Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Ε ναι.....και μόλις ήρθε το αποτέλεσμα.....πατωσαμε κι αυτή τη φορά.....

Μη σε παίρνει από κάτω κορίτσι μου όλη η διαδικασία της εξωσωματικής θέλει υπομονή και επιμονή όλα θα γίνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Ε ναι.....και μόλις ήρθε το αποτέλεσμα.....πατωσαμε κι αυτή τη φορά.....

Λυπαμαι κοριτσι μου, χρειαζεται πολυ υπομονη και επιμονη.

Ειναι η πρωτη σου εξωσωματικη αν θυμαμαι καλα, τις σπερματεγχυσεις δεν τις μετραω γιατι δεν πιστευω σε αυτη τη μεθοδο,ειδικα αν υπαρχει μετριο σπερμα,οπως νομιζω ειχες καποτε αναφερει.

Οποτε μην απογοητευεσαι απο την πρωτη φορα,νομοτελειακα να το δεις με πιστη και υπομονη ερχεται το ευχαριστο.Οι περισσοτερες κοπελες που πετυχαν,πετυχαν ακριβως γιατι δεν το εβαλαν κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Λυπαμαι κοριτσι μου, χρειαζεται πολυ υπομονη και επιμονη.

Ειναι η πρωτη σου εξωσωματικη αν θυμαμαι καλα, τις σπερματεγχυσεις δεν τις μετραω γιατι δεν πιστευω σε αυτη τη μεθοδο,ειδικα αν υπαρχει μετριο σπερμα,οπως νομιζω ειχες καποτε αναφερει.

Οποτε μην απογοητευεσαι απο την πρωτη φορα,νομοτελειακα να το δεις με πιστη και υπομονη ερχεται το ευχαριστο.Οι περισσοτερες κοπελες που πετυχαν,πετυχαν ακριβως γιατι δεν το εβαλαν κατω.

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Ε ναι.....και μόλις ήρθε το αποτέλεσμα.....πατωσαμε κι αυτή τη φορά.....

Μακάρι όλες οι γυναίκες να είχαν επιτυχία με την πρώτη, αλλά τίποτε πολύτιμο δεν χαρίζεται εύκολα...

Κikip μην χάνεις την πίστη σου !!! 

Με πολλή αγάπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

Πολυ λυπαμαι αλλα μην ανησυχεις..Θα κανεις φυσικο αν δεν ανταποκρινεσαι ή τροποποιημενο..και θα πετυχεις την επομενη που και σιγουρα σημερα πεισμωσες πιο πολυ..Ενας καλος στη θες/νικη που διαβαζα σημερα ειναι ενας νικος ανεσιδης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

 Λοιπόν, αγαπημένη μου Kikip, αν θέλεις να ακούσεις τη δική μου εμπειρία.... ύστερα από αποτυχημένες προσπάθειες, τεράστια απογοήτευση και διαλυμένη ψυχολογικά και οικονομικά ήθελα να σταματήσω κάθε άλλη επιχείρηση νέας προσπάθειας. Δεν ήθελα να ακούσω τίποτε ξανά. Για καλή μας τύχη μάθαμε για το νέο κέντρο υποβοηθούμενης "fertilia" που ξεκίνησε τη λειτουργία του στο Γένεσις Θεσ/νίκης υπό την εποπτεία του Μαστρομηνά. Ο άντρας μου επέμενε να το επισκεφτούμε. Εγώ ήμουν διστακτική...

 Τελικά ένα απόγευμα του Ιούνη το επισκεφτήκαμε. Όλη η ομάδα που το συγκροτεί με έκανε  να αναπτερώσω το ηθικό μου και τους ένιωσα σαν οικογένειά μου !!! Ο επιστημονικά υπεύθυνος του κέντρου (Θωμάς Σταυράκης), η η εμβρυολόγος , η μαία, έβαλαν τα δυνατά τους και ένιωθα ότι αγωνιούσαν περισσότερο κι από εμένα. Εξαιρετικοί επιστήμονες και ΆΝΘΡΩΠΟΙ !!!! 

Μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς !!! Βέβαια έχω ακόμη δρόμο !!! Δευτέρα 24/08 θα πάω για υπέρηχο.

