Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Έχει σχέση με το πόσα σου πήραν αλλά και με τους χειρισμούς του γιατρού.

Στο πρώτο κέντρο ξυπνούσα και είχα περίπου για όλη τη μέρα ήπιους πόνους περιόδου,τώρα που ο γιατρός έχει ελαφρύ χεράκι ξυπνάω και δεν νιώθω τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Σίγουρα παίζει ρόλο ο χειρισμός του γιατρού. Παυσίπονο δε σου έβαλαν στον όρο; Μόνο μετά σου έδωσαν;; Εμένα απ ότι κατάλαβα μου έβαλαν στον όρο και δεν κατάλαβα τίποτα. Αν θυμάμαι καλά ένιωσα μια ενόχληση το βραδάκι και πήρα ένα παυσίπονο. Πως είσαι σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Σίγουρα παίζει ρόλο ο χειρισμός του γιατρού. Παυσίπονο δε σου έβαλαν στον όρο; Μόνο μετά σου έδωσαν;; Εμένα απ ότι κατάλαβα μου έβαλαν στον όρο και δεν κατάλαβα τίποτα. Αν θυμάμαι καλά ένιωσα μια ενόχληση το βραδάκι και πήρα ένα παυσίπονο. Πως είσαι σήμερα; 

Δεν ξέρω για παυσίπονο αν μου έβαλαν, για κανένα μισάωρο είχα πονακια, μετά πέρασαν. Κ στο σπίτι ανέβασα δέκατα όπως μου είχαν πει ότι είναι πιθανό να συμβεί. Σήμερα είμαι πολύ καλά, μια ενόχληση στο περπάτημα μόνο. Τα νέα είναι ότι είχα 10 ωοθηλακια, από αυτά πήραν μόνο 4 ωάρια, γονιμοποιηθηκαν τα 2 και 1 την παλεύει ακόμη. Δεν ξέρω αν είναι καλό το νούμερο, εμένα μου φάνηκαν λίγα... σε σχέση με το πόσα ωοθηλακια είχα στην αρχή.....Αύριο τα νεότερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Δεν ξέρω για παυσίπονο αν μου έβαλαν, για κανένα μισάωρο είχα πονακια, μετά πέρασαν. Κ στο σπίτι ανέβασα δέκατα όπως μου είχαν πει ότι είναι πιθανό να συμβεί. Σήμερα είμαι πολύ καλά, μια ενόχληση στο περπάτημα μόνο. Τα νέα είναι ότι είχα 10 ωοθηλακια, από αυτά πήραν μόνο 4 ωάρια, γονιμοποιηθηκαν τα 2 και 1 την παλεύει ακόμη. Δεν ξέρω αν είναι καλό το νούμερο, εμένα μου φάνηκαν λίγα... σε σχέση με το πόσα ωοθηλακια είχα στην αρχή.....Αύριο τα νεότερα.....

Τα υπόλοιπα ήταν άδεια ή δεν ήταν καλά τα ωάρια για να τα γονιμοποιήσουν; Στα 4 τα 2 είναι καλά!! Εύχομαι να προχωρήσει και το 3ο!! Σκέψου πως 1 και καλό θέλεις κορίτσι μου !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τα υπόλοιπα ήταν άδεια ή δεν ήταν καλά τα ωάρια για να τα γονιμοποιήσουν; Στα 4 τα 2 είναι καλά!! Εύχομαι να προχωρήσει και το 3ο!! Σκέψου πως 1 και καλό θέλεις κορίτσι μου !! 

Ήταν άδεια δυστυχώς.....μου είπε ότι έτσι κάπως εξηγούνται και οι αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.....αυτό το 1 έστω ας προχωρήσει θεέ μου και τι στον κόσμο.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Ήταν άδεια δυστυχώς.....μου είπε ότι έτσι κάπως εξηγούνται και οι αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.....αυτό το 1 έστω ας προχωρήσει θεέ μου και τι στον κόσμο.....

 

Καλημέρα κορίτσι μου να σε ρωτήσω τι εξήγηση σου έδωσε; Που ήταν άδεια τα ωοθηλακια; Επειδή και εγώ την πάτησα έτσι ενώ όλες οι εξετάσεις ήταν καλές εγώ πήρα ένα όλα τα άλλα ήταν άδεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Ήταν άδεια δυστυχώς.....μου είπε ότι έτσι κάπως εξηγούνται και οι αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.....αυτό το 1 έστω ας προχωρήσει θεέ μου και τι στον κόσμο.....

