Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Νομίζω πως ναι. Σήμερα θα ξέρουμε...

Εσύ πως εισαι; έκανες αυχενικη; πες μου ότι έχεις κορίτσι;! Έχω πολύ έντονο προαίσθημα για σένα!

Τωραααα από 6/7 έκανα ..... ναι κορίτσι είναι !!! Έκανα την εξέταση που την στέλνουν στο έξωτερικο και το έγραφαν πάνω ..... αν και πάω συνέχεια και μου το είχαν πει !!!!!

αντε στείλε μα κας πεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Τωραααα από 6/7 έκανα ..... ναι κορίτσι είναι !!! Έκανα την εξέταση που την στέλνουν στο έξωτερικο και το έγραφαν πάνω ..... αν και πάω συνέχεια και μου το είχαν πει !!!!!

αντε στείλε μα κας πεις 

Αχαχαχα καλέ εσύ κοντεύεις να γεννήσεις! Αχ τι ωραία ένα κοριτσάκι 😍 και υγιέστατο! Με το καλο να την υποδεχτείτε! Ναι ναι θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sova είπε:

Έχω περάσει τόσα μωρέ που φοβάμποσο

Ποσο σε καταλαβαίνω να ξερες.. Aυριο έχω τη τρίτη χοριακη μου και τρέμω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Αχαχαχα καλέ εσύ κοντεύεις να γεννήσεις! Αχ τι ωραία ένα κοριτσάκι 😍 και υγιέστατο! Με το καλο να την υποδεχτείτε! Ναι ναι θα σας πω

Κοντεύω και εσυ τώρα !!!!! Πρωτοχρονιά έχω πητ !!! Έχω ακομαααααα σε ευχαριστώ πολύ ....

με το καλό τα ζουζούνια σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ποσο σε καταλαβαίνω να ξερες.. Aυριο έχω τη τρίτη χοριακη μου και τρέμω.. 

Κάθε στάδιο τελικά  έχει το άγχος του αλλά ας σκεφτόμαστε ότι αυτή τη φορά τπτ κακο  δεν θα μας συμβεί ! ,❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Κοντεύω και εσυ τώρα !!!!! Πρωτοχρονιά έχω πητ !!! Έχω ακομαααααα σε ευχαριστώ πολύ ....

με το καλό τα ζουζούνια σου 

Ερχεται η κορη σου με το καλο

Μπραβοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mamamaria είπε:

Ερχεται η κορη σου με το καλο

Μπραβοοοοο

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Η αλήθεια είναι ότι έχω πολύ άγχος μακάρι να πάνε όλα καλά Παναγία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Τέλεια!! Μακαρι να μη με ξεγελάει.🤪🙏🏻Αχ,Κρατιέμαι μεχρι τη Χοριακη για να ουρλιάξω !!!!

Ναι ναι θετικό φαίνεται!!Μπράβο!! Είδες κοριτσάκι μου που δεν το βάλες κατω κι ανταμείφθηκες??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Ναι ναι θετικό φαίνεται!!Μπράβο!! Είδες κοριτσάκι μου που δεν το βάλες κατω κι ανταμείφθηκες??

 

Ναι κοπέλα μου εχεις δίκιο! 💕 Μακαρι να πάνε ολα καλα για όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η sova είπε:

Κορίτσια μόλις μου στείλανε τη χοριακη αφου με κάνανε έξαλλη 97 είναι ! 

Συγχαρητήριααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς 🤰🏻🙏🏻 Γιατι σε κάνανε έξαλλη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Συγχαρητήριααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς 🤰🏻🙏🏻 Γιατι σε κάνανε έξαλλη;;

 Ευχαριστώ πολύ ! Καλή είναι ε??? 

Γιατί περίμενα το μέιλ και τελικά το είχαν ξεχάσει 😠😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκύουλες να έχουν μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σε όσες είχαμε τις ατυχίες μας και προσπαθούμε υπομονή και σε οσες κοπέλες περιμένουν αποτέλεσμα να πάνε όλα καλά με τεράστιες χοριακες! Ήθελα να σας ρωτήσω το εξής γιατί είμαι στη φάση που μαζεύω τα χαρτιά για την επιτροπή! Μπορείτε να μου πείτε ποιες είναι οι εξετάσεις για τον ορμονολογικο έλεγχο που γράφει στο έντυπο; ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sova είπε:

Κορίτσια μόλις μου στείλανε τη χοριακη αφου με κάνανε έξαλλη 97 είναι ! 

