Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την θετική σας ενέργεια και τις ευχές σας. Πήγαμε πάρα πολύ καλά. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και εγώ και ο γιατρός. 10 ωάρια πήραμε να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν αύριο! Δόξα τω θεώ!!!

Τέλειααααααααα!!!!!!! Άντε και καλές γονιμοποιήσεις!!!!!🥰🤞💖  Με το καλόοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την θετική σας ενέργεια και τις ευχές σας. Πήγαμε πάρα πολύ καλά. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και εγώ και ο γιατρός. 10 ωάρια πήραμε να δούμε τώρα πόσα θα γονιμοποιηθούν αύριο! Δόξα τω θεώ!!!

Αχ μπραβο τελειααα! Αγωνια τωρα..εως αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@Taggerisκαλή επιτυχία!!!Περιμενουμε τα νέα σου!

@peacock την ΕΡΑ σου την πρότεινε ο γιατρός μετά τις αποτυχημένες προσπάθειες;Εγώ τον ρώτησα σήμερα να θεωρεί ότι πρέπει να την κάνω (σε κιγο ξεκινάω την πρώτη μου εξωσωματική) και μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος.Απο την άλλη όμως εγώ θέλω να την κάνω για να αυξήσω τις πιθανότητες.

Moυ το πρότεινε μετα από δυο αποτυχημένες εμβρυομεταφορές άριστων βλαστοκύστεων (ετών 28 τότε..)

900€ είχαμε δώσει... είναι εξαιρετικά απάνια όμως όλα αυτά....αν είσαι καντεμης βεβαια μεχρι κι αυτό θα έχεις διαφορετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν ειναι απολυτο,σε φυσικο πηγαινε και μια κοπελα απο το αλλο φορουμ και το ειχε τελειως μετατοπισμενο..ειχε κανει 6 ετ και ευτυχως αλλαξε γιατρό και της το προτεινε.ακομα θα προσπαθουσε..απλα ειναι σπανιο να το εχεις μετατοπισμενο..και εγώ σε φυσικο το εκανα και ειχα ρωτησει κιολας μη το κανω τζαμπα και μου ειπε ακομα και βιοχημικη αν ειναι παλι ισως παιζει θεμα με παραθυρο.εγω δεν ειχα μετατοπιση ομως.

Αυτό που λες είναι ακόμα πιο σπάνιο! ημαρτον! πόσα πια υπάρχουν...

Ο Μαστρομηνας μου είπε οτι γενικά δεν είναι ενάντια του ερα όμως δε πιστευει τις 12 ώρες παραπάνω προγεστερόνη που είχε βγει το αποτελεσμα του ερα σε μενα..πιστευει δηλ οτι  12 ωρες δεν κανουν τη διαφορά... τι να πω... εχω κουραστεί με όλα αυτα..

Στο εξωτερικό το ερα γίνεται παντα αφού έχει γίνει προεμφυτευτικός ελεγχος στα εμβρυα για χρωμοσωμικές...εδώ το πάμε λίγο διαφορετικά λόγω οικονομικών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτό που λες είναι ακόμα πιο σπάνιο! ημαρτον! πόσα πια υπάρχουν...

Ο Μαστρομηνας μου είπε οτι γενικά δεν είναι ενάντια του ερα όμως δε πιστευει τις 12 ώρες παραπάνω προγεστερόνη που είχε βγει το αποτελεσμα του ερα σε μενα..πιστευει δηλ οτι  12 ωρες δεν κανουν τη διαφορά... τι να πω... εχω κουραστεί με όλα αυτα..

Στο εξωτερικό το ερα γίνεται παντα αφού έχει γίνει προεμφυτευτικός ελεγχος στα εμβρυα για χρωμοσωμικές...εδώ το πάμε λίγο διαφορετικά λόγω οικονομικών.

Μια που ανάφερες τον προεμφυτευτικο..έχεις κάνει ή έχει κάνει καμία άλλη κοπέλα;

Εμενα μου είπε ο γιατρός ότι θα κοστίσει 300 ευρώ για το καθένα.Θα το κάνω φυσικά λόγω ηλικίας αλλά και πάλι μου είπε ότι αυτό δε σημαίνει ότι στην πορεία δε θα χρειαστεί να κάνω αμνιοπαρακέντηση αν κάτι δεν πάει καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτό που λες είναι ακόμα πιο σπάνιο! ημαρτον! πόσα πια υπάρχουν...