 

Καλή επιτυχία! Περιμένουμε νέα σ!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Καλή επιτυχία! Περιμένουμε νέα σ!! 😍

Ευχαριστώ! Δεν ρώτησα τι συμβαίνει και υπήρχαν άδεια. Υποθέτω παίζει η ηλικία, η ΑΜΗ και όλα αυτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Έχει σχέση με το πόσα σου πήραν αλλά και με τους χειρισμούς του γιατρού.

Στο πρώτο κέντρο ξυπνούσα και είχα περίπου για όλη τη μέρα ήπιους πόνους περιόδου,τώρα που ο γιατρός έχει ελαφρύ χεράκι ξυπνάω και δεν νιώθω τίποτα.

Κορίτσι τι κανείς ;;; Πως πάνε οι ωοληψιες ;;;;;;έχεις μαζέψει κανένα ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσι τι κανείς ;;; Πως πάνε οι ωοληψιες ;;;;;;έχεις μαζέψει κανένα ;;;;

Καλά κοπέλα μου,διαβάζω και τα δικά σου νέα εδώ,καλώς να δεχτείς την κόρη!

Έχω μαζέψει δύο μέχρι στιγμής 3ων ημερών 8 διαιρέσεων.Και τώρα Σεπτεμβρη πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλά κοπέλα μου,διαβάζω και τα δικά σου νέα εδώ,καλώς να δεχτείς την κόρη!

Έχω μαζέψει δύο μέχρι στιγμής 3ων ημερών 8 διαιρέσεων.Και τώρα Σεπτεμβρη πάλι!

Τέλεια !!!! Πολύ καλά πας λοιπόν ..... άντε υπομονή και θα μαζέψεις και αλλά !!! 
αμην Παναγία μου 

σε ευχαριστώ πολύ !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Ήταν άδεια δυστυχώς.....μου είπε ότι έτσι κάπως εξηγούνται και οι αποτυχημένες σπερματεγχυσεις.....αυτό το 1 έστω ας προχωρήσει θεέ μου και τι στον κόσμο.....

 

Κορίτσι μου όλα τα ωοθυλάκια δεν έχουν απαραίτητα ωάριο.Αυτο μπορεί να συμβεί και στον φυσικό σου κύκλο,πόσο μάλλον στη διεγερση που σου μεγαλώνουν και αυτά που δεν θα αναπτύσσονταν.

Μαζεύω με φυσικους 3 μήνες,είχα δύο μήνες καλούς που έδωσαν έμβρυο και ένα που το ωάριο ήταν χάλια και δεν προχώρησε.Ειναι η βιολογία μας έτσι,δεν είναι ούτε όλα τα ωοθυλάκια γεμάτα,ούτε όλα τα ωάρια κατάλληλα.Αλλιως θα πιάναμε παιδί κάθε μήνα,μόνο στα κουνέλια γίνεται αυτό.

Το σημαντικό είναι όσα βρεθούν να προχωρήσουν καλά!Ένα χρειαζόμαστε, μη σε πτοεί ο αριθμός.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τέλεια !!!! Πολύ καλά πας λοιπόν ..... άντε υπομονή και θα μαζέψεις και αλλά !!! 
αμην Παναγία μου 

σε ευχαριστώ πολύ !!!! 

Σε ευχαριστώ κι εγώ!Ναι θα μαζέψω έχω πει ένα εξάμηνο για μάζεμα, οπότε σίγουρα άλλες 3 ωοληψιες.

Ο φόβος μου ξεκινάει μετά,αυτό που τρέμω είναι μήπως δεν εμφυτευτει κανένα,γιατί ειλικρινά μιλώντας δεν έχω κουράγιο και για δεύτερο εξάμηνο μαζέματος.Μου το έλεγαν πως θέλει υπομονή ο φυσικός αλλά αν δεν το βιώσεις δεν μπορείς να καταλάβεις.Δυο τρεις κοπέλες που είμαστε εδώ μέσα με φυσικούς αντιλαμβάνονται ακριβως τι εννοώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Σε ευχαριστώ κι εγώ!Ναι θα μαζέψω έχω πει ένα εξάμηνο για μάζεμα, οπότε σίγουρα άλλες 3 ωοληψιες.

