Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αν είναι υπερδιέγερση θα σε βοηθήσουν αφάνταστα τα ασπράδια. Και μείωσε το αλάτι όσο γίνεται. Εγώ που είχα τρελό φούσκωμα πλακώθηκα στα αυγά, έκοψα ψωμιά και σε 3 μέρες ξεκίνησα να στρώνω. Όμως αυτές τις οδηγίες μου τις έδωσε η εμβρυολόγος. Πάρε ένα τηλέφωνο μωρέ να σου πούνε.

θα πάω από εκεί σήμερα ήδη έστειλα τον άντρα μου να μου αγοράσει αυγά να πλακωθώ στα ασπράδια... χαχα Αλλά τι γενικά δεν τρώω και πίνω πολύ νερό. TV σήμερα Έχω αρχίσει να νιώθω καλύτερα εκτός από μία μικρή ενόχληση που έχω κάτω αριστερά που σας είπα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

θα πάω από εκεί σήμερα ήδη έστειλα τον άντρα μου να μου αγοράσει αυγά να πλακωθώ στα ασπράδια... χαχα Αλλά τι γενικά δεν τρώω και πίνω πολύ νερό. TV σήμερα Έχω αρχίσει να νιώθω καλύτερα εκτός από μία μικρή ενόχληση που έχω κάτω αριστερά που σας είπα.... 

Θα στρώσεις σιγά σιγά κοριτσάκι μου. Έδωσες πολλά αυγά γι αυτό ζορίζεσαι. Μέχρι την ετ εύχομαι και πιστεύω πως θα έχει περάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δηλαδή τι να τρώω για βοηθήστε λίγο..χθες έφτιαξα μία σούπα με κοτόπουλο μέσα και λίγο καλαμπόκι και πάλι τα ίδια είχα. Τι να φάω δεν ξέρω...

Κορίτσι  μου εγώ έπαθα βαρβάτη υπερδιέγερση λόγω ότι πήραμε 32 ωάρια. Μετά που έμεινα έγκυος πέρασα ένα βασανο μέχρι να ξεπριστώ. Λοιπον: καθε μερα απαραίτητα 2-3 ασπάδια SOS , κοτοπουλο ή ψαρι, ΚΑΘΟΛΟΥ αλατι. ΓΓενικά να θυμάσαι φουλ πρωτείνη..Αυτες ηταν οι οδηγιες του γιατρου μου. Υπομονή, ξέρω είναι πολύ άσχημο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι, αφότου γίνει και η εμβρυομεταφορα πηγαίνεις στην περιφερειακή διεύθυνση του ΕΦΚΑ που ανήκεις και καταθέτεις τις αποδείξεις από την ωοληψια, την εμβρυομεταφορα , την έκθεση που θα σου δώσουν από το κέντρο και ένα λογαριασμό τραπέζης που είσαι πρώτη δικαιούχος. Και περιμένεις να πληρωθείς. Κανα μήνα κάνουν σίγουρα. Εγώ κατέθεσα στις 15/6 και εννοείται ακόμα τίποτα. 352€ και κάτι ψιλά είναι 

Κοριτσι μου να σε ρωτήσω επειδή έχω κάνει αίτηση για ραντεβού εδώ και 10 μέρες κανείς δεν με έχει καλέσει. Εσύ πήγες χωρίς ραντεβού? Στο ΙΚΑ της περιοχής σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσι  μου εγώ έπαθα βαρβάτη υπερδιέγερση λόγω ότι πήραμε 32 ωάρια. Μετά που έμεινα έγκυος πέρασα ένα βασανο μέχρι να ξεπριστώ. Λοιπον: καθε μερα απαραίτητα 2-3 ασπάδια SOS , κοτοπουλο ή ψαρι, ΚΑΘΟΛΟΥ αλατι. ΓΓενικά να θυμάσαι φουλ πρωτείνη..Αυτες ηταν οι οδηγιες του γιατρου μου. Υπομονή, ξέρω είναι πολύ άσχημο!

Καλά 10 ωαρια πήραμε δεν είχα τόσα πολλά ..... Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας εύχομαι να φτάσω Σάββατο ξεπρησμενη και καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου τέλεια η χοριακή σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσι μου να σε ρωτήσω επειδή έχω κάνει αίτηση για ραντεβού εδώ και 10 μέρες κανείς δεν με έχει καλέσει. Εσύ πήγες χωρίς ραντεβού? Στο ΙΚΑ της περιοχής σου?