Πρώτη φορά έκανα τόσα βήματα!! Και τώρα που πήρα φόρα δεν το βάζω κάτω !! Έχουμε ιερό σκοπό !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου...όμως μην το βάζεις κάτω..θα πας πιο στοχευμένα στην επόμενη! Εγώ έμεινα ευχαριστημένη από τον Χριστοφορίδη.. είναι στο ίδιο κέντρο με τον ανεσιδη που ανέφερε η @Nefeliap..αν θέλεις πληροφορίες στείλε μου πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

Καλημέρα κοπέλα μου, μην το βάζεις κάτω το ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά θα τα καταφέρεις!! Λοιπόν εγώ ήμουν στο new life με τον κ. Παντελή και τα καταφέραμε με την πρώτη. Το πρώτο ραντεβού είναι δωρεάν, δε χάνεις κάτι να πας μια βόλτα. Και αν κανονίσεις και πας 2-4 μέρα του κύκλου σου θα σου κάνει και υπέρηχο να δει τις καταβολές σου. Εγώ έτσι το είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2020 at 10:16 ΠΜ, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέραα κορίτσια!!

Πρέπει να κόψουμε τόσο καλά και ευεργετικά τρόφιμα;; 🥴 Αμάν!! Τι άλλο να κόψουμε δηλαδή;;;

@Steli @Tokyo Ένα θα σας πω, ένας γιατρός που επισκέφτηκα και μου τον είχαν συστήσει μάλιστα, έλεγε στη συνάντηση: "Δεν με ενδιαφέρει αν οι ορμόνες σου είναι τέλειες!! Δεν έχει σημασία!" Και μετά γυρνάει στον άντρα μου και του λέει: Μην τη βλέπεις έτσι όμορφη και γλυκούλα. Τα ωάριά της έχουν άλλη άποψη!.... Εννοώντας ότι είναι γερασμένα γιατί ήμουν 37 χρονών... 

Νομίζω μετά από αυτά, τα σχόλια είναι περιττά.. Καταλαβαίνετε ότι αυτά τα λόγια δεν ξεχνιούνται εύκολα..

Ευγενέστατος και καλότροπος! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου...όμως μην το βάζεις κάτω..θα πας πιο στοχευμένα στην επόμενη! Εγώ έμεινα ευχαριστημένη από τον Χριστοφορίδη.. είναι στο ίδιο κέντρο με τον ανεσιδη που ανέφερε η @Nefeliap..αν θέλεις πληροφορίες στείλε μου πμ

 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Πολύ καλά τα θυμάσαι όλα!!! Τώρα πολλές σκέψεις περνάνε από το μυαλό μου. Το δεδομένο είναι ότι δεν ανταποκρινομαι ικανοποιητικά στις διεγέρσεις. Πείτε μου για γιατρούς που έχετε συνεργαστεί εδώ στη Θεσσαλονίκη και οποία έχει μαζέψει με φυσικούς πώς είναι η διαδικασία. Κάθε εμπειρία δεκτή. Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την παρηγοριά όλες σας!!! 

Συμπατριώτισσα! Δεν θέλω ηττοπάθειες! Για εμάς τις Σαλονικιές λένε πως είμαστε κωλοπετσωμένες! 😁 Δεν θα το βάλουμε κάτω! Πού θα πάει; Θα γυρίσει και για εμάς! Εγώ έκανα στην Αθήνα την πρώτη μου προσπάθεια με φυσικό κ έτσι δεν έχω εμπειρία από κέντρο στη Θεσσαλονίκη μας! Η κολλητή μου όμως έκανε πριν χρόνια εξωσωματική με τον Χριστοφορίδη και τα κατάφερε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

 

Συμπατριώτισσα! Δεν θέλω ηττοπάθειες! Για εμάς τις Σαλονικιές λένε πως είμαστε κωλοπετσωμένες! 😁 Δεν θα το βάλουμε κάτω! Πού θα πάει; Θα γυρίσει και για εμάς! Εγώ έκανα στην Αθήνα την πρώτη μου προσπάθεια με φυσικό κ έτσι δεν έχω εμπειρία από κέντρο στη Θεσσαλονίκη μας! Η κολλητή μου όμως έκανε πριν χρόνια εξωσωματική με τον Χριστοφορίδη και τα κατάφερε ...

