Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Κοριτσάκι μου λογικό να τρόμαξες και να είσαι ακόμα ταραγμένη. Ξεκούραση, μη σου πω απόλυτη ακινησία για σίγουρα!! Η Παναγία μαζί σου και εύχομαι όλα να πάνε καλά!! 

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να ξεκουράζεσαι, καλά λέει η Annie κάθησε και πλήρως στο κρεββάτι!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά από εδώ και πέρα, κατανοώ την ταραχή σου γιατί έχω παρόμοια εμπειρία. Τα παιδάκια σου θα δεις θα είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον αγαπημένες μου. Τα νεα μου ειναι τα εξης: Οι σάκοι υπάρχουν ακόμα και τα έμβρυα έχουν και τα δύο καρδούλες. Όμως η αποκόλληση είναι τεράστιων διαστάσεων. Ειναι κυριως στον εναν σακο αλλα επηραζει και τον δευτερο. Σταματάω αντιπηκτικες και σαλοσπιρ, παίρνω τη μέγιστη δόση προγεστερονης και ξεκούραση. Δεν μπορούμε να ξέρουμε την εξέλιξη δυστυχώς κι αυτό είναι ότι χειρότερο στη φάση που είμαι τωρα. Τρέμω κάθε φορά που πάω τουαλέτα για το τι θα δω. 

Και τις καρδιές δεν ήθελα να τις ακούσω, δεν θέλω να "δεθω" με οποιονδήποτε τρόπο γιατί μετά ο πόνος θα είναι δυσβάσταχτος...

Ξεκουράσου κορίτσι μου και μην κανεις τίποτα.Εχουμε ακούσει άπειρες περιπτώσεις αποκόλλησης που τελικά πήγαν καλά!Ποτε θα ξαναπάς στο γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Κορίτσι μου δεν το βλέπω να κανω καν χοριακη την Δευτέρα. Από χτες έχω πονακια περιοδου  που έρχονται και φευγουν και το στήθος μου σήμερα τι κατάλαβα ξεπριστηκε λίγο  . Κανονικά αυριο ήταν να αδιαθετησω. Άλλο συμπτωμα δεν έχω μόνο κάτι μπλε φλέβες βλέπω στο στήθος αλλά δεν νομίζω και παλι. Εκανα και ένα τεστ σήμερα το πρωι βγήκε αρνητικό. Καλά το περίμενα αλλά έτσι το έκανα. Δεν έχω και καθυστέρηση ακόμα. 😔

Αααααχχχχχ έλα......σκέψου κάτι άλλο και μπορεί να μην έρθει η ακατανομαστη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον αγαπημένες μου. Τα νεα μου ειναι τα εξης: Οι σάκοι υπάρχουν ακόμα και τα έμβρυα έχουν και τα δύο καρδούλες. Όμως η αποκόλληση είναι τεράστιων διαστάσεων. Ειναι κυριως στον εναν σακο αλλα επηραζει και τον δευτερο. Σταματάω αντιπηκτικες και σαλοσπιρ, παίρνω τη μέγιστη δόση προγεστερονης και ξεκούραση. Δεν μπορούμε να ξέρουμε την εξέλιξη δυστυχώς κι αυτό είναι ότι χειρότερο στη φάση που είμαι τωρα. Τρέμω κάθε φορά που πάω τουαλέτα για το τι θα δω. 

Και τις καρδιές δεν ήθελα να τις ακούσω, δεν θέλω να "δεθω" με οποιονδήποτε τρόπο γιατί μετά ο πόνος θα είναι δυσβάσταχτος...

Όχι όχι μην σκέφτεσαι αρνητικά!!! Όλα καλά θα πάνε με τη βοήθεια της Παναγίας! Σου είπε να είσαι ξαπλωμένη; Κάνε ο,τι σου λέει ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelopeνα ξεκουραστεις πολύ κ όλα θα πάνε καλά!!τα δικά μου νέα δεν είναι κ τόσο καλά κάτι που το ένιωθα ολες αυτές τις μέρες.δυστυχως  εμείς δεν ακούσαμε καρδούλα στο προηγούμενο υπέρηχο κ μας είπε να πάμε σε μια εβδομάδα σήμερα δλδ αλλά πάλι τίποτα κ αυτή την φορά δεν υπήρχε εξέλιξη κ στο έμβρυο.οπότε να ήμαστε καλά κ από Σεπτέμβρη πρώτα ο Θεός θα ξαναπροσπαθησουμε.σε όλες τις εγκυουλες εύχομαι από καρδιάς τελειομηνες εγκυμοσύνες,στα κορίτσια που περιμένουν χοριακες τεράστια νουμερακια και στις υπόλοιπες που είχαμε τις ατυχίες μας υπομονή γιατί θέληση έχουμε πολύ ❤️κ θα πάνε όλα καλά 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθές ήταν μια μέρα που θέλω να ξεχάσω όσο γίνεται πιο γρήγορα όταν βγήκε η χοριακη αρνητική έχασα όχι την γη τον ίδιο μου τον εαυτό.Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι επιθυμεί η κάθε μία ξεχωριστά για μένα έκλεισε προς το παρόν η εξωσωματική ☹️ Είναι δυστυχώς δύσκολο να μαζέψει κάποιος τα κομμάτια του μετ' από αυτό. Η μόνη παρηγοριά είναι ότι δεν το ήξερε κανένας και πρέπει να το διαχειριστούμε μόνο εγώ και ο άνδρας μου το αποτέλεσμα.☹️

