Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Καλά το πιο αστείο ξέρετε πιο είναι ;;; Που λένε όλοι που δεν ξέρουν τον τρόπο ... άντε η καραντίνα έκανε δουλειά ....😂😂😂😂