Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σας ευχαριστω όπως και να έχει.. Γυρισα στο νησί μου και προχωραω τη ζωή μου χωρίς να σκέφτομαι την εξωσωματικη νιώθω πολυ χαλαρή σε σχέση με την άλλη φορά εκανα όλες τις δουλειές του σπιτιου με προσοχη βέβαια αλλά εκανα δεν καθηλωθηκα στον καναπέ  μου γιατί μου κάνει πολυ κακό τελικά σκέφτομαι πολυ και δεν θέλω.. Ελπίζω να έχω ευχάριστα να σας πω σε λίγες μέρες. 

Μπραβο!! Να πανε ολα καλά! ανυπομονουμε για τα ευχαριστα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2020 at 7:10 ΜΜ, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Κορίτσι μου!!!!! Να σας ζήσει!!! Πόσο χάρηκα!!!!! Να τη χαρείτε την μικρή σας...να είναι υγιής, ευτυχισμένη και τυχερή!!!!! Να μας τη φιλήσεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Καλημερα κοριτσι και καλη βδομαδα σε ολες!με τα χαπια ξερω οτι περιοδος δεν ερχεται αν δε τα κοψεις..δηλαδη και τις 2 φορες τα εκοψα για να μου ερθει..βεβαια στο αλλο φορουμ μια κοπελα της ειχε ερθει..ισως ειναι αναλογα το συστημα ή τι ακριβως παιρνεις.μονο την ενεση κανεις ,δε σου εδωσε πχ σικλακουρ;

Τι είναι το σικλακουρ? Μόνο την ένεση κάνω κάθε μέρα την   prolutex. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Τι είναι το σικλακουρ? Μόνο την ένεση κάνω κάθε μέρα την   prolutex. 

Αααα σορυ κοπελα μου ναι ναι τωρα κατανοησα ,εσυ εκανες σπερματεγχυση & εκει να μη δινουν οιστρογονα λογικο..για κτισιμο ενδομητριου.να εμποδιζει τη περιοδο η ενεση;  δεν ειμαι σιγουρη ..αλλα μην τα σκεφτομαστε αυτα γιατί εμεις δεν θελουμε να σου ερθει η περιοδος!τοσο απλο!! :-)  καλη επιτυχιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!Μολις γύρισα από τον γιατρό και την Τετάρτη πάω για ωοληψια.Μου είπε ότι μεγάλωσαν πολύ τα ωοθηλακια και υπολογίζει να πάρουμε γύρω στα 15!Περιμενα να μου δώσει Οβιτρελ αλλά μου έδωσε μια που τη λένε Arvekap και θα την κάνω σήμερα το βράδυ.Έχει κάνει καμία αυτή την ένεση;

Να σας πω την αλήθεια ανησύχησα  λιγάκι γιατί μου είπε ότι έχει μαζέψει λίγο υγρό στις ωοθηκες και θα συνεχίσω τις ενέσεις του ανταγωνιστή και μετά την ωοληψια.Δεν είναι κάτι σοβαρό είπε αλλά εγώ στεναχωρήθηκα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Μολις γύρισα από τον γιατρό και την Τετάρτη πάω για ωοληψια.Μου είπε ότι μεγάλωσαν πολύ τα ωοθηλακια και υπολογίζει να πάρουμε γύρω στα 15!Περιμενα να μου δώσει Οβιτρελ αλλά μου έδωσε μια που τη λένε Arvekap και θα την κάνω σήμερα το βράδυ.Έχει κάνει καμία αυτή την ένεση;

Να σας πω την αλήθεια ανησύχησα  λιγάκι γιατί μου είπε ότι έχει μαζέψει λίγο υγρό στις ωοθηκες και θα συνεχίσω τις ενέσεις του ανταγωνιστή και μετά την ωοληψια.Δεν είναι κάτι σοβαρό είπε αλλά εγώ στεναχωρήθηκα.

