Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, αν θυμάμαι καλά είσαι στο new life? Προχθές ήμουν στο γιατρό, ο εξωσωματικός με παρακολουθεί κ ως μαιευτήρας και μου είπε πως δε θα κλείσουν. Συνεχίζουν κανονικά απλά κάνουν εννοείται τεστ covid. Θέλει όμως παρα πολύ προσοχή γιατί όπως μου ανέφερε αναγκάστηκαν να μην κάνουν κάποιες ωοληψιες καθώς τα έρμα τα κορίτσια βγήκαν θετικά. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ναι εκεί είμαι!
Αφού δεν θα κλείσουν πάλι καλά. 
Δηλαδή θα πρέπει να κάνω τεστ covid και τη μέρα της ωοληψίας και τη μέρα της εμβρυομεταφοράς; Ελπίζω να θέλει μια φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η I want a baby είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ναι εκεί είμαι!
Αφού δεν θα κλείσουν πάλι καλά. 
Δηλαδή θα πρέπει να κάνω τεστ covid και τη μέρα της ωοληψίας και τη μέρα της εμβρυομεταφοράς; Ελπίζω να θέλει μια φορά. 

Λίγες μέρες νωρίτερα κάνεις. Για την ετ δεν ξέρω. Εγώ που έκανα αμέσως μετά την καραντίνα ετ έκανα τεστ. Να σου πω την αλήθεια κ να μην μου το ζητούσαν θα ήθελα να κάνω. Δεν ρίσκαρα να είμαι θετική κ να μείνω έγκυος. Θα το ρωτήσεις στη γραμματεία κ θα σου πουν τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Κ αν είναι κύστη γίνεται να κάνω εξωσωματική;;;;;

Θα φυγει μονη αν ειναι.αλλιως δινουν αντισυλληπτικα..μια φορα ειχα στη ζωη μου και περιμενα 12 μερες περιοδο..φαινεται σε υπερηχο..δε σε πανε σε διεγερση με κυστη με τιποτα διοτι απορροφάει η κυστη το φαρμακο της διεγερσης και δεν εχει νοημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Θα φυγει μονη αν ειναι.αλλιως δινουν αντισυλληπτικα..μια φορα ειχα στη ζωη μου και περιμενα 12 μερες περιοδο..φαινεται σε υπερηχο..δε σε πανε σε διεγερση με κυστη με τιποτα διοτι απορροφάει η κυστη το φαρμακο της διεγερσης και δεν εχει νοημα

Τίποτα δεν μου πάει καλά :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Τίποτα δεν μου πάει καλά :-(

Οχι ρε συ μη σκεφτεσαι ετσι.τυχαινουν κ τα στραβα..ολα καλα θα πανε θα δεις..δεν ειναι κατι φοβερο αυτο μη φοβασαι ασε που πιστρυω θα σου ρθει κ οτι δεν εχεις κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια μου καλημερα! Βλεπω εχουμε καιρο να γραψουμε τα νεα μας, ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εμεις τελικα πηγαμε μια χαρα με επιτροπη, μας περασαν, οποτε τωρα θα παμε να παρουμε τα φαρμακα κ με το καλο θα αρχισουμε εαν μας το επιτρεψουν κ οι συνθηκες... Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε κανει ηδη στην πρωτη σας ετ, ειχατε κανει υστεροσκοπηση πρωτα? Θεωρειτε οτι θα ηταν καλο να το συζητησω με τον γιατρο πριν ξεκινησουμε προσπαθεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια μου καλημερα! Βλεπω εχουμε καιρο να γραψουμε τα νεα μας, ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εμεις τελικα πηγαμε μια χαρα με επιτροπη, μας περασαν, οποτε τωρα θα παμε να παρουμε τα φαρμακα κ με το καλο θα αρχισουμε εαν μας το επιτρεψουν κ οι συνθηκες... Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε κανει ηδη στην πρωτη σας ετ, ειχατε κανει υστεροσκοπηση πρωτα? Θεωρειτε οτι θα ηταν καλο να το συζητησω με τον γιατρο πριν ξεκινησουμε προσπαθεια? 