Φυσικό ε? Και πόσες ωοληψιες χρειάστηκε να κάνεις για να μαζέψεις? Αααααχχχχχ κωλοπετσομενες ε? Σε άλλα ροδάνι πάει η γλώσσα....σε αυτό πλέον έχω κωλωσει....έβλεπα στον ύπνο μου σήμερα ότι είχα μωράκι στην αγκαλιά και έλεγα στον εαυτό μου γιατί να ξυπνήσω αφού βλέπω τόσο ωραία όνειρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Φυσικό ε? Και πόσες ωοληψιες χρειάστηκε να κάνεις για να μαζέψεις? Αααααχχχχχ κωλοπετσομενες ε? Σε άλλα ροδάνι πάει η γλώσσα....σε αυτό πλέον έχω κωλωσει....έβλεπα στον ύπνο μου σήμερα ότι είχα μωράκι στην αγκαλιά και έλεγα στον εαυτό μου γιατί να ξυπνήσω αφού βλέπω τόσο ωραία όνειρα....

Θα τα καταφέρουμε μωρέ και θα μας φαίνεται σαν όνειρο! Πίστεψε το! Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ! Μαζί θα το παλέψουμε κ καθώς φαίνεται δεν είμαστε μόνο οι δυο μας! Θα τα λέμε κ θα τα ξαναλέμε! Μην κωλώνεις όπως λες γιατί η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς! Εγώ μια ωοληψία μόνο έκανα κ κατευθείαν ετ. Τώρα όμως θα το πάω αλλιώς... Είμαι πλέον υποψιασμένη διαφορετικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Θα τα καταφέρουμε μωρέ και θα μας φαίνεται σαν όνειρο! Πίστεψε το! Στο λέω για να το ακούσω κ εγώ! Μαζί θα το παλέψουμε κ καθώς φαίνεται δεν είμαστε μόνο οι δυο μας! Θα τα λέμε κ θα τα ξαναλέμε! Μην κωλώνεις όπως λες γιατί η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς! Εγώ μια ωοληψία μόνο έκανα κ κατευθείαν ετ. Τώρα όμως θα το πάω αλλιώς... Είμαι πλέον υποψιασμένη διαφορετικά... 

Δηλαδή? Δηλαδή? Τι διαφορετικό θα ζητήσεις τώρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα,θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα έχει κάνει εξωσωματική στο εμβρυογενρσις να μου πει εντυπωσεις κι ποσο ειναι το  κόστος της? Στείλτε και πμ αν κάποια κοπέλα γνωρίζει!

Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Δηλαδή? Δηλαδή? Τι διαφορετικό θα ζητήσεις τώρα???

Σου έχω εξάψει το ενδιαφέρον; χαχαχα

Κοίταξε θα προτιμούσα η επόμενη ετ να γίνει όχι μόνο για ένα ωάριο αλλά για περισσότερα. Να περάσουν κάποιοι κύκλοι που θα μας δώσουν ή κ γιατί όχι με κάποια ήπια διέγερση. Οι πιθανότητες αυξάνονται κ αν αποτύχεις δεν απογοητεύεσαι κάθε φορά που δεν πετυχαίνει μια ετ. Να μην αναφερθώ στο οικονομικό...

Εσύ πόσες ετ έχεις κάνει; Πόσα έβαζες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σου έχω εξάψει το ενδιαφέρον; χαχαχα

Κοίταξε θα προτιμούσα η επόμενη ετ να γίνει όχι μόνο για ένα ωάριο αλλά για περισσότερα. Να περάσουν κάποιοι κύκλοι που θα μας δώσουν ή κ γιατί όχι με κάποια ήπια διέγερση. Οι πιθανότητες αυξάνονται κ αν αποτύχεις δεν απογοητεύεσαι κάθε φορά που δεν πετυχαίνει μια ετ. Να μην αναφερθώ στο οικονομικό...

Εσύ πόσες ετ έχεις κάνει; Πόσα έβαζες;

Με 1-1 πηγές κορίτσι μου?

Να μαζέψεις κι εγώ μαζεύω,τσουκου τσουκου.Τωρα Δόξα τω Θεώ έχω 2 έμβρυα από 3 ωοληψιες(η μία δεν πήγε καλά).Στα 4 ή 5 θα κάνω μεταφορά.

