Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αυριο άραγε θα ξέρω;;; εκανα έτσι 17 ιουλη θα δει τίποτα;;

Πρώτος υπέρηχος ;;;; Θα δει σακο η σάκους !!!! Καρδούλα παίζει να μην ακούσετε όμως και είναι φυσιολογικό ..... ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Αυριο άραγε θα ξέρω;;; εκανα έτσι 17 ιουλη θα δει τίποτα;;

Οπως σου λεει η παπαδακης!! επισης αν εχεις 2 εμβρυακια ισως φανει αυριο μονο το ενα ,και το αλλο να φανει την επομενη βδομαδα..μου το ειπε ο γιατρος μου..εγώ για πρωτο υπερηχο ειχα παει αντι αυριο που πας εσυ αλλα την επομενη τριτη και τα ειδαμε και ξεκαθαρα και τα ακουσαμε και όλα μια χαρα ημουν δηλαδη 6+4 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πρώτος υπέρηχος ;;;; Θα δει σακο η σάκους !!!! Καρδούλα παίζει να μην ακούσετε όμως και είναι φυσιολογικό ..... ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά 

Σας εχω τρελάνει ε;;  πω πω έτσι νιώθω!!!   Συγνώμη ρε κορίτσια μόνο σε σας τα λέω και τα συζητάω αλλά καταλαβαίνω ότι ωρες ώρες κουραζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Πρώτος υπέρηχος ;;;; Θα δει σακο η σάκους !!!! Καρδούλα παίζει να μην ακούσετε όμως και είναι φυσιολογικό ..... ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά 

Ναι πρωτος υπέρηχος .. Αντε να δουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Οπως σου λεει η παπαδακης!! επισης αν εχεις 2 εμβρυακια ισως φανει αυριο μονο το ενα ,και το αλλο να φανει την επομενη βδομαδα..μου το ειπε ο γιατρος μου..εγώ για πρωτο υπερηχο ειχα παει αντι αυριο που πας εσυ αλλα την επομενη τριτη και τα ειδαμε και ξεκαθαρα και τα ακουσαμε και όλα μια χαρα ημουν δηλαδη 6+4 

Νωρίς παω το ξερω αλλά μου τό ζήτησε ο εξωσωματικος μου και όταν μίλησα με το καινούργιο γιατρό μου είπε ελα τρίτη να σε δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σας εχω τρελάνει ε;;  πω πω έτσι νιώθω!!!   Συγνώμη ρε κορίτσια μόνο σε σας τα λέω και τα συζητάω αλλά καταλαβαίνω ότι ωρες ώρες κουραζω

Έλα βρε που μας έχεις τρελάνει ! Όλες τα ίδιες σκέψεις έχουμε ! Και εγώ με εσάς τα συζηταω γιατί η αλήθεια είναι αν δεν έχεις κάνει αυτά που κάνουμε εμείς δεν είναι εύκολο να καταλάβεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sova είπε:

Έλα βρε που μας έχεις τρελάνει ! Όλες τα ίδιες σκέψεις έχουμε ! Και εγώ με εσάς τα συζηταω γιατί η αλήθεια είναι αν δεν έχεις κάνει αυτά που κάνουμε εμείς δεν είναι εύκολο να καταλάβεις ❤️

Κανένας δεν καταλαβαίνει.. Η πεθερά μου λέει ε δεν είσαι και άρρωστη και εγώ τις λέω ακουω μονο το γιατρό μου εγώ ξέρω τι πέρασα εσυ δεν εχεις ιδέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Κανένας δεν καταλαβαίνει.. Η πεθερά μου λέει ε δεν είσαι και άρρωστη και εγώ τις λέω ακουω μονο το γιατρό μου εγώ ξέρω τι πέρασα εσυ δεν εχεις ιδέα. 

Καλά κάνεις και απαντάς πάντως ! Εγώ πέρα από γονείς δεν το έχω πει σε κανέναν και αποφεύγω συναντήσεις γιατί να μην ρωτάνε γιατί δεν καπνίζεις γιατί δεν πίνεις όλοι περίεργοι παρατηρούν τα πάντα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sova είπε:

Καλά κάνεις και απαντάς πάντως ! Εγώ πέρα από γονείς δεν το έχω πει σε κανέναν και αποφεύγω συναντήσεις γιατί να μην ρωτάνε γιατί δεν καπνίζεις γιατί δεν πίνεις όλοι περίεργοι παρατηρούν τα πάντα ! 

Και εγώ το ιδιο εχω αποκοπεί απο ολους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Και εγώ το ιδιο εχω αποκοπεί απο ολους!!

Ε δεν γίνεται αλλιώς ! Ειδικά αν σε ρωτάνε συνέχεια και πότε και γιατί και αν! Τώρα που είναι και Αύγουστος και φεύγουν είναι καλύτερα :)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες κ καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν

 

Κ εμείς Σάββατο 01/08 ετ με 3 άριστες βλαστοκύστες κ περιμένουμε μέχρι Δευτέρα κ η αγωνία στα ύψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η EllieV είπε:

Καλημέρα σε όλες κ καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν

 

Κ εμείς Σάββατο 01/08 ετ με 3 άριστες βλαστοκύστες κ περιμένουμε μέχρι Δευτέρα κ η αγωνία στα ύψη..

