Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Antelope είπε:

@Nefeliap Χιλιάρικο για το καθένα έμβρυο ή και για τα δυο;

Εγώ κορίτσια νομίζω έχω ξεφύγει από τον κίνδυνο. Δεν έχει κλείσει η αποκόλληση αλλά έχει μειωθεί πολύ. Ο γιατρος ηταν πολυ ικανοποιημένος. Και τα εμβρυακια μεγάλωσαν ❤❤ αρχίζω να το πιστεύω δειλα δειλά

Μπραβοοοοοοοοο😘😘😘😘

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Πολύ συχνά εδώ στο φόρουμ μας  αναφέρετε την περίπτωση της αποκόλλησης. Παίζει ρόλο ότι είμαστε από εξωσωματική λέτε? Αυξάνονται οι πιθανότητες? Και τι είναι αυτό που την προκαλεί? Εγώ πάω το Σάββατο για ωοληψια.....η πρώτη μου και ελπίζω και τελευταία.....

Υπάρχει μια συσχέτιση αλλά δεν έχουν βρει το λόγο !!! Τα αντιπηκτικά πάντως ευνοούν όλο αυτό καθώς και μια ραγάδα στον τράχηλο μα υπάρξει δεν κλείνει ποτέ 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καλημέρα Νεφέλη!! Εννοείται να το κάνεις! Πρόσεχε μόνο τι πακέτο είναι... Τι εννοώ, για down πχ έχει μια βεβαιότητα σχεδόν 100% όμως για αλλά είναι πχ στο 50%. Δλδ κάποια σύνδρομα δεν αξίζει να τα βάλεις μέσα γιατί μπορεί το αποτέλεσμα να είναι αναξιόπιστο κ μόνο να σε τρελάνει χωρίς λόγο... Θα έλεγα κάτσε να δεις την αυχενική κ βάλε σύνδρομα που θα ξέρεις ότι το αποτέλεσμα σου λέει κάτι. Μου τα εξηγούσε κ μένα ο γιατρός κ μου έλεγε ότι εκτός κ αν ψάχνει κανείς down, ΑΝ υπάρχει λόγος καλύτερα να στραφούμε σε άλλη εξέταση. Σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα κ να μην χρειαστεί τπτ απολυτως!!! 

Εσένα ποια σου πρότεινε κορίτσι ;;;

στις πριν 8 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Ο άντρας μου διαγνώστηκε με κιρσοκήλη και έκανε το χειρουργείο τον Φλεβάρη. Στο τρίμηνο έκανε σπερμοδιαγραμμα όπου είχε βελτίωση αλλά και πάλι δεν έπιανε τα όρια η κινητικότητα. Οι γιατροί μας λένε ότι λογικά θα βελτιωθεί και άλλο αλλά δεν ξέρουμε κ σε τι ποσοστό. Χθες επισκεφθήκαμε και ένα κέντρο εξωσωματικής όπου και εκεί μας είπε ότι λόγω ηλικίας το να περιμένουμε ίσως είναι δύσκολο αλλά και πάλι μας το άφησε στη δική μας κρίση. Μου είπε ότι αν το αποφασίσω τώρα και πάρω να κλείσω ραντεβού η επιτροπή θα πάει γύρω στον Νοέμβριο και ξεκινάμε. Εγώ το μόνο που σκέφτομαι είναι αν θα πρέπει να προχωρήσω άμεσα ή να περιμένω τη βελτίωση. Μου είπε πως αν θέλω κάνουμε και σπερματέγχυση αλλά γνωρίζοντας τα ποσοστά επιτυχίας.Είμαι πολύ μπερδεμένη η αλήθεια είναι.

Να μην αφήσεις καθόλου να περάσει ο χρόνος ειδικά εάν όπως λες δεν σε παίρνει .... εσυ έχεις ξεκινήσει να εξεταστείς ;;;; Σαλπιγγογραφια για παράδειγμα ;;;;ορμονικές ;;;; Θυροειδη ;;;; 
 

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλε 28 εχω,με το στιγμα μου.κανω 2 βηματα κ πεφτω καναπε με λαχανιασμα & ας παιρνω ομαλιν καθε μερα.αλλα δεν ανησυχει η αιματολογος μου καθολου,ετσι παει λεει..της προτινα να παιρνω 2 ομαλιν τη μερα μου ειπε οχι με τιποτα .