Ο Μαστρομηνας μου είπε οτι γενικά δεν είναι ενάντια του ερα όμως δε πιστευει τις 12 ώρες παραπάνω προγεστερόνη που είχε βγει το αποτελεσμα του ερα σε μενα..πιστευει δηλ οτι  12 ωρες δεν κανουν τη διαφορά... τι να πω... εχω κουραστεί με όλα αυτα..

Στο εξωτερικό το ερα γίνεται παντα αφού έχει γίνει προεμφυτευτικός ελεγχος στα εμβρυα για χρωμοσωμικές...εδώ το πάμε λίγο διαφορετικά λόγω οικονομικών.

Ναι ναι αστα !!δε βγαζεις ακρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Μια που ανάφερες τον προεμφυτευτικο..έχεις κάνει ή έχει κάνει καμία άλλη κοπέλα;

Εμενα μου είπε ο γιατρός ότι θα κοστίσει 300 ευρώ για το καθένα.Θα το κάνω φυσικά λόγω ηλικίας αλλά και πάλι μου είπε ότι αυτό δε σημαίνει ότι στην πορεία δε θα χρειαστεί να κάνω αμνιοπαρακέντηση αν κάτι δεν πάει καλά.

Εγω ειμαι 42 και απο το πρωτο ραντεβου το φεβρουαριο με τον αντρα μου ηταν  καθετος στο να μη κανω γιατι «πειραζει»το εμβρυο η βιοψια και οτι δεν εχουμε σοβαρα θεμα ωστε να πρεπει και μαλιστα επιμεναμε πολυ τοτε και μας εστειλε σε μια εμβρυολογο κ μες ειπε το ιδιο και το παρατησαμε.Σημερα ομως που πηγα απο εκει και του το ξαναπα γιατί δεν εκανα τοτε δε με αφησατε και φοβαμαι μου ειπε σπανια βρισκουμε συνδρομα ολα θα ειναι τελεια & ειμαι σιγουρος!!.εσυ ποσο χρονων εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Μια που ανάφερες τον προεμφυτευτικο..έχεις κάνει ή έχει κάνει καμία άλλη κοπέλα;

Εμενα μου είπε ο γιατρός ότι θα κοστίσει 300 ευρώ για το καθένα.Θα το κάνω φυσικά λόγω ηλικίας αλλά και πάλι μου είπε ότι αυτό δε σημαίνει ότι στην πορεία δε θα χρειαστεί να κάνω αμνιοπαρακέντηση αν κάτι δεν πάει καλά.

Είμαι υπερ του προεμφυτευτικού και αν σε παίρνει οικονομικά να το κανεις! Βεβαια δεν αποτελεί πανάκεια αλλά ξέρεις τουλάχιστον με τι έμβρυα έχεις να κάνεις.

Δώσαμε 220€ / εμβρυο και 900€ για την βιοψία.. πολλά χρήματα αλλά αξίζει. Από τις 7 βλαστοκύστες μονο οι 3 ήταν υγιείς, έμεινα έγκυος σε δίδυμα αλλά δυστυχώς απέβαλα την 6η εβδομάδα...αιτιολογία αγνωστη προς το παρόν, ψαχνουμε τωρα το γιατί ενω ήταν υγιή εμβρυα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω ειμαι 42 και απο το πρωτο ραντεβου το φεβρουαριο με τον αντρα μου ηταν  καθετος στο να μη κανω γιατι «πειραζει»το εμβρυο η βιοψια και οτι δεν εχουμε σοβαρα θεμα ωστε να πρεπει και μαλιστα επιμεναμε πολυ τοτε και μας εστειλε σε μια εμβρυολογο κ μες ειπε το ιδιο και το παρατησαμε.Σημερα ομως που πηγα απο εκει και του το ξαναπα γιατί δεν εκανα τοτε δε με αφησατε και φοβαμαι μου ειπε σπανια βρισκουμε συνδρομα ολα θα ειναι τελεια & ειμαι σιγουρος!!.εσυ ποσο χρονων εισαι; 

Εγώ είμαι 40 και ούτε εμείς έχουμε κάποιο σοβαρό θέμα,ανεξήγητη υπογονιμότητα μας είπαν όλοι.Εμένα δε μου είπε κάτι για το έμβρυο αλλά θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα πάω.Να σου πω την αλήθεια και εγώ φοβάμαι ότι λόγω ηλικίας είναι αυξημένες οι πιθανότητες για χρωμοσωμικες για αυτό και σκεφτόμουν να το κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Είμαι υπερ του προεμφυτευτικού και αν σε παίρνει οικονομικά να το κανεις! Βεβαια δεν αποτελεί πανάκεια αλλά ξέρεις τουλάχιστον με τι έμβρυα έχεις να κάνεις.