Καλα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η EllieV είπε:

Καλημέρα σε όλες κ καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν

 

Κ εμείς Σάββατο 01/08 ετ με 3 άριστες βλαστοκύστες κ περιμένουμε μέχρι Δευτέρα κ η αγωνία στα ύψη..

Πραγματικά η αγωνία μέχρι την 1η Βχοριακή δεν περιγράφεται..... Εύχομαι τα καλύτερα EllieV και σε όλες σας τα καλύτερα !!!!! Επίσης ευχαριστώ για τις ευχές σας !!!! ΕllieV έχουμε 2 μέρες διαφορά. Θα κάνω το Σάββατο Βχοριακή.  Αν  επιτρέπεται είσαι σε κέντρο εξωσωματικής Αθήνα ή Θεσ.νικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η EllieV είπε:

Καλημέρα σε όλες κ καλά αποτελέσματα σε όσες περιμένουν

 

Κ εμείς Σάββατο 01/08 ετ με 3 άριστες βλαστοκύστες κ περιμένουμε μέχρι Δευτέρα κ η αγωνία στα 

Σου εύχομαι να έχουν φωλιάσει και τα τρία σου ζουζουνια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christina_81 είπε:

Πραγματικά η αγωνία μέχρι την 1η Βχοριακή δεν περιγράφεται..... Εύχομαι τα καλύτερα EllieV και σε όλες σας τα καλύτερα !!!!! Επίσης ευχαριστώ για τις ευχές σας !!!! ΕllieV έχουμε 2 μέρες διαφορά. Θα κάνω το Σάββατο Βχοριακή.  Αν  επιτρέπεται είσαι σε κέντρο εξωσωματικής Αθήνα ή Θεσ.νικη?

Κοριτσια καλή επιτυχία .. Το άγχος να ξέρετε δεν σταματάει ξεκινάει από τη πρώτη Β χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sova είπε:

@Σταυρι κορίτσι μου ? Τι ώρα έχεις ραντεβού ?

Πήγα γυρισα όλα μια χαρά είδα ένα ενδομήτριο σακο. Δόξα τω θεο νιώθω ησυχη ελπίζω να το ακουσω την άλλη εβδομάδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Christina_81 είπε:

Πραγματικά η αγωνία μέχρι την 1η Βχοριακή δεν περιγράφεται..... Εύχομαι τα καλύτερα EllieV και σε όλες σας τα καλύτερα !!!!! Επίσης ευχαριστώ για τις ευχές σας !!!! ΕllieV έχουμε 2 μέρες διαφορά. Θα κάνω το Σάββατο Βχοριακή.  Αν  επιτρέπεται είσαι σε κέντρο εξωσωματικής Αθήνα ή Θεσ.νικη?

Αθηνα εμβρυογενεσις εσυ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πήγα γυρισα όλα μια χαρά είδα ένα ενδομήτριο σακο. Δόξα τω θεο νιώθω ησυχη ελπίζω να το ακουσω την άλλη εβδομάδα.. 

Τέλεια :) 🤰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Πήγα γυρισα όλα μια χαρά είδα ένα ενδομήτριο σακο. Δόξα τω θεο νιώθω ησυχη ελπίζω να το ακουσω την άλλη εβδομάδα.. 

Πόσο χάρηκα Σταυρι μου με το καλό αγάπη εύχομαι οι μήνες να κυλάνε γρήγορα και ηρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Πόσο χάρηκα Σταυρι μου με το καλό αγάπη εύχομαι οι μήνες να κυλάνε γρήγορα και ηρεμα

Μ ενα άγχος θα ζουμε από δω και περα γλυκιά μου..   Ελπίζω να προχωρησει μέχρι τέλους εμείς μαζί ήμαστε ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Μ ενα άγχος θα ζουμε από δω και περα γλυκιά μου..   Ελπίζω να προχωρησει μέχρι τέλους εμείς μαζί ήμαστε ε;;

Ναι μαζί ποτέ σου έδωσε πητ?? Εγώ από άγχος άλλο πράγμα ραντεβού έχω τέλος του μήνα πως θα περάσουν αυτές οι βδομάδες ένας Θεός ξέρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η EllieV είπε:

Ευχαριστω να εισαι καλα!!

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η EllieV είπε:

Ευχαριστω να εισαι καλα!!

Καλη επιτυχία κορίτσια μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunshine 88 είπε:

Ναι μαζί ποτέ σου έδωσε πητ?? Εγώ από άγχος άλλο πράγμα ραντεβού έχω τέλος του μήνα πως θα περάσουν αυτές οι βδομάδες ένας Θεός ξέρει 

Δεν μου εδωσε τίποτα εναν απλό υπερυχο κάναμε.. Και μάλιστα πάνω στον υπερυχο έλεγε 6w και 1 d που εγώ δεν είμαι τόσο απλά μου είπε να παω και Δευτέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...