Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Κοριτσακι μου σε ευχαριστώ !η ιδεα ηταν της @Ginaak εγώ απλα προσευχομαi για ολες μας να τα καταφερουμε να μη ταλαιπωρειται καμια γυναικα για αυτο το θαυμα που ολες μας θελουμε να ζησουμε.δε το ηξερα για τη μερα τι ωραια που μας το ειπες σε ευχαριστουμε!!ανυπομονούμε και εμεις για σενα!θα μπεις και ολα θα πανε καλα!!

Ελπίζω να φέρεις και στον εαυτό σου,το γουρι που έφερες στις υπόλοιπες.

Δική μου ιδέα μεν αλλά εσύ το ανοιξες,θα δεχτώ λιγααα από τα εύσημα γιατί χαίρομαι που η θέματαρα μας πάει καλά και είναι η πιο hot του φόρουμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitra4 είπε:

Μ αρέσει  που γραφω χωρις να σας πω οτι ειμαι η dimitra.com😍

Εύχομαι  στα κορίτσια πού προσπαθούν  να φτάσουν στο στοχο τους 

Αυριο ειναι η μερα Παγκόσμια Ημέρα Γονιμότητας 15Ιουνιου σας εύχομαι στην κάθε μια ξεχωριστά οτι λαχταρα η ψυχή σας. 
Συγχαρητήρια  στην @Nefeliap που άνοιξε  αυτό το θεμα. Συγχαρητήρια  στην @annie! για το πινακακι που περιμενω πως και πως να μπω και εγώ. 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλή αρχή να έχεις!! Το πινακακι το ξεκίνησε η @Antelope απλά επειδη δεν μπαίνει συνέχεια ζήτησε να το αναλάβει κάποια άλλη. Σε αυτή να δώσουμε όλα τα εύσημα!!💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap καλή επιτυχία κοριτσάκι!! Με το καλό να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου!! Μακάρι να σου φέρουμε το γούρι που μας έφερες!!!🤞💕🤞💕
 

@Lily94 κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι. Έχουμε δει άριστα έμβρυα να μη δίνουν κύηση και μέτρια να δίνουν!! Το περιβάλλον της μήτρας είναι πολύ πιο φιλικό από το καλλιεργητικό υγρό. Αν είναι και καλό το dna τους θα πιάσουν να είσαι σίγουρη!! Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!🤞💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Ολα καλα να σου πάνε κορίτσι μου!!! Με το καλό να φωλιάσουν εκεί μέσα για 9 μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Κορίτσι μου ποτέ δε ξέρεις πως θα ανταπεξελθουν στη μήτρα μέσα! Σου εύχομαι μια πετυχημένη εμβρυομεταφορα με θετική σκέψη και μια τεράστια χοριακη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Πηγαινε αυριο να κανεις χοριακή,δεν ειναι αναγκη να περιμενεις μεχρι την 14η μερα(παρασκευη) εφοσον δεν εχεις κανει οβιτρελ μετα την ετ!! αυριο μια χαρα θα δειξει ,που θα εισαι 10η μερα!!

Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!!! 

Καλή επιτυχία @Nefeliap @Lily94 να φωλιασουν και να μείνουν εκεί για 9 μήνες!

@Tokyo σήμερα πας για επαναληπτική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 κι εγώ είχα δει ροζ αίμα στο σκούπισμα την 9η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα, έκοψα το salospir έβλεπα καφέ για 2 ημέρες και μετά τίποτα. Ο γιατρός μου είπε ότι ήταν από την εμφύτευση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!!! 

Καλή επιτυχία @Nefeliap @Lily94 να φωλιασουν και να μείνουν εκεί για 9 μήνες!

@Tokyo σήμερα πας για επαναληπτική? 

Ευχαριστω πολυ!!!💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Μην Στεναχωριέσαι...είχα έμβρυα 5BA και 5BB και είμαι έγκυος στην μπεμπούλα μας...... Ένα απ τα δύο επίασε.... Η έμβρυολόγος εκείνη τη μέρα μας είπε ότι είναι καλά.... Και ο γιατρός είπε αν τα έμβρυα είναι υγιή θα μείνεις έγκυος.... Κι έτσι κ έγινε.... (ήταν η πρώτη διέγερση & η πρώτη έμβρυομεταφορα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!💖

Να το χαρείς κορίτσι μου....σήμερα είναι η δική σου μέρα....η μέρα που θα αλλάξει τη ζωή σου....να είσαι δυνατή, αισιόδοξη και με χαμόγελο!🥰Είναι μαγική η στιγμή που παίρνεις σπίτι τα παιδάκια σου!!!!Με το καλό.💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Να είσαι χαρούμενη,δεν έχεις αντιληφθεί πόσο πολύτιμα είναι δύο έμβρυα.

Ο βαθμός που σου λένε έχει να κάνει με μορφολογία μόνο,ούτε με dna ούτε με δυνατότητα εξέλιξης.

Το έμβρυο είναι ζωντανός οργανισμός που έχει δυνατότητα να αυτοιασθει,να κλείσει θραύσματα ακόμη και μωσαικισμο να διορθώσει.