Και εγώ έχω στίγμα και το πήρα και ο μικρός μου ...... και Εγώ σέρνομαι ..... στον γιο μου δένε όχι τέτοια πτώση όμως ..... άλλη εγκυμοσύνη αυτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλημέρα και από εμένα. Ο άντρας μου διαγνώστηκε με κιρσοκήλη και έκανε το χειρουργείο τον Φλεβάρη. Στο τρίμηνο έκανε σπερμοδιαγραμμα όπου είχε βελτίωση αλλά και πάλι δεν έπιανε τα όρια η κινητικότητα. Οι γιατροί μας λένε ότι λογικά θα βελτιωθεί και άλλο αλλά δεν ξέρουμε κ σε τι ποσοστό. Χθες επισκεφθήκαμε και ένα κέντρο εξωσωματικής όπου και εκεί μας είπε ότι λόγω ηλικίας το να περιμένουμε ίσως είναι δύσκολο αλλά και πάλι μας το άφησε στη δική μας κρίση. Μου είπε ότι αν το αποφασίσω τώρα και πάρω να κλείσω ραντεβού η επιτροπή θα πάει γύρω στον Νοέμβριο και ξεκινάμε. Εγώ το μόνο που σκέφτομαι είναι αν θα πρέπει να προχωρήσω άμεσα ή να περιμένω τη βελτίωση. Μου είπε πως αν θέλω κάνουμε και σπερματέγχυση αλλά γνωρίζοντας τα ποσοστά επιτυχίας.Είμαι πολύ μπερδεμένη η αλήθεια είναι.

Καλησπέρα,πόσο χρονών εισαι,το αναφέρεις κάπου?

Προσωπική μου άποψη αν είσαι πάνω από 35 να μην περιμένεις.Το σπέρμα μπορεί να χρειαστεί κι ένα χρόνο να βελτιωθεί μετά το χειρουργείο.

Μπορείς όπως όλοι σου πρότειναν να κάνεις τα χαρτιά κι ως τότε να συνεχίσεις τις φυσικές προσπάθειες.

Σας πρότειναν και σπέρματεγχυση?Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προτείνουν αυτό τη στιγμή που χρειάζεται άψογο σπέρμα για να έχεις πιθανότητες με αυτή τη μέθοδο.Καμμια φορά σκεφτομαι ότι το κάνουν επίτηδες για να σε βάλουν σιγά σιγά στο τρυπακι της εξωσωματικής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπέρα,πόσο χρονών εισαι,το αναφέρεις κάπου?

Προσωπική μου άποψη αν είσαι πάνω από 35 να μην περιμένεις.Το σπέρμα μπορεί να χρειαστεί κι ένα χρόνο να βελτιωθεί μετά το χειρουργείο.

Μπορείς όπως όλοι σου πρότειναν να κάνεις τα χαρτιά κι ως τότε να συνεχίσεις τις φυσικές προσπάθειες.

Σας πρότειναν και σπέρματεγχυση?Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί προτείνουν αυτό τη στιγμή που χρειάζεται άψογο σπέρμα για να έχεις πιθανότητες με αυτή τη μέθοδο.Καμμια φορά σκεφτομαι ότι το κάνουν επίτηδες για να σε βάλουν σιγά σιγά στο τρυπακι της εξωσωματικής.

Είμαι 36, σήμερα κιόλας ξεκίνησα να κανονισω τα διαδικαστικά για την επιτροπή. Ναι , μου πρότεινε αλλά κ αυτός ήταν στο στυλ ότι ξέρεις ότι θα πας για εξωσωματική. Να σε ρωτήσω μήπως  ξέρεις, τα φάρμακα όταν τα πάρω τον ίδιο μήνα τα χρησιμοποιώ?δλδ έχουν μικρό χρόνο ζωής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Είμαι 36, σήμερα κιόλας ξεκίνησα να κανονισω τα διαδικαστικά για την επιτροπή. Ναι , μου πρότεινε αλλά κ αυτός ήταν στο στυλ ότι ξέρεις ότι θα πας για εξωσωματική. Να σε ρωτήσω μήπως  ξέρεις, τα φάρμακα όταν τα πάρω τον ίδιο μήνα τα χρησιμοποιώ?δλδ έχουν μικρό χρόνο ζωής?