Καλημέρα και καλή αρχή! Υστεροσκόπηση δεν έκανα, ο γιατρός μου θεωρεί πως δεν χρειάζεται αν δεν υπάρχουν σχετικές ενδείξεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Jaipur είπε:

Καλημέρα και καλή αρχή! Υστεροσκόπηση δεν έκανα, ο γιατρός μου θεωρεί πως δεν χρειάζεται αν δεν υπάρχουν σχετικές ενδείξεις. 

Καλημερα κι ευχαριστω πολυ για την απαντηση! Ποιες θεωρουνται ενδειξεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bonbon είπε:

Καλημερα κι ευχαριστω πολυ για την απαντηση! Ποιες θεωρουνται ενδειξεις?

Ανησυχητικά ευρήματα από τον υπέρηχο ή την υστεροσαλπιγγογραφία. Και βέβαια μετά από επανειλημμένες αποτυχίες εμφυτευσης εμβρύων καλής ποιότητας. Παρ' όλ' αυτά, ο κάθε γιατρός έχει την δική του λογική και κάποιοι την ζητούν πριν την ivf. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια μου καλημερα! Βλεπω εχουμε καιρο να γραψουμε τα νεα μας, ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εμεις τελικα πηγαμε μια χαρα με επιτροπη, μας περασαν, οποτε τωρα θα παμε να παρουμε τα φαρμακα κ με το καλο θα αρχισουμε εαν μας το επιτρεψουν κ οι συνθηκες... Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε κανει ηδη στην πρωτη σας ετ, ειχατε κανει υστεροσκοπηση πρωτα? Θεωρειτε οτι θα ηταν καλο να το συζητησω με τον γιατρο πριν ξεκινησουμε προσπαθεια? 

Καλημέρα κορίτσι και καλή αρχή!Εγω είχα κάνει υστεροσκοπηση ένα χρόνο περίπου πριν ξεκινήσω την εξωσωματική.Ο γιατρός μου θεωρούσε ότι πρέπει να έχω αυτή την εξέταση  πριν μπω στη διαδικασία.Συζήτησε το πάντως με το γιατρό για να είσαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια μου καλημερα! Βλεπω εχουμε καιρο να γραψουμε τα νεα μας, ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εμεις τελικα πηγαμε μια χαρα με επιτροπη, μας περασαν, οποτε τωρα θα παμε να παρουμε τα φαρμακα κ με το καλο θα αρχισουμε εαν μας το επιτρεψουν κ οι συνθηκες... Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε κανει ηδη στην πρωτη σας ετ, ειχατε κανει υστεροσκοπηση πρωτα? Θεωρειτε οτι θα ηταν καλο να το συζητησω με τον γιατρο πριν ξεκινησουμε προσπαθεια? 

Καλημερα κατα εμε ..φυσικα πρεπει να γινει υστεροσκοπηση πριν    ωστε θα σου κανει και σκρατζινγκ λιγο πριν την ετ ομως  ..οχι μετα απο 3μηνο η ετ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες! Ήθελα να ρωτήσω αν κ εσείς είχατε το ιδιο!

Είμαι στην 6η βδομαδα κ καμιά φορά με πιάνουν πονοι σαν περιόδου συνήθως τα ξημερώματα! 

Όταν βάζω προγεστερονη  vasclor το πρωί βλέπω κάτι πολύ συμπαγές κομματάκια πολύ σκούρα καφέ προς γκρι πάνω στο πλαστικό. Πήρα τον γιατρό κ μου είπε μπορεί να είναι μικρές αποκολλησουλες κ να κάτσω να ξεκουραστω κ αν πονάω να πάρω βολταρεν υποθετο. .όμως το βολταρεν κάνει κακό στην εγκυμοσυνη λένε οι οδηγίες του φαρμάκου. .

