Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου αγάπη μου γλυκό γερή και δυνατή 

Τι ωραία νέα είναι αυτά !!! Τι

ην φορά που το πήρα έτσι τότε τα κατάφερα ..... δυστυχώς δεν παίζει ρόλο τίποτα απλα

βοηθα στην δίκη μας ψυχολόγια ..... και τούμπες να κανείς εάν Είναι να κολλήσουν θα κολλήσουν 

Ειμαι αισιόδοξη παρα πολυ και χαρουμενη αλλά πολυ πολυ χαλαρή κάνω σχεδόν τα παντα και δεν τρελαίνομαι αλλά ρε κορίτσια δεν νιώθω τιποτα απολυτως ουτε καφέ ουτε πονο (προς το παρον)  μόνο υγρά πολλα υγρά. Προσευχηθειτε κορίτσια μπας και γίνει κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ειμαι αισιόδοξη παρα πολυ και χαρουμενη αλλά πολυ πολυ χαλαρή κάνω σχεδόν τα παντα και δεν τρελαίνομαι αλλά ρε κορίτσια δεν νιώθω τιποτα απολυτως ουτε καφέ ουτε πονο (προς το παρον)  μόνο υγρά πολλα υγρά. Προσευχηθειτε κορίτσια μπας και γίνει κάτι. 

Αγαπημένη δεν υπάρχουν σημάδια στο μυαλό μας είναι όλα !!απο υγρά άσε εμένα έτρεχαν στο φόρεμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Μακάρι για όλες μας! Δε σου κρύβω ότι έχω άγχος λόγω και ηλικίας(36) αλλά θέλω να πιστεύω ότι κάτι καλό θα γίνει αργά ή γρήγορα!!!

Κοριτσια ολα ειναι υπερ σας απο ηλικια κ τελεια εμβρυα τι λετε τωρα;;! κανενα αγχος εσεις δεν πρεπει να εχετε! Ολα θα πανε τελεια!! @Xrisa127

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Αγαπημένη δεν υπάρχουν σημάδια στο μυαλό μας είναι όλα !!απο υγρά άσε εμένα έτρεχαν στο φόρεμα 

Και τελικά ήταν η 10η και τυχερή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Και τελικά ήταν η 10η και τυχερή σου;

Ναι το δέκα το καλό ... σε όλες αυτές τις προσπάθειες έκανα τα πάντα ... από το να μην φταρνιστώ μέχρι να μην βηξω .... ΚΑΤ έμε γελοία πράγματα .... ΑΛλα εκείνη την ώρα αυτό έκρινα σωστό !!! Στην τελευταία προσπάθεια είπα εάν είναι να κάτσει θα κάτσει ήταν και η άποψη τπυ γιατρού αυτού όποτε εκτός πο τις δυο πρώτες μέρες που απλά τα έκανα όλα πιο χαλαρά μετά γύρισα στην κανονικότητα χωρίς ακρότητες ....

Καλή επιτυχία αγάπη μου γλυκιά μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Αααα σορυ κοπελα μου ναι ναι τωρα κατανοησα ,εσυ εκανες σπερματεγχυση & εκει να μη δινουν οιστρογονα λογικο..για κτισιμο ενδομητριου.να εμποδιζει τη περιοδο η ενεση;  δεν ειμαι σιγουρη ..αλλα μην τα σκεφτομαστε αυτα γιατί εμεις δεν θελουμε να σου ερθει η περιοδος!τοσο απλο!! :-)  καλη επιτυχιααα!!!

Σε ευχαριστώ πολυ 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Ναι το δέκα το καλό ... σε όλες αυτές τις προσπάθειες έκανα τα πάντα ... από το να μην φταρνιστώ μέχρι να μην βηξω .... ΚΑΤ έμε γελοία πράγματα .... ΑΛλα εκείνη την ώρα αυτό έκρινα σωστό !!! Στην τελευταία προσπάθεια είπα εάν είναι να κάτσει θα κάτσει ήταν και η άποψη τπυ γιατρού αυτού όποτε εκτός πο τις δυο πρώτες μέρες που απλά τα έκανα όλα πιο χαλαρά μετά γύρισα στην κανονικότητα χωρίς ακρότητες ....