Βλέπω και τη @Nefeliap που μήνα μήνα κι αυτή τα τσακωσε τα δίδυμακια.

@Kikip κι εγώ στις διεγέρσεις κανένα δεν πήρα,ούτε καν ένα όπως εσύ.Καποιοι οργανισμοί δεν τα πάνε καλά με τα φάρμακα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Με 1-1 πηγές κορίτσι μου?

Να μαζέψεις κι εγώ μαζεύω,τσουκου τσουκου.Τωρα Δόξα τω Θεώ έχω 2 έμβρυα από 3 ωοληψιες(η μία δεν πήγε καλά).Στα 4 ή 5 θα κάνω μεταφορά.

Βλέπω και τη @Nefeliap που μήνα μήνα κι αυτή τα τσακωσε τα δίδυμακια.

@Kikip κι εγώ στις διεγέρσεις κανένα δεν πήρα,ούτε καν ένα όπως εσύ.Καποιοι οργανισμοί δεν τα πάνε καλά με τα φάρμακα.

 

 Ακριβώς @Ginaak μία ωοληψία χωρίς φάρμακα κ κατευθείαν ετ... Έφαγα την κρυάδα αλλά τώρα θα το πάω τσούκου τσούκου όπως λες... Σε τρεις μήνες σερί τα πήρες υποθέτω αφού λες πως η μία δεν πήγε καλά ε; Χωρίς καθόλου διέγερση ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

 Ακριβώς @Ginaak μία ωοληψία χωρίς φάρμακα κ κατευθείαν ετ... Έφαγα την κρυάδα αλλά τώρα θα το πάω τσούκου τσούκου όπως λες... Σε τρεις μήνες σερί τα πήρες υποθέτω αφού λες πως η μία δεν πήγε καλά ε; Χωρίς καθόλου διέγερση ε; 

Καθόλου,μόνο στο δεύτερο κύκλο πήρα σερπαφαρ αλλά δεν μου ταίριαξε και δεν είχαμε καλό ωάριο.Στον πρώτο και στον τρίτο κύκλο πήγε μια χαρά.Σερι όπως γράφεις και τώρα περιμένω τον Σεπτέμβρη να συνεχίσω,έχω πάρει φόρα χαχαχα

Διέγερση έκανα στο παρελθόν αλλά δεν μου ταίριαξε καθόλου.

Είναι θέμα οργανισμου.

Ο φυσικός θέλει υπομονή και έμπειρο γιατρό.Οταν όμως μαζέψεις κάμποσα,τότε η μεταφορά έχει τις ίδιες πιθανότητες με μια συμβατική εξωσωματικη.

Στον κύκλο που μετέφερε το έβαλες βλαστοκυστη ή 3ης μέρας?

Αν επιτρέπεται εσύ πως επέλεξες φυσικό?Τι θέμα είχατε?(πολλά ρωτάω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καθόλου,μόνο στο δεύτερο κύκλο πήρα σερπαφαρ αλλά δεν μου ταίριαξε και δεν είχαμε καλό ωάριο.Στον πρώτο και στον τρίτο κύκλο πήγε μια χαρά.Σερι όπως γράφεις και τώρα περιμένω τον Σεπτέμβρη να συνεχίσω,έχω πάρει φόρα χαχαχα

Διέγερση έκανα στο παρελθόν αλλά δεν μου ταίριαξε καθόλου.

Είναι θέμα οργανισμου.

Ο φυσικός θέλει υπομονή και έμπειρο γιατρό.Οταν όμως μαζέψεις κάμποσα,τότε η μεταφορά έχει τις ίδιες πιθανότητες με μια συμβατική εξωσωματικη.

Στον κύκλο που μετέφερε το έβαλες βλαστοκυστη ή 3ης μέρας?

Αν επιτρέπεται εσύ πως επέλεξες φυσικό?Τι θέμα είχατε?(πολλά ρωτάω)

Δεν ρωτάς πολλά! Καλά κάνεις για να συλλέγουμε εμπειρίες! Εγώ έβαλα βλαστοκύστη 5 ημερών. Πήγα με φυσικό γιατί λόγω αυξημένης fsh θεώρησε ο doc πως δεν έπρεπε να κάνω διέγερση...

