Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τζινάκι μου περιττό να ξαναπώ ότι οι ευχές σας και η στήριξη σας με συντροφεύουν.... Σας αγαπώ...

Περιττό να σου πω ότι δεν έχω αλλά likes ...,😁

Ως συνήθως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ. Τώρα πήγα και έκανα χοριακή. Σε 3 ώρες θα ξέρουμε. Όμως χθές και σήμερα ίδια ώρα έκανα ένα predictor express και απότι φαίνεται η γραμμή σκουραίνει....για να δούμε...

IMG_20200715_100239.jpg

Αχ η παναγια να βαλει το χερι της δακρυσα κ ανατριχιασα με το που το ειδα!!αναμενουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια έβαλα τα ζουζουνάκια μου τώρα χοριακη σε 14 μερες

Καλη επιτυχια κοριτσι!! εκει να μεινουν για τα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα!! Κορίτσια έβαλα τα ζουζουνάκια μου τώρα χοριακη σε 14 μερες

Με το καλό κοπέλα μου, είμαστε στην ίδια φάση αναμονής,εγώ έκανα ετ το Σάββατο. Όλα να πάνε τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Σευχαριστω πολύ. Τώρα πήγα και έκανα χοριακή. Σε 3 ώρες θα ξέρουμε. Όμως χθές και σήμερα ίδια ώρα έκανα ένα predictor express και απότι φαίνεται η γραμμή σκουραίνει....για να δούμε...

IMG_20200715_100239.jpg

Είναι ξεκάθαρα ένα πολύ καλό τεστ!!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Όλη η θετική μας ενέργεια πάνω σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Να ευχηθώ με τη σειρά μου σε όλες όσες είναι κοντά στο θαύμα 🤰με το καλό! Σε αυτές που περιμένουν καρτερικά να περάσουν οι μέρες μέχρι την χοριακή εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα κατ´ευχήν! Εγώ περιμένω το Σάββατο το αποτέλεσμα αυτής με θετική σκέψη! Εξάλλου δεν λένε πως όταν θέλεις κάτι πολύ, όλο το σύμπαν συνωμοτεί να το αποκτήσεις; Το κάνουμε σημαία και προχωράμεεεεεεε! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα!!! Ήθελα να ρωτήσω κάτι αν ξερετε, μίλησα βέβαια με το γιατρό από κοντά αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας. Μου είπε λοιπόν ότι θα μεταφέρει με το καλό 2 έμβρυα αλλά εγώ λόγω και της δίκερης μήτρας φοβάμαι. Μου είπε και ο ίδιος ότι δε θα ήθελε σε δίκερη μήτρα δίδυμη κύηση αλλά θέλει να έχω περισσότερες πιθανότητες. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία; Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα!!! Ήθελα να ρωτήσω κάτι αν ξερετε, μίλησα βέβαια με το γιατρό από κοντά αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας. Μου είπε λοιπόν ότι θα μεταφέρει με το καλό 2 έμβρυα αλλά εγώ λόγω και της δίκερης μήτρας φοβάμαι. Μου είπε και ο ίδιος ότι δε θα ήθελε σε δίκερη μήτρα δίδυμη κύηση αλλά θέλει να έχω περισσότερες πιθανότητες. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία; Ευχαριστώ.

Με το καλό κορίτσι μου δεν γνωρίζω για δικερη μητέρα αλλά εγώ έβαλα τέσσερα έμβρυα στην πρώτη μου προσπάθεια και έπιασε μόνο το ένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα!!! Ήθελα να ρωτήσω κάτι αν ξερετε, μίλησα βέβαια με το γιατρό από κοντά αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας. Μου είπε λοιπόν ότι θα μεταφέρει με το καλό 2 έμβρυα αλλά εγώ λόγω και της δίκερης μήτρας φοβάμαι. Μου είπε και ο ίδιος ότι δε θα ήθελε σε δίκερη μήτρα δίδυμη κύηση αλλά θέλει να έχω περισσότερες πιθανότητες. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία; Ευχαριστώ.

Και μένα ο γιατρός μου είχε βάλει 2 βλαστοκύστες αν και έχω καρδιόσχημη μήτρα. Δεν υπάρχει θέμα. Σε μένα προχώρησε το ένα και όλα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Fay1982 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου, είμαστε στην ίδια φάση αναμονής,εγώ έκανα ετ το Σάββατο. Όλα να πάνε τέλεια! 

Τελικά γίναμε 3 που περιμένουμε μετα την έμβρυομεταφορά εγώ Δευτέρα έκανα 😉 καλή επιτυχία κορίτσια 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βοήθεια εκτός ότι έχω πεθάνει στην αναμονή της χοριακής πήγα τώρα στην τουαλέτα και είδα πάρα πολλά καφέ στο σερβιετάκι και στο σκούπισμα...δεν μου έφτανε το άγχος μου με τη χαμηλή χοριακή τώρα έχω και αυτά..... Τι είναι αυτό τώρα θεέ μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα!!! Ήθελα να ρωτήσω κάτι αν ξερετε, μίλησα βέβαια με το γιατρό από κοντά αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας. Μου είπε λοιπόν ότι θα μεταφέρει με το καλό 2 έμβρυα αλλά εγώ λόγω και της δίκερης μήτρας φοβάμαι. Μου είπε και ο ίδιος ότι δε θα ήθελε σε δίκερη μήτρα δίδυμη κύηση αλλά θέλει να έχω περισσότερες πιθανότητες. Έχει καμιά παρόμοια εμπειρία; Ευχαριστώ.