Οι ενέσεις διατηρούνται μέχρι την ημερομηνία λήξης τους στο ψυγείο. Εμένα έληγαν το 2022. Αυτή που θα ανοιχτεί πρέπει να χρησιμοποιηθεί εντός 1 μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου.. Μακαρι τη τρίτη να είναι όλα καλά!!  Κορίτσια να σας ρωτησω και κάτι;; υπάρχει περίπτωση με αυτή τη τιμή χοριακης να είναι εξωμητριο;;

Ο γιατρος μου με ειδε για πρωτο υπερηχο 6+4 kai oταν του ειχα πει μηπως να ερθω πιο νωρις μου ειπε οκ αλλα δε θα ακουσουμε καρδιες και οταν του ειπα να αποκλεισουμε εξωμητριο μου λεει ξεχασε το δεν ειναι.δε ξερω πως το ειπε οποτε αυτο θα σου πω και εγω χααχα@sovaναι Βεβαια ειναι ενας πρωτος λογος η υψηλη χοριακη,αν και εχουν προκυψει διδυμα απο και πιο χαμηλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η elephant είπε:

Είμαι 36, σήμερα κιόλας ξεκίνησα να κανονισω τα διαδικαστικά για την επιτροπή. Ναι , μου πρότεινε αλλά κ αυτός ήταν στο στυλ ότι ξέρεις ότι θα πας για εξωσωματική. Να σε ρωτήσω μήπως  ξέρεις, τα φάρμακα όταν τα πάρω τον ίδιο μήνα τα χρησιμοποιώ?δλδ έχουν μικρό χρόνο ζωής?

Από ορμονικές πως είναι ;;; ΓΙατι δυστυχώς η ευυυχως δεν παίζει ρόλο πάντα η ηλικία της γυναίκας .... σου μιλάει παθούσα εγώ ξεκίνησα στα 29

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Οι ενέσεις διατηρούνται μέχρι την ημερομηνία λήξης τους στο ψυγείο. Εμένα έληγαν το 2022. Αυτή που θα ανοιχτεί πρέπει να χρησιμοποιηθεί εντός 1 μήνα 

Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Από ορμονικές πως είναι ;;; ΓΙατι δυστυχώς η ευυυχως δεν παίζει ρόλο πάντα η ηλικία της γυναίκας .... σου μιλάει παθούσα εγώ ξεκίνησα στα 29

Και η γυναικολόγος μου αλλά και ο εξωσωματικής που πήγα τις βρίσκουν καλές, δεν βλέπουν κάτι περίεργο.Συγγνωμη που ρωταω , εσύ σε τι φάση είσαι? Έχεις κάνει πολλές προσπάθειες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια !!καλό μηνα! Οτι καλυτερο για ολες !!!Ευχομαι και πολλα νεα μωρακια και απο φυσικολογικα ,γιατί εχουμε πει ΟΛΑ γινονται σε αυτη τη ζωη!!

D76D1D01-D375-4AAC-8561-3D05B4A7E570.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elephant είπε:

Και η γυναικολόγος μου αλλά και ο εξωσωματικής που πήγα τις βρίσκουν καλές, δεν βλέπουν κάτι περίεργο.Συγγνωμη που ρωταω , εσύ σε τι φάση είσαι? Έχεις κάνει πολλές προσπάθειες?

Εγώ είμαι μεγάλη ιστορία !!! Έμεινα με την πρώτη στα 29 μου και έχω ένα αγοράκι . Μετά έπαθα μια ζημιά στην γεννά και χρειάστηκε να κάνω 10 Προσπάθειες  για να κάνω δεύτερο ( τώρα ειμαι στην 16 εβδομάδα ) 

αυτη είναι η ιστορία μου συνοπτικά !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ είμαι μεγάλη ιστορία !!! Έμεινα με την πρώτη στα 29 μου και έχω ένα αγοράκι . Μετά έπαθα μια ζημιά στην γεννά και χρειάστηκε να κάνω 10 Προσπάθειες  για να κάνω δεύτερο ( τώρα ειμαι στην 16 εβδομάδα ) 

αυτη είναι η ιστορία μου συνοπτικά !!!! 