Επίσης μου δίνει ο γιατρός prezolon στην αρχή 2 χάπια και ανέβασα 14 πίεση. .μου εκοψε το 1 χάπι κ το αλάτι κ ειμαι κομπλέ. .αλλά εχθές έφαγα 2 τοστ κ μου ανέβηκε 13.5.😣😣😣Την πεμπτη έχω το πρώτο μου ραντεβού! Πρέπει να ανησυχω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Κοριτσια μου καλημερα! Βλεπω εχουμε καιρο να γραψουμε τα νεα μας, ευχομαι να ειστε ολες καλα! Εμεις τελικα πηγαμε μια χαρα με επιτροπη, μας περασαν, οποτε τωρα θα παμε να παρουμε τα φαρμακα κ με το καλο θα αρχισουμε εαν μας το επιτρεψουν κ οι συνθηκες... Ηθελα να ρωτησω οσες εχετε κανει ηδη στην πρωτη σας ετ, ειχατε κανει υστεροσκοπηση πρωτα? Θεωρειτε οτι θα ηταν καλο να το συζητησω με τον γιατρο πριν ξεκινησουμε προσπαθεια? 

Εγώ είχα κάνει λαμπαροσκοπιση γιατί ειχα όντως θεμα. .αλλά χωρις αυτο δεν θα κατάφερνα να μεινω έγκυος γιατί ήταν πολύ χαλια το ενδομήτριο. .βρήκε πολλά ο γιατρός. .κ αφαιρεσα σαλπιγγες που ήταν τοξικές! Αν σου το είπε ο γιατρός να το κάνεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις μελλοντικές μανούλες! Ήθελα να ρωτήσω αν κ εσείς είχατε το ιδιο!

Είμαι στην 6η βδομαδα κ καμιά φορά με πιάνουν πονοι σαν περιόδου συνήθως τα ξημερώματα! 

Όταν βάζω προγεστερονη  vasclor το πρωί βλέπω κάτι πολύ συμπαγές κομματάκια πολύ σκούρα καφέ προς γκρι πάνω στο πλαστικό. Πήρα τον γιατρό κ μου είπε μπορεί να είναι μικρές αποκολλησουλες κ να κάτσω να ξεκουραστω κ αν πονάω να πάρω βολταρεν υποθετο. .όμως το βολταρεν κάνει κακό στην εγκυμοσυνη λένε οι οδηγίες του φαρμάκου. .

Επίσης μου δίνει ο γιατρός prezolon στην αρχή 2 χάπια και ανέβασα 14 πίεση. .μου εκοψε το 1 χάπι κ το αλάτι κ ειμαι κομπλέ. .αλλά εχθές έφαγα 2 τοστ κ μου ανέβηκε 13.5.😣😣😣Την πεμπτη έχω το πρώτο μου ραντεβού! Πρέπει να ανησυχω? 

Με τα 2 τοστ θα ανεβαινει και το σακχαρο πολυ!! αν παιρνεις και ουτρο ακομα πιο πολυ!!μη τρως λευκο ψωμι φαε ολικης κ οχι 2 :-) και να τσεκαρεις και σακχαρο και θυροειδη με ενδοκρινολογο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Με τα 2 τοστ θα ανεβαινει και το σακχαρο πολυ!! αν παιρνεις και ουτρο ακομα πιο πολυ!!μη τρως λευκο ψωμι φαε ολικης κ οχι 2 :-) και να τσεκαρεις και σακχαρο και θυροειδη με ενδοκρινολογο..

Έχω υποθυροειδη και το τσεκαρω.πήγα πριν μια βδομάδα στον ενδοκρινολογο κ μου εδώσε μεγαλύτερη δώσει τ4

Από σάκχαρο ακόμα καλα! Μου είπε ότι το prezolon ανεβάζει την πίεση και αν ο γυναικολόγος το έχει δώσει  προληπτικά να το μειώσει. .πήρα τον γυναικολόγο κ όντως μου το μειώσε. .

Το τοστ είχε ολικής ψωμί. .άσε τρώω μονο νεροβραστα κ αναλατα. ..