Καλή επιτυχία αγάπη μου γλυκιά μέσα από την καρδιά μου 

Και εγώ τα ίδια κάνω τις πρωτες δυο μερες χαλαρά και τώρα γυρισα στη καθημερινοτητα μου. Είμαι καλά ψυχολογικά μέχρι στιγμής δεν σκέφτομαι ουτε τεστ να κάνω. Ότι είναι θέλημα Θεου!!!βέβαια δεν σας κρυβω  με πιανουν και κρισαρες αλλά περναει γρήγορα. Μακάρι να παει καλά αυτή τη φορά  αέρα ξεκίνησαν και ελαφριά πονακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μηπως εχει περισεψει pergoveris σε καμια σας; Ζηταει μια κοπελα απο το αλλο φορουμ και θελει μονο 75 μοναδες!!Αν μπορει καποια να τη βοηθηςουμε να μου στειλει σας παρακαλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα κοριτσια μηπως εχει περισεψει pergoveris σε καμια σας; Ζηταει μια κοπελα απο το αλλο φορουμ και θελει μονο 75 μοναδες!!Αν μπορει καποια να τη βοηθηςουμε να μου στειλει σας παρακαλω..

Καλημέρα!Εγω έχω να της στείλω μια πένα με 75 μονάδες.Στειλε μου πμ πως θα το κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια να γράψω έναν προβληματισμό μου μήπως ξέρει κάποια κοπέλα 9 ημερες από την έμβρυομεταφορά ξαφνικά σήμερα σταμάτησαν και τα πονάκια χαμηλά και το στήθος που πονούσε....σε 3μερες έχω χοριακη εάν έκανα τέστ σήμερα θα έδειχνε??,,☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Γεια σας κορίτσια να γράψω έναν προβληματισμό μου μήπως ξέρει κάποια κοπέλα 9 ημερες από την έμβρυομεταφορά ξαφνικά σήμερα σταμάτησαν και τα πονάκια χαμηλά και το στήθος που πονούσε....σε 3μερες έχω χοριακη εάν έκανα τέστ σήμερα θα έδειχνε??,,☹️

Τωρα μπηκα ημουν ψιλοχαλια εγω ολη μερα σημερα ευτυχως οχι εμετοι αλλα πτωμα λες και ετρεχα κ ζαλαδες.θα δειξει αν εχεις βαλει βλαστοκυστες ναι!!ααααα για χοριακή εγω μιλαω ...τεστ δεν τολμησα να κανω ποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Τωρα μπηκα ημουν ψιλοχαλια εγω ολη μερα σημερα ευτυχως οχι εμετοι αλλα πτωμα λες και ετρεχα κ ζαλαδες.θα δειξει αν εχεις βαλει βλαστοκυστες ναι!!ααααα για χοριακή εγω μιλαω ...τεστ δεν τολμησα να κανω ποτε

Καλημέρα κορίτσακι εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα... Έμεινε μια μέρα σε πέραση να κάνω χοριακη να τελειώσει η αγωνία μου Παρασκευή πρωί θα ξέρω υπομονή έφτασα στο τέλος πλάκα πλάκα και χωρίς εσάς εδώ να λέμε διαφορά δεν θα περνούσε σας ευχαριστώ κορίτσακι 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Καλημέρα κορίτσακι εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα... Έμεινε μια μέρα σε πέραση να κάνω χοριακη να τελειώσει η αγωνία μου Παρασκευή πρωί θα ξέρω υπομονή έφτασα στο τέλος πλάκα πλάκα και χωρίς εσάς εδώ να λέμε διαφορά δεν θα περνούσε σας ευχαριστώ κορίτσακι 😍😍😍

Καλη επιτυχία κορίτσι μου. Ο θεος μαζί μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim. και @Σταυρι με το καλο εύχομαι να πάρετε ένα μεγάλο νούμερο! 