Μπράβο για την επιμονή και το κουράγιο σου!! Με το καλό να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να χαίρεσαι το πρώτο αστεράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βαχ  όλα τα λέτε σε αυτό το φόρουμ, το πόσο δυσάρεστη είναι η εμπειρία της ωοληψιας κανείς δεν το είπε......γιατί? Ε? Γιατί? είχα συνηθίσει κι εγώ τις σπερματεγχυσεις ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε, και τώρα αυτό μου φάνηκε βουνό.....ας γονιμοποιηθούν τα ωαριακια μου και ας γίνει κι αυτό μια ανάμνηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kikip είπε:

Αχ βαχ  όλα τα λέτε σε αυτό το φόρουμ, το πόσο δυσάρεστη είναι η εμπειρία της ωοληψιας κανείς δεν το είπε......γιατί? Ε? Γιατί? είχα συνηθίσει κι εγώ τις σπερματεγχυσεις ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε, και τώρα αυτό μου φάνηκε βουνό.....ας γονιμοποιηθούν τα ωαριακια μου και ας γίνει κι αυτό μια ανάμνηση.....

Γιατί κορίτσι μου, τι έγινε; Με μέθη δεν έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Γιατί κορίτσι μου, τι έγινε; Με μέθη δεν έκανες;

Όντως και εγώ δεν κατάλαβα τίποτα και μετά από μισή ώρα ήμουν μια χαρά, ταξίδεψα κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Όντως και εγώ δεν κατάλαβα τίποτα και μετά από μισή ώρα ήμουν μια χαρά, ταξίδεψα κιόλας...

Ετσι ακριβως! Εγώ μάλιστα ήμουν μέσα στην τρελή χαρά, είχα αυτή τη γλυκια μαστούρα της μέθης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αχ βαχ  όλα τα λέτε σε αυτό το φόρουμ, το πόσο δυσάρεστη είναι η εμπειρία της ωοληψιας κανείς δεν το είπε......γιατί? Ε? Γιατί? είχα συνηθίσει κι εγώ τις σπερματεγχυσεις ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε, και τώρα αυτό μου φάνηκε βουνό.....ας γονιμοποιηθούν τα ωαριακια μου και ας γίνει κι αυτό μια ανάμνηση.....

Μα τι να πουμε;! αφου ειναι με μεθη και δε καταλαβαινουμε τιποτα..ακομα και ενα μονο που επαιρνα το μηνα με μεθη και αυτο..ωχ τι σου κανανε ρε κοριτσι; Μαλακια παιχτηκε σιγουρα.. :-(μακαρι να σου πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Αχ βαχ  όλα τα λέτε σε αυτό το φόρουμ, το πόσο δυσάρεστη είναι η εμπειρία της ωοληψιας κανείς δεν το είπε......γιατί? Ε? Γιατί? είχα συνηθίσει κι εγώ τις σπερματεγχυσεις ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε, και τώρα αυτό μου φάνηκε βουνό.....ας γονιμοποιηθούν τα ωαριακια μου και ας γίνει κι αυτό μια ανάμνηση.....

Γιατί κοπέλα μου;; Δεν έκανες μέθη;; Εμένα ήταν η καλύτερη μου!! Παίζει να ήταν κ ο καλύτερος ύπνος που έχω κάνει. Πονάς;; Καλές γονιμοποιησεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Γιατί κοπέλα μου;; Δεν έκανες μέθη;; Εμένα ήταν η καλύτερη μου!! Παίζει να ήταν κ ο καλύτερος ύπνος που έχω κάνει. Πονάς;; Καλές γονιμοποιησεις!!! 