Αυτά που βάζουν τώρα 3ων ημερών δεν θα έχουν καμμία σχέση με το πώς θα είναι την 6η-7η μέρα που θα έρθει η ώρα της εμφύτευσης τους.

Αν ήταν έτσι τότε όλα τα άριστα θα δίναν εγκυμοσύνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Μην Στεναχωριέσαι...είχα έμβρυα 5BA και 5BB και είμαι έγκυος στην μπεμπούλα μας...... Ένα απ τα δύο επίασε.... Η έμβρυολόγος εκείνη τη μέρα μας είπε ότι είναι καλά.... Και ο γιατρός είπε αν τα έμβρυα είναι υγιή θα μείνεις έγκυος.... Κι έτσι κ έγινε.... (ήταν η πρώτη διέγερση & η πρώτη έμβρυομεταφορα) 

Με το καλο κοπέλα μου. Και μενα η πρώτη μου εξωσωματική. Μακαρι να πάνε ολα καλα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια καλή επιτυχία!!!! Καλά αποτελέσματα!!! @Lily94 @Nefeliap

Αχ ευχαριστουμε πολυ τοκυο και @dimsea Εκει που ημουν χαλαρη ξαφνικα τρελή αγωνια μα με πανε στα τυφλα τελειως,ουτε που ξερω τι θα μεταφερω,τιποτα δε λενε απο το τηλ ελεος στις 12 μου ειπανε.δε περναει η ωρα με τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ ευχαριστουμε πολυ τοκυο και @dimsea Εκει που ημουν χαλαρη ξαφνικα τρελή αγωνια μα με πανε στα τυφλα τελειως,ουτε που ξερω τι θα μεταφερω,τιποτα δε λενε απο το τηλ ελεος στις 12 μου ειπανε.δε περναει η ωρα με τιποτα!

Χαχαχαχα έχεις δίκιο...εννοείται όταν πας θα μιλήσεις με τους εμβρυολόγους να ξέρεις και να δείτε τι και πόσα! Όλα καλά θα πάνε.Έχε μαζί σου νερό,χαμόγελο και αισιοδοξία.......με το καλό κορίτσι μου!!!!!🥰😘 Είναι τόσο μαγική η στιγμή αυτή......💖🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Να το χαρείς κορίτσι μου....σήμερα είναι η δική σου μέρα....η μέρα που θα αλλάξει τη ζωή σου....να είσαι δυνατή, αισιόδοξη και με χαμόγελο!🥰Είναι μαγική η στιγμή που παίρνεις σπίτι τα παιδάκια σου!!!!Με το καλό.💖

Μου φτιάχνετε τη διάθεση!!!! Σε ευχαριστω παρα πολυ Ειλικρινά !!!!🙏🏻💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Να είσαι χαρούμενη,δεν έχεις αντιληφθεί πόσο πολύτιμα είναι δύο έμβρυα.

Ο βαθμός που σου λένε έχει να κάνει με μορφολογία μόνο,ούτε με dna ούτε με δυνατότητα εξέλιξης.

Το έμβρυο είναι ζωντανός οργανισμός που έχει δυνατότητα να αυτοιασθει,να κλείσει θραύσματα ακόμη και μωσαικισμο να διορθώσει.

Αυτά που βάζουν τώρα 3ων ημερών δεν θα έχουν καμμία σχέση με το πώς θα είναι την 6η-7η μέρα που θα έρθει η ώρα της εμφύτευσης τους.

Αν ήταν έτσι τότε όλα τα άριστα θα δίναν εγκυμοσύνες.

Εχεις δίκιο κοριτσι μου.. με την εμβρυολογο απ την αρχή δεν μου πηγε καλα χαχα

θα ειμαι αισιόδοξη οπως ημουν και πριν!!!!! 
💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

Με το καλο κοπέλα μου. Και μενα η πρώτη μου εξωσωματική. Μακαρι να πάνε ολα καλα :) 

Στο εύχομαι μέσα απ την ψυχή μου.... ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lily94 είπε:

Καλημερα κορίτσια θα παω σημερα για εμβρυομεταφορα. Απ τα 4 έμβρυα τα δυο ειναι μέτρια 2,5 μου ειπε με άριστα το 1 και αυτα θα βάλουμε σήμερα. Τα αλλα δυο δεν ξέρουμε πως θα ανταπεξέλθουν οποτε δε θα το ρισκάρουμε.. Δεν το περίμενα οτι η ημέρα της εμβρυομεταφορας θα με βρει ετσι περίμενα πιο ευχάριστα νέα.. :( εύχομαι να πάνε ολα καλα.. 🥰

Να είσαι ήρεμη....όλα καλά θα πάνε...καλή επιτυχία!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!! Καλή επιτυχία ❤️🙏👣👶👶

Κοπέλα μου σε ευχαριστω Μακαρι να πιασει η ευχή σου και να ειναι και 2 👶👶 οπως το γραψες !! Χιχιχι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...