Δώσαμε 220€ / εμβρυο και 900€ για την βιοψία.. πολλά χρήματα αλλά αξίζει. Από τις 7 βλαστοκύστες μονο οι 3 ήταν υγιείς, έμεινα έγκυος σε δίδυμα αλλά δυστυχώς απέβαλα την 6η εβδομάδα...αιτιολογία αγνωστη προς το παρόν, ψαχνουμε τωρα το γιατί ενω ήταν υγιή εμβρυα.

Είναι όντως πολλά τα λεφτά αλλά και εγώ  θεωρώ ότι αξίζει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Εγώ είμαι 40 και ούτε εμείς έχουμε κάποιο σοβαρό θέμα,ανεξήγητη υπογονιμότητα μας είπαν όλοι.Εμένα δε μου είπε κάτι για το έμβρυο αλλά θα τον ρωτήσω την Τετάρτη που θα πάω.Να σου πω την αλήθεια και εγώ φοβάμαι ότι λόγω ηλικίας είναι αυξημένες οι πιθανότητες για χρωμοσωμικες για αυτό και σκεφτόμουν να το κάνω.

Για ρωτα να δουμε τι λεει και ο δικος σου γιατί οι αποψεις διιστανται συνεχως.!!εγω ακομα απορώ πως δεν ηθελε να κανουμε και μου ειπε το ιδιο και μια απο τις εμβρυολογος του κεντρου.. Επιπλεον λεφτα τους διναμε και λεγανε οχι(γιατί εχει και το gen lab)..στη πορεια θα φανει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Καλες γονιμοποιήσεις @Taggeris

 Κορίτσια για πείτε τι εννοούμε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευση,?

Το έμβρυο εμφυτεύεται στο ενδομήτριο συνήθως 7-8 μέρες μετά την ωορρηξία,σε κάποιες γυναίκες όμως οι σωστές συνθήκες του ενδομητρίου προκειμένου να γίνει η εμφύτευση μπορεί να είναι σε λιγότερες ή περισσότερα μέρες για αυτό το λένε και μετατοπισμενο.Με την ερα μπορείς να εντοπίσεις τις σωστές ημέρες.

ελπιζω να στο εξήγησα καλά!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_02 είπε:

Καλες γονιμοποιήσεις @Taggeris

 Κορίτσια για πείτε τι εννοούμε μετατοπισμενο παράθυρο εμφύτευση,?

Σευχαριστω!!! Καλά αποτελέσματα και σε σένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σε τεχνητο κυκλο τις ειχα κανει ολες τις ετ (εχω συνδρομο πολυκυστικων ωοθηκων οποτε και νσ ηθελα σε φυσικο κυκλο για μενα ειναι πρακτικα δυσκολο) σε φυσικο κυκλο παντως δεν εχει νοημα το ερα γιατι το παραθυρο εμφυτευσης ανοιγει κανονικα.

Ισχυει οτι δε το προτεινουν αν δεν υπαρχιυν αποτυχιες εμφυτευσης... Το εκανα μετα την δευτερη αποτυχημενη ετ με βλαστοκυστες 4ΑΑ και τις δυο φορες. 

Αλλα εγω ειμαι και τραγικα ατυχη ετσι κι αλλιως...

Αυτό το λαικ μπήκε καταλάθος και δεν το αφαιρεί με τίποτα.Εννοειται ότι δεν θα έκανα λαικ στις δυσκολίες σου.

Όταν τα θέλω τα reaction δεν μου τα δίνει κι όταν δεν τα θέλω τα αφήνει με το ζόρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap @Xrisa127 @peacock θα κάνω την πιο χαζή απορία ever,που είναι η συνέχεια αυτού που ρώτησαγια φυσικό η τεχνητό κύκλο ετ.

Δεν θα μπορούσαν απλά να παρακολουθούν μετά την ωορρηξία ποτέ ανεβαίνει η προγεστερόνη και τη μέρα που είναι στο μαξ να πουν αυτή είναι η μέρα εμφύτευσης?Σε κύκλο άσχετο της ετ εννοώ και για ετ σε φυσικό κύκλο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

@Nefeliap @Xrisa127 @peacock θα κάνω την πιο χαζή απορία ever,που είναι η συνέχεια αυτού που ρώτησαγια φυσικό η τεχνητό κύκλο ετ.

Δεν θα μπορούσαν απλά να παρακολουθούν μετά την ωορρηξία ποτέ ανεβαίνει η προγεστερόνη και τη μέρα που είναι στο μαξ να πουν αυτή είναι η μέρα εμφύτευσης?Σε κύκλο άσχετο της ετ εννοώ και για ετ σε φυσικό κύκλο.

 

Εγώ δεν τη θεωρώ χαζή την απορία γιατί την ίδια είχα και εγώ🙃 αλλά μου εξήγησε ο γιατρός ότι η εξέταση αυτή είναι μοριακή (έτσι νομίζω την είπε) και δεν αναλύει μόνο τις ορμόνες όπως η προγεστερονη αλλά και κάποια αλλά στοιχεία του ενδομήτριου.
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου όλα καλά πήγα πρώτο υπερηχο. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα 
Ειχα δύο μωράκια αλλά το ένα έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Την Πέμπτη πάω για ωοληψία και αύριο θα κάνω πρωί πρωί το τεστ για κορωνοιο που χρειάζεται! Ο γιατρός με βρήκε πολύ καλά και μου ελάττωσε τη δόση των ενέσεων για να μηνπάθω υπερδιέγερση! Για να δούμε τώρα τι έπεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε; Την Πέμπτη πάω για ωοληψία και αύριο θα κάνω πρωί πρωί το τεστ για κορωνοιο που χρειάζεται! Ο γιατρός με βρήκε πολύ καλά και μου ελάττωσε τη δόση των ενέσεων για να μηνπάθω υπερδιέγερση! Για να δούμε τώρα τι έπεται!

Τι ωραία νέα!!Μπράβο!Ποσα ωοθηλακια έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά πήγα πρώτο υπερηχο. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα 
Ειχα δύο μωράκια αλλά το ένα έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Εύγε μπράβο. Σου είπε πόσο είσαι? Γιατί εμένα ο πόνος μου αυτός είναι χαχαχαχαχα. Όλα μια χαρά θα είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Τι ωραία νέα!!Μπράβο!Ποσα ωοθηλακια έχεις;

Από αυτά που έγραψε ο γιατρός στις σημειώσεις αριστερά περίπου 10 και άλλα τόσα δεξια, τώρα να δούμε τι θα γίνει την Πέμπτη γιατί εχω άγχος! Εσύ πως πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Από αυτά που έγραψε ο γιατρός στις σημειώσεις αριστερά 8 και άλλα τόσα δεξια, τώρα να δούμε τι θα γίνει την Πέμπτη γιατί εχω άγχος! Εσύ πως πας;

Όλα θα πάνε μια χαρά,να μην ανησυχείς!Θα περιμένουμε τα νέα σου!

Εγω είμαι να σκάσω,ήταν να πάω να πάρω τα φάρμακα και μάντεψε...χάλασε το ψυγείο μου!Να γελάς και να κλαις μαζί!χα χα χα

Δεν τα πήρα γιατί δεν έχω που να τα βάλω και τώρα έχω αρχίσει να αγχώνομαι τόσο που λέω αύριο να πάω να αγοράσω ένα ψυγείο 😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά πήγα πρώτο υπερηχο. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα 
Ειχα δύο μωράκια αλλά το ένα έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Μπραβο!! αλλα γιατι σου ειπε οτι μαλλον δε θα προχωρησει το αλλο;αυτΟ μονο τη δευτερα μπορει καποιος να το πει πιστευω και οχι πιο πριν.ξερω περιπτωση που δεν φαινοταν σακος καν και μετα σε επομενο υπερηχο εσκασε μυτη και σε μεθεπομενο υπερηχο εσκασε και τριτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...