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Τοτε μηπως ειχες παρα πολλα που σου τσιμπησανε; Περιεργο κ η ζαλαδα που λες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kikip είπε:

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Έτσι ακριβώς και εγώ,ξύπνησα με πολύ δυνατό πόνο αλλά μου έδωσαν  παυσίπονο και συνήλθα σε κανένα 10 λεπτό.Επισης ήμουν πρησμένη για 2-3 μέρες μετά και είχα ενοχλήσεις στην κοιλιά,βέβαια εγώ έπαθα μια ελαφριά υπερδιέγερση λόγω των 24 ωαρίων που πήραμε.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα κοριτσια !!καλό μηνα! Οτι καλυτερο για ολες !!!Ευχομαι και πολλα νεα μωρακια και απο φυσικολογικα ,γιατί εχουμε πει ΟΛΑ γινονται σε αυτη τη ζωη!!

D76D1D01-D375-4AAC-8561-3D05B4A7E570.jpeg

Ποσο ισχύει η φώτο..... Πόσο!!!! Πριν 14 μερες συνηδητοποιησα το νόημα της ύπαρξης μου.... Όσα έλεγα μέχρι πριν ότι θέλω ότι έχω ανάγκη ότι μου λείπουν κλπ δεν έχουν πια κανένα νόημα... Κοιμάμαι κ ξυπνάω με σκοπό της ζωής μου να ναι η μπέμπα μας καλά.... Η έννοια της πραγματικής αγάπης και του έρωτα με την πρώτη ματιά πήρε νόημα μόλις την πήρα αγκαλια κ με κοίταξε.... Εύχομαι σε όλες εγκύουλες και μη να ζήσετε αυτή την εμπειρία.... Καμία εμπειρία δεν είναι τόσο δυνατή όσο αυτή..... Όσο κι αν έχουμε πονέσει για να έρθει αυτό το μωρό, τα έχω ξεχάσει όλα..... Την κοιτάω να κοιμάται κ η χαρά μου δν περιγράφεται..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Ποσο ισχύει η φώτο..... Πόσο!!!! Πριν 14 μερες συνηδητοποιησα το νόημα της ύπαρξης μου.... Όσα έλεγα μέχρι πριν ότι θέλω ότι έχω ανάγκη ότι μου λείπουν κλπ δεν έχουν πια κανένα νόημα... Κοιμάμαι κ ξυπνάω με σκοπό της ζωής μου να ναι η μπέμπα μας καλά.... Η έννοια της πραγματικής αγάπης και του έρωτα με την πρώτη ματιά πήρε νόημα μόλις την πήρα αγκαλια κ με κοίταξε.... Εύχομαι σε όλες εγκύουλες και μη να ζήσετε αυτή την εμπειρία.... Καμία εμπειρία δεν είναι τόσο δυνατή όσο αυτή..... Όσο κι αν έχουμε πονέσει για να έρθει αυτό το μωρό, τα έχω ξεχάσει όλα..... Την κοιτάω να κοιμάται κ η χαρά μου δν περιγράφεται..... 

Αχ σοβαρα μιλας!!; Τοσο πολυ!  Πωωω ! Να σου ζησει κοριτσι μου,γερη και τυχερη & να εισαι παντα ετσι χαρουμενη και ευτυχισμενη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kikip είπε:

Με μέθη κανονικά, αλλά όταν ξύπνησα είχα πόνους για κανένα μισάωρο σαν περιόδου πόνους κ γενικότερα μια ζαλάδα κ σπίτι που γύρισα μόνο στο κρεβάτι ήθελα να είμαι ανακατευομουν έκανα κανένα 3ωρο να συνέλθω. Όχι δεν μαρεσε. Σίγουρα είναι διαφορετικά σε κάθε οργανισμό. Αλλά δεν μαρεσε ομολογώ. 

Έτσι που τα περιγράφεις ήταν όλες μου οι οωληψίες σε νοσοκομείο συν που κάθε φορά είχα και αίμα σαν περίοδο. Μέχρι που πήγα σε ιδιωτικό και δεν ένιωσα ούτε πόνο ούτε είχα αίμα.. Δεν νομίζω να φταίει ο οργανισμός της κάθε μίας αλλά το πόσο επαγγελματίας είναι ο γιατρός.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...