Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Είχα κάνει κ χθες κ είχε βγει τελείως θετικό κ λέω θα κάνω κάθε μέρα να δω αν θα δω διαφορά σήμερα ήταν αχνο

Μήπως το έκανες άλλη ώρα?? Απ' τη στιγμή που δεν έκανες ένεση κ δείχνει θετικό σημαίνει έγκυμοσυνη. Κάνε υπομονή να έρθει η μέρα της χοριακης!!! Ξέρω είναι δύσκολο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Είχα κάνει κ χθες κ είχε βγει τελείως θετικό κ λέω θα κάνω κάθε μέρα να δω αν θα δω διαφορά σήμερα ήταν αχνο

 Δεν έκανες καθόλου ωορρηκτικη ένεση; Αν έκανες είτε pregnyl είτε οποιαδήποτε άλλη μπορεί να είναι από εκεί το θετικό, και αν έκανες στον ίδιο κύκλο εμβρυομεταφορα φυσικά. Ειδάλλως είσαι έγκυος κοπέλα μου!  Το αιμα εμφύτευσης δεν είναι απαραίτητο δεν έχουν όλες. Στις πόσες μέρες σου είπε να κανεις χοριακη; Οι οδηγίες του γιατρού ήταν προσοχή για 2 μέρες κ μετά κανονικά. Εγώ να σου πω την αλήθεια κάθισα σπίτι και πρόσεχα παρα πολύ και τις 9 μέρες. Καθαρα για ψυχολογικούς λόγους 

Επεξεργάστηκε από annie!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kelly3105 είπε:

Τελείως αρνητικό ήθελα να πω βγήκε χθες κ σήμερα αχνό θετικό

Ούτως η άλλως ήταν πολύ νωρίς για τεστ χθες κ προχθές που λες... Έχεις μέρες ακόμα για να ανέβει η ορμόνη. Αλλά κ πάλι αφού σ βγήκε θετικό σημαίνει ότι αυξάνεται η β χοριακη σου. Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μήπως το έκανες άλλη ώρα?? Απ' τη στιγμή που δεν έκανες ένεση κ δείχνει θετικό σημαίνει έγκυμοσυνη. Κάνε υπομονή να έρθει η μέρα της χοριακης!!! Ξέρω είναι δύσκολο... 

Δεν περνάνε αυτές οι μέρες ατέλειωτες είναι..κουραστικά να είμαι ξάπλα σήμερα λέω τον σύζυγο το πρωί σήκω πάμε για καφέ έσκασα χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εχθές ήταν καθαρα θετικό κ σήμερα αχνό; Δεν έκανες καθόλου ωορρηκτικη ένεση; Αν έκανες είτε pregnyl είτε οποιαδήποτε άλλη μπορεί να είναι από εκεί το θετικό, και αν έκανες στον ίδιο κύκλο εμβρυομεταφορα φυσικά. Το αιμα εμφύτευσης δεν είναι απαραίτητο δεν έχουν όλες. Στις πόσες μέρες σου είπε να κανεις χοριακη; Οι οδηγίες του γιατρού ήταν προσοχή για 2 μέρες κ μετά κανονικά. Εγώ να σου πω την αλήθεια κάθισα σπίτι και πρόσεχα παρα πολύ και τις 9 μέρες. Καθαρα για ψυχολογικούς λόγους 

Μπερδεύτηκα στο γράψιμο εχθές αρνητικό σήμερα αχνό θετικό την ωοληψια την έκανα στον προηγούμενο κύκλο κ πήγαμε με κατεψυγμένα...εγώ είμαι ξαπλωμένη σήμερα όμως δεν άντεξα πήγα για καφεδακι αλλά δυσκολεύομαι να είμαι ξάπλα συνέχεια...Πέμπτη κάνω β χ οριακή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annie! είπε:

 Δεν έκανες καθόλου ωορρηκτικη ένεση; Αν έκανες είτε pregnyl είτε οποιαδήποτε άλλη μπορεί να είναι από εκεί το θετικό, και αν έκανες στον ίδιο κύκλο εμβρυομεταφορα φυσικά. Ειδάλλως είσαι έγκυος κοπέλα μου!  Το αιμα εμφύτευσης δεν είναι απαραίτητο δεν έχουν όλες. Στις πόσες μέρες σου είπε να κανεις χοριακη; Οι οδηγίες του γιατρού ήταν προσοχή για 2 μέρες κ μετά κανονικά. Εγώ να σου πω την αλήθεια κάθισα σπίτι και πρόσεχα παρα πολύ και τις 9 μέρες. Καθαρα για ψυχολογικούς λόγους 