 

Εγώ έκανα Arvekap για την τελική ωρίμανση, την δίνουν αντί της ovitrelle οτνα υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης! Αυτό με το υγρό που λες δεν το ξέρω, αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σε απασχολεί! Θα κάνεις ετ σε άλλον κύκλο, σωστά; γιατί με την arvekap αποκλείεται το οποίο ενδεχόμενο να την κάνεις στον ίδιο κύκλο. 15 πάντως είναι πολύ καλά!!! Εύχομαι να γονιμοποιηθουν όλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Εγώ έκανα Arvekap για την τελική ωρίμανση, την δίνουν αντί της ovitrelle οτνα υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης! Αυτό με το υγρό που λες δεν το ξέρω, αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σε απασχολεί! Θα κάνεις ετ σε άλλον κύκλο, σωστά; γιατί με την arvekap αποκλείεται το οποίο ενδεχόμενο να την κάνεις στον ίδιο κύκλο. 15 πάντως είναι πολύ καλά!!! Εύχομαι να γονιμοποιηθουν όλα!! 

Γεια σου κορίτσι, εγώ που έκανα ωοληψία 2/7 έκανα 2 arvecap 0.1 γιατί είχε καταλάβει ο γιατρός πως έπαθα υπερδιέγερση οπότε ήταν η σωστή επιλογή! Τώρα αναμένω για εμβρυομεταφορά, ηρέμησα ευτυχώς οργανικά αφού πήρα σχεδόν 7 μέρες φάρμακα και αντιπηκτικές! Ευτυχώς όλα καλά, σου εύχομαι να γονιμοποιηθούν και τα 15 και να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Μολις γύρισα από τον γιατρό και την Τετάρτη πάω για ωοληψια.Μου είπε ότι μεγάλωσαν πολύ τα ωοθηλακια και υπολογίζει να πάρουμε γύρω στα 15!Περιμενα να μου δώσει Οβιτρελ αλλά μου έδωσε μια που τη λένε Arvekap και θα την κάνω σήμερα το βράδυ.Έχει κάνει καμία αυτή την ένεση;

Να σας πω την αλήθεια ανησύχησα  λιγάκι γιατί μου είπε ότι έχει μαζέψει λίγο υγρό στις ωοθηκες και θα συνεχίσω τις ενέσεις του ανταγωνιστή και μετά την ωοληψια.Δεν είναι κάτι σοβαρό είπε αλλά εγώ στεναχωρήθηκα.

 

Χρυσα κοριτσι μου, εσυ θα πρεπε να χαιρεσαι με τα 15 και οχι να σε νοιαζει η αβερκαπ κ να στεναχωριεςαι με το υγρο που μονο για καλό στην εδωσε..να πανε ολα καλά!!στη χειροτερη περιπτωση υπερδιεγερσης που δε θεωρω θα παθεις γιατι σε προσεχει,απλά θα μεταφερεις σε αλλο κυκλο.αλλα τα 15 ειναι πολυ σημαντικο πιστεψε με!Τρελή χαρα θα ειχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Χρυσα κοριτσι μου, εσυ θα πρεπε να χαιρεσαι με τα 15 και οχι να σε νοιαζει η αβερκαπ κ να στεναχωριεςαι με το υγρο που μονο για καλό στην εδωσε..να πανε ολα καλά!!στη χειροτερη περιπτωση υπερδιεγερσης που δε θεωρω θα παθεις γιατι σε προσεχει θα μεταφερεις σε αλλο κυκλο.αλλα τα 15 ειναι πολυ σημαντικο πιστεψε με ! Τρελή χαρα θα ειχα !

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σου κορίτσι, εγώ που έκανα ωοληψία 2/7 έκανα 2 arvecap 0.1 γιατί είχε καταλάβει ο γιατρός πως έπαθα υπερδιέγερση οπότε ήταν η σωστή επιλογή! Τώρα αναμένω για εμβρυομεταφορά, ηρέμησα ευτυχώς οργανικά αφού πήρα σχεδόν 7 μέρες φάρμακα και αντιπηκτικές! Ευτυχώς όλα καλά, σου εύχομαι να γονιμοποιηθούν και τα 15 και να πάνε όλα καλά!!!

