Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Xrisa127 συγχαρητήρια μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!Άξιζε η αναμονή!!

@lactaki συγγνώμη που έχω αργήσει να σου ευχηθώ... δεν μπαίνω συχνά,είχα διαβάσει τα νέα σου αλλά μετα το αμέλησα.Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Xrisa127 συγχαρητήρια μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!Άξιζε η αναμονή!!

@lactaki συγγνώμη που έχω αργήσει να σου ευχηθώ... δεν μπαίνω συχνά,είχα διαβάσει τα νέα σου αλλά μετα το αμέλησα.Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!

Σ ευχαριστω κορίτσι μου!!! Να Σαι καλα!!!❣️🙏 Με το καλό κ στα δικά σου.. είμαι σίγουρη ότι είσαι σ καλό δρόμο κ θα τα καταφέρεις συντομΑ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Ευχαριστώ παρά πολύ🥰!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Θα πάνε! Κοίτα να το πιστέψεις! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Συνχαρητηρια άντε δίδυμα θα έχεις και εσυ με τέτοια εμβρυα καλή εγκυμοσύνη να έχεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Xrisa127 συγχαρητήρια μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!Άξιζε η αναμονή!!

@lactaki συγγνώμη που έχω αργήσει να σου ευχηθώ... δεν μπαίνω συχνά,είχα διαβάσει τα νέα σου αλλά μετα το αμέλησα.Καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου!

Ευχαριστώ παρά πολύ!🥰Όντως άξιζε η αναμονή!Σου εύχομαι και εσένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Συνχαρητηρια άντε δίδυμα θα έχεις και εσυ με τέτοια εμβρυα καλή εγκυμοσύνη να έχεις !!!!

Ευχαριστώ πολύ!Μακαρι να είναι δίδυμα,θα έχω διπλή χαρά!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μπραβοοοοοοοο!! Καλούς διπλασιασμούς και μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Μπραβοοοοοοοο!! Καλούς διπλασιασμούς και μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!🥰Μακάρι πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!Μακαρι να είναι δίδυμα,θα έχω διπλή χαρά!🥰

Συγχαρητήρια κορίτσι μ! Να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσυνη! Ξεκούραση τωρα κ όλα θα πάνε τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μ! Να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσυνη! Ξεκούραση τωρα κ όλα θα πάνε τέλεια!

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!🥰Τώρα θα πιάσω  καναπέ και νετφλιξ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μια φίλη μου είναι να ξεκινήσει εξωσωματική και δεν μεγαλώνει το ενδομήτριο και είπε ο γιατρός να πάρει ταινίες dermestril αλλά δεν τις βρίσκει πουθενα .Μηπως ξέρει κάποια κάποιο φαρμακείο να μου πει .ευχαριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια. Χρειάζομαι λίγο τα φώτα σας αποφάσισα να κάνω και γω εξετάσεις για θρομβοφιλια πριν κάνω την πρώτη εξωσωματική. Έχω μιλήσει με δυο αιματολογους. Η μια μου είπε να τις κάνω όλες τις εξετάσεις για να αποκλειστούν τα παντα και θέλει 250-300  και ο άλλος μου είπε ότι 8 είναι αυτές που πρεπει να γίνουν και ζητάει 150-200 τι να κάνω? Εσείς τι κάνατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μια φίλη μου είναι να ξεκινήσει εξωσωματική και δεν μεγαλώνει το ενδομήτριο και είπε ο γιατρός να πάρει ταινίες dermestril αλλά δεν τις βρίσκει πουθενα .Μηπως ξέρει κάποια κάποιο φαρμακείο να μου πει .ευχαριστω 

εδω: ψυχικο Μαραγκος 21 0677 4996

νεα ιωνια Καβασαλακη 21 0279 7913

γλυφαδα τραστελης 21 0894 2628

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexouli είπε:

Καλημερα κορίτσια. Χρειάζομαι λίγο τα φώτα σας αποφάσισα να κάνω και γω εξετάσεις για θρομβοφιλια πριν κάνω την πρώτη εξωσωματική. Έχω μιλήσει με δυο αιματολογους. Η μια μου είπε να τις κάνω όλες τις εξετάσεις για να αποκλειστούν τα παντα και θέλει 250-300  και ο άλλος μου είπε ότι 8 είναι αυτές που πρεπει να γίνουν και ζητάει 150-200 τι να κάνω? Εσείς τι κάνατε? 

Εκανα πακετο κληρονομικης θρομφοβιλιας 13 μεταλλαξεις.Και επικτητης θρομβοφιλιας που καποιες γράφονται..ρωτα εδω που ειναι φθηνο κεντρο και καλό.https://neoscreen.gr/portfolio/thromvofilia-20-metallaxis-13-metallaxis-7-metallaxis/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

εδω: ψυχικο Μαραγκος 21 0677 4996

νεα ιωνια Καβασαλακη 21 0279 7913

γλυφαδα τραστελης 21 0894 2628

Σε ευχαριστώ παρά πολύ βρήκαμε ένα πακέτο στην Γλυφάδα των 25 αλλά είναι λίγο .θα πάρει λογικά πιο μεγάλη δόση cyclakour είχε φτάσει τον προηγούμενο μήνα 6,5 το ενδομήτριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ βρήκαμε ένα πακέτο στην Γλυφάδα των 25 αλλά είναι λίγο .θα πάρει λογικά πιο μεγάλη δόση cyclakour είχε φτάσει τον προηγούμενο μήνα 6,5 το ενδομήτριο .