Κορίτσι εσυ είπες ότι έχεις διδυμάκια είναι δύσκολη η εγκυμοσύνη με δίδυμα;γιατί έτσι λένε οι περισσότερες κ τι δυσκολίες υπάρχουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι εσυ είπες ότι έχεις διδυμάκια είναι δύσκολη η εγκυμοσύνη με δίδυμα;γιατί έτσι λένε οι περισσότερες κ τι δυσκολίες υπάρχουν;

Γενικά δε μπορώ να πω ότι έχω δύσκολη εγκυμοσύνη, οκ στο 1ο τρίμηνο είχα σχεδόν συνέχεια καφέ κ αίμα λόγω μικρών αποκολλησεων, 4ος-6ος μήνας παράδεισος μέχρι την β επιπέδου που ξεκίνησε να κονταίνει ο τράχηλος και εχθές έκανα περιδεση κ είμαι εδώ κ 3 βδομαδες σπίτι καναπέ-κρεβάτι. Δεν αισθάνομαι όμως κάτι. Απλά θέλει προσοχή. Γενικά οι δίδυμες κυήσεις θεωρούνται υψηλού κινδύνου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Γενικά δε μπορώ να πω ότι έχω δύσκολη εγκυμοσύνη, οκ στο 1ο τρίμηνο είχα σχεδόν συνέχεια καφέ κ αίμα λόγω μικρών αποκολλησεων, 4ος-6ος μήνας παράδεισος μέχρι την β επιπέδου που ξεκίνησε να κονταίνει ο τράχηλος και εχθές έκανα περιδεση κ είμαι εδώ κ 3 βδομαδες σπίτι καναπέ-κρεβάτι. Δεν αισθάνομαι όμως κάτι. Απλά θέλει προσοχή. Γενικά οι δίδυμες κυήσεις θεωρούνται υψηλού κινδύνου. 

Αααα αυτό πονάει η περιδεση τραχήλου;και γεννάνε όλες με καισαρική τα δίδυμα;σε ζάλισα κορίτσι αλλά είμαι λίγο άσχετη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lara• είπε:

Σχετικά με την προλακτινη η ιστορία ξεκίνησε ως εξής:

Αρχικά με παρακολουθούσε ο γυναικολόγος της μητέρας μου για ετήσιο τεστ Πάπ και υπέρηχο μαστού. Στον τρίτο μήνα προσπαθειών, κατάλαβα ότι τα πραγματα δεν θα είναι εύκολα για φυσική σύλληψη και με πρωτοβουλία δίκη μου πήγα σε συνοικιακό γιατρό μόνο και μόνο για να μου γράψει ορμονικές (του είπα ότι θέλω να μου γράψει και ΑΜΗ - δεν ήξερα ότι δεν γραφόταν - και μου απαντάει χαρακτηριστικά «είναι δυνατόν να θέλεις να κανείς αυτήν την εξέταση; 29 χρόνων κοπέλα; Ποιος στα είπε αυτά τα πραγματα και μπαίνεις σ αυτή τη διαδικασία;» Και η ΑΜΗ βγήκε 1,2!!! ). Η προλακτινη βγήκε ~ 35. Ο αρχικός γυναικολόγος έχει συνταξιοδοτηθεί και δεν έχει ιατρείο (μπορούσε να με δει μόνο στο νοσοκομειο) όποτε σκέφτηκα ότι δεν θα με εξυπηρετούσε μελλοντικά και από προσωπική αναζήτησή κλείνω ραντεβού σε 2 γυναικολόγους όπου και οι 2 κάνουν και εξωσωματικές. Ο πρώτος με το που είδε τη μορφολογία μου είπε «οι πιθανότητες για φυσιολογική σύλληψη είναι 1%», για την προλακτινη μου έδωσε 1 dostinex/εβδομάδα για 4 βδομαδες. Πάω και στον 2 γυναικολόγο, πιο ήπιος αυτός, βλέπει την προλακτινη και μου συστήνει ενδοκρινολόγο στον οποίο κι πήγα. Μιλάω στο τλφ με τον ενδοκρινολόγο και μου λέει θα επαναλάβεις κάποιες εξετάσεις και θα έρθεις όταν τις κανείς. Κάνω μέσα στις άλλες και την προλακτινη (εχοντας πάρει 2 dostinex) σε 0’ και 20’ και βγαίνουν ~ 6. Τις πάω όλες να τις δει και τότε του είπα ότι είχα πάρει και 2 dostinex ( δεν του άρεσε γτ ήθελε να το παρακολουθήσουμε μαζί και με αυτή την τιμή δεν έχρηζα πια και αγωγής). Μου έδωσε μόνο medithyrox για την tsh και μου είπε σε 1μιση μήνα να τα επαναλάβω όλα. Στον τωρινό κύκλο εκανα προλακτινη και βγήκε ~ 30. Όποτε τώρα αναμενω να πάω πάλι δεύτερη μέρα κύκλου, να κάνω όλο το σετ των ορμονικών και να τις δει πια ο ενδοκρινολόγος. 


