Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Αυτή μου έγραψε ο γιατρός μου και για την πρώτη φορά (και γενικά μια φορά το χρόνο όπως γράφει) είναι δωρεάν μέσω ΕΟΠΥΥ έτσι κι αλλιώς αλλά διάβασα ότι καλύπτει πολύ μικρότερο ποσοστό γύρω στο 60% οπότε έκλεισα για το 99,6 των μεταλλάξεων με 130 (με το παραπεμπτικο που έχω για το ΔF 508). Δευτέρα θα πάω. 

Ή ΔΦ είναι μόνο μια μετάλλαξη.....εγώ θα έκανα όλο το πακέτο 99.8% αν ήθελα να είμαι σίγουρη..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Ή ΔΦ είναι μόνο μια μετάλλαξη.....εγώ θα έκανα όλο το πακέτο 99.8% αν ήθελα να είμαι σίγουρη..... 

Όλο το πακέτο έκλεισα αυτό λέω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

@ntinaki88 με το καλό το μωράκι σας κορίτσι μου. Άστα πίσω όλα αυτά! 💕😘😍

Σ ευχαριστουμε πολύ γλυκιά μου!!!!! Όσο κ να θες να τα αφήσεις πίσω είναι μια πληγή που δεν κλείνει...δυστυχώς... Και δεν ξεχνιέται κ με τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Όλο το πακέτο έκλεισα αυτό λέω. 

Καλά έκανες..... ❤️❤️❤️❤️ Εύχομαι να μην έχεις τπτ.... ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Αυτή μου έγραψε ο γιατρός μου και για την πρώτη φορά (και γενικά μια φορά το χρόνο όπως γράφει) είναι δωρεάν μέσω ΕΟΠΥΥ έτσι κι αλλιώς αλλά διάβασα ότι καλύπτει πολύ μικρότερο ποσοστό γύρω στο 60% οπότε έκλεισα για το 99,6 των μεταλλάξεων με 130 (με το παραπεμπτικο που έχω για το ΔF 508). Δευτέρα θα πάω. 

Για την αμεσότητα δεν το συζητω πολύ καλά έκανες! Στο λαϊκό ενώ γράφει το παραπεμπτικο ότι είναι για το 50%στο λαϊκό κάνουν το 90% των μεταλλάξεων! Όταν πήρα να κλείσω τη ρώτησα και μου το επιβεβαίωσε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Τέλεια!!! Fingers crossed 🙏

Καλή επιτυχία!!Να μπουν,να γατζωθουν,να φωλιάσουν και να μείνουν παρέα σου 9 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλή επιτυχία!!Να μπουν,να γατζωθουν,να φωλιάσουν και να μείνουν παρέα σου 9 μήνες!

Τζινάκι μου γλυκό σευχαριστω πολύ!! Θα πάω στις 10.30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Τζινάκι μου γλυκό σευχαριστω πολύ!! Θα πάω στις 10.30

Καλή επιτυχία κορίτσι! Όλα να πάνε κατ'ευχη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, έκανα χοριακη και από 865 που ήταν την Πέμπτη σήμερα είναι 2431.καλο δεν είναι αυτό?

Καλημέρα κορίτσι, μόνο καλό;;; Σφαίρα πάει!!!! Κι άλλα διδυμάκια βλέπω να έρχονται στην παρέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Τζινάκι μου γλυκό σευχαριστω πολύ!! Θα πάω στις 10.30

Να πανε ολα καλά αυτη η φορα ναι ειναι η απολυτη επιτυχια και με διδυμακια εγώ θα σου ευχηθώ να ξεμπερδεψεις και εσυ επιτελους απο τα βασανα! ανυπομονουμε !!!καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, έκανα χοριακη και από 865 που ήταν την Πέμπτη σήμερα είναι 2431.καλο δεν είναι αυτό?