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Εγώ έκανα Arvekap για την τελική ωρίμανση, την δίνουν αντί της ovitrelle οτνα υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης! Αυτό με το υγρό που λες δεν το ξέρω, αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται να σε απασχολεί! Θα κάνεις ετ σε άλλον κύκλο, σωστά; γιατί με την arvekap αποκλείεται το οποίο ενδεχόμενο να την κάνεις στον ίδιο κύκλο. 15 πάντως είναι πολύ καλά!!! Εύχομαι να γονιμοποιηθουν όλα!! 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια!💗Εγω είμαι λίγο άσχετη με τα φάρμακα και κάθε φορά που μου λέει να πάρω κάτι (που δεν το έχω διαβάσει από άλλη κοπέλα) λέω τι είναι πάλι αυτό🙃

τώρα για τα 15 χαίρομαι  αλλά το περίμενα γιατί έχω ΑΜΗ 45 και γενικά η αγωγή στη διέγερση ήταν συντηρητική (σήμερα θα κάνω μόνο 75IU).Τωρα σημασία έχει να δούμε ποσά θα προχωρήσουν γιατί είμαι και 40 χρόνων όποτε η ποιότητα δε θα είναι και η καλύτερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/7/2020 at 5:55 ΠΜ, ο/η ntinaki88 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες αγαπες μου!!!! 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου αγάπη μου γλυκό γερή και δυνατή 

στις On 19/7/2020 at 1:30 ΜΜ, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστήσω πολυ όλες για την κατανόηση σας.  Θέλω να σας πω ότι αυτή τη φορά είναι σαν να μην το εκανα δεν νιώθω τιποτα περα απο νυστα λόγω φαρμάκων κάνω κανονικά της δουλειές μου χωρίς να σηκώνω βάρη  και είμαι χαλαρή μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι στιγμής δεν έχω καθόλου άγχος. Ευχομαι τα καλυτερα για όλες μας

Τι ωραία νέα είναι αυτά !!! Τι

ην φορά που το πήρα έτσι τότε τα κατάφερα ..... δυστυχώς δεν παίζει ρόλο τίποτα απλα

βοηθα στην δίκη μας ψυχολόγια ..... και τούμπες να κανείς εάν Είναι να κολλήσουν θα κολλήσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια!💗Εγω είμαι λίγο άσχετη με τα φάρμακα και κάθε φορά που μου λέει να πάρω κάτι (που δεν το έχω διαβάσει από άλλη κοπέλα) λέω τι είναι πάλι αυτό🙃

τώρα για τα 15 χαίρομαι  αλλά το περίμενα γιατί έχω ΑΜΗ 45 και γενικά η αγωγή στη διέγερση ήταν συντηρητική (σήμερα θα κάνω μόνο 75IU).Τωρα σημασία έχει να δούμε ποσά θα προχωρήσουν γιατί είμαι και 40 χρόνων όποτε η ποιότητα δε θα είναι και η καλύτερη.

Λογικο που αγχωθηκες αν δεν γνωριζεις..! Ουαου τετοιο νουμερο σε αμη ομολογω δεν εχω ξαναδιαβασει.εχω συνηθισει τη δικια μου 0,3 και απο αλλες κοπελες μία απο τα ιδια αντε 5pmol το πιο πολυ.. μια χαρα θα πας !!Θα δεις :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sova είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια ! Τα συμπτώματα τις υπερδιέγερσης ποια είναι ? 

Δεν εχω παθει ποτε γιατί ποτε δεν εβγαζα ωαρια νομιζω ειναι αναλογα με το ποσο θα την παθεις..εμετο, πονο στη κοιλια, ναυτιες διαρροιες. Ταση για λιποθυμια..χαλι γενικοτερα αλλα στη καλυτερη περιπτωση μια εντονη ενοχληση στη κοιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω παθει ποτε γιατί ποτε δεν εβγαζα ωαρια νομιζω ειναι αναλογα με το ποσο θα την παθεις..εμετο, πονο στη κοιλια, ναυτιες διαρροιες. Ταση για λιποθυμια..χαλι γενικοτερα αλλα στη καλυτερη περιπτωση μια εντονη ενοχληση στη κοιλια..

Εγώ έκανα ωοληψια Παρασκευή και νιώθω μια ενόχληση και μια αίσθηση σαν κάτι να με βαραίνει εκεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω παθει ποτε γιατί ποτε δεν εβγαζα ωαρια νομιζω ειναι αναλογα με το ποσο θα την παθεις..εμετο, πονο στη κοιλια, ναυτιες διαρροιες. Ταση για λιποθυμια..χαλι γενικοτερα αλλα στη καλυτερη περιπτωση μια εντονη ενοχληση στη κοιλια..

