Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria2904 είπε:

Αχ μαζί από την μέρα της εμβρυομεταφορας....εγώ απορώ πως κρατήθηκα και δνε έχω κάνει τεστ....δεν θα άντεχα άλλο αρνητικό...για εσένα είμαι σίγουρη ότι θα έχεις μια τεράστια χοριακη...εγώ από υγρά έχω και μπόλικα αφού φοβάμαι μην έχω αδιαθετήσει...

Κι αυτό εινα σύμπτωμα!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κι αυτό εινα σύμπτωμα!:wub:

Αχ το εύχομαι βρε κοριτσι μου......πραγματικά ψάχνω να βρω έστω κάτι θετικό...❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!!

Πολλά συγχαρητηρια στις εγκυουλες και καλη επιτυχια σε ολες μας τις υπολοιπες!!!

Μπορειτε να μου πειτε η ΤSH σε οσες εχουν θυροειδη και γνωρίζουν ποσο πρεπει να ειναι, ώς τιμή, ώστε να υπαρχει επιτυχης εγκυμοσυνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!!!

Πολλά συγχαρητηρια στις εγκυουλες και καλη επιτυχια σε ολες μας τις υπολοιπες!!!

Μπορειτε να μου πειτε η ΤSH σε οσες εχουν θυροειδη και γνωρίζουν ποσο πρεπει να ειναι, ώς τιμή, ώστε να υπαρχει επιτυχης εγκυμοσυνη?

Κορίτσι μου επειδή πρόσφατα ανακάλυψα χασιμότο είχα 4.46 και παίρνω χαπάκι εδώ και δύο  μήνες.

Πρέπει να είναι κοντά στο 2-2.5 καθό θα ήταν. Ετσι μου είχε πει η ενδοκρινολογος. Αλλά αν είναι αυξημένη ρυθμίζεται πολύ γρήγορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Αχ το εύχομαι βρε κοριτσι μου......πραγματικά ψάχνω να βρω έστω κάτι θετικό...❤️

Θα δεις θα ειναι θετικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@Hope19 @Maria2904 καλά αποτελέσματα εύχομαι 🤞.Έπρεπε να κάνετε ένα γκάλοπ στα μικροβιολογικά να δείτε ποιο τα βγαζει πιο γρήγορα όπως τους τηλ. εγώ σαν την τρελή χιχιχι 😂🤣. Η αλήθεια είναι ότι αυτή η αναμονή δεν παλεύεται.... τώρα όμως που πέρασε μια εβδομάδα θα πώ αυτό που μου είχε πεί και η  @annie! : " σε όλο αυτό το άγχος δεν τελειώνει ποτέ!!!!!" . Πάντα θα υπάρχει μια εξέταση ή κάτι τέλος  να μας αγχώνει. Ελπίζω και εύχομαι όλο αυτό το άγχος και η αγωνία να βγαίνει πάντα μόνο σε καλό για όλες μας!😘🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maria2904 είπε:

Αχ το εύχομαι βρε κοριτσι μου......πραγματικά ψάχνω να βρω έστω κάτι θετικό...❤️

Αντε μείναν 8 ώρες για σένα και 7 για μένα... Δεν έχω νοιώσει ξανά στη ζωή μου τόση ταραχή από αναμονή! Εσύ πως είσαι? Εγώ ευτυχώς είμαι στη δουλειά και θα περάσουν κάποιες ώρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Hope19 @Maria2904 καλά αποτελέσματα εύχομαι.Έπρεπε να κάνετε ένα γκάλοπ στα μικροβιολογικά να δείτε ποιο τα βγαζει πιο γρήγορα όπως τους τηλ. εγώ σαν την τρελή χιχιχι 😂🤣. Η αλήθεια είναι ότι αυτή η αναμονή δεν παλεύεται.... τώρα όμως που πέρασε μια εβδομάδα θα πώ αυτό που μου είχε πεί και η  @annie! : " σε όλο αυτό το άγχος δεν τελειώνει ποτέ!!!!!" . Πάντα θα υπάρχει μια εξέταση ή κάτι τέλος  να μας αγχώνει. Ελπίζω και εύχομαι όλο αυτό το άγχος και η αγωνία να βγαίνει πάντα μόνο σε καλό για όλες μας!😘🙏🥰

Αχ αυτό το άγχος που έχω τώρα δεν παλεύεται αλήθεια.. Να είναι μόνο όλα καλά Παναγία μου... Καλα όχι ότι αν πάρω θετικό θα ηρεμήσω βέβαια. Γιατί μετά θα αγχώνομαι για τα επόμενα βήματα αν είναι όλα καλά. Τρελή εντελώς!

