Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria2904 είπε:

Να είσαι ήρεμη....όλα καλά θα πάνε...καλή επιτυχία!!!!❤️❤️

Σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μου🙏🏻❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ ευχαριστουμε πολυ τοκυο και @dimsea Εκει που ημουν χαλαρη ξαφνικα τρελή αγωνια μα με πανε στα τυφλα τελειως,ουτε που ξερω τι θα μεταφερω,τιποτα δε λενε απο το τηλ ελεος στις 12 μου ειπανε.δε περναει η ωρα με τιποτα!

Kinder έκπληξη στο έκαναν κυριολεκτικά!!Υπομονή ρε συ, αν ήταν και δεν προχώραγαν θα το ήξεραν και χθες κάθε μέρα τα κοιτούν ή έστω σήμερα το πρωί.

Υποθέτω δλδ...δεν νομίζω να περιμένουν 12 παρά για να δουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sweetie79 είπε:

@Hope19 κι εγώ είχα δει ροζ αίμα στο σκούπισμα την 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα, έκοψα το salospir έβλεπα καφέ για 2 ημέρες και μετά τίποτα. Ο γιατρός μου είπε ότι ήταν από την εμφύτευση. 

Ναι κορίτσι μου; Τελικά είμαστε πολλές... Αλλά όσο να πεις σου κόβονται τα πόδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η peacock είπε:

@Lily94 καλή επιτυχία, με το καλό να τα πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου! %%-:-*

Στα είπε πολύ πολύ σωστά η @Ginaak !!!

 

Στους άλλους να δίνω συμβουλές είμαι πολύ καλή,σε μένα τα κάνω χαλια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Στους άλλους να δίνω συμβουλές είμαι πολύ καλή,σε μένα τα κάνω χαλια χαχαχα

Aυτό είναι η ιστορία της ζωής μου....χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσακι μου σε ευχαριστώ !η ιδεα ηταν της @Ginaak εγώ απλα προσευχομαi για ολες μας να τα καταφερουμε να μη ταλαιπωρειται καμια γυναικα για αυτο το θαυμα που ολες μας θελουμε να ζησουμε.δε το ηξερα για τη μερα τι ωραια που μας το ειπες σε ευχαριστουμε!!ανυπομονούμε και εμεις για σενα!θα μπεις και ολα θα πανε καλα!!

Καλημέρα κορίτσακι σε ευχαριστώ πλέων έχει γίνει καθημερινότητα μου να μπαίνω να διαβάζω έμειναν λίγες μέρες για να αδιαθετησω και να ξεκινήσω ενέσεις Παντός χαίρομαι για τα καλά νέα και λυπάμαι όταν δεν είναι ευχάριστα τα νέα.Οπως και να έχει είμαστε και πολλές 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγω άκουσα το εξής 

περιμένανε λόγω ηλικίας να ειναι καλύτερα τα ωάρια. Βέβαια δεν βοηθάει κ το σπερμα διοτι προέρχεται απο βιοψία... 

Αλλα περίμεναν να ανταπεξέλθουν καλύτερα. Άντε τωρα να βρω όρεξη παλι το ενα μετα το αλλο.... ας ελπίσουμε οτι οπως θα μπουν σε λιγο ετσι και θα μείνουν !!!! 👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

@Nefeliap @Lily94 με το καλό να υποδεχτείτε τα εμβρυάκια σας και να φωλιάσουν εκεί για 9μήνες:wub:

 

Σε ευχαριστω ❤️❤️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

@Lily94 καλή επιτυχία, με το καλό να τα πάρεις σπίτι τα εμβρυακια σου! %%-:-*

Στα είπε πολύ πολύ σωστά η @Ginaak !!!

 

🥰🥰🥰😍😍😍😍🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια εγω άκουσα το εξής 

περιμένανε λόγω ηλικίας να ειναι καλύτερα τα ωάρια. Βέβαια δεν βοηθάει κ το σπερμα διοτι προέρχεται απο βιοψία... 