Σε ποιο κέντρο κ με ποιο γιατρό είσαι αν επιτρέπεται; Επειδή μίλησες για την εμπειρία του γιατρού στο φυσικό σε ρωτάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Καθόλου,μόνο στο δεύτερο κύκλο πήρα σερπαφαρ αλλά δεν μου ταίριαξε και δεν είχαμε καλό ωάριο.Στον πρώτο και στον τρίτο κύκλο πήγε μια χαρά.Σερι όπως γράφεις και τώρα περιμένω τον Σεπτέμβρη να συνεχίσω,έχω πάρει φόρα χαχαχα

Διέγερση έκανα στο παρελθόν αλλά δεν μου ταίριαξε καθόλου.

Είναι θέμα οργανισμου.

Ο φυσικός θέλει υπομονή και έμπειρο γιατρό.Οταν όμως μαζέψεις κάμποσα,τότε η μεταφορά έχει τις ίδιες πιθανότητες με μια συμβατική εξωσωματικη.

Στον κύκλο που μετέφερε το έβαλες βλαστοκυστη ή 3ης μέρας?

Αν επιτρέπεται εσύ πως επέλεξες φυσικό?Τι θέμα είχατε?(πολλά ρωτάω)

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

 Ακριβώς @Ginaak μία ωοληψία χωρίς φάρμακα κ κατευθείαν ετ... Έφαγα την κρυάδα αλλά τώρα θα το πάω τσούκου τσούκου όπως λες... Σε τρεις μήνες σερί τα πήρες υποθέτω αφού λες πως η μία δεν πήγε καλά ε; Χωρίς καθόλου διέγερση ε; 

Μμμμμμ ενδιαφέροντα όλα αυτά..... Κι εγώ μετάνιωσα που έβαλα το ένα και μοναδικό απευθείας αλλά με έπεισαν ότι ήταν πολύ καλό κ ότι αναπτυχθηκε ραγδαία μέσα σε μια μέρα. Εγώ στο new life τα κάνω όλα.....μαρεσει που δεν έχει πολύ κόσμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

 

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

 

Μμμμμμ ενδιαφέροντα όλα αυτά..... Κι εγώ μετάνιωσα που έβαλα το ένα και μοναδικό απευθείας αλλά με έπεισαν ότι ήταν πολύ καλό κ ότι αναπτυχθηκε ραγδαία μέσα σε μια μέρα. Εγώ στο new life τα κάνω όλα.....μαρεσει που δεν έχει πολύ κόσμο....

Βιομηχανία λέμεεεεε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Δεν ρωτάς πολλά! Καλά κάνεις για να συλλέγουμε εμπειρίες! Εγώ έβαλα βλαστοκύστη 5 ημερών. Πήγα με φυσικό γιατί λόγω αυξημένης fsh θεώρησε ο doc πως δεν έπρεπε να κάνω διέγερση...

Σε ποιο κέντρο κ με ποιο γιατρό είσαι αν επιτρέπεται; Επειδή μίλησες για την εμπειρία του γιατρού στο φυσικό σε ρωτάω.

Στο Γένεσις είμαι,με τον Σφακιανουδη.Τον διάλεξα αποκλειστικά για το όνομα που έχει βγάλει στους φυσικους.

Όπως μου έλεγαν τα κορίτσια εδώ μέσα ο άνθρωπος έχει τεράστια υπομονή και είναι λεπτολογος.Κανει το παν να μη χάσει ωάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Στο Γένεσις είμαι,με τον Σφακιανουδη.Τον διάλεξα αποκλειστικά για το όνομα που έχει βγάλει στους φυσικους.

Όπως μου έλεγαν τα κορίτσια εδώ μέσα ο άνθρωπος έχει τεράστια υπομονή και είναι λεπτολογος.Κανει το παν να μη χάσει ωάριο.

Σκέφτομαι να το επισκεφτώ κ εγώ αυτό το κέντρο αλλά για τον άλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σκέφτομαι να το επισκεφτώ κ εγώ αυτό το κέντρο αλλά για τον άλλον...

Δεν είσαι ικανοποιημένη από εκεί που είσαι?

Κι ο άλλος κορυφή είναι,προσωπική μου αποψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...