Δεν πας στο ΙΚΑ αλλά στην περιφερειακή διεύθυνση, είναι άλλο. Εγώ πήγα με ραντεβού γιατί το έκλεισα τέλη Μαΐου. Όμως 15/6 που ήταν το ραντεβού δεχόντουσαν κανονικά και χωρίς. Πήγαινε έτσι μην περιμένεις άδικα. Ααααααα και τελικά με πληρώσανε εχθές. Απλά τα βάλανε σε άλλο λογαριασμό, είχα δώσει παλιά άλλον για γυαλιά και τώρα που της πήγα το βιβλιάριο δεν μπήκε στον κόπο να το αλλάξει προφανώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ για άδειες,παροχές σε είδος κλπ (και τώρα για την άδεια) στο ΙΚΑ πήγα στο τμήμα παροχών με τα απαραίτητα δικαιολογιτικά,περνάνε την αίτηση κατευθείαν στο σύστημα,σου δίνουν το αποδεικτικό και όταν εγκριθεί σε παίρνουν τηλέφωνο να πάς να πάρεις την απόφαση και σου λένε πότε ακριβώς μπαίνουν και τα χρήματα.Δεν ξέρω αν αυτό αλλάζει ανάλογα τον δήμο αλλά Πειραιά έτσι γίνεται. 

@Hope19 ραντεβού αν θές κλεινεις 08.30-10.00 αν πάς μετά τις 10.00 απλά σου δίνουν νούμερο και περιμένεις να έρθει η σειρά σου τουλάχιστον στον Πειραιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Θα τα αφήσω όλα κορίτσι μου να εξελιχθούν... Πάμε για Σάββατο τώρα!

Με το καλό να πάρεις σπίτι τα παιδάκια σου!😍😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια εγώ για άδειες,παροχές σε είδος κλπ (και τώρα για την άδεια) στο ΙΚΑ πήγα στο τμήμα παροχών με τα απαραίτητα δικαιολογιτικά,περνάνε την αίτηση κατευθείαν στο σύστημα,σου δίνουν το αποδεικτικό και όταν εγκριθεί σε παίρνουν τηλέφωνο να πάς να πάρεις την απόφαση και σου λένε πότε ακριβώς μπαίνουν και τα χρήματα.Δεν ξέρω αν αυτό αλλάζει ανάλογα τον δήμο αλλά Πειραιά έτσι γίνεται. 

Τι να σου πω, εδώ Θεσσαλονίκη για άδειες κλπ πας στις παροχές όπως είπες στο ΙΚΑ που ανήκεις. Για επιδόματα εξωσωματικής, γυαλιά κλπ πας στη περιφερειακή διεύθυνση. Μη νομίζεις πως και γω τα ήξερα. Να είναι καλά τα κορίτσια από το κέντρο που μου τα είχαν όλα έτοιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!Πηρα επιτέλους τα φάρμακα,λέγονται pergoveris τα έχει πάρει καμία;Είναι σε ενέσεις των 300+150.

 

Από την επιτροπή μου είπαν ότι δικαιούμαστε και κάτι σαν επίδομα γύρω στα 300 ευρώ για κάθε προσπάθεια,ξέρει καμία πως και ποτέ τα παίρνουμε;


@kaounmarκορίτσι πηγές για ωοληψια;

 

Για μενα το καλυτερο φαρμακο μου το ειπε κιολας ξεκαθαρα ο Π.και βεβαια μονο με αυτο ειδα αποτελεσμα εκανα και εγω μονο μια πενα 9000 σαν τη @dimseaτροποποιημενο φυσικο και πηρα  τα 2 μου πολυτιμα εμβρυα ΑΒ .δε θα το ξεχασω ποτε το ενα 11 μονο και το αλλο 16.μου ειχε πει μονο αυτο το φαρμακο για μενα και τελος!!Γιατί τον επρηζα με μενοπουρ σε σερπαφαρ και τι δεν ειχα προτεινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Τι να σου πω, εδώ Θεσσαλονίκη για άδειες κλπ πας στις παροχές όπως είπες στο ΙΚΑ που ανήκεις. Για επιδόματα εξωσωματικής, γυαλιά κλπ πας στη περιφερειακή διεύθυνση. Μη νομίζεις πως και γω τα ήξερα. Να είναι καλά τα κορίτσια από το κέντρο που μου τα είχαν όλα έτοιμα.

Eμάς είναι αυτό που λέμε όλα σε ένα χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Eμάς είναι αυτό που λέμε όλα σε ένα χαχαχαχα!!!

