Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα! Καλά μην νομίζεις κι εγώ στα λέω για να τα ακούω κι εγώ.. Εγώ έχω πρίξει τώρα τον άντρα μου να δούμε τι θα γίνει με τον δεύτερο σάκο και να ξανα ακούσουμε καρδούλα.. Παράνοια!

Ένας καλός ψυχίατρος θα μας σώσει!!!!🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ένας καλός ψυχίατρος θα μας σώσει!!!!🤣😂

Καλά εγω κλαίω σήμερα με αποχώρηση Μενεγακης και έχω να δω Μενεγακης από όταν πήγαινα σχολείο καμία 20 χρόνια!! 😂😂Μήπως κλαίτε και εσείς οι έγκυες? Λέω μήπως είναι σύμπτωμα? 😂 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Ένας καλός ψυχίατρος θα μας σώσει!!!!🤣😂

Αχ θα σας σκοτωσω και τις 2 ..αφου το καταλαβαινετε παλι καλά !!τι να πω και εγω στα 42 με διδιμα και εγω ισως ακομα στις χοριακες ειμαι και δε γκρινιαζω @Hope19Τετοιο αγχος δεν εχω ,οτι ειναι να γινει θα γινει να σκεφτεστε !!και θετικα,δεν ειναι στο χερι μας ,και ολα θα ερθουν ενα ενα τα βηματα χαλαρωστε και καρδιες θα ακουστουν και ολα θα πανε καλά! Γιατι να μη πανε δηλαδη.. δεν θελω αρνητικοτητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Καλά εγω κλαίω σήμερα με αποχώρηση Μενεγακης και έχω να δω Μενεγακης από όταν πήγαινα σχολείο καμία 20 χρόνια!! 😂😂Μήπως κλαίτε και εσείς οι έγκυες? Λέω μήπως είναι σύμπτωμα? 😂 😂

Μια χαρα ειναι η Μενεγακη!!πανεξυπνη !το τελευταιο μου ειπε φιλη οτι ηταν με δανεικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ θα σας σκοτωσω και τις 2 ..αφου το καταλαβαινετε παλι καλά !!τι να πω και εγω στα 42 με διδιμα και εγω ισως ακομα στις χοριακες ειμαι και δε γκρινιαζω @Hope19Τετοιο αγχος δεν εχω ,οτι ειναι να γινει θα γινει να σκεφτεστε !!και θετικα,δεν ειναι στο χερι μας ,και ολα θα ερθουν ενα ενα τα βηματα χαλαρωστε και καρδιες θα ακουστουν και ολα θα πανε καλά! Γιατι να μη πανε δηλαδη.. δεν θελω αρνητικοτητες!

Εντάξει η αλήθεια είναι εγώ που άκουσα καρδούλα ηρεμησα λίγο. Απλά θέλω να δω τι θα γίνει με τον δεύτερο σάκο! Εσύ πότε θα πας για υπέρηχο? Εγώ πηγα 6η εβδομαδα πρώτο υπέρηχο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Καλά εγω κλαίω σήμερα με αποχώρηση Μενεγακης και έχω να δω Μενεγακης από όταν πήγαινα σχολείο καμία 20 χρόνια!! 😂😂Μήπως κλαίτε και εσείς οι έγκυες? Λέω μήπως είναι σύμπτωμα? 😂 😂

Νούμερο 1 σύμπτωμα!!!! Εγω κλαίω και με διαφημίσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Εντάξει η αλήθεια είναι εγώ που άκουσα καρδούλα ηρεμησα λίγο. Απλά θέλω να δω τι θα γίνει με τον δεύτερο σάκο! Εσύ πότε θα πας για υπέρηχο? Εγώ πηγα 6η εβδομαδα πρώτο υπέρηχο..

Εμενα θελει και τριτη χοριακη αυριο και υπερηχο μου ειπε εκτη εβδομαδα ειμαι χαλαρη και κραταω γενικως μικρο καλαθακι αλλα δεν αγχωνομαι για κανεναν λογο να κανω χειροτερα κακο χωρις λογο..αν εβγαζα κατι οκ να αγχωθώ..τωρα τι νοημα εχει;εννοειται δε πετω στα συννεφα,και για αδειους σακους εχω διαβασει και για παλινδρομες κ για συνδρομα και οτι θες ..αστα αν αρχισουμε  με αυτα καηκαμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Εμενα θελει και τριτη χοριακη αυριο και υπερηχο μου ειπε εκτη εβδομαδα ειμαι χαλαρη και κραταω γενικως μικρο καλαθακι αλλα δεν αγχωνομαι για κανεναν λογο να κανω χειροτερα κακο χωρις λογο..αν εβγαζα κατι οκ να αγχωθώ..τωρα τι νοημα εχει;εννεοιται δε πετω στα συννεφα και για αδειους σακους εχω διαβασει και για παλινδρομες κ για συνδρομα και οτι θες ..αστα αν αρχισουμε  με αυτα καηκαμε ..