Εμένα με τρομάζει το prezolon γιατι κάνει κακό στο εμβρυο αν διαβάσεις της ενδείξεις του φαρμάκου. Και είδα που λένε 2 κοπέλες σε ένα φόρουμ ότι γέννησαν παιδι με πρόβλημα υποτονιας λόγο κορτιζόνης. 

Ο γιατρός μου λέει μην το κόψω. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντησεις κοριτσια! Το θεμα μου ειναι οτι υπερηχογραφικα δε φαινεται να υπαρχει καποιο προβλημα, αλλα μου εχουν δημιουργηθει αμφιβολιες εξαιτιας μιας μη διαβατης σαλπιγγας που εχω. Σκεφτομαι μηπως πρεπει να τσεκαρουμε με υστεροσκοπηση και το ενδομητριο πρωτου παμε σε ετ. Θα πρεπει να το συζητησω σιγουρα με το γιατρο αν κ δεν τον βλεπω να κλινει πολυ προς τα εκει....δε ξερω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Έχω υποθυροειδη και το τσεκαρω.πήγα πριν μια βδομάδα στον ενδοκρινολογο κ μου εδώσε μεγαλύτερη δώσει τ4

Από σάκχαρο ακόμα καλα! Μου είπε ότι το prezolon ανεβάζει την πίεση και αν ο γυναικολόγος το έχει δώσει  προληπτικά να το μειώσει. .πήρα τον γυναικολόγο κ όντως μου το μειώσε. .

Το τοστ είχε ολικής ψωμί. .άσε τρώω μονο νεροβραστα κ αναλατα. ..

Εμένα με τρομάζει το prezolon γιατι κάνει κακό στο εμβρυο αν διαβάσεις της ενδείξεις του φαρμάκου. Και είδα που λένε 2 κοπέλες σε ένα φόρουμ ότι γέννησαν παιδι με πρόβλημα υποτονιας λόγο κορτιζόνης. 

Ο γιατρός μου λέει μην το κόψω. .

Ααα τοτε εχεις τον ελεγχο με τ4.για να στο δινει το πρεζολον καποιο λογο θα εχει ομως..λογω του θυροειδη ισως;και εμενα το χειροτερο μου ηταν το πρεζολον στις ετ.στη τελευταια ετ απαιτησα και δε πηρα,αλλα το δεχτηκε κ ειπε ναι οκ μη παιρνεις ..τοτε τι μου το δίνες ρε φιλε πηγα να του πω..τεσπα..αυτο ηταν απο τα ελαχιστα που με ειχε ενοχλησει..μεχρι ποσο δηλαδη να το παιρνεις;ξαναρωτα !!αυτοι ολοι οι γιατροι «χανονται» γενικως ..παιρνεις σαλοσπιρ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ααα τοτε εχεις τον ελεγχο με τ4.για να στο δινει το πρεζολον καποιο λογο θα εχει ομως..λογω του θυροειδη ισως;και εμενα το χειροτερο μου ηταν το πρεζολον στις ετ.στη τελευταια ετ απαιτησα και δε πηρα,αλλα το δεχτηκε κ ειπε ναι οκ μη παιρνεις ..τοτε τι μου το δίνες ρε φιλε πηγα να του πω..τεσπα..αυτο ηταν απο τα ελαχιστα που με ειχε

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Ααα τοτε εχεις τον ελεγχο με τ4.για να στο δινει το πρεζολον καποιο λογο θα εχει ομως..λογω του θυροειδη ισως;και εμενα το χειροτερο μου ηταν το πρεζολον στις ετ.στη τελευταια ετ απαιτησα και δε πηρα,αλλα το δεχτηκε κ ειπε ναι οκ μη παιρνεις ..τοτε τι μου το δίνες ρε φιλε πηγα να του πω..τεσπα..αυτο ηταν απο τα ελαχιστα που με ειχε ενοχλησει..μεχρι ποσο δηλαδη να το παιρνεις;ξαναρωτα !!αυτοι ολοι οι γιατροι «χανονται» γενικως ..παιρνεις σαλοσπιρ;;

ενοχλησει..μεχρι ποσο δηλαδη να το παιρνεις;ξαναρωτα !!αυτοι ολοι οι γιατροι «χανονται» γενικως ..παιρνεις σαλοσπιρ;;