Τέλεια είναι. Πολλά πολλά συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που είναι εγκύουλες να έχουν μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Σε όσες είχαμε τις ατυχίες μας και προσπαθούμε υπομονή και σε οσες κοπέλες περιμένουν αποτέλεσμα να πάνε όλα καλά με τεράστιες χοριακες! Ήθελα να σας ρωτήσω το εξής γιατί είμαι στη φάση που μαζεύω τα χαρτιά για την επιτροπή! Μπορείτε να μου πείτε ποιες είναι οι εξετάσεις για τον ορμονολογικο έλεγχο που γράφει στο έντυπο; ευχαριστώ πολύ! 

Καλησπέρα,

Δεν στις έχει γράψει ο γιατρός σου?

Fsh

E2

Lh

Προλακτίνη (νομίζω)

2-3ης μέρας περιόδου.

Να συμπληρώσουν και τα κοριτσια μήπως ξεχνάω.

Δεν θυμάμαι αν θέλει και για τα νοσήματα η αυτές τις ζητάει μόνο το κέντρο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Τωραααα από 6/7 έκανα ..... ναι κορίτσι είναι !!! Έκανα την εξέταση που την στέλνουν στο έξωτερικο και το έγραφαν πάνω ..... αν και πάω συνέχεια και μου το είχαν πει !!!!!

αντε στείλε μα κας πεις 

Kai ego tha kano to full paketo Νιπτ 900€, μου το προτεινε οπως και να εχει, και ας βγει τελεια η αυχενικη..λογω ηλικιας(42)σε 15 μερες βγαινουν..Το στελνουν ιταλια,αλλοι αμερικη! Να πανε ολα καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Kai ego tha kano to full paketo Νιπτ 900€, μου το προτεινε οπως και να εχει, και ας βγει τελεια η αυχενικη..λογω ηλικιας(42)σε 15 μερες βγαινουν..Το στελνουν ιταλια,αλλοι αμερικη! Να πανε ολα καλά!!!!

Εγώ έκανα ένα που κάνει 470 και το στέλνουν Κροάτια... ανιχνεύει 10 σύνδρομα και κάνει 7 εργάσιμες .... εάν θέλεις σου στέλνω Info.

μονο στην Ελλάδα δεν είναι υποχρεωτικό !!!! Παντού το κράτος το κανεί δωρεάν πια γαι τις τρεις βασικές τρισωμιες !! Το ροζ σκάβει καλός τον γιο μου και ήθελα να το κάνω και τώρα ανεξαρτήτως αυχενικής που ήταν μια χαρά .

καλα θα καΝέις και την κανείς και όλα θα είναι τέλεια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλησπέρα,

Δεν στις έχει γράψει ο γιατρός σου?

Fsh

E2

Lh

Προλακτίνη (νομίζω)

2-3ης μέρας περιόδου.

Να συμπληρώσουν και τα κοριτσια μήπως ξεχνάω.

Δεν θυμάμαι αν θέλει και για τα νοσήματα η αυτές τις ζητάει μόνο το κέντρο.

 

Επειδή μένω εκτός Αττικής είπα να πάω στον γυναικολόγο εδώ να μου τις γράψει με έχει μπερδεψει και η γραμματέας του και είπα να ρωτήσω εσάς για να δω τι ισχύει! Είναι και άλλες εκτός από αυτές κορίτσια; 🙂🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Επειδή μένω εκτός Αττικής είπα να πάω στον γυναικολόγο εδώ να μου τις γράψει με έχει μπερδεψει και η γραμματέας του και είπα να ρωτήσω εσάς για να δω τι ισχύει! Είναι και άλλες εκτός από αυτές κορίτσια; 🙂🤔

Με αυτά που είπε η Νεφέλη είσαι καλυμμένη.

Εμένα μου είχε επιπλέον προγεστερόνη, τεστοστερόνη και TSH. Θυμάμαι ότι δεν ήταν απαραίτητα αλλά είπαμε να κάνουμε το πλήρες πακέτο.