Ο φόβος μου ξεκινάει μετά,αυτό που τρέμω είναι μήπως δεν εμφυτευτει κανένα,γιατί ειλικρινά μιλώντας δεν έχω κουράγιο και για δεύτερο εξάμηνο μαζέματος.Μου το έλεγαν πως θέλει υπομονή ο φυσικός αλλά αν δεν το βιώσεις δεν μπορείς να καταλάβεις.Δυο τρεις κοπέλες που είμαστε εδώ μέσα με φυσικούς αντιλαμβάνονται ακριβως τι εννοώ.

Θέλει πολύ υπομονή ο φυσικός !!!! Αλλά στο τέλος αξίζει τον κόπο !!! Όλα καλά θα πάνε και θα πετύχεις αμέσως .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα.. Θα ήθελα τη γνώμη σας, μιας και μόλις έφαγα μια φλασια 😁 Αύριο θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και θα ήθελα από την εμπειρία σας να μου πείτε αν παίζει κάποιο ρόλο η ώρα που θα κάνω την αντιπηκτικη ένεση. Θυμήθηκα μια κουβέντα μου με μια κοπέλα εγκυουλα που την είχε κάνει μήνες πριν και μου είχε αναφέρει κάτι για τις αντιπηκτικες. Αν έχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα να μου πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα.. Θα ήθελα τη γνώμη σας, μιας και μόλις έφαγα μια φλασια 😁 Αύριο θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και θα ήθελα από την εμπειρία σας να μου πείτε αν παίζει κάποιο ρόλο η ώρα που θα κάνω την αντιπηκτικη ένεση. Θυμήθηκα μια κουβέντα μου με μια κοπέλα εγκυουλα που την είχε κάνει μήνες πριν και μου είχε αναφέρει κάτι για τις αντιπηκτικες. Αν έχει κάποια εμπειρία θα το εκτιμούσα να μου πει. 

Σαν τι ρολο να παιζει;; Κανενα ! θα κανεις κανονικα την αντιπηκτική σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/7/2020 at 4:51 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου.. Μακαρι τη Τρίτη να είναι όλα καλά!! 

Καλημερα κορίτσια μου και καλη εβδομαδα.. Καλους διολασιασμους @sova μου... Έχει και καμια άλλη χοριακη σήμερα;; δεν θυμάμαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσια μου και καλη εβδομαδα.. Καλους διολασιασμους @sova μου... Έχει και καμια άλλη χοριακη σήμερα;; δεν θυμάμαι!! 

Καλημέρα !Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Νομίζω ότι σήμερα έχουμε αρκετές χοριακη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλημέρα !Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Νομίζω ότι σήμερα έχουμε αρκετές χοριακη :)

Καλους διπλασιασμός σε όλες🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

Κορίτσι μου όλα τα ωοθυλάκια δεν έχουν απαραίτητα ωάριο.Αυτο μπορεί να συμβεί και στον φυσικό σου κύκλο,πόσο μάλλον στη διεγερση που σου μεγαλώνουν και αυτά που δεν θα αναπτύσσονταν.

Μαζεύω με φυσικους 3 μήνες,είχα δύο μήνες καλούς που έδωσαν έμβρυο και ένα που το ωάριο ήταν χάλια και δεν προχώρησε.Ειναι η βιολογία μας έτσι,δεν είναι ούτε όλα τα ωοθυλάκια γεμάτα,ούτε όλα τα ωάρια κατάλληλα.Αλλιως θα πιάναμε παιδί κάθε μήνα,μόνο στα κουνέλια γίνεται αυτό.

Το σημαντικό είναι όσα βρεθούν να προχωρήσουν καλά!Ένα χρειαζόμαστε, μη σε πτοεί ο αριθμός.

 

 

Αύριο πάω για εμβρυομεταφορα.....μόνο ένα κατάφερε να προχωρήσει και αυτό θα βάλουμε...  Τώρα να πω ότι δεν με έχει πάρει από κάτω ο αριθμός ψέματα θα πω! Αυτό το ένα όμως θα πιάσει! Να το δείτε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις πήρα την χοριακη! 219🙏🏻 Σας ευχαριστω όλες μια προς μια για τις συμβουλές κ τη δύναμη που μου δώσατε! Να είστε όλες καλα. 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα την χοριακη! 219🙏🏻 Σας ευχαριστω όλες μια προς μια για τις συμβουλές κ τη δύναμη που μου δώσατε! Να είστε όλες καλα. 💕

Μπράβο κορίτσι μου σε ποια μέρα είσαι;; στην 9;; πολυ καλη τιμή καλους διπλασιασμός ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...