Αλλα περίμεναν να ανταπεξέλθουν καλύτερα. Άντε τωρα να βρω όρεξη παλι το ενα μετα το αλλο.... ας ελπίσουμε οτι οπως θα μπουν σε λιγο ετσι και θα μείνουν !!!! 👶👶

Mην στεναχωριεσαι αληθεια στο λέω.. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια δεν σημαίνει ότι ένα άριστο έμβρυο δίνει σίγουρα εγκυμοσύνη ενώ ένα μέτριο όχι.

Θα πάνε όλα καλά. Το περιβάλλον της μήτρας είναι φυσικό και τα βοηθάει. Θα δεις όλα θα πάνε καλά. Σημασία είναι τα έμβρυα να είναι υγιή... Εάν είναιυγιή μην φοβάσαι τίποτα! Επίσης δεν μας λεει κανείς ότι ένα άριστο έμβρυο θα είναι και υγιές ενώ ένα μέτριο όχι!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Mην στεναχωριεσαι αληθεια στο λέω.. Όπως σου είπαν και τα κορίτσια δεν σημαίνει ότι ένα άριστο έμβρυο δίνει σίγουρα εγκυμοσύνη ενώ ένα μέτριο όχι.

Θα πάνε όλα καλά. Το περιβάλλον της μήτρας είναι φυσικό και τα βοηθάει. Θα δεις όλα θα πάνε καλά. Σημασία είναι τα έμβρυα να είναι υγιή... Εάν είναιυγιή μην φοβάσαι τίποτα! Επίσης δεν μας λεει κανείς ότι ένα άριστο έμβρυο θα είναι και υγιές ενώ ένα μέτριο όχι!:wub:

Ναι αυτα προσπαθώ να σκέφτομαι   Απ τη στιγμή που μου ειπε ειναι αρκετά καλα και προχωράμε .. οτι ειναι να γίνει θα γίνει !

εγω πραγματικά εκανα οτι μπορούσα 🥰🥰🥰😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια εγω άκουσα το εξής 

περιμένανε λόγω ηλικίας να ειναι καλύτερα τα ωάρια. Βέβαια δεν βοηθάει κ το σπερμα διοτι προέρχεται απο βιοψία... 

Αλλα περίμεναν να ανταπεξέλθουν καλύτερα. Άντε τωρα να βρω όρεξη παλι το ενα μετα το αλλο.... ας ελπίσουμε οτι οπως θα μπουν σε λιγο ετσι και θα μείνουν !!!! 👶👶

Καλή επιτυχία κορίτσακι μια χαρά θα είναι και θα μείνουν εκεί ήρεμη να είσαι μπήκες στην τελική ευθεία θα φύγεις με τα μωράκια σου για το σπίτι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλή αρχή να έχεις!! Το πινακακι το ξεκίνησε η @Antelope απλά επειδη δεν μπαίνει συνέχεια ζήτησε να το αναλάβει κάποια άλλη. Σε αυτή να δώσουμε όλα τα εύσημα!!💕💕💕

Χαχα ποια εύσημα καλε; αλλά μιας και το αναφέρατε είχα και μια άλλη ιδέα. Επειδή είναι πολλές οι δημοσιεύσεις και δύσκολο να πηγαίνουμε μπρος πίσω σκέφτηκα μήπως να φτιάχναμε το πινακακι ως ξεχωριστό topic; "Πινακακι εξωσωματικής 2020" Να είναι πρώτη δημοσίευση και όταν αλλάζει να γίνεται απλά επεξεργασία του κειμενου. Με αυτόν τον τρόπο θα έχουμε πάντα μόνο το πιο επικαιροποιημένο πινακακι και όσες κοπέλες θέλουν να μπουν/βγουν/αλλάξουν status να στέλνουν εκεί. Τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια εγω άκουσα το εξής 

περιμένανε λόγω ηλικίας να ειναι καλύτερα τα ωάρια. Βέβαια δεν βοηθάει κ το σπερμα διοτι προέρχεται απο βιοψία... 