(Την τεστοστερονη δεν θυμάμαι πως ακριβώς την έγραψαν, γιατί έχει πολλούς τύπους. Αν θέλεις να ψάξω να το βρω και να σου πω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Με αυτά που είπε η Νεφέλη είσαι καλυμμένη.

Εμένα μου είχε επιπλέον προγεστερόνη, τεστοστερόνη και TSH. Θυμάμαι ότι δεν ήταν απαραίτητα αλλά είπαμε να κάνουμε το πλήρες πακέτο.

(Την τεστοστερονη δεν θυμάμαι πως ακριβώς την έγραψαν, γιατί έχει πολλούς τύπους. Αν θέλεις να ψάξω να το βρω και να σου πω)

Μην ψάξεις μη σε κουράζω έχω ξεστραβωθει όλο το απόγευμα! Είναι η ελεύθερη και η ολική θα του πω να τα γράψει όλα να τελειώνουμε! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Εγώ έκανα ένα που κάνει 470 και το στέλνουν Κροάτια... ανιχνεύει 10 σύνδρομα και κάνει 7 εργάσιμες .... εάν θέλεις σου στέλνω Info.

μονο στην Ελλάδα δεν είναι υποχρεωτικό !!!! Παντού το κράτος το κανεί δωρεάν πια γαι τις τρεις βασικές τρισωμιες !! Το ροζ σκάβει καλός τον γιο μου και ήθελα να το κάνω και τώρα ανεξαρτήτως αυχενικής που ήταν μια χαρά .

καλα θα καΝέις και την κανείς και όλα θα είναι τέλεια !!!!

Ευχαριστω πολυ!  Εχω δωσει απειρα λεφτα,οποτε αλλο ενα χιλιαρικο και το πιο σημαντικό κιολας δε λεει τιποτα . Οτι και να μου λεγε θα εκανα ,αν και εκεινος ειναι πεπεισμενος λεει οτι ολα θα ειναι μια χαρα και ειναι σιγουρος και πολυ σπανια βλεπουν συνδρομα.!!εχει και μια εμπειρια παραπανω ,οποτε κραταω αυτο που με συμφερει κιολας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Επειδή μένω εκτός Αττικής είπα να πάω στον γυναικολόγο εδώ να μου τις γράψει με έχει μπερδεψει και η γραμματέας του και είπα να ρωτήσω εσάς για να δω τι ισχύει! Είναι και άλλες εκτός από αυτές κορίτσια; 🙂🤔

Μπορείς να βρεις το έντυπο που τις γράφει όλες στο internet...Έτσι θα είσαι σίγουρη ότι δεν ξέχασες κάτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπορείς να βρεις το έντυπο που τις γράφει όλες στο internet...Έτσι θα είσαι σίγουρη ότι δεν ξέχασες κάτι! 

Το έχω κατεβάσει και αυτό δεν γράφει ακριβώς! Και αυτή η κοπέλα (γραμματέας) αντί να με ξεμπερδέψει με μπέρδεψε περισσοτερο! Θα τις γράψω όλες αύριο μαζί με  αυτές για τα  νοσηματα.. Να τελειώνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap Χιλιάρικο για το καθένα έμβρυο ή και για τα δυο;

Εγώ κορίτσια νομίζω έχω ξεφύγει από τον κίνδυνο. Δεν έχει κλείσει η αποκόλληση αλλά έχει μειωθεί πολύ. Ο γιατρος ηταν πολυ ικανοποιημένος. Και τα εμβρυακια μεγάλωσαν ❤❤ αρχίζω να το πιστεύω δειλα δειλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

Χιλιάρικο για το καθένα έμβρυο ή και για τα δυο;

Εγώ κορίτσια νομίζω έχω ξεφύγει από τον κίνδυνο. Δεν έχει κλείσει η αποκόλληση αλλά έχει μειωθεί πολύ. Ο γιατρος ηταν πολυ ικανοποιημένος. Και τα εμβρυακια μεγάλωσαν ❤❤ αρχίζω να το πιστεύω δειλα δειλά

Τέλεια νέα. Σου είπε πόσο μεγάλη ήταν η αποκόλληση αρχικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...