Η ζωή συνεχίζεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Εχθές ήταν μια μέρα που θέλω να ξεχάσω όσο γίνεται πιο γρήγορα όταν βγήκε η χοριακη αρνητική έχασα όχι την γη τον ίδιο μου τον εαυτό.Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι επιθυμεί η κάθε μία ξεχωριστά για μένα έκλεισε προς το παρόν η εξωσωματική ☹️ Είναι δυστυχώς δύσκολο να μαζέψει κάποιος τα κομμάτια του μετ' από αυτό. Η μόνη παρηγοριά είναι ότι δεν το ήξερε κανένας και πρέπει να το διαχειριστούμε μόνο εγώ και ο άνδρας μου το αποτέλεσμα.☹️

Η ζωή συνεχίζεται...

Τα γραφεις πολύ σωστα οτι και να λες εχεις δικιο οι περισσοτερες το περασαμε μια και περισσοτερες φορες και καταννοουμε απολυτα πως νοιωθεις και ακομα και αυτη τη στιγμη νοιωθουμε ακριβως σαν και σενα.Η ζωη βεβαια συνεχιζεται να περασετε ομορφα  το καλοκαιρι σας και οτι σας φωτισει ο θεος θα κανετε!!κουραγιο κοριτσι μου.η υγεια ειναι βασικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Deni22 είπε:

@Antelopeνα ξεκουραστεις πολύ κ όλα θα πάνε καλά!!τα δικά μου νέα δεν είναι κ τόσο καλά κάτι που το ένιωθα ολες αυτές τις μέρες.δυστυχως  εμείς δεν ακούσαμε καρδούλα στο προηγούμενο υπέρηχο κ μας είπε να πάμε σε μια εβδομάδα σήμερα δλδ αλλά πάλι τίποτα κ αυτή την φορά δεν υπήρχε εξέλιξη κ στο έμβρυο.οπότε να ήμαστε καλά κ από Σεπτέμβρη πρώτα ο Θεός θα ξαναπροσπαθησουμε.σε όλες τις εγκυουλες εύχομαι από καρδιάς τελειομηνες εγκυμοσύνες,στα κορίτσια που περιμένουν χοριακες τεράστια νουμερακια και στις υπόλοιπες που είχαμε τις ατυχίες μας υπομονή γιατί θέληση έχουμε πολύ ❤️κ θα πάνε όλα καλά 🤰

Πολυ λυπαμαι κοριτσακι μου ,θελει πολυ υπομονη το ολο θεμα το γνωριΖουμε ολες ειναι τοσοι οι παραμετροι αλλα ο επιμενων νικά..ολα θα πανε καλά στο τελος σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα διαδυκτιακες  μου φιλες εκανα ετ στις 17 ιουλιου χοριακη εχω την δευτερα αλλα παρασυρομενη απο μια φιλη εκανα τεστ την 6η μερα θετικο κ χορισκη χτες 7η μερα και βγαινει 135 ειχα χρονια να δω υψηλη χοριακη συνηθως εβλεπα κουλουρι ακομα νιωθω μουδιασμενη δεν μπορω να το πιστεψω εχω φοβο λογω παλλινδρομης που ειχα τωρα παλι αναμονη μεχρι τη τριτη να δω αν θ ανεβει. ηθελα να πω στο κοριτσι @Dim να σφιξει δοντια και να παει παρακατω ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε ν αντεξουμε κοριτσι μου!!! επισης να ευχαριστησω την αγαπημενη μου @Taggeris που αν δεν ηταν εκεινη να με παρακινησει δεν θα εκανα τιποτα την @Tokyo @annie @ntinaki88 @dimsea  @Papadakis  @lactakiγια τις συμβουλες και την αγαπη τους αλλα και οοοολλααα τα κοριτσια που σιγουρα καποια ξεχναω και συγνωμη γι αυτο.. εχω θετικη σκεψη σλλσ κσι αγχος μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