Και να κάνω και μια άλλη ευχή, να περάσετε το πρώτο τρίμηνο χωρίς ζαλάδες, αναγουλες, ναυτίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Καλημέρα κορίτσακι εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα... Έμεινε μια μέρα σε πέραση να κάνω χοριακη να τελειώσει η αγωνία μου Παρασκευή πρωί θα ξέρω υπομονή έφτασα στο τέλος πλάκα πλάκα και χωρίς εσάς εδώ να λέμε διαφορά δεν θα περνούσε σας ευχαριστώ κορίτσακι 😍😍😍

Ξεκινησαν τα οργανα χαχα αν και αργησανε καπως, αλλά δε με χαλαει καθολου πραγματικα!δεν ειναι τιποτε σε σχεση με τα αλλα του παρελθοντος που εχω τραβήξει..εγώ ευχομαι συντομα να βρεθεις στη θεση μου.αντε λιγο εμεινε ναι ! Ουφ αγωνια τωρα και εσυ αστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια!!!!Πηραμε 24 ωράρια!!!

Δώσαμε και σπερμα και μας είπαν ότι ήταν καλό όποτε τώρα αναμένουμε!

Συγχαρητήρια! Καλές γονιμοποιήσεις!

Θα αφήσεις έναν κύκλο φαντάζομαι με τόση παραγωγή ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια!!!!Πηραμε 24 ωράρια!!!

Δώσαμε και σπερμα και μας είπαν ότι ήταν καλό όποτε τώρα αναμένουμε!

Σούπερ!!! Με το καλό να γονιμοποιηθούν όλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια! Καλές γονιμοποιήσεις!

Θα αφήσεις έναν κύκλο φαντάζομαι με τόση παραγωγή ε;

Ίσως αφήσω και 2 κύκλους για μα ηρεμήσει ο οργανισμός μου.Ειπαμε να περιμένουμε να αδιαθετήσω και βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Σούπερ!!! Με το καλό να γονιμοποιηθούν όλα!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μακαρι να πάνε τόσο καλά όσο τα δικά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrisa127 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Μακαρι να πάνε τόσο καλά όσο τα δικά σου!!!

Θα πάνε και καλύτερα μη σου πω!!! Άντε μετά να μιλάμε για τις χαρές μας, να έχουμε τα μωράκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Ίσως αφήσω και 2 κύκλους για μα ηρεμήσει ο οργανισμός μου.Ειπαμε να περιμένουμε να αδιαθετήσω και βλέπουμε.

Ουαουυυ τελεια!! Πηγαινε για ετ  απο σεπτεμβρη οπως λες καλυτερα!  γλεντα το καλοκαιρι γιατί μετα τα ξεχνας...θα εχεις απλά άλλα γλεντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ουαουυυ τελεια!! Πηγαινε για ετ  απο σεπτεμβρη οπως λες καλυτερα!  γλεντα το καλοκαιρι γιατί μετα τα ξεχνας...θα εχεις απλά άλλα γλεντια

Χα χα έτσι λέω και εγώ,να το γλεντήσω όσο μπορώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:


 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Χα χα έτσι λέω και εγώ,να το γλεντήσω όσο μπορώ!

Σούπερ! Τέλειος αριθμός. Θα έχεις πολλές βλαστοκυστες οπότε γλέντια μ τον αντρουλη σ τ καλοκαίρι γιατί από φθινόπωρο θα έχεις αλλά ζορια! 

@Nefeliap

Και εγώ κάπως έτσι σέρνομαι εδώ κ 2 μέρες και έχω τρομερή ανακατωσουρα αλλά μ αρέσει!!!  

@Dim.

@Σταυρι

περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σας! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:


 

Σούπερ! Τέλειος αριθμός. Θα έχεις πολλές βλαστοκυστες οπότε γλέντια μ τον αντρουλη σ τ καλοκαίρι γιατί από φθινόπωρο θα έχεις αλλά ζορια! 

@Nefeliap

Και εγώ κάπως έτσι σέρνομαι εδώ κ 2 μέρες και έχω τρομερή ανακατωσουρα αλλά μ αρέσει!!!  

@Dim.

@Σταυρι

περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σας! 😘

Μα δεν ειχα συμπτωματα ουτε σταγονα καφε ροζ κλπ και ουτε τιποτα και αρχισα να ανησυχω αχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...