Καλύτερο είναι αυτό!!! όχι όπως εδώ που μας τρέχουν στην άλλη άκρη της πόλης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Καλημέρα σε όλες καλό μήνα και καλές εγκυμοσύνες στα κορίτσια που είναι εγκυούλες! Στα κορίτσια που είναι σε προσπάθεια να τα καταφέρουμε με τη βοήθεια του Θεού..... Λοιπόν στα δικά μου νέα πάμε πολύ καλά τρίτη μέρα σήμερα και με ενημέρωσαν ότι όλα τα εμβρυακια μας προχωράνε κανονικά οπότε πάμε για Σάββατο εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες! Δόξα τω θεώ είμαι πολύ ευχαριστημένη και χαρούμενη. Το μόνο πρόβλημα αν ξέρει και κάποια να με βοηθήσει είναι ότι από προχθές το βράδυ διπλωθηκα από τον πόνο. Νιώθω βαριά κάτω αριστερά την ωοθήκη και πονάω. Έκανα χθές και αρκετές διάρροιες ( συγνώμη για την περιγραφή) ο γιατρός μου είπε να κόψω την αντιβίωση να παρω buscopan και κάπως ηρέμησα αλλά όχι τελείως. Καμμια συμβουλή για να συνέλθω γρήγοροτερα; Πάλι σήμερα το πρωί το ίδιο πρόβλημα είχα με την τουαλέτα...

Αχ παναγια μου!!μπραβο, τι τελεια ! Θελω να επιβεβαιωθω και για σενα τωρα και να πανε ολα τελεια!!!στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να ηςυχασεις κ συ κ ολες μας!δε γνωριζω για το αλλο, μονο υπομονη..:-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Εγω απο την αρχη στο ειπα και σε σενα το θυμασαι Ολα ειναι υπερ σου μη φοβασαι τιποτα!! Συγχαρητηριαα! Και αλλα διδυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλύτερο είναι αυτό!!! όχι όπως εδώ που μας τρέχουν στην άλλη άκρη της πόλης...

Η μόνη μ@λ@κι@ είναι ότι για να πάς τα δικαιολογητικά στις παροχές το χαρί του γιατρου θέλει σφραγίδα από ελεγκτή και ο ελεγκτής είναι σε ένα κτήριο του ΙΚΑ 2 τετράγωνα πιο κάτω. Δλδ να πάω 2 τετράγωνα πιο κάτω για 2 λεπτά που παίρνει μια σφραγίδα και μετά ξανά πίσω.Εν το μεταξύ αν ο γιατρός που σου γράφει την άδεια είναι συμβεβλημένος  με ΕΟΠΥΥ  έχεις δικαίωμα  τα χαρτιά να τα καταθέσεις μέσα σε 6 μήνες αν δεν είναι (όπως ο εξωσωματικός μου) πρέπει να τα καταθέσεις σε 3 μέρες. ΤΡΑΓΙΚΟ!!!!!! Στην πρώτη εβδομάδα άδεια δλδ που μου έγραψε ο εξωσωματικός (μετά την ετ) λόγω και καλά μητροραγίας και πήγα 5 μέρες μετά η καρακαηδονα στις παροχές μου έλεγε κάτι κουλά....της λέω είστε τρελή κυρία μου με αιμοραγία θα ερχόμουν εδώ που δεν σηκωνόμουν από το κρεβάτι? Με κοιτούσε ο στόκος καλά καλά γιατί και οι τρεις που έιναι εκει είναι...σπίρτα πανάθεμα τες χαχαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Κορίτσια εγώ για άδειες,παροχές σε είδος κλπ (και τώρα για την άδεια) στο ΙΚΑ πήγα στο τμήμα παροχών με τα απαραίτητα δικαιολογιτικά,περνάνε την αίτηση κατευθείαν στο σύστημα,σου δίνουν το αποδεικτικό και όταν εγκριθεί σε παίρνουν τηλέφωνο να πάς να πάρεις την απόφαση και σου λένε πότε ακριβώς μπαίνουν και τα χρήματα.Δεν ξέρω αν αυτό αλλάζει ανάλογα τον δήμο αλλά Πειραιά έτσι γίνεται. 

@Hope19 ραντεβού αν θές κλεινεις 08.30-10.00 αν πάς μετά τις 10.00 απλά σου δίνουν νούμερο και περιμένεις να έρθει η σειρά σου τουλάχιστον στον Πειραιά.

Ρε συ παίρνω στο ΙΚΑ της περιοχής μου και συγκεκριμένα στο τμήμα Παροχών τηλ δεν το σηκώνουν ποτέ. Εχω κανει και αιτηση στο ΕΦΚΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ εδω και δεκα μερες. Τιποτα! Τι πραγματα ειναι αυτα.. Σε αναγκαζουν να πας απο κει.. Δηλαδη αμα παω και μου πουν πρεπει να κλεισετε ραντεβου θα τους βρισω αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Ρε συ παίρνω στο ΙΚΑ της περιοχής μου και συγκεκριμένα στο τμήμα Παροχών τηλ δεν το σηκώνουν ποτέ. Εχω κανει και αιτηση στο ΕΦΚΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ εδω και δεκα μερες. Τιποτα! Τι πραγματα ειναι αυτα.. Σε αναγκαζουν να πας απο κει.. Δηλαδη αμα παω και μου πουν πρεπει να κλεισετε ραντεβου θα τους βρισω αληθεια!!