Το Πρεζολον λογικά προληπτικά το δίνει λόγω εξωσωματικης.δεν ξέρω για πόσο καιρό! Το σαλοσπιρ το έπαιρνα στην αρχή της εμβρυομεταφορας κ μετά το εκοψά κ ξεκίνησα αντιπυκτικες ενέσεις! Εμένα ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι το prezolon το δινουν για ανεξήγητη υπογονημότητα. .εγώ δεν είχα ανεξήγητη  απλά δεν είχα σαλπιγγες. .το μόνο που παίζει είναι για τι έχω στο ιστορικό μου μια αποβολη κ τον θυροείδη που τον έχω ρυθμίσει. .τι να πω! Μακάρι να πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Το Πρεζολον λογικά προληπτικά το δίνει λόγω εξωσωματικης.δεν ξέρω για πόσο καιρό! Το σαλοσπιρ το έπαιρνα στην αρχή της εμβρυομεταφορας κ μετά το εκοψά κ ξεκίνησα αντιπυκτικες ενέσεις! Εμένα ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι το prezolon το δινουν για ανεξήγητη υπογονημότητα. .εγώ δεν είχα ανεξήγητη  απλά δεν είχα σαλπιγγες. .το μόνο που παίζει είναι για τι έχω στο ιστορικό μου μια αποβολη κ τον θυροείδη που τον έχω ρυθμίσει. .τι να πω! Μακάρι να πάνε όλα καλά! 

Μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια έχω ξεκινήσει διαδικασία εξωσωματικής και είμαι στην Τρίτη μέρα ενέσεων.σημερα θα με δει ο γιατρός, υπάρχει κάποια εξέταση που να δείχνει αν ο οργανισμός μου απορροφάει τις ενέσεις ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Καλημερα κορίτσια έχω ξεκινήσει διαδικασία εξωσωματικής και είμαι στην Τρίτη μέρα ενέσεων.σημερα θα με δει ο γιατρός, υπάρχει κάποια εξέταση που να δείχνει αν ο οργανισμός μου απορροφάει τις ενέσεις ;

Θα σου κανόυν εξετάσεις αίματος κ στον υπερηχο  .τα βλέπουν όλα. ..μην αγχονεσαι καθολου..καλη επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια ξερει καμια να μου απαντήσει ειχα ζητήσει απο τον γυναικολόγο να μου γραψει εξετάσεις για αντιπηκτικο λυκου. Ειναι αυτό εδω? Ή είναι κάτι άλλο αυτό? 

Screenshot_20201117-115422_Yahoo Mail.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Bonbon είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντησεις κοριτσια! Το θεμα μου ειναι οτι υπερηχογραφικα δε φαινεται να υπαρχει καποιο προβλημα, αλλα μου εχουν δημιουργηθει αμφιβολιες εξαιτιας μιας μη διαβατης σαλπιγγας που εχω. Σκεφτομαι μηπως πρεπει να τσεκαρουμε με υστεροσκοπηση και το ενδομητριο πρωτου παμε σε ετ. Θα πρεπει να το συζητησω σιγουρα με το γιατρο αν κ δεν τον βλεπω να κλινει πολυ προς τα εκει....δε ξερω.

Η σαλπιγγα είναι διογκωμένη?αν έχει μαζέψει υγρό κ έχει διογκωθει θα έχεις θεμα με αποβολη. ..αυτό το βλέπεις σε μαγνητικη τομογραφία. .για ψάξτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Βρε κορίτσια ξερει καμια να μου απαντήσει ειχα ζητήσει απο τον γυναικολόγο να μου γραψει εξετάσεις για αντιπηκτικο λυκου. Ειναι αυτό εδω? Ή είναι κάτι άλλο αυτό? 

Screenshot_20201117-115422_Yahoo Mail.jpg

Εμένα η εξέταση γράφει Αντιπηκτικό Λύκου PTT-LA αλλά αυτή δε γραφόταν ,την πλήρωσα κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...