροπή..

Έκανα το μακρύ πρωτόκολλο κ σήμερα πήγα για ωοληψια.

Όλα πήγαν καλά κ αύριο περιμένω να μάθω πόσα γομημοποιηθηκαν.

Εσύ τι έκανες τελικά?

@annie μου να σου ζήσουν τα μπεμπουλινια σου καλότυχα να είναι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2021 at 10:59 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα, δεν ξέρω κορίτσι μου δεν έκανα. Η @Tokyo ίσως μπορεί να σε βοηθήσει

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου. Γέννησα το προηγούμενο Σάββατο!!💕💕💕

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και στα δικά σου!! Η 2η ήμουν πρώτη η @Papadakis

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Μπραβο !!Με το καλό κοριτσι μου !να πανε ολα καλα κ να δεις το μωρακι σου γρηγορα :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis  Με το καλό αγάπη μου γλυκιά... Μπήκα τώρα μετά από 3 σχεδόν μήνες και πολύ χάρηκα που έφτασε η δική σου στιγμή. @annie! Κορίτσι μου να σου ζήσουν τα διδυμακια σου.. Η Παναγία μαζί τους πάντα. Είναι μαγικό το ταξίδι μας με τα 2 μωράκια και ο χρόνος περιορισμένος, γι αυτό και δεν έχω δει τόσο καιρό τα νέα σας, όμως πάντα έχω στο μυαλό μου όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και πάντα θα είμαι λίγο παραπάνω ευαισθητοποιημενη σε κάθε εγκυουλα εξωσωματικής. Εύχομαι με το καλό να γεννηθούν γερά μωράκια σε όσες περιμένουν, να σας ζήσουν σε όσες γέννησαν και δύναμη και υπομονή στα κορίτσια μου που προσπαθούν. Όλα θα γίνουν, στην ώρα τους. Και τότε απλά ξεχνάς το πως έφτασες στο όνειρο και απλα το απολαμβάνεις. Εγώ ευχαριστώ κάθε μέρα τον Θεό για τα πλάσματα που μου χάρισε, και κάθε μέρα τις κοιτάω και λέω είναι αλήθεια δικές μου;... Κλείνουμε 3 μηνών σε λίγες μέρες και δόξα τον Θεό όλα βαίνουν καλώς.. Εύχομαι η νέα χρονιά να φέρει άφθονη υγεία σε όλες σας και στιγμές μόνο χαράς 💗🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Αχ γλυκό μου κορίτσι με το καλό να γνωρίσεις την πριγκίπισσα σου!!💕💕💕

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

@Papadakis  Με το καλό αγάπη μου γλυκιά... Μπήκα τώρα μετά από 3 σχεδόν μήνες και πολύ χάρηκα που έφτασε η δική σου στιγμή. @annie! Κορίτσι μου να σου ζήσουν τα διδυμακια σου.. Η Παναγία μαζί τους πάντα. Είναι μαγικό το ταξίδι μας με τα 2 μωράκια και ο χρόνος περιορισμένος, γι αυτό και δεν έχω δει τόσο καιρό τα νέα σας, όμως πάντα έχω στο μυαλό μου όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και πάντα θα είμαι λίγο παραπάνω ευαισθητοποιημενη σε κάθε εγκυουλα εξωσωματικής. Εύχομαι με το καλό να γεννηθούν γερά μωράκια σε όσες περιμένουν, να σας ζήσουν σε όσες γέννησαν και δύναμη και υπομονή στα κορίτσια μου που προσπαθούν. Όλα θα γίνουν, στην ώρα τους. Και τότε απλά ξεχνάς το πως έφτασες στο όνειρο και απλα το απολαμβάνεις. Εγώ ευχαριστώ κάθε μέρα τον Θεό για τα πλάσματα που μου χάρισε, και κάθε μέρα τις κοιτάω και λέω είναι αλήθεια δικές μου;... Κλείνουμε 3 μηνών σε λίγες μέρες και δόξα τον Θεό όλα βαίνουν καλώς.. Εύχομαι η νέα χρονιά να φέρει άφθονη υγεία σε όλες σας και στιγμές μόνο χαράς 💗🙏🙏

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Και συ να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!! Όντως ο χρόνος μπορεί να είναι περιορισμένος αλλά με το που κοιτάς τις φατσούλες τους τα ξεχνάς όλα!! Και κούραση κ νύστα κ πόνο κ όλα... Πω πω 3ων μηνών;;; Αχ πρέπει να είναι αφασία τώρα. Εμείς 11 ημερών τρώμε, χέζουμε, κοιμόμαστε κοκ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ γλυκό μου κορίτσι με το καλό να γνωρίσεις την πριγκίπισσα σου!!💕💕💕

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Και συ να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!! Όντως ο χρόνος μπορεί να είναι περιορισμένος αλλά με το που κοιτάς τις φατσούλες τους τα ξεχνάς όλα!! Και κούραση κ νύστα κ πόνο κ όλα... Πω πω 3ων μηνών;;; Αχ πρέπει να είναι αφασία τώρα. Εμείς 11 ημερών τρώμε, χέζουμε, κοιμόμαστε κοκ...

Αιγοκερακιαααα θα τρελαθώ... Είμαι εγώ, γι αυτό 😁😁😉 Είναι πραγματικά αφασία, μιας και γελάμε κιόλας, χωρίς ήχο βέβαια αλλά δεν πειράζει 🤣😁  Όταν άρχισαν να μου χαμογελανε, λίγο πιο συνειδητά πια, νόμιζα ότι θα σπάσει η καρδιά μου.. 💗 Γενικά είναι καλές, δεν μας έχουν ζορίσει ιδιαίτερα. Τώρα κοιμούνται σερί το βράδυ και κάπως αρχίσαμε να κοιμόμαστε κι εμείς 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Αιγοκερακιαααα θα τρελαθώ... Είμαι εγώ, γι αυτό 😁😁😉 Είναι πραγματικά αφασία, μιας και γελάμε κιόλας, χωρίς ήχο βέβαια αλλά δεν πειράζει 🤣😁  Όταν άρχισαν να μου χαμογελανε, λίγο πιο συνειδητά πια, νόμιζα ότι θα σπάσει η καρδιά μου.. 💗 Γενικά είναι καλές, δεν μας έχουν ζορίσει ιδιαίτερα. Τώρα κοιμούνται σερί το βράδυ και κάπως αρχίσαμε να κοιμόμαστε κι εμείς 😁 

Ωωωωω τέλεια!!! Εμείς είμαστε σε φάση τάισμα ανα 2ωρο μέχρι να ανακτήσουν το βάρος της γέννας. Αλλά κ πάλι μια χαρά είναι. Αν πάμε στο 3ωρο νομίζω θα κάνω πάρτι..😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Αγάπη μου με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Με το καλοοοο

Με εναν πονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Με το καλό κορίτσι μου!!! Εύχομαι να κρατάς ήδη το μωράκι σου αγκαλιά και να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι ναι εγώ ήμουν η πρώτη και μόλις μπήκα με πρόκληση καθώς έκλεισα 40 εβδομάδες .... πρ τα ο θεός αύριο θα γεννήσω 

Με το καλό κορίτσι μου!! Λογικά θα έχεις ήδη γεννήσει...γερό και ευτυχισμένο το μωράκι σου...με το καλό να το υποδεχτειτε και στο σπίτι 💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,μίλησα με την αιματολόγο για να την ενημερώσω ότι θα κάνω την ετ μέσα στις επόμενες ημέρες και μου είπε από την ημέρα της ετ μέχρι την χοριακή να κάνω αντιπηκτικές ενέσεις.Λέει ότι για παν ενδεχόμενο και για να ήμαστε καλυμμένοι όσο περισσότερο μπορούμε είναι καλό να τις κάνω.Έχει κάνει καμία από εσάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ!!

Τώρα το είδα το μύνημα σου κοπέλα μου.

Ναι πέρασα επιτροπή..

Έκανα το μακρύ πρωτόκολλο κ σήμερα πήγα για ωοληψια.

Όλα πήγαν καλά κ αύριο περιμένω να μάθω πόσα γομημοποιηθηκαν.

Εσύ τι έκανες τελικά?

@annie μου να σου ζήσουν τα μπεμπουλινια σου καλότυχα να είναι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τέλειααααααααα πολύ χαίρομαι με το καλό!!!!! Περασε ο καιρός γρήγορα....ποτε θα κάνεις ετ; τωρα ηρεμία κ ξεκούραση... 

Και εγώ πέρασα την Πέμπτη επιτροπή και αναμένω την περίοδο για να ξεκινήσουμε.....😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Τέλειααααααααα πολύ χαίρομαι με το καλό!!!!! Περασε ο καιρός γρήγορα....ποτε θα κάνεις ετ; τωρα ηρεμία κ ξεκούραση... 

Και εγώ πέρασα την Πέμπτη επιτροπή και αναμένω την περίοδο για να ξεκινήσουμε.....😘

Με το καλό κορίτσι μου!!!

Να είσαι ήρεμη κ όλα θά πάνε καλά ♥️♥️

Αύριο έχω ετ κ ανυπομονώ 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Καλή χρονιά κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια του φόρουμ!!

Τώρα το είδα το μύνημα σου κοπέλα μου.

Ναι πέρασα επιτροπή..

Έκανα το μακρύ πρωτόκολλο κ σήμερα πήγα για ωοληψια.

Όλα πήγαν καλά κ αύριο περιμένω να μάθω πόσα γομημοποιηθηκαν.

Εσύ τι έκανες τελικά?

@annie μου να σου ζήσουν τα μπεμπουλινια σου καλότυχα να είναι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Με το καλό και στα δικά σου σύντομα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,μίλησα με την αιματολόγο για να την ενημερώσω ότι θα κάνω την ετ μέσα στις επόμενες ημέρες και μου είπε από την ημέρα της ετ μέχρι την χοριακή να κάνω αντιπηκτικές ενέσεις.Λέει ότι για παν ενδεχόμενο και για να ήμαστε καλυμμένοι όσο περισσότερο μπορούμε είναι καλό να τις κάνω.Έχει κάνει καμία από εσάς;

Ναι θα κανεις προληπτικα οι περισσοτερες κανουμε.ζητα κλεξαν δε ποναει οσο οι αλλες στο λεω γιατι κανω σε ολη τη κυηση κ δεν εχω ουτε  μελάνια..να πανε ολα τελεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι θα κανεις προληπτικα οι περισσοτερες κανουμε.ζητα κλεξαν δε ποναει οσο οι αλλες στο λεω γιατι κανω σε ολη τη κυηση κ δεν εχω ουτε  μελάνια..να πανε ολα τελεια !!!!

Ευχαριστώ πολύ,αύριο θα παω να τις πάρω  για να είμαι έτοιμη από όσο ειδα innohep μου έγραψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια και καλή χρονιά σας εύχομαι και εύχομαι το 2021 να σας δώσει αυτό που επιθυμείτε παρά πολύ και να πραγματοποιηθούν τα όνειρα σας και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες εμάς σε όσες ξεκίνησαν και θα ξεκινήσουν και να κρατήσετε το μωράκι η τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας σύντομα.

Εγώ ξεκίνησα και έχω ωοληψια την Δευτέρα και ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωω για το ευχάριστο ταξίδι.❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η renata1986 είπε:

Καλημέρα στα κορίτσια και καλή χρονιά σας εύχομαι και εύχομαι το 2021 να σας δώσει αυτό που επιθυμείτε παρά πολύ και να πραγματοποιηθούν τα όνειρα σας και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες εμάς σε όσες ξεκίνησαν και θα ξεκινήσουν και να κρατήσετε το μωράκι η τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας σύντομα.

Εγώ ξεκίνησα και έχω ωοληψια την Δευτέρα και ανυπομονωωωωωωωωωωωωωωωω για το ευχάριστο ταξίδι.❤️❤️❤️❤️

Καλημέρα,καλή επιτυχία και καλή αρχή σε αυτό το ταξίδι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα,καλή επιτυχία και καλή αρχή σε αυτό το ταξίδι❤️❤️❤️

Σευχαριστω πολύ να σαι καλά 🙏🙏❣️❣️❣️🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!!

Να είσαι ήρεμη κ όλα θά πάνε καλά ♥️♥️

Αύριο έχω ετ κ ανυπομονώ 🥰🥰🥰🥰

Πώς πήγε κορίτσι μου η διαδικασία; ? :) Πώς ήταν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Πώς πήγε κορίτσι μου η διαδικασία; ? :) Πώς ήταν; 

Καλά κορίτσι μου ♥️

Τώρα είμαι ξάπλα στον καναπέ!!

Να δω πως θα περάσουν οι μέρες 🤯🤯

Να ρωτήσω κάτι...

Μου έγραψε ο γιατρός μαζί με όλα τα χάπια που θα παίρνω για τις επόμενες δύο εβδομάδες να παίρνω κ μια παιδική ασπιρίνη.

Πήγαμε στο φαρμακείο κ μου έδωσαν ασπιρίνη των 100 mg.

Αυτή θεωρείται παιδική ασπιρίνη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...