Και εγώ έχω δικερη μητρα και έβαλα 4 λόγω ηλικίας να κάνεις αυτό που λέει ο γιατρός για να έχεις περισσότερες πιθανότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια εκτός ότι έχω πεθάνει στην αναμονή της χοριακής πήγα τώρα στην τουαλέτα και είδα πάρα πολλά καφέ στο σερβιετάκι και στο σκούπισμα...δεν μου έφτανε το άγχος μου με τη χαμηλή χοριακή τώρα έχω και αυτά..... Τι είναι αυτό τώρα θεέ μου; 

Πω ρε φιλη..με εχει φαει η αγωνια παρτους τηλ,τι κανουν...για καφε εγω δε ξερω ποτε δεν ειδα αλλα ολες λενε εμφυτευσης κλπ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Και εγώ έχω δικερη μητρα και έβαλα 4 λόγω ηλικίας να κάνεις αυτό που λέει ο γιατρός για να έχεις περισσότερες πιθανότητες

Καλά ναι ο γιατρός ξέρει καλύτερα. Αλλά επειδή είχα μια απώλεια στον 4 μήνα από φυσικά σύλληψη πέρσι καθώς είχα και ένα ινωμύωμα που μεγάλωσε πολύ, έχω φοβηθεί. Ο γιατρός που έχω τώρα μου είπε ότι επειδή το ινωμύωμα ήταν στην ίδια κοιλότητα με το μωρό δυσκόλεψε τα πράγματα και καν θα έπρεπε να το είχα αφαιρέσει από πριν. Εννοείται έκανα αφαίρεση έστω και μετά την απώλεια. Σε ευχαριστώ για την απάντηση και εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια εκτός ότι έχω πεθάνει στην αναμονή της χοριακής πήγα τώρα στην τουαλέτα και είδα πάρα πολλά καφέ στο σερβιετάκι και στο σκούπισμα...δεν μου έφτανε το άγχος μου με τη χαμηλή χοριακή τώρα έχω και αυτά..... Τι είναι αυτό τώρα θεέ μου; 

Να μην σε πιάνει πανικός! Όλα θα πάνε καλά! Το bebi είναι που σε χαιρετάει! Θα το δεις τώρα που θα μάθεις κ την τιμούλα! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσια βοήθεια εκτός ότι έχω πεθάνει στην αναμονή της χοριακής πήγα τώρα στην τουαλέτα και είδα πάρα πολλά καφέ στο σερβιετάκι και στο σκούπισμα...δεν μου έφτανε το άγχος μου με τη χαμηλή χοριακή τώρα έχω και αυτά..... Τι είναι αυτό τώρα θεέ μου; 

Ίσως είναι εμφύτευση. Πολλές είχαμε καφέ και αίμα στην αρχή της κύησης. Καταλαβαίνω πως νιώθεις!! Ελπίζω να μην είναι τίποτα και να σου πουν ένα τεράστιο νούμερο κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δυστυχώς....18,2 έχω κουραστεί να το ζώ αυτό ας μου έρθει περίοδος να τελειώνει το μαρτύριο

Μήπως αργεί να πάρει μπρός; Ανέβηκε έστω και λίγο. Τι να πω όντως μαρτύριο😢😢😢 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Μήπως αργεί να πάρει μπρός; Ανέβηκε έστω και λίγο. Τι να πω όντως μαρτύριο😢😢😢 

Θέλω μόνο να τελειώσει.... τίποτα άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Τελικά γίναμε 3 που περιμένουμε μετα την έμβρυομεταφορά εγώ Δευτέρα έκανα 😉 καλή επιτυχία κορίτσια 😍😍

Πολύ ωραία, χαίρομαι που έχω παρέα!!! Πόσο θελω να πάρουμε και τρία θετικά αποτελέσματα!!!τι μεραφερατε κορίτσι μου εσείς και ποια φορά είναι αυτή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Δυστυχώς....18,2 έχω κουραστεί να το ζώ αυτό ας μου έρθει περίοδος να τελειώνει το μαρτύριο

Κορίτσι μου πόσο λυπάμαι... Γιατί να μην γίνονται θαυματα και σε εμάς.. Πόσες φορές το έχω σκεφτεί.. Μια σφιχτή αγκαλιά από μένα.. Θα περάσει και αυτό... Και θα πας παρακάτω γιατι θα γίνει και το δικό μας θαύμα, θα γίνει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Δυστυχώς....18,2 έχω κουραστεί να το ζώ αυτό ας μου έρθει περίοδος να τελειώνει το μαρτύριο

😢😢Δεν ξερω τι να σου γραψω ρε γμτ...πραγματικα ....σχολιαζω μονο και μονο για να δεις οτι ειμαι εδω για σενα,οπως κι ολα τα κοριτσια.............δεν ξερω αν θα το πιστεψεις αλλα καποιες φορες που πνιγομαι στη δουλεια μπαινω μονο οταν ξερω πως καποια κοπελα θα εχει νεα,λες και ζουμε την ιδια αγωνια.....

Λυπαμαι ρε γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...