Ρε συ σιγουρα διδυμα ,τι δεν ειναι καλο;!;; Ειχα 12η μερα 784 και 15η 1852. Ποια μερα εισαι εσυ σημερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια να κάνω μια άσχετη ερώτηση σαν πρωτάρα 😉

Εχθές έκανα εξετάσει οιστραδιόλης και υπερηχογράφημα στις δύο μέρες ενέσεις έχω 4 ωάρια δύο στην μια ωοθήκη και δύο στην άλλη και η ερώτηση βγάζει κιαλλα η είν' μόνο αυτά??? Από χθες εχω σκάσει...έχω πάλι Δευτέρα εξετάσει και υπερηχογράφημα ☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ρε συ σιγουρα διδυμα ,τι δεν ειναι καλο;!;; Ειχα 12η μερα 784 και 15η 1852. Ποια μερα εισαι εσυ σημερα;;

Είμαι 12 μέρες μετά την ετ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Καλημέρα κορίτσια να κάνω μια άσχετη ερώτηση σαν πρωτάρα 😉

Εχθές έκανα εξετάσει οιστραδιόλης και υπερηχογράφημα στις δύο μέρες ενέσεις έχω 4 ωάρια δύο στην μια ωοθήκη και δύο στην άλλη και η ερώτηση βγάζει κιαλλα η είν' μόνο αυτά??? Από χθες εχω σκάσει...έχω πάλι Δευτέρα εξετάσει και υπερηχογράφημα ☹️

Καλημερα! Εγω πιστευω θα βγουνε και αλλα και οτι ειναι νωρις ,αν και δεν ειμαι η ειδική για να απαντησω διοτι σε μενα ουτε τοσα δεν εβγαιναν,2 και πολυ μου ηταν ..και οχι στην δευτερη αλλα στη τελευταια μερα ενεσεων..μη στεναχωριεσαι ομως  γιατι δεν θελουμε πολλα αλλα λιγα και καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap Σε ευχαριστώ κορίτσι εύχομαι να είναι έτσι..😍 κάνω υπομονή μέχρι Δευτέρα θα έχει ξεκαθαρίσει 😉

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, έκανα χοριακη και από 865 που ήταν την Πέμπτη σήμερα είναι 2431.καλο δεν είναι αυτό?

Σούπερ!!! Ξεκίνα να ψάχνεις για διπλά καροτσια!

Έκανα κι εγώ σήμερα 7η μέρα από ΕΤ και βγήκε 79,9! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Σούπερ!!! Ξεκίνα να ψάχνεις για διπλά καροτσια!

Έκανα κι εγώ σήμερα 7η μέρα από ΕΤ και βγήκε 79,9! 

Woww μα απο την 7 κιολας κουλο!! Μπραβοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris καλό φωλιασμα στα μικράκια σου! Ειστε οι επόμενες μαζί με την @Tillandsia που περιμένουμε τις θετικές σας χοριακες! Μακαρι να πανε σε ολες μας καλα να φτιάξουμε ομάδα Ανοιξιάτικα Μωράκια!

@Dim. θα βγούνε σίγουρα! Ηταν πολυ νωρις ο υπερηχος για να εχουμε πληρη εικόνα. Η οιστραδιολη σου πόσο είναι;

@Nefeliap ανέβηκε πολύ ή χοριακή σου! Πότε πας για υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Woww μα απο την 7 κιολας κουλο!! Μπραβοοοοοοοο

Καλά μεταξύ μας μλκια έκανα που πήγα τόσο νωρίς. Αλλά πώς να κρατηθείς όταν έχεις θετικό τεστ; Τώρα πρεπει να κάνω άλλες 2-3 τουλάχιστον να βλέπω πόσο ανεβαίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

@Taggeris καλό φωλιασμα στα μικράκια σου! Ειστε οι επόμενες μαζί με την @Tillandsia που περιμένουμε τις θετικές σας χοριακες! Μακαρι να πανε σε ολες μας καλα να φτιάξουμε ομάδα Ανοιξιάτικα Μωράκια!

@Dim. θα βγούνε σίγουρα! Ηταν πολυ νωρις ο υπερηχος για να εχουμε πληρη εικόνα. Η οιστραδιολη σου πόσο είναι;

@Nefeliap ανέβηκε πολύ ή χοριακή σου! Πότε πας για υπέρηχο;

Μπράβο αντιλοπακι πας εξαιρετικα.... καλούς διπλασιασμους τώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...