εγώ αγάπες που από όσο είπε ο γιατρός τη γλιτωσα με μέτριου τύπου υπερδιέγερση, δεν ένιωσα κάτι τρομερό ως ενόχληση, απλά ένα ήπιο τράβηγμα δεξιά χαμηλά στην κοιλιά. Αφού ο γιατρός απόρησε όταν κάναμε ωοληψία, πως δεν πονούσα! Τέλος πάντων όλα πήγαν καλά και έχω 7 βλαστοκύστες να περιμένουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

εγώ αγάπες που από όσο είπε ο γιατρός τη γλιτωσα με μέτριου τύπου υπερδιέγερση, δεν ένιωσα κάτι τρομερό ως ενόχληση, απλά ένα ήπιο τράβηγμα δεξιά χαμηλά στην κοιλιά. Αφού ο γιατρός απόρησε όταν κάναμε ωοληψία, πως δεν πονούσα! Τέλος πάντων όλα πήγαν καλά και έχω 7 βλαστοκύστες να περιμένουν!!!

Ααααα η υπερδιέγερση φαίνεται στην ωοληψια ?? Αχ τι καλά και εμένα 7 με περιμένουν ;) Πηραμε 9 και προχώρησαν 7 ! Πότε έχεις έμβρυο μεταφορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sova είπε:

Ααααα η υπερδιέγερση φαίνεται στην ωοληψια ?? Αχ τι καλά και εμένα 7 με περιμένουν ;) Πηραμε 9 και προχώρησαν 7 ! Πότε έχεις έμβρυο μεταφορά?

ναι κορίτσι από ότι κατάλαβα φαίνεται γιατί με την κάμερα τα βλέπουν όλα πια οι γιατροί! Μπράβο, πολύ χαίρομαι για σένα! Εμένα πήρε 14 γονιμοποιήθηκαν τα 10 αλλά 7 έφτασαν 5 η μέρα. Με είδε ο γιατρός την προηγούμενη Δευτέρα, με βρήκε καλά οπότε μου σταμάτησε τα φάρμακα για την υπερδιέγερση και τώρα μου είπε να του τηλ. με πρώτη μέρα του κύκλου ώστε να μου πει τι κάνω προς εμβρυομεταφορά! Αδιαθέτησα 5 μερες στο μεταξύ, μετά την ωοληψία, αλλά δεν ήμουν έτοιμη ώστε να αρχίσω τα χάπια για την μεταφορά. Εσύ πότε με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

εγώ αγάπες που από όσο είπε ο γιατρός τη γλιτωσα με μέτριου τύπου υπερδιέγερση, δεν ένιωσα κάτι τρομερό ως ενόχληση, απλά ένα ήπιο τράβηγμα δεξιά χαμηλά στην κοιλιά. Αφού ο γιατρός απόρησε όταν κάναμε ωοληψία, πως δεν πονούσα! Τέλος πάντων όλα πήγαν καλά και έχω 7 βλαστοκύστες να περιμένουν!!!

Νταξει τελειο οι 7 βλαστοκυστες μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

ναι κορίτσι από ότι κατάλαβα φαίνεται γιατί με την κάμερα τα βλέπουν όλα πια οι γιατροί! Μπράβο, πολύ χαίρομαι για σένα! Εμένα πήρε 14 γονιμοποιήθηκαν τα 10 αλλά 7 έφτασαν 5 η μέρα. Με είδε ο γιατρός την προηγούμενη Δευτέρα, με βρήκε καλά οπότε μου σταμάτησε τα φάρμακα για την υπερδιέγερση και τώρα μου είπε να του τηλ. με πρώτη μέρα του κύκλου ώστε να μου πει τι κάνω προς εμβρυομεταφορά! Αδιαθέτησα 5 μερες στο μεταξύ, μετά την ωοληψία, αλλά δεν ήμουν έτοιμη ώστε να αρχίσω τα χάπια για την μεταφορά. Εσύ πότε με το καλό;

Εγώ αύριο :) άντε με το καλό και στα δικά σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sova είπε:

Εγώ αύριο :) άντε με το καλό και στα δικά σου 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και με το καλό να μας πεις ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Νταξει τελειο οι 7 βλαστοκυστες μπραβο!!