Όντως δεν πρέπει να διαβαζουμε τις αρνητικες καταστασεις και αγχωνομαστε χωρις λογο. Εγω σκεφτομαι ευτυχως που δεν μου εδωσε και τριτη χοριακη γιατι μπορει να μην ειχε διπλασιασμο λογω  του δευτερου σακου και να ετρωγα τα λυσακα μου μεχρι τον υπερηχο. Τελικα ειχε δικιο να παω 6η εβδομαδα γιατι τα ειδαμε ολα μια και καλη και ακουσαμε καρδουλα. Αλλιως θα ημουν πιο αγχωμενη αν πηγαινα εβλεπα σακο, μετα εμβρυο, μετα καρδια... Ολα μαζί καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Όντως δεν πρέπει να διαβαζουμε τις αρνητικες καταστασεις και αγχωνομαστε χωρις λογο. Εγω σκεφτομαι ευτυχως που δεν μου εδωσε και τριτη χοριακη γιατι μπορει να μην ειχε διπλασιασμο λογω  του δευτερου σακου και να ετρωγα τα λυσακα μου μεχρι τον υπερηχο. Τελικα ειχε δικιο να παω 6η εβδομαδα γιατι τα ειδαμε ολα μια και καλη και ακουσαμε καρδουλα. Αλλιως θα ημουν πιο αγχωμενη αν πηγαινα εβλεπα σακο, μετα εμβρυο, μετα καρδια... Ολα μαζί καλυτερα!

Ε ναι!! Εγω παλι κουτσα κουτσα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με πήραν τηλ κ τα 4 γονιμοποιηθηκαν κ είναι πολύ καλές..έκλαιγα από χαρά...με περιμένουν Παρασκευή 😍 δεν ξέρω όμως τι θα γίνει μ'αυτα τα κλάματα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ε ναι!! Εγω παλι κουτσα κουτσα χαχαχα

Ε μια χαρά και εσύ 6η εβδομάδα θα πας και θα ακουσετε καρδουλες! Εγώ στεναχωρηθηκα που δεν ειναι και τα δύο καλά! Αλλά τι να κάνουμε ότι είναι να γίνει για καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ε μια χαρά και εσύ 6η εβδομάδα θα πας και θα ακουσετε καρδουλες! Εγώ στεναχωρηθηκα που δεν ειναι και τα δύο καλά! Αλλά τι να κάνουμε ότι είναι να γίνει για καλό!

Ακου ! Μπορει εκεινη τη στιγμη να μη φαινοτανε καλά και τωρα να ειναι τελεια!! Να το ξερεις αυτο ισχυει!!!δε στο λεω ετσι απλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tillandsia είπε:

Κορίτσια με πήραν τηλ κ τα 4 γονιμοποιηθηκαν κ είναι πολύ καλές..έκλαιγα από χαρά...με περιμένουν Παρασκευή 😍 δεν ξέρω όμως τι θα γίνει μ'αυτα τα κλάματα 😂

Μπραβο ! Νταξει τελειοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ακου ! Μπορει εκεινη τη στιγμη να μη φαινοτανε καλά και τωρα να ειναι τελεια!! Να το ξερεις αυτο ισχυει!!!δε στο λεω ετσι απλα

Mακάρι να γίνεο το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_02 είπε:

@Tillandsia
Μπράβο πολύ καλά! Με το καλό κορίτσι!. @Nefeliap θυμησε μ σε παρακαλώ στις πόσες μέρες έκανες χοριακη...

Στη 12 η εκανα τη πρωτη (βλαστοκυστες βαλαμε)αλλα μου ειχε πει να παω την 14η γιατί μετα την ετ ειχα κανει 2 οβιτρελ κ μη τυχον φαινοταν ψευτικη η τιμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tillandsia είπε:

Κορίτσια με πήραν τηλ κ τα 4 γονιμοποιηθηκαν κ είναι πολύ καλές..έκλαιγα από χαρά...με περιμένουν Παρασκευή 😍 δεν ξέρω όμως τι θα γίνει μ'αυτα τα κλάματα 😂

Μπράβο βρε κορίτσι μου είδες που όλα πήγαν καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_02 δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν είμαι fun της Μενεγάκης αλλά γενικά δεν κλαίω εύκολα όχι. (ακόμα τουλάχιστον)