Εννοείται.....α εγώ σε τέτοια δεν χαμπαριάζω αν δεν απαντάει άνθρωπος πάω κι αν μου πούν και τίποτα αρχίζω και χώνω.....αν τους παίρνει ας που τίποτα......θα μας γράψουν οι εφημερίδες άντε με τα ζούδια όλη μέρα πίσω από ένα γραφείο,καφέ κουτσομπολιό και τέλος!!!! Πας και σε κοιτάνε σαν να σου κάνουν και χάρη....πρίν 10 μέρες κάτι κουλό μου είπε η μία εκει και της λέω ακούστε να δείτε κυρία μου εγώ και όσοι είμαστε εδώ σας πληρώνουμε επειδή έχεις μπάρμπα από την Κορώνη και κάποιος σε διώρισε εδώ που είσαι χωρίς να κάνεις τίποτα.Θα μου περάσεις την αίτηση μην έχουμε άλλα.....να δείς για πότε έκανε τουμπεκί..... και όσοι περίμεναν και μετά από μένα να δείς πώς ξύπνησαν μετά...είναι αυτό που λέγαμε πρίν κάποιες μέρες...θέλει θράσος σε τέτοια θέματα....ειδικά με τις συναλλαγές στο δημόσιο αλλιώς άκρη δεν βγάζεις! Καταρχήν πολλές διαδικασίες δεν τις ξέρουν οι ίδιοι....που σε μια τελική αυτή είναι η δουλειά τους.....τι άλλο να πούμε....ΕΛΛΑΣ το μεγαλείο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Πολύ καλά τα νέα σου μαρία μου. Μην ανησυχείς για το δεύτερο σάκο. Κι εμένα έτσι είναι και Δευτέρα θα δούμε τι γίνεται. Ας γίνει ότι είναι για καλό! Κι εγώ είχα καφέ υγρά την περασμένη εβδομάδα και λίγα σήμερα. Αλλά μου είπε ο γιατρός πιθανό να βλέπω από τον δεύτερο σάκο.. Πότε έχεις πάλι ραντεβού;

Κι εγώ για αυτό είχα το αίμα...από τον δεύτερο...μου είπε σε 15 μέρες να πάω αλλά του είπα Ότι είναι πολλές μέρες και θα πάω την Τετάρτη παλι..😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Κι εγώ για αυτό είχα το αίμα...από τον δεύτερο...μου είπε σε 15 μέρες να πάω αλλά του είπα Ότι είναι πολλές μέρες και θα πάω την Τετάρτη παλι..😂😂

καλύτερα γιατί θα έσκαγες από αγωνία.. Εμενα ευτυχως πήγα την Δευτέρα και από μόνος του μου εκλεισε για 1 εβδομαδα μετά στις 6/7 και μετά πάλι στις 16/7. Αλλιώς θα έσκαγα.. Μάλλον θελει να δουμε τι θα κανει ο δευτερος σακος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα, τώρα τελειώσα και είμαι σπίτι! Η ωοληψία πήγε καλά, 14 ωάρια πήρε ο γιατρός! Τώρα να δούμε πως θα πάμε στη συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Για μενα το καλυτερο φαρμακο μου το ειπε κιολας ξεκαθαρα ο Π.και βεβαια μονο με αυτο ειδα αποτελεσμα εκανα και εγω μονο μια πενα 9000 σαν τη @dimseaτροποποιημενο φυσικο και πηρα  τα 2 μου πολυτιμα εμβρυα ΑΒ .δε θα το ξεχασω ποτε το ενα 11 μονο και το αλλο 16.μου ειχε πει μονο αυτο το φαρμακο για μενα και τελος!!Γιατί τον επρηζα με μενοπουρ σε σερπαφαρ και τι δεν ειχα προτεινει...

Αχ ρε κορίτσι χαίρομαι που το λες γιατί και εγώ διάβαζα ότι τα περισσότερα κορίτσια είχαν αλλά φάρμακα και λέω τι είναι αυτό που μου έδωσε!!!

Εμενα μου είπε ότι θα ξεκινήσω με μικρές δόσεις λόγω της ΑΜΗ .

Μακαρι να μου κάνει και εμένα το ίδιο καλό όπως και σε εσένα!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, μόλις με πήραν από το μικροβιολογικο  χοριακη 850!περιττο να σας πω το κλάμα και τη συγκίνηση! Εύχομαι να εξελιχθεί καλά και όλες οι κοπέλες σύντομα να πάρουν το πολοποθυτο αποτέλεσμα.

 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...