Nefeliap ευχαριστώ, να φανταστεις ήμουν κάπως όταν ο γιατρός μου είπε ότι δε θα κάνουμε τώρα την εμβρυομεταφορά, καταλαβαίνεις βιάζομαι, αλλά με τις 7 να περιμένουν όλα καλά νομίζω τελικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

ναι κορίτσι από ότι κατάλαβα φαίνεται γιατί με την κάμερα τα βλέπουν όλα πια οι γιατροί! Μπράβο, πολύ χαίρομαι για σένα! Εμένα πήρε 14 γονιμοποιήθηκαν τα 10 αλλά 7 έφτασαν 5 η μέρα. Με είδε ο γιατρός την προηγούμενη Δευτέρα, με βρήκε καλά οπότε μου σταμάτησε τα φάρμακα για την υπερδιέγερση και τώρα μου είπε να του τηλ. με πρώτη μέρα του κύκλου ώστε να μου πει τι κάνω προς εμβρυομεταφορά! Αδιαθέτησα 5 μερες στο μεταξύ, μετά την ωοληψία, αλλά δεν ήμουν έτοιμη ώστε να αρχίσω τα χάπια για την μεταφορά. Εσύ πότε με το καλό;

 

7 βλαστοκυστες 5 ημερών είναι τέλειες!!!και εμένα εκεί θέλει να φτάσουν ,μακάρι να πάμε καλά!

Συνήθως πόσες μέρες κύκλ έχεις και αδιαθετήσες σε 5 μέρες;;Εμένα μου είπε ότι μετά την ωοληψια θα αδιαθετήσω σε 7-10 μέρες και θα ξεκινήσουμε τη διαδικασία για έμβρυομεταφορα.Λογικα θα την κάνω μέσα στον Αυγουστο😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα κανονικά έχω κύκλο 28-29 μέρες αλλά λόγω των ορμονών μάλλον ηρθε νωρίτερα! Είναι φυσιολογικό είπε ο γιατρός οπότε δε με προβλημάτισε. Απλά δεν είχε προλάβει ο οργανισμός να ηρεμήσει οπότε τώρα και εγώ στην επόμενη περίοδο(όποτε έρθει), θα ετοιμαστώ το πιθανότερο για εμβρυομεταφορά. Μου είπε ο γιατρός ότι θα πρέπει να πάρω χάπια για 12 μέρες και περίπου την 20η μέρα κύκλου γίνεται η μεταφορά! Με το καλό σου εύχομαι και να είναι η τυχερή!!! Θύμησε μου πρώτη φορά κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

κοίτα κανονικά έχω κύκλο 28-29 μέρες αλλά λόγω των ορμονών μάλλον ηρθε νωρίτερα! Είναι φυσιολογικό είπε ο γιατρός οπότε δε με προβλημάτισε. Απλά δεν είχε προλάβει ο οργανισμός να ηρεμήσει οπότε τώρα και εγώ στην επόμενη περίοδο(όποτε έρθει), θα ετοιμαστώ το πιθανότερο για εμβρυομεταφορά. Μου είπε ο γιατρός ότι θα πρέπει να πάρω χάπια για 12 μέρες και περίπου την 20η μέρα κύκλου γίνεται η μεταφορά! Με το καλό σου εύχομαι και να είναι η τυχερή!!! Θύμησε μου πρώτη φορά κάνεις;

Ναι είναι η πρώτη μου προσπάθεια και ας ελπίσουμε και η τελευταία!Ετσι μου είπε και εμένα για την προετοιμασία της εμβρυομεταφορας και είπε επίσης ότι θα χρειαστεί να κάνουμε και υπέρηχο 1-2 φορέα.

Ας είναι για όλες μας τυχερή η προσπάθεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Ναι είναι η πρώτη μου προσπάθεια και ας ελπίσουμε και η τελευταία!Ετσι μου είπε και εμένα για την προετοιμασία της εμβρυομεταφορας και είπε επίσης ότι θα χρειαστεί να κάνουμε και υπέρηχο 1-2 φορέα.

Ας είναι για όλες μας τυχερή η προσπάθεια !

Μακάρι για όλες μας! Δε σου κρύβω ότι έχω άγχος λόγω και ηλικίας(36) αλλά θέλω να πιστεύω ότι κάτι καλό θα γίνει αργά ή γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...