@Nefeliap εννοείται έχουμε το γνώθι σε αυτόν αλλά δεν γίνεται ρε συ......δλδ τι να μην το σκέφτεσαι? Δεν υπάρχει αυτό βάση του δικού μου χαρακτήρα τουλάχιστον. Ελπίζω Παρασκευή που έχω ξανά υπέρηχο να ακούσουμε καρδία να ηρεμήσω. Μια φορά πάντως η χοριακή μου (ναι ναι πήγα κι έκανα και τέταρτη πορόλο που ο γιατρός μετά την δεύτερη μου είπε ότι δεν χρειάζομαι άλλη) είναι σούπερ και ηρέμησα μπορώ να πώ για την ώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Νούμερο 1 σύμπτωμα!!!! Εγω κλαίω και με διαφημίσεις!!

Τους πρώτους μήνες που ήμουν και μέσα λόγο κορονοιού έβλεπα στο Netflix νεανική χαζοσειρά το "gossip girl" και σε κάποια επεισόδια το κλάμα δεν έλεγε να σταματήσει🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η dimsea είπε:

@nik_02 δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν είμαι fun της Μενεγάκης αλλά γενικά δεν κλαίω εύκολα όχι. (ακόμα τουλάχιστον)

@Nefeliap εννοείται έχουμε το γνώθι σε αυτόν αλλά δεν γίνεται ρε συ......δλδ τι να μην το σκέφτεσαι? Δεν υπάρχει αυτό βάση του δικού μου χαρακτήρα τουλάχιστον. Ελπίζω Παρασκευή που έχω ξανά υπέρηχο να ακούσουμε καρδία να ηρεμήσω. Μια φορά πάντως η χοριακή μου (ναι ναι πήγα κι έκανα και τέταρτη πορόλο που ο γιατρός μετά την δεύτερη μου είπε ότι δεν χρειάζομαι άλλη) είναι σούπερ και ηρέμησα μπορώ να πώ για την ώρα!

Εκανες τεταρτη ρε τρελή! Δε σε πιστευω χαχα νταξει μωρε οπως νοιωθει ο καθενας αλλα προσπαθηστε εγω για καλό το λεω θα ακουσετε καρδούλες και ολα καλά θα ειναι ειμαι σιγουρη ..θα δεις! Ενταξει τοτε αφου το θετεις ετσι θα ηρεμησεις παρασκευη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εκανες τεταρτη ρε τρελή! Δε σε πιστευω χαχα νταξει μωρε οπως νοιωθει ο καθενας αλλα προσπαθηστε εγω για καλό το λεω θα ακουσετε καρδούλες και ολα καλά θα ειναι ειμαι σιγουρη ..θα δεις! Ενταξει τοτε αφου το θετεις ετσι θα ηρεμησεις παρασκευη :-)

Βρε το ξέρω ότι το λές για καλό και μακάρι να μπορούσα να σε ακούσω αλλά....... αφού μέχρι η κοπέλα στο αιματολογικό μου λέει: γιατί κάνετε κι άλλη αφού ανεβαίνει μια χαρά 🤣.Της λέω άσε τώρα μη τα ρωτάς χαχαχα. Μου λέει καταλαβαίνω το άγχος αλλά από ένα σημείο και μετά να ξέρετε ότι θα κατέβει αυτό είναι το φυσιολογικό μην σας δημιουργηθεί δλδ άγχος για το τίποτα! Της λέω το ξέρω αλλά μέχρι τότε θα έχω ακούσει και καρδιά και ίσως το νιώθω κιόλας! Εντάξει η κοπέλα έχει καταλάβει ότι έχει να κάνει με μια psycho θέλω στοργή και προδέρμ!!!🤪😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια. Μήπως ξέρει κάποια γιατί δεν έχει ανοίξει η μονάδα υποβοήθησης ακόμα στο πανεπιστημιακο της Λάρισα? Ήταν να ανοίξει στις 22 Ιουνίου αλλά τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου είδες που όλα πήγαν καλά;

Ναι κορίτσι μου ελπίζω κ μετά όλα να πάνε καλά..εσύ αύριο έχεις έμβρυομεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tillandsia είπε:

Ναι κορίτσι μου ελπίζω κ μετά όλα να πάνε καλά..εσύ αύριο έχεις έμβρυομεταφορά;

Όχι αύριο περιμένω ενημέρωση πάλι άσε που είμαι ψιλό χάλια πώς να πάω για εμβρυομεταφορά αύριο; Προτιμώ να συνέλθω λίγο και να πάω το Σάββατο με βλαστοκύστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...