Καλησπέρα κορίτσι μου. Αρχικά ελπίζω να είσαι καλά και όλα να πάνε καλά ! Θέλω να σου πω κ την δική μου εμπειρία με την προλακτίνη. Είμαι 32 χρονών και στα 19 μου περίπου εντόπισα τυχαία υψηλή προλακτίνη. Ο γυναικολόγος με κατεύθυνε απευθείας σε ενδοκρινολόγο ο οποίος πέραν τις ορμονικές εξετάσεις μου συνέστησε να προχωρήσω σε μια μαγνητική υπόφυσης εγκεφάλου όπου εκεί εντόπισε αμέσως τι το προκαλούσε. Και εγώ ξεκίνησα dostinex, και μετά από αρκετά χρόνια με αυτή την θεραπεία εξαφανίστηκε και το αδένωμα που είχα στην υπόφυση του εγκεφάλου και έκρινε προλακτίνη. Δεν θυμάμαι ακριβώς την τιμή την προλακτίνης που είχα όταν το πρωτοεντώπυσα αλλά ήταν περίπου στα 80. Τώρα είναι όλα καλά, είμαστε αρχές του 7ου μήνα και περιμένουμε το μωράκι μας :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Το τεστ να είναι λάθος επειδή είναι στικάκι;

Κανε υπομονή δν έμεινε πολύ,μόνο η χοριακη θα σου δείξει σίγουρα κ εύχομαι να είναι μεγαληηη...😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Αααα αυτό πονάει η περιδεση τραχήλου;και γεννάνε όλες με καισαρική τα δίδυμα;σε ζάλισα κορίτσι αλλά είμαι λίγο άσχετη 

Με νάρκωση έγινε δεν καταλαβαίνεις κάτι. Μετά πονάς όπως στην περίοδο. Σήμερα είμαι μια χαρά! Δεν είναι απαραίτητη η καισαρική, αλλά συνήθως δεν το ρισκάρουν για φυσιολογικό τοκετό. Έχει να κάνει με τον κάθε γιατρό. Εμένα μου ξεκαθάρισε από νωρίς πως πάμε για καισαρική. Και να σου πω την αλήθεια από το να ζοριστούν τα μωρά καλύτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με νάρκωση έγινε δεν καταλαβαίνεις κάτι. Μετά πονάς όπως στην περίοδο. Σήμερα είμαι μια χαρά! Δεν είναι απαραίτητη η καισαρική, αλλά συνήθως δεν το ρισκάρουν για φυσιολογικό τοκετό. Έχει να κάνει με τον κάθε γιατρό. Εμένα μου ξεκαθάρισε από νωρίς πως πάμε για καισαρική. Και να σου πω την αλήθεια από το να ζοριστούν τα μωρά καλύτερα!! 

Και βέβαια εννοείτε δεν το ρισκάρεις μπράβο κορίτσι εύχομαι να σου πάνε όλα καλά να έχεις έναν καλό τοκετό με τα μωράκια σου αγκαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Με νάρκωση έγινε δεν καταλαβαίνεις κάτι. Μετά πονάς όπως στην περίοδο. Σήμερα είμαι μια χαρά! Δεν είναι απαραίτητη η καισαρική, αλλά συνήθως δεν το ρισκάρουν για φυσιολογικό τοκετό. Έχει να κάνει με τον κάθε γιατρό. Εμένα μου ξεκαθάρισε από νωρίς πως πάμε για καισαρική. Και να σου πω την αλήθεια από το να ζοριστούν τα μωρά καλύτερα!! 