καλησπερα διαδυκτιακες  μου φιλες εκανα ετ στις 17 ιουλιου χοριακη εχω την δευτερα αλλα παρασυρομενη απο μια φιλη εκανα τεστ την 6η μερα θετικο κ χορισκη χτες 7η μερα και βγαινει 135 ειχα χρονια να δω υψηλη χοριακη συνηθως εβλεπα κουλουρι ακομα νιωθω μουδιασμενη δεν μπορω να το πιστεψω εχω φοβο λογω παλλινδρομης που ειχα τωρα παλι αναμονη μεχρι τη τριτη να δω αν θ ανεβει. ηθελα να πω στο κοριτσι @Dim να σφιξει δοντια και να παει παρακατω ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε ν αντεξουμε κοριτσι μου!!! επισης να ευχαριστησω την αγαπημενη μου @Taggeris που αν δεν ηταν εκεινη να με παρακινησει δεν θα εκανα τιποτα την @Tokyo @annie @ntinaki88 @dimsea  @Papadakis  @lactakiγια τις συμβουλες και την αγαπη τους αλλα και οοοολλααα τα κοριτσια που σιγουρα καποια ξεχναω και συγνωμη γι αυτο.. εχω θετικη σκεψη σλλσ κσι αγχος μακαρι να μας πανε ολα καλα.

κορίτσι μου σου εύχομαι κάθε καλό! Σε λίγους μήνες να το / τα κρατάς στην αγκαλιά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/7/2020 at 7:54 ΠΜ, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου και καλά αποτελέσματα. Εγώ είχα ναι, ενοχλήσεις αλλά πιο ήπιες από πόνους περιόδου. Μην ψάχνεις όμως συμπτώματα κλπ, όλα είναι από τα φάρμακα.

Έμπειρες φίλες μου.....είμαι στην 5η ημέρα διέγερσης και νιώθω περίεργα. Έχω ένα φούσκωμα μια ενόχληση στις σάλπιγγες μια κακοκεφια. Θα φταίνε όλα αυτά τα φάρμακα φαντάζομαι. Εσείς έχετε νιώσει έτσι ποτέ? Κι άλλη ερώτηση, κατά την ωοληψια σε ναρκώνουν εντελώς ή έχεις επαφή? Ο σύζυγος θα είναι μέσα ή άλλου περιμένει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Έμπειρες φίλες μου.....είμαι στην 5η ημέρα διέγερσης και νιώθω περίεργα. Έχω ένα φούσκωμα μια ενόχληση στις σάλπιγγες μια κακοκεφια. Θα φταίνε όλα αυτά τα φάρμακα φαντάζομαι. Εσείς έχετε νιώσει έτσι ποτέ? Κι άλλη ερώτηση, κατά την ωοληψια σε ναρκώνουν εντελώς ή έχεις επαφή? Ο σύζυγος θα είναι μέσα ή άλλου περιμένει? 

Είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθεις.. αφού παίρνουμε τόσες ορμόνες λογικό είναι κ το φουσκωμα μη σε αγχωνει.. στην ωοληψια κοιμάσαι , κ ο σύζυγος είναι εκτός χειρουργειου εννοείται.. θα τον δεις μετά στο χώρο ανάνηψης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

καλησπερα διαδυκτιακες  μου φιλες εκανα ετ στις 17 ιουλιου χοριακη εχω την δευτερα αλλα παρασυρομενη απο μια φιλη εκανα τεστ την 6η μερα θετικο κ χορισκη χτες 7η μερα και βγαινει 135 ειχα χρονια να δω υψηλη χοριακη συνηθως εβλεπα κουλουρι ακομα νιωθω μουδιασμενη δεν μπορω να το πιστεψω εχω φοβο λογω παλλινδρομης που ειχα τωρα παλι αναμονη μεχρι τη τριτη να δω αν θ ανεβει. ηθελα να πω στο κοριτσι @Dim να σφιξει δοντια και να παει παρακατω ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε ν αντεξουμε κοριτσι μου!!! επισης να ευχαριστησω την αγαπημενη μου @Taggeris που αν δεν ηταν εκεινη να με παρακινησει δεν θα εκανα τιποτα την @Tokyo @annie @ntinaki88 @dimsea  @Papadakis  @lactakiγια τις συμβουλες και την αγαπη τους αλλα και οοοολλααα τα κοριτσια που σιγουρα καποια ξεχναω και συγνωμη γι αυτο.. εχω θετικη σκεψη σλλσ κσι αγχος μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Στο είχα πει!!!!! Με το καλό κ μη φοβάσαι!! Όλα καλά θα πάνε από δω κ πέρα... ❤️👣👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kikip είπε:

Έμπειρες φίλες μου.....είμαι στην 5η ημέρα διέγερσης και νιώθω περίεργα. Έχω ένα φούσκωμα μια ενόχληση στις σάλπιγγες μια κακοκεφια. Θα φταίνε όλα αυτά τα φάρμακα φαντάζομαι. Εσείς έχετε νιώσει έτσι ποτέ? Κι άλλη ερώτηση, κατά την ωοληψια σε ναρκώνουν εντελώς ή έχεις επαφή? Ο σύζυγος θα είναι μέσα ή άλλου περιμένει? 

Απόλυτα φυσιολογικό είναι κορίτσι μου. Εγώ ένιωθα βάρος και στο περπάτημα από ένα σημείο και μετά. Σε ναρκώνουν τελείως και ο σύζυγος σε περιμένει στο δωμάτιο ανάνηψης. Εμένα με το που με πήγαν στο δωμάτιο, έστειλαν το σύζυγο να δώσει σπερμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Με πήρε ο γιατρός και μου είπε ότι 8 από τα 9 έφτασαν αισίως στην 3η μέρα!Τη Δευτέρα που είναι 5η μέρα θα με πάρει ξανά και όσα προχωρήσουν θα τα καταψύξουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια διαβάζω τα νέα και σκεφτόμουν πόσες χαρές και πόσες λύπες μαζεμένες σε μια μόνο σελίδα.Ελπιδες που αναζωπυρώνονται και ελπίδες που χάνονται.

@Σταυρι κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά και να βλέπεις μόνο πολλαπλασιασμούς στη χοριακη σου.

@Dim λυπάμαι πραγματικά για το αποτέλεσμα και καταλαβαίνω απόλυτα τη στεναχώρια σου.Κουραγιο καλή μου,η σκέψη μας είναι μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Με πήρε ο γιατρός και μου είπε ότι 8 από τα 9 έφτασαν αισίως στην 3η μέρα!Τη Δευτέρα που είναι 5η μέρα θα με πάρει ξανά και όσα προχωρήσουν θα τα καταψύξουμε!

Ελα ρε τελειο!!μπραβο κοπελα μου!!Τωρα αναμενουμε  για την 5η μερα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ελα ρε τελειο!!μπραβο κοπελα μου!!Τωρα αναμενουμε  για την 5η μερα !!

Ναι!!!Περασαμε με επιτυχία το πρώτο σκαλοπάτι και είμαστε σε αναμονή!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Ναι!!!Περασαμε με επιτυχία το πρώτο σκαλοπάτι και είμαστε σε αναμονή!😊

Συγχαρητήρια, πολύ καλά νέα!!! Θα δεις και τη Δευτέρα θα ακούσεις ακόμη καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Συγχαρητήρια, πολύ καλά νέα!!! Θα δεις και τη Δευτέρα θα ακούσεις ακόμη καλύτερα!!!

Νομίζω πρώτη φορά στη ζωή μου ανυπομονώ να ερθει η Δευτέρα χα χα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

καλησπερα διαδυκτιακες  μου φιλες εκανα ετ στις 17 ιουλιου χοριακη εχω την δευτερα αλλα παρασυρομενη απο μια φιλη εκανα τεστ την 6η μερα θετικο κ χορισκη χτες 7η μερα και βγαινει 135 ειχα χρονια να δω υψηλη χοριακη συνηθως εβλεπα κουλουρι ακομα νιωθω μουδιασμενη δεν μπορω να το πιστεψω εχω φοβο λογω παλλινδρομης που ειχα τωρα παλι αναμονη μεχρι τη τριτη να δω αν θ ανεβει. ηθελα να πω στο κοριτσι @Dim να σφιξει δοντια και να παει παρακατω ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε ν αντεξουμε κοριτσι μου!!! επισης να ευχαριστησω την αγαπημενη μου @Taggeris που αν δεν ηταν εκεινη να με παρακινησει δεν θα εκανα τιποτα την @Tokyo @annie @ntinaki88 @dimsea  @Papadakis  @lactakiγια τις συμβουλες και την αγαπη τους αλλα και οοοολλααα τα κοριτσια που σιγουρα καποια ξεχναω και συγνωμη γι αυτο.. εχω θετικη σκεψη σλλσ κσι αγχος μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Κοριτσάκι μου με το καλό ❤️😘❤️ εύχομαι μόνο χαρές από εδώ και πέρα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