Καλυτερα θεωρω τα αυτοκολλητα παρα φαση 18 σικλακουρ τη μερα κολπο στομα ,ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Εκανα πακετο κληρονομικης θρομφοβιλιας 13 μεταλλαξεις.Και επικτητης θρομβοφιλιας που καποιες γράφονται..ρωτα εδω που ειναι φθηνο κεντρο και καλό.https://neoscreen.gr/portfolio/thromvofilia-20-metallaxis-13-metallaxis-7-metallaxis/

Οκ θα παρω. Αυτές στις έγραψε αιματολογος? Εσυ τους ειπες οτι θέλεις αυτές ή εκείνος έκρινε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλυτερα θεωρω τα αυτοκολλητα παρα φαση 18 σικλακουρ τη μερα κολπο στομα ,ουφ..

Ναι της το είπε και ο γιατρός αλλά ΔΥστηχως σήμερα θα αδιαθετησει και πρέπει να τα ξεκινήσει άμεσα .Μπορει αυτόν τον μήνα να πάει από μόνο του πιο πολύ ποτέ δεν ξέρεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μια φίλη μου είναι να ξεκινήσει εξωσωματική και δεν μεγαλώνει το ενδομήτριο και είπε ο γιατρός να πάρει ταινίες dermestril αλλά δεν τις βρίσκει πουθενα .Μηπως ξέρει κάποια κάποιο φαρμακείο να μου πει .ευχαριστω 

Τα φαρμακεία του golden hall και avenue έχουν τα πάντα που σχετίζονται με το θέμα μας. Ας ρωτήσει κι εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η troia είπε:

Τα φαρμακεία του golden hall και avenue έχουν τα πάντα που σχετίζονται με το θέμα μας. Ας ρωτήσει κι εκεί...

Σε ευχαριστώ πολύ ΔΥστηχως ούτε και εκεί έχουν και μας είπαν πως είναι καιρό σε έλλειψη .τωρα πάει να πάρει το μοναδικό κουτί που βρέθηκε στην Γλυφάδα της είπε ο γιατρός οπωσδήποτε να πάει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Οκ θα παρω. Αυτές στις έγραψε αιματολογος? Εσυ τους ειπες οτι θέλεις αυτές ή εκείνος έκρινε? 

Απο μονη μου το εκανα το κληρονομικο πακετο με 13 μεταλλαξεις..εβαλα πιο πολλες για καλυτερα..αλλα ισως κ 8 να ηταν οκ..μου ειπε οταν τα ειδε καλά εκανες που τα εκανες..τωρα τι να σου πω ..τα αλλα (Της επικτητης θεομβοφιλιας )μου τα εγραψε η αιματολογος δηλ.Aptt,ινωσωγωνο D-dimmer ,apc resistance ,δραςτικοτητα πρωτεινης c  και s ,δραστικοτητα ολικης πρωτεινης s,αντιγονο ελευθερης πρωτεινης s,δραστικοτητα αντιθρομβινης ΙΙΙ,αντιπηκτικα λυκου,IgG και IgM αντιαωματα καρδιολιπινης,χρονο προθρομβινης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marakipap είπε:

Πήρα το αρνητικό μου!😂😂

Πείτε μου για φυσικό κύκλο ο.τι ξέρετε.το σκέφτομαι πλέον Αλλά δε ξέρω αν έχω ελπίδα....

Γιατί να μην εχεις ελπιδα ;;δε καταλαβα!! Μη πεφτεις! Κουραγιο..Πολλες το περασαμε! Ειναι λογικο κ Πολυ λυπαμαι..εγω πηγα σε φυσικο και πετυχα.πιο πριν 2 αποτυχημενες με τεχνητο ειχα .τωρα τι ειχατε κανει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marakipap είπε:

Πήρα το αρνητικό μου!😂😂

Πείτε μου για φυσικό κύκλο ο.τι ξέρετε.το σκέφτομαι πλέον Αλλά δε ξέρω αν έχω ελπίδα....

Λυπάμαι πολυ.😔. παμε δυνατα μαζι! Αλλη μια! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/10/2020 at 7:58 ΜΜ, ο/η marakipap είπε:

Πήρα το αρνητικό μου!😂😂

Πείτε μου για φυσικό κύκλο ο.τι ξέρετε.το σκέφτομαι πλέον Αλλά δε ξέρω αν έχω ελπίδα....

Κάπου είδα ότι ρωτάς αν θα σου ταιριάξει ο φυσικος?Υπάρχει περίπτωση σε κάποια γυναίκα να μην ταιριάζει αυτό που η ίδια η φύση διάλεξε?

Νομίζω ότι το κλειδί είναι ποιο πρωτοκόλλο αξίζει να κάνεις.Αν μια κοπέλα με φάρμακα δώσει πολλά και καλά ωάρια ποιος ο λόγος να ταλαιπωρηθεί με φυσικούς?

Όταν όμως αυτά δεν αποδίδουν τότε δυο-τρεις κύκλοι φυσικού θα πρέπει να δοκιμαστούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...