Κορίτσι φύλο είδατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maria84 είπε:

Κανε υπομονή δν έμεινε πολύ,μόνο η χοριακη θα σου δείξει σίγουρα κ εύχομαι να είναι μεγαληηη...😊😊

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ το γάιδαρο τον φάγαμε χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι φύλο είδατε;

Εννοείται κοπέλα μου, από την αυχενική διαφάνεια φαίνεται ποσό μάλλον τώρα.. Ένα κ ένα περιμένω!! Αλλά να ξέρεις θα είναι το τελευταίο που σε απασχολεί!! Το μόνο που σε νοιάζει είναι να είναι υγιή τα μωράκια σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η dimitra_ είπε:


Καλησπέρα κορίτσι μου. Αρχικά ελπίζω να είσαι καλά και όλα να πάνε καλά ! Θέλω να σου πω κ την δική μου εμπειρία με την προλακτίνη. Είμαι 32 χρονών και στα 19 μου περίπου εντόπισα τυχαία υψηλή προλακτίνη. Ο γυναικολόγος με κατεύθυνε απευθείας σε ενδοκρινολόγο ο οποίος πέραν τις ορμονικές εξετάσεις μου συνέστησε να προχωρήσω σε μια μαγνητική υπόφυσης εγκεφάλου όπου εκεί εντόπισε αμέσως τι το προκαλούσε. Και εγώ ξεκίνησα dostinex, και μετά από αρκετά χρόνια με αυτή την θεραπεία εξαφανίστηκε και το αδένωμα που είχα στην υπόφυση του εγκεφάλου και έκρινε προλακτίνη. Δεν θυμάμαι ακριβώς την τιμή την προλακτίνης που είχα όταν το πρωτοεντώπυσα αλλά ήταν περίπου στα 80. Τώρα είναι όλα καλά, είμαστε αρχές του 7ου μήνα και περιμένουμε το μωράκι μας :) 

Σ ευχαριστω πολύ κορίτσι μου για τις πληροφορίες! Με το καλό και το μωράκι σας σου ευχομαι!Να χαίρεσαι και το όνομα σου κι ότι επιθυμεις!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι μου και εγώ είμαι καινούργιο μέλος πριν λίγο έγινε κ δεν αφήνει ούτε εμενα

Καλημερα. Σε εμένα θέλεις να στείλεις μήνυμα ή στη @Lara•;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εννοείται κοπέλα μου, από την αυχενική διαφάνεια φαίνεται ποσό μάλλον τώρα.. Ένα κ ένα περιμένω!! Αλλά να ξέρεις θα είναι το τελευταίο που σε απασχολεί!! Το μόνο που σε νοιάζει είναι να είναι υγιή τα μωράκια σου!! 

Ε ναι βέβαια αυτό είναι το σημαντικό.κοριτσια τελικά έκανα και σήμερα τεστ και βγήκε ξεκάθαρα θετικό απλά θα περιμένω και την χοριακη την Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εννοείται κοπέλα μου, από την αυχενική διαφάνεια φαίνεται ποσό μάλλον τώρα.. Ένα κ ένα περιμένω!! Αλλά να ξέρεις θα είναι το τελευταίο που σε απασχολεί!! Το μόνο που σε νοιάζει είναι να είναι υγιή τα μωράκια σου!! 

Άρα οι αναγούλες από αυτό είναι κ όχι από την προγεστερονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Ε ναι βέβαια αυτό είναι το σημαντικό.κοριτσια τελικά έκανα και σήμερα τεστ και βγήκε ξεκάθαρα θετικό απλά θα περιμένω και την χοριακη την Πέμπτη 

Συγχαρητηρια κοπέλα μου!!ολα με το καλό σου ευχομαι!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lara• είπε:

Συγχαρητηρια κοπέλα μου!!ολα με το καλό σου ευχομαι!!😊

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου θα περιμένω κ την χοριακη την Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Άρα οι αναγούλες από αυτό είναι κ όχι από την προγεστερονη

Συγχαρητήρια κοπέλα μου τότε!! Με το καλό μια εύκολη, ξέγνοιαστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Υπομονή με τις αναγούλες κλπ κρατάνε μέχρι τη 10-12η εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου τότε!! Με το καλό μια εύκολη, ξέγνοιαστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Υπομονή με τις αναγούλες κλπ κρατάνε μέχρι τη 10-12η εβδομάδα. 

Να σαι καλά κορίτσι μου θα σας ενημερώσω και την Πέμπτη με την χοριακη...και εσεις να χαρείτε τα μωράκια σας και με το καλό όλα να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σήμερα έκανα τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 5 μέρες ενέσεις με gonal 250ml. Ο γιατρός είπε ότι πάμε πολύ καλά και ότι είδε πάνω από 5 ωαρια και ότι είναι νωρίς ακόμα να πουμε αριθμό. Αλλά ρε κορίτσια δεν είναι λιγα; Εδώ μέσα διαβάζω για 13 και 15 ωαρια οι περισσότερες κοπέλες. Και σήμερα Επίσης θα ξεκινήσω και την orgalutran. Θα προλάβουν να γίνουν και αλλά ωαρια αυτές τις μέρες; Δεν ξέρω μου φάνηκαν λίγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...