Αλλα περίμεναν να ανταπεξέλθουν καλύτερα. Άντε τωρα να βρω όρεξη παλι το ενα μετα το αλλο.... ας ελπίσουμε οτι οπως θα μπουν σε λιγο ετσι και θα μείνουν !!!! 👶👶

Αχ βρε Lilly μου λογικό έτσι όπως στα είπαν να στενοχωριέσαι. Πιθανόν να περίμεναν ακόμα καλύτερη ανταπόκριση επειδή έχετε όλα τα φόντα για άριστα έμβρυα. Μπορει σε αλλη κοπελα με αυτο το αποτελεσμα να κάνανε πάρτυ! Είναι αυτή η ισορροπία μεταξύ προσδοκιών και εκπλήρωσης που καθορίζει την οπτική μας στα πράγματα. Όμως αυτό που μετράει είναι ότι αυτή τη στιγμή έχεις 2 καλά εμβρυάκια μεσα σου. Ότι και να γίνει αυτή τη στιγμή είστε μια τετραμελής οικογένεια με τον αντρουλη σου και τα μωράκια σας. Πες του να σε πάρει αγκαλιά και να σου χαϊδεύει την κοιλίτσα και με το καλό να δείτε και το πολυπόθητο νούμερο σε 11 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου,μου βγηκε η ψυχη σημερα,τοση ενταση και αγωνια δεν εχω ξαναπερασει σε τετοια μερα!! ολα καλά τελικα μεταφεραμε 1ΑΑ κ 2ΒΒ.οταν μου το ειπε δε το πιστευα οτι 3 στα 3 φτασανε απο το πουθενα, με πιασανε τρελά τα κλαματα..δεν το ελεγχα.χοριακη σε 14 μερες διοτι θα κανω εξτρα 2 οβιτρελ τις επομενες μερες και επειδη τη πατησα την προηγουμενη με ψευδη χοριακη δε θελω να το ξαναπερασω.ηταν φρικτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσια μου,μου βγηκε η ψυχη σημερα,τοση ενταση και αγωνια δεν εχω ξαναπερασει σε τετοια μερα!! ολα καλά τελικα μεταφεραμε 1ΑΑ κ 2ΒΒ.οταν μου το ειπε δε το πιστευα οτι 3 στα 3 φτασανε απο το πουθενα, με πιασανε τρελά τα κλαματα..δεν το ελεγχα.χοριακη σε 14 μερες διοτι θα κανω εξτρα 2 οβιτρελ τις επομενες μερες και επειδη τη πατησα την προηγουμενη με ψευδη χοριακη δε θελω να το ξαναπερασω.ηταν φρικτό!

Mπράβο κορίτσι μου, όλα σούπερ.. Τρεις βλαστοκύστες μια χαρά δεν το συζητώ.. Θα το δεις αυτή η φορά θα είναι η τυχερή σου και σε λίγες μέρες θα μας πεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ💖💖💖να σου πάνε ολα τέλεια!!!! εγω στις 26 θα παω για χοριακη 🥰🥰🥰🥰 είμαστε μαζι σχεδόν 🥰🥰🥰🥰 @Nefeliap

Επεξεργάστηκε από Lily94
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Αχ βρε Lilly μου λογικό έτσι όπως στα είπαν να στενοχωριέσαι. Πιθανόν να περίμεναν ακόμα καλύτερη ανταπόκριση επειδή έχετε όλα τα φόντα για άριστα έμβρυα. Μπορει σε αλλη κοπελα με αυτο το αποτελεσμα να κάνανε πάρτυ! Είναι αυτή η ισορροπία μεταξύ προσδοκιών και εκπλήρωσης που καθορίζει την οπτική μας στα πράγματα. Όμως αυτό που μετράει είναι ότι αυτή τη στιγμή έχεις 2 καλά εμβρυάκια μεσα σου. Ότι και να γίνει αυτή τη στιγμή είστε μια τετραμελής οικογένεια με τον αντρουλη σου και τα μωράκια σας. Πες του να σε πάρει αγκαλιά και να σου χαϊδεύει την κοιλίτσα και με το καλό να δείτε και το πολυπόθητο νούμερο σε 11 μέρες!