καλησπερα διαδυκτιακες  μου φιλες εκανα ετ στις 17 ιουλιου χοριακη εχω την δευτερα αλλα παρασυρομενη απο μια φιλη εκανα τεστ την 6η μερα θετικο κ χορισκη χτες 7η μερα και βγαινει 135 ειχα χρονια να δω υψηλη χοριακη συνηθως εβλεπα κουλουρι ακομα νιωθω μουδιασμενη δεν μπορω να το πιστεψω εχω φοβο λογω παλλινδρομης που ειχα τωρα παλι αναμονη μεχρι τη τριτη να δω αν θ ανεβει. ηθελα να πω στο κοριτσι @Dim να σφιξει δοντια και να παει παρακατω ο θεος μας στελνει οσα μπορουμε ν αντεξουμε κοριτσι μου!!! επισης να ευχαριστησω την αγαπημενη μου @Taggeris που αν δεν ηταν εκεινη να με παρακινησει δεν θα εκανα τιποτα την @Tokyo @annie @ntinaki88 @dimsea  @Papadakis  @lactakiγια τις συμβουλες και την αγαπη τους αλλα και οοοολλααα τα κοριτσια που σιγουρα καποια ξεχναω και συγνωμη γι αυτο.. εχω θετικη σκεψη σλλσ κσι αγχος μακαρι να μας πανε ολα καλα.

Μπράβο ρε κορίτσι !!    Τι νέα ευχάριστα είναι αυτά ! Αυτή η φορά θα είναι η τυχερή ...... με το καλό αγάπη μου γλυκιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι με το καλό κορίτσι μου.. όλα να πάνε καλά κ σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλιά το μωράκι σου!! Εύχομαι την Δευτέρα να τριπλασιαστεί η χοριακη!! 🤰👶🍼🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Εχθές ήταν μια μέρα που θέλω να ξεχάσω όσο γίνεται πιο γρήγορα όταν βγήκε η χοριακη αρνητική έχασα όχι την γη τον ίδιο μου τον εαυτό.Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ότι επιθυμεί η κάθε μία ξεχωριστά για μένα έκλεισε προς το παρόν η εξωσωματική ☹️ Είναι δυστυχώς δύσκολο να μαζέψει κάποιος τα κομμάτια του μετ' από αυτό. Η μόνη παρηγοριά είναι ότι δεν το ήξερε κανένας και πρέπει να το διαχειριστούμε μόνο εγώ και ο άνδρας μου το αποτέλεσμα.☹️

Η ζωή συνεχίζεται...

Αχ ποσό πονάει όλο αυτό !!! Ξεκουράσου μαζεψε τα κομμάτια σου και ξεκινά ξανά ..... δυστυχώς ο δρόμος είναι δύσκολος αλλά σου τέλος είναι κάπου ένα μωράκι 

στις πριν 22 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον αγαπημένες μου. Τα νεα μου ειναι τα εξης: Οι σάκοι υπάρχουν ακόμα και τα έμβρυα έχουν και τα δύο καρδούλες. Όμως η αποκόλληση είναι τεράστιων διαστάσεων. Ειναι κυριως στον εναν σακο αλλα επηραζει και τον δευτερο. Σταματάω αντιπηκτικες και σαλοσπιρ, παίρνω τη μέγιστη δόση προγεστερονης και ξεκούραση. Δεν μπορούμε να ξέρουμε την εξέλιξη δυστυχώς κι αυτό είναι ότι χειρότερο στη φάση που είμαι τωρα. Τρέμω κάθε φορά που πάω τουαλέτα για το τι θα δω. 

Και τις καρδιές δεν ήθελα να τις ακούσω, δεν θέλω να "δεθω" με οποιονδήποτε τρόπο γιατί μετά ο πόνος θα είναι δυσβάσταχτος...

Μην σκέφτεστε έτσι .... ειδικά με δίδυμα είναι πολύ σύνηθες αγάπη μπυ ... εγώ να δεις αιμοραγια που είχα !!! Μέχρι και την προηγούμενη εβδομάδα είχα ροζ γι τρεις μέρες πάλι 

αφού Είναι εκεί ακόμα μην φοβάσαι τίποτα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγω μάζεψα τα κομμάτια μου γρηγορα γρηγορα και μόλις εκανα την 2η μου προσπάθεια!
Κάναμε εμβρυομεταφορα,βάλαμε 2 υπέροχες βλαστοκυστες! 
ευχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.
συγγνωμη που δεν σας γράφω συχνά τωρα πια αλλα περασα μια δύσκολη περίοδο. 
Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα!!! 🥰🙏🏻♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...