 

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

@Hope19 @Maria2904 καλά αποτελέσματα εύχομαι 🤞.Έπρεπε να κάνετε ένα γκάλοπ στα μικροβιολογικά να δείτε ποιο τα βγαζει πιο γρήγορα όπως τους τηλ. εγώ σαν την τρελή χιχιχι 😂🤣. Η αλήθεια είναι ότι αυτή η αναμονή δεν παλεύεται.... τώρα όμως που πέρασε μια εβδομάδα θα πώ αυτό που μου είχε πεί και η  @annie! : " σε όλο αυτό το άγχος δεν τελειώνει ποτέ!!!!!" . Πάντα θα υπάρχει μια εξέταση ή κάτι τέλος  να μας αγχώνει. Ελπίζω και εύχομαι όλο αυτό το άγχος και η αγωνία να βγαίνει πάντα μόνο σε καλό για όλες μας!😘🙏🥰

Αχ ευχαριστω παρά πολύ!!!!!ασε...είμαι να σκάσω.....ο,τι χειρότερο από όλη την διαδικασία αυτή η αναμονή είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αντε μείναν 8 ώρες για σένα και 7 για μένα... Δεν έχω νοιώσει ξανά στη ζωή μου τόση ταραχή από αναμονή! Εσύ πως είσαι? Εγώ ευτυχώς είμαι στη δουλειά και θα περάσουν κάποιες ώρες..

Τέρμα αγχωμένη είμαι.....σπίτι είμαι με την ξαδέρφη μου και την αδερφή μου για να μην με αφήνουν μόνη μου τέτοια μέρα!!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope19 είπε:

Αχ αυτό το άγχος που έχω τώρα δεν παλεύεται αλήθεια.. Να είναι μόνο όλα καλά Παναγία μου... Καλα όχι ότι αν πάρω θετικό θα ηρεμήσω βέβαια. Γιατί μετά θα αγχώνομαι για τα επόμενα βήματα αν είναι όλα καλά. Τρελή εντελώς!

 

Εσύ πως είσαι κορίτσι μου?

Επειδή λοιπόν έχουμε την ίδια τρέλα 🤣 ......θα σου πώ ότι από την Δευτέρα που πήγα στο γιατρό (σχετικά νωρίς 4η εβδομάδα) και είδαμε ενδομήτριο  σάκο (μια μαύρη κουκίδα στην ουσία) έχω λυσσάξει να περάσουν οι μέρες για να πάω ξανά και να δούμε εβρυικά στοιχεία γιατί υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν ...... οπότε είμαι σε αναμμένα κάρβουνα διαβάζω και διάφορα και όπως καταλαβαίνεις......είμαι σαν την αστέρω....σε λίγο θα θέλω πουκάμισο χωρίς μανίκια χαχαχαχα!!!Μου είπε ο γιατρός ότι δεν χρειάζεται να  κάνω άλλη χωριακή αλλά αύριο που έτσι κι αλλιώς θα βγώ για δουλειές λέω να κάνω μια τουλάχιστον να δώ ότι από το Σάββατο έχει ανέβει και να ηρεμίσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria2904 είπε:

Αχ ευχαριστω παρά πολύ!!!!!ασε...είμαι να σκάσω.....ο,τι χειρότερο από όλη την διαδικασία αυτή η αναμονή είναι...

Το καταλαβαίνω απόλυτα όμως έχουμε ακόμα σε όλην αυτήν την διαδικασία αναμονές....... άστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Πήγα κι έκανα χοριακή σήμερα , το απόγευμα θα ξέρω.

Συνεχίζουν τα ροζ υγρά και μου είπε ο γιατρός ότι πιστεύει ότι είμαι έγκυος (βάση και των τεστ) και πολύ πιθανό να  είναι από την εμφύτευση. Μου είπε να πάω σήμερα.

Εχω πολύ αγωνία. Ελπίζω να είναι όλα καλά γιατί έχω κάνει πολλές σκέψεις αυτές τις μέρες ..

Το απόγευμα που θα τον καλέσω για την απάντηση θα τον ρωτήσω και για το πρήξιμο που έχω στην κοιλιά..

Καλά αποτελέσματα! Είμαι σίγουρη ότι θα είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η dimsea είπε:

Επειδή λοιπόν έχουμε την ίδια τρέλα 🤣 ......θα σου πώ ότι από την Δευτέρα που πήγα στο γιατρό (σχετικά νωρίς 4η εβδομάδα) και είδαμε ενδομήτριο  σάκο (μια μαύρη κουκίδα στην ουσία) έχω λυσσάξει να περάσουν οι μέρες για να πάω ξανά και να δούμε εβρυικά στοιχεία γιατί υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν ...... οπότε είμαι σε αναμμένα κάρβουνα διαβάζω και διάφορα και όπως καταλαβαίνεις......είμαι σαν την αστέρω....σε λίγο θα θέλω πουκάμισο χωρίς μανίκια χαχαχαχα!!!Μου είπε ο γιατρός ότι δεν χρειάζεται να  κάνω άλλη χωριακή αλλά αύριο που έτσι κι αλλιώς θα βγώ για δουλειές λέω να κάνω μια τουλάχιστον να δώ ότι από το Σάββατο έχει ανέβει και να ηρεμίσω λίγο!

Πόσο σε καταλαβαίνω... Είναι λογικό γιατί κι εσύ πέρασες δυσκολίες να τα καταφέρεις. Πιστεύω όλα τα κορίτσια που έχουμε περάσει από την διαδικασία εξωσωματικής είμαστε πολύ αγχωμένες μετά να προχωρήσει η εγκυμοσύνη μας..

Όποτε νοιώθεις άγχος ή φόβο να μπαίνεις να τα λέμε.. Εμένα με βοηθάει πολύ η ομάδα αυτή στο να ηρεμώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria2904 είπε:

Καλημέρα!!!!κι εγώ πήγα για χοριακη σήμερα...8 το απόγευμα μου είπαν θα τα πάρω τα αποτελέσματα..πραγματικά είμαι τόσο απαισιόδοξη...φοβάμαι για το αποτέλεσμα καθώς απο συμπτώματα μόνο πόνους περιόδου έχω και πρησμένο στήθος...δεν ξέρω...

Έχεις συμπτώματα αλλά περίοδο δεν έχεις.... καλομελέτα κι ερχεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Επειδή λοιπόν έχουμε την ίδια τρέλα 🤣 ......θα σου πώ ότι από την Δευτέρα που πήγα στο γιατρό (σχετικά νωρίς 4η εβδομάδα) και είδαμε ενδομήτριο  σάκο (μια μαύρη κουκίδα στην ουσία) έχω λυσσάξει να περάσουν οι μέρες για να πάω ξανά και να δούμε εβρυικά στοιχεία γιατί υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν ...... οπότε είμαι σε αναμμένα κάρβουνα διαβάζω και διάφορα και όπως καταλαβαίνεις......είμαι σαν την αστέρω....σε λίγο θα θέλω πουκάμισο χωρίς μανίκια χαχαχαχα!!!Μου είπε ο γιατρός ότι δεν χρειάζεται να  κάνω άλλη χωριακή αλλά αύριο που έτσι κι αλλιώς θα βγώ για δουλειές λέω να κάνω μια τουλάχιστον να δώ ότι από το Σάββατο έχει ανέβει και να ηρεμίσω λίγο!

Και μετά θα είσαι σ ανάμενα κάρβουνα μέχρι να ακούσεις καρδούλα, μετά για την αυχενική κοκ.. Προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο γίνεται.. Το σημαντικό είναι πως είναι ενδομήτριο. Όλα θα πάνε καλά. Πρέπει όμως και η μανούλα να είναι χαλαρή και ήρεμη !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Αγάπη μου να χαλαρώσεις να ηρεμήσεις και ότι είναι να έρθει στη ζωή σου να είναι μόνο για καλό. Οπότε εσύ αισθανθείς έτοιμη να ξανά προσπαθήσεις θα το κάνεις....Εγώ θα χαρώ να μπεις να μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου που ήρθε ως εκ θαύματος με φυσική σύλληψη... Σε φιλώ και σου εύχομαι τα καλύτερα! Καλό καλοκαίρι να έχουμε!

Από εμένα μην περιμένετε την φυσική σύλληψη γιατί αν πω ότι έγινε με φυσική θα είναι η θαύμα (όπου θα το μάθετε από την τηλεόραση) ή θα έχω άλλον άντρα μετά 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 αυτό κάνω..... όπως τις ώρες που περίμενα τη χωριακή.....πάντα σας λέω τον πόνο μου!

@annie! μου ναι αυτό λέω ότι όλο αυτό είναι ένα άγχος.....προσπαθώ βέβαια να το κοιτάζω βήμα βήμα....δλδ αυτό που με καίει τώρα είναι να δούμε εμβρυικά στοιχεία....για 2 μήνες περίπου τώρα αυχενική κλπ...όταν έρθει η ώρα γιατί αν το σκέφτομαι από τώρα κι αυτό θα τρελαθώ. 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Από εμένα μην περιμένετε την φυσική σύλληψη γιατί αν πω ότι έγινε με φυσική θα είναι η θαύμα (όπου θα το μάθετε από την τηλεόραση ή θα έχω άλλον άντρα μετά) 🤣

Χαχαχαχα αν ακούσουμε τίποτα τρελό στις ειδήσεις για μία που την τσουρομαδησε ο αντρας της θα ξέρουμε για ποια μιλάμε..... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχεις συμπτώματα αλλά περίοδο δεν έχεις.... καλομελέτα κι ερχεται....

Αχχχχχχ....μακαριιιιι!!!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με πήρε η εμβρυολογος. Εγω Δευτέρα έβαλα έμβρυα 3ης ημέρας 2,5 ποιότητα. Αρκετά καλα είχαν πει

τα αλλα δυο τα αφήσαμε να δούμε αν φτάσουν βλαστοκυστες

φτασανε σημερα 6η μερα ποιότητα βέβαια 4ΑΑ και 4ΑΒ.θα τα βάλουμε κατάψυξη.
 
ειναι καλο σημάδι λέει παει να πει οτι ειναι ισχυρά Αφού τα κατάφεραν έστω κ αργοπορημένα  οποτε καλο σημάδι και γι αυτα τς 3 ημέρας δλδ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια με πήρε η εμβρυολογος. Εγω Δευτέρα έβαλα έμβρυα 3ης ημέρας 2,5 ποιότητα. Αρκετά καλα είχαν πει

τα αλλα δυο τα αφήσαμε να δούμε αν φτάσουν βλαστοκυστες

φτασανε σημερα 6η μερα ποιότητα βέβαια 4ΑΑ και 4ΑΒ.θα τα βάλουμε κατάψυξη.
 
ειναι καλο σημάδι λέει παει να πει οτι ειναι ισχυρά Αφού τα κατάφεραν έστω κ αργοπορημένα  οποτε καλο σημάδι και γι αυτα τς 3 ημέρας δλδ...

 

Μπραβο κοριτσι..τελεια!!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια με πήρε η εμβρυολογος. Εγω Δευτέρα έβαλα έμβρυα 3ης ημέρας 2,5 ποιότητα. Αρκετά καλα είχαν πει

τα αλλα δυο τα αφήσαμε να δούμε αν φτάσουν βλαστοκυστες

φτασανε σημερα 6η μερα ποιότητα βέβαια 4ΑΑ και 4ΑΒ.θα τα βάλουμε κατάψυξη.
 
ειναι καλο σημάδι λέει παει να πει οτι ειναι ισχυρά Αφού τα κατάφεραν έστω κ αργοπορημένα  οποτε καλο σημάδι και γι αυτα τς 3 ημέρας δλδ...

 

Πολύ καλές οι βλαστοκύστες σου!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...