Με συγκίνησες κοπέλα μου. 🙏🏻💖 σκέφτομαι θετικά !!!! Δεν μου τα είπαν και τόσο χαλια σημερα απο κοντα οταν ήρθε η ωρα της ετ. Μου είπαν οτι ειναι πολυ καλα και θα προσπαθήσουμε τα αλλα δυο για βλαστοκυστες για κατάψυξη ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lily94 μην αγχώνεσαι με την ποιότητα όλα καλά θα πάνε!! Ελπίζω σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα !! 
 

@Nefeliap 3 στα 3;;; Τέλεια!!! Με το καλό κορίτσι μου να φωλιάσουν για τα καλά τα εμβρυακια σου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lily94 είπε:

Κορίτσια εγω άκουσα το εξής 

περιμένανε λόγω ηλικίας να ειναι καλύτερα τα ωάρια. Βέβαια δεν βοηθάει κ το σπερμα διοτι προέρχεται απο βιοψία... 

Αλλα περίμεναν να ανταπεξέλθουν καλύτερα. Άντε τωρα να βρω όρεξη παλι το ενα μετα το αλλο.... ας ελπίσουμε οτι οπως θα μπουν σε λιγο ετσι και θα μείνουν !!!! 👶👶

Ποιος σου το είπε αυτό??

Έλεος πια! Καταρχάς είναι άσχετοι, οι σπερματιδες είναι πολύ δύσκολες στη γονιμοποίηση και τόσα που κατάφερες πολύ καλό είναι!

Αν σου το ξαναπούν πες τους πως κι εσύ περίμενες για τη ηλικία σου να βρουν πρωτόκολλο να σου ταιριάξει καλύτερα!Άντε πια!Κι εμένα έτσι μου λέγανε .....αλλά εσύ είσαι και μικρή κοπέλα ντροπή τους.

Σε ποιο κέντρο είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!!! 

Καλή επιτυχία @Nefeliap @Lily94 να φωλιασουν και να μείνουν εκεί για 9 μήνες!

@Tokyo σήμερα πας για επαναληπτική? 

γεια σας κορίτσια! όλα καλά! διπλασιάστηκε! Μου έφυγε ένα βάρος... λογικά θα ζητήσει και 3η! ίσως αυτοί που ζητάνε τις χοριακές αργότερα τελικά να μην έχουν κ άδικο, @Hope19 θα δεις απευθείας μεγάλο νούμερο και δεν θα έχεις αυτη την αγωνία κάθε 2 μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

γεια σας κορίτσια! όλα καλά! διπλασιάστηκε! Μου έφυγε ένα βάρος... λογικά θα ζητήσει και 3η! ίσως αυτοί που ζητάνε τις χοριακές αργότερα τελικά να μην έχουν κ άδικο, @Hope19 θα δεις απευθείας μεγάλο νούμερο και δεν θα έχεις αυτη την αγωνία κάθε 2 μερες!

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά !!! Μη το λες δεν είναι απαραίτητο... Εμένα μόνο 2 ήθελε και μου τη ζήτησε στην 10η μέρα. Και που πήγα μια μέρα νωρίτερα δε μου ζήτησε 3η χοριακη.. Νομίζω ότι είναι καθαρά θέμα γιατρού το αν θέλει να δει 2 ή 3 χοριακες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

γεια σας κορίτσια! όλα καλά! διπλασιάστηκε! Μου έφυγε ένα βάρος... λογικά θα ζητήσει και 3η! ίσως αυτοί που ζητάνε τις χοριακές αργότερα τελικά να μην έχουν κ άδικο, @Hope19 θα δεις απευθείας μεγάλο νούμερο και δεν θα έχεις αυτη την αγωνία κάθε 2 μερες!

Τελεια κοριτσι!!!!!μπραβο!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...