Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Είναι αυτό που θέλω.. Εγώ σκεψου μάθαινα λίγη ώρα πριν για την ποιότητα

Όχι όταν κάνεις πχ ωοληψια είναι η ημέρα 0. Την 3η μέρα θα σε πάρει τηλ ο Γιατρός να σου πει τόσα έμβρυα έχουμε, θα ρωτήσει την αποψη σου εξηγώντας σου βέβαια.. κ αναλόγως προχωράτε για βλαστοκύστες.. επίσης θα σε ρωτήσει τον τρόπο που θα καταψυχθουν μετέπειτα.. γιατί εγώ πχ χωρίς να το σκεφτώ του είχα πει διαδες ..αλλά Μ λέει: δλδ άμα πιάσεις τώρα δίδυμα κ θες ξανά Ετ άρα πας πάλι για δίδυμα?? Ουπςςςς δ το είχα σκεφτεί αυτό χαχα!!!οπότε έβαλε κ μόνα τους. Σου λέω η επικοινωνία σας θα είναι φοβερή κ άνα πάσα στιγμή μιλάτε κ στο viber..  θα έχεις λογο κ ενημερωση για όλα. Θα δεις κ στο 1ο ραντεβού θα σας αναλύσει κ όλο το οικονομικό κομμάτι να γνωρίζετε τα πάντα. Ετοιμάσου για κάνα 3ωρακι σιγουρα, ζαλισμενοι φύγαμε αλλα απόλυτα ικανοποιημένοι χαχαχα... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Αλήθεια λες;;;; Δεν το ξερά καθόλου... Μάλιστα... Είναι δύσκολο να βρεις καλό γιατρό μου φαινεται

Υπάρχουν πάααρα πολλοί γιατροί που κάνουν εξωσωματικές. Απλώς συνήθως πηγαίνουμε εκεί όπου κάποια γνωστή μου έχει επιτυχία ή στα μεγάλα ονόματα που ακούμε συχνότερα. Βέβαια δε μπορείς να κάνεις ραντεβού με όλους τους εξωσωματιστές που υπάρχουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι όταν κάνεις πχ ωοληψια είναι η ημέρα 0. Την 3η μέρα θα σε πάρει τηλ ο Γιατρός να σου πει τόσα έμβρυα έχουμε, θα ρωτήσει την αποψη σου εξηγώντας σου βέβαια.. κ αναλόγως προχωράτε για βλαστοκύστες.. επίσης θα σε ρωτήσει τον τρόπο εμβρυομεταφορά κ κα θα καταψυχθουν μετέπειτα.. γιατί εγώ πχ χωρίς να το σκεφτώ του είχα πει διαδες ..αλλά Μ λέει: δλδ άμα πιάσεις τώρα δίδυμα κ θες ξανά Ετ άρα πας πάλι για δίδυμα?? Ουπςςςς δ το είχα σκεφτεί αυτό χαχα!!!οπότε έβαλε κ μόνα τους. Σου λέω η επικοινωνία σας θα είναι φοβερή κ άνα πάσα στιγμή μιλάτε κ στο viber..  θα έχεις λογο κ ενημερωση για όλα. Θα δεις κ στο 1ο ραντεβού θα σας αναλύσει κ όλο το οικονομικό κομμάτι να γνωρίζετε τα πάντα. Ετοιμάσου για κάνα 3ωρακι σιγουρα, ζαλισμενοι φύγαμε αλλα απόλυτα ικανοποιημένοι χαχαχα... 

 

Τίποτα απ αυτά δεν έγινε ποτέ δεν ενημερώθηκα.. Εγώ τους κυνηγούσα να φανταστείς είχαμε πει νωρίς την εμβρυομεταφορά και αν δεν έπαιρνα εγώ δε θα το θυμόντουσαν... Η συνάντηση με τον γιατρό εκεί κράτησε ούτε μισή ώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η troia είπε:

Υπάρχουν πάααρα πολλοί γιατροί που κάνουν εξωσωματικές. Απλώς συνήθως πηγαίνουμε εκεί όπου κάποια γνωστή μου έχει επιτυχία ή στα μεγάλα ονόματα που ακούμε συχνότερα. Βέβαια δε μπορείς να κάνεις ραντεβού με όλους τους εξωσωματιστές που υπάρχουν...

Σωστά και πάντα θα ακούς και τα θετικά και τα αρνητικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ναι δεν την ξαναπαταω θα  ψάξω πολλούς.. Εμένα πάντως ο άντρας μου στο λυμπεροπουλο έκανε και έχω ακούσει τα καλύτερα γι αυτό.. Σκέφτομαι να πάω και στον αρκουλη..

Καλησπέρα ήσασταν ευχαριστούμενοι από τον Λυμπεροπούλου;;; Έχει ραντεβού ο άντρας μου αύριο και εμάς μας στον σύστησε ο γιατρός μου ο Γεωργονιαννης δεν ξέρω αν τον γνωρίζετε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Χελιδονάκι είπε:

Κορίτσια καλή χρονιά σε όλες!!! Το '21 να συμβεί σε όλες μας αυτό που λέει κ ο τίτλος της ομάδας μας "να γίνουμε μανούλες!!!" Με το καλό λοιπόν σε όσες είναι εγκυούλες κ καλή επιτυχία σε όσες ξεκινούν την προσπάθεια τους!!! Εγώ ηθελα να σας γράψω για να βοηθήσω όσες έχουν ζόρι με τα οικονομικά τους τις δύσκολες εποχές που ζούμε κ σε όσες δεν γνωρίζουν (όπως δεν γνώριζα κ γω) ότι κ το δημόσιο είναι πολύ καλή λύση για εξωσωματική.. Συγκεκριμένα εγώ έκανα την προσπάθεια μου στο Έλενα περνώντας από επιτροπή κ ή εξωσωματική μας κόστισε μόνο 500€... Σήμερα με το θέλημα του Θεού πρώτα, με την άριστη συνεργασία της γιατρού μου κ του εμβρυολόγου, κ με ότι καλύτερο είχα να δώσω εγώ βρίσκομαι αισίως στην 10η βδομάδα της εγκυμοσύνης μου!!! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς κ τα καταφέραμε με την πρώτη προσπάθεια!! Δεν έχω κανένα παράπονο από το Ελενα, από τους γιατρούς εκεί, από τον εξαιρετικό εμβρυολογο κ γενικά από όλη την ομάδα του τμήματος εξωσωματικής του νοσοκομείου!!! Το μόνο που χρειάζεται να έχουν όλες οι γυναίκες είναι λίγο παραπάνω υπομονή κατά τη διάρκεια της διαδικασίας στις αναμονές για τους υπερήχους κ τον έλεγχο της Ε2 γιατί όπως καταλαβαίνετε έχει περισσότερο κόσμο που απευθυνεται στο δημόσιο κ το έργο των γιατρών είναι ταιράστιο...Όσες χρειαζεστε περισσότερες πληροφορίες ευχαρίστως να βοηθήσω!!! 

Καλησπέρα κοριτσι μου! Ποιον γιατρο έχεις στο ελενα? Εγώ την Τετάρτη εχω ραντεβού με τον γαβ εχω ακούσει τα καλύτερα! Πες μου εμπειρία. Εσεις τι θέμα είχατε? Εμείς αδύναμο σπερμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mairaki είπε:

Καλησπέρα ήσασταν ευχαριστούμενοι από τον Λυμπεροπούλου;;; Έχει ραντεβού ο άντρας μου αύριο και εμάς μας στον σύστησε ο γιατρός μου ο Γεωργονιαννης δεν ξέρω αν τον γνωρίζετε ;;

Μείναμε ευχαριστημένοι.. Μας συστησε ο κ. Αλαμανης πολύ καλός ουρολογος και ανθρωπος.. Από την πρώτη στιγμή κατάλαβε το πρόβλημα του συζύγου μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χελιδονάκι είπε:

Κορίτσια καλή χρονιά σε όλες!!! Το '21 να συμβεί σε όλες μας αυτό που λέει κ ο τίτλος της ομάδας μας "να γίνουμε μανούλες!!!" Με το καλό λοιπόν σε όσες είναι εγκυούλες κ καλή επιτυχία σε όσες ξεκινούν την προσπάθεια τους!!! Εγώ ηθελα να σας γράψω για να βοηθήσω όσες έχουν ζόρι με τα οικονομικά τους τις δύσκολες εποχές που ζούμε κ σε όσες δεν γνωρίζουν (όπως δεν γνώριζα κ γω) ότι κ το δημόσιο είναι πολύ καλή λύση για εξωσωματική.. Συγκεκριμένα εγώ έκανα την προσπάθεια μου στο Έλενα περνώντας από επιτροπή κ ή εξωσωματική μας κόστισε μόνο 500€... Σήμερα με το θέλημα του Θεού πρώτα, με την άριστη συνεργασία της γιατρού μου κ του εμβρυολόγου, κ με ότι καλύτερο είχα να δώσω εγώ βρίσκομαι αισίως στην 10η βδομάδα της εγκυμοσύνης μου!!! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς κ τα καταφέραμε με την πρώτη προσπάθεια!! Δεν έχω κανένα παράπονο από το Ελενα, από τους γιατρούς εκεί, από τον εξαιρετικό εμβρυολογο κ γενικά από όλη την ομάδα του τμήματος εξωσωματικής του νοσοκομείου!!! Το μόνο που χρειάζεται να έχουν όλες οι γυναίκες είναι λίγο παραπάνω υπομονή κατά τη διάρκεια της διαδικασίας στις αναμονές για τους υπερήχους κ τον έλεγχο της Ε2 γιατί όπως καταλαβαίνετε έχει περισσότερο κόσμο που απευθυνεται στο δημόσιο κ το έργο των γιατρών είναι ταιράστιο...Όσες χρειαζεστε περισσότερες πληροφορίες ευχαρίστως να βοηθήσω!!! 

Καλησπέρα και συγχαρητήρια!! θα ήθελα πληροφορίες!Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε καλύτερα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Μείναμε ευχαριστημένοι.. Μας συστησε ο κ. Αλαμανης πολύ καλός ουρολογος και ανθρωπος.. Από την πρώτη στιγμή κατάλαβε το πρόβλημα του συζύγου μου..

Σ ευχαριστώ πολύ όλα καλά να πας πάνε 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mairaki είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ όλα καλά να πας πάνε 🙏🙏

Και σε σένα εύχομαι ότι καλύτερο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Τίποτα απ αυτά δεν έγινε ποτέ δεν ενημερώθηκα.. Εγώ τους κυνηγούσα να φανταστείς είχαμε πει νωρίς την εμβρυομεταφορά και αν δεν έπαιρνα εγώ δε θα το θυμόντουσαν... Η συνάντηση με τον γιατρό εκεί κράτησε ούτε μισή ώρα..

Ξέχνα κ προχωρά παρακάτω!!! Πάρε γνώμες αν θέλεις , μη πελαγωσεις όμως απ' τα ραντεβού, νορμάλ.. χαχα!!! Είμαι σίγουρη θα πάνε όλα καλά. Ό,τι πληροφορία χρειαστείς σχετικά αν συναντηθείς μαζί του μπορείς να μας ρωτήσεις είμαστε αρκετά κορίτσια εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ξέχνα κ προχωρά παρακάτω!!! Πάρε γνώμες αν θέλεις , μη πελαγωσεις όμως απ' τα ραντεβού, νορμάλ.. χαχα!!! Είμαι σίγουρη θα πάνε όλα καλά. Ό,τι πληροφορία χρειαστείς σχετικά αν συναντηθείς μαζί του μπορείς να μας ρωτήσεις είμαστε αρκετά κορίτσια εδώ!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!!
!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Evi87 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,εγώ σήμερα αδιαθέτησα και ξεκινάω τα cyclacur για προετοιμασία του ενδομητρίου έτσι ώστε να γίνει η εμβρυομεταφορα.Γνωρίζει καμία σε ποια ημέρα του κύκλου συνήθως γίνεται η ετ; 

Καλησπέρα και καλή αρχή!! Εγώ έκανα την πρώτη την 18η μέρα και τη δεύτερη την 19η.Εξαρτάται από το ενδομήτριο και τις ορμονικές εξετάσεις.Θα πας να σε δει ο γιατρός σου και ανάλογα θα σου πει!Ευχομαι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα και καλή αρχή!! Εγώ έκανα την πρώτη την 18η μέρα και τη δεύτερη την 19η.Εξαρτάται από το ενδομήτριο και τις ορμονικές εξετάσεις.Θα πας να σε δει ο γιατρός σου και ανάλογα θα σου πει!Ευχομαι να πάνε όλα καλά!

Ευχαριστώ πολύ!Σε 10 ημέρες μου είπε να πάω να με δει οπότε λογικά τότε θα μου πει.Επίσης μου είπε να ξεκινήσω και τα Σαλοσπίρ από σήμερα,εσυ τα έπαιρνες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!Σε 10 ημέρες μου είπε να πάω να με δει οπότε λογικά τότε θα μου πει.Επίσης μου είπε να ξεκινήσω και τα Σαλοσπίρ από σήμερα,εσυ τα έπαιρνες;

Εγώ Σαλοσπίρ πήρα μετά την εμβρυομεταφορα.Πριν την ετ μόνο cyclacur και τις τελευταίες μέρες και utrogestan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Εγώ Σαλοσπίρ πήρα μετά την εμβρυομεταφορα.Πριν την ετ μόνο cyclacur και τις τελευταίες μέρες και utrogestan.

Έκανες στο ίδιο κύκλο με την ωοληψια η σε επόμενο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Έκανες στο ίδιο κύκλο με την ωοληψια η σε επόμενο;

Και τις δυο φορές έβαλα κατεψυγμένα.Διέγερση έκανα μόνο  μια τον Ιούλιο και τα βάλαμε όλα στην κατάψυξη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Και τις δυο φορές έβαλα κατεψυγμένα.Διέγερση έκανα μόνο  μια τον Ιούλιο και τα βάλαμε όλα στην κατάψυξη.

 

Κ εγώ με κατεψυγμένα παω αλλά μου έδωσε Σαλοσπίρ, prolutex που θα τις ξεκινήσω πιο μετά και utrogestan.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Νέα στην παρέα, αφού τη Δευτέρα έχουμε ραντεβού με τον εξωσωματικο! Όπως καταλαβαίνετε και ελαφρώς πελαγωμενη! Στην πρώτη αυτή συνάντηση, είναι κάτι που θα πρέπει να δώσω βάση;; Κάτι που θα πρέπει να εστιάσω ή να ρωτήσω οπωσδήποτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Νέα στην παρέα, αφού τη Δευτέρα έχουμε ραντεβού με τον εξωσωματικο! Όπως καταλαβαίνετε και ελαφρώς πελαγωμενη! Στην πρώτη αυτή συνάντηση, είναι κάτι που θα πρέπει να δώσω βάση;; Κάτι που θα πρέπει να εστιάσω ή να ρωτήσω οπωσδήποτε;;

Καλωσήρθες και καλή αρχή εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα.Έχεις κάνει εξετάσεις να δείτε αν έχετε κάποιο πρόβλημα η τώρα θα ξεκινησετε με όλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλωσήρθες και καλή αρχή εύχομαι σύντομα να είσαι εγκυούλα.Έχεις κάνει εξετάσεις να δείτε αν έχετε κάποιο πρόβλημα η τώρα θα ξεκινησετε με όλα;

Γεια σου Εύη μου! Έχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ παρ όλο που η ηλικία μου δεν το δικαιολογεί! Δλδ στο 1ο μικροβιολογικό που επισκέφτηκα μου την έβγαλε 0,44. Ο γυναικολόγος μου μου ζήτησε επαναληπτική αλλά σε άλλο μικροβιολογικό που μου υπέδειξε ο ίδιος. Το αποτέλεσμα 0,24( αυτό που λένε πήγα για μαλλί κ βγήκα κουρεμένος!!). Το δεύτερο αποτελέσματα το πήρα σήμερα! Σε επικοινωνία με το γυναικολόγο μου, μου είπε κατευθείαν να απευθυνθώ σε εξωσωματικο, γιατί λόγω της πολύ χαμηλής ΑΜΗ δεν έχουμε πολλά περιθώρια!

Υ.Γ. τον Ιούνιο θα κλείσω τα 33! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tonakiv είπε:

Γεια σου Εύη μου! Έχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ παρ όλο που η ηλικία μου δεν το δικαιολογεί! Δλδ στο 1ο μικροβιολογικό που επισκέφτηκα μου την έβγαλε 0,44. Ο γυναικολόγος μου μου ζήτησε επαναληπτική αλλά σε άλλο μικροβιολογικό που μου υπέδειξε ο ίδιος. Το αποτέλεσμα 0,24( αυτό που λένε πήγα για μαλλί κ βγήκα κουρεμένος!!). Το δεύτερο αποτελέσματα το πήρα σήμερα! Σε επικοινωνία με το γυναικολόγο μου, μου είπε κατευθείαν να απευθυνθώ σε εξωσωματικο, γιατί λόγω της πολύ χαμηλής ΑΜΗ δεν έχουμε πολλά περιθώρια!

Υ.Γ. τον Ιούνιο θα κλείσω τα 33! 

Να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!κατα τη δίκη μου άποψη ζήτησε από τον εξωσωματικό να σε ενημερώσει για όλες τις εξετάσεις που θα χρειαστεί να κάνετε για να μην χάνεις χρόνο και να τις κάνεις όλες μαζί.Επίσης αν θέλεις να περάσεις επιτροπή να σε ενημερώσει για τις λεπτομέρειες εγώ πήγα χωρίς επιτροπή γιατί δεν είχα άλλη υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evi87 είπε:

Να μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!κατα τη δίκη μου άποψη ζήτησε από τον εξωσωματικό να σε ενημερώσει για όλες τις εξετάσεις που θα χρειαστεί να κάνετε για να μην χάνεις χρόνο και να τις κάνεις όλες μαζί.Επίσης αν θέλεις να περάσεις επιτροπή να σε ενημερώσει για τις λεπτομέρειες εγώ πήγα χωρίς επιτροπή γιατί δεν είχα άλλη υπομονή.

Μήπως γνωρίζεις πόσο καιρό κάνει η επιτροπή;

Απ' ότι κατάλαβα από το γυναικολόγο μου δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου.. 

Φαντάσου ότι μιλήσαμε το μεσημέρι κ;ι μου είπε πάρε τώρα τον εξωσωματικο μην χάνεις χρόνο..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Γεια σου Εύη μου! Έχω πολύ χαμηλή ΑΜΗ παρ όλο που η ηλικία μου δεν το δικαιολογεί! Δλδ στο 1ο μικροβιολογικό που επισκέφτηκα μου την έβγαλε 0,44. Ο γυναικολόγος μου μου ζήτησε επαναληπτική αλλά σε άλλο μικροβιολογικό που μου υπέδειξε ο ίδιος. Το αποτέλεσμα 0,24( αυτό που λένε πήγα για μαλλί κ βγήκα κουρεμένος!!). Το δεύτερο αποτελέσματα το πήρα σήμερα! Σε επικοινωνία με το γυναικολόγο μου, μου είπε κατευθείαν να απευθυνθώ σε εξωσωματικο, γιατί λόγω της πολύ χαμηλής ΑΜΗ δεν έχουμε πολλά περιθώρια!

Υ.Γ. τον Ιούνιο θα κλείσω τα 33! 

Καλή αρχή κορίτσι μου!!Οντως η ΑΜΗ σου είναι χαμηλή αλλά να μην απογοητεύεσαι.Δε θελουμε πολλά ωάρια αλλά ένα και καλό!

Εγω όταν πήγα να δω εξωσωματικούς είχα μαζί μου μια λίστα από ερωτήσεις και ήθελα να μου εξηγήσουν όλη την διαδικασία.Να προσπαθήσεις να λύσεις όλες σου τις απορίες και να ρωτήσεις τα πάντα..χωρίς ντροπή!

Στην επιτροπή να πάρεις αμέσως να κλείσεις ραντεβού γιατί αργούν πολύ.Σε ποια πόλη είσαι;Στην Θεσσαλονίκη πάντως έχει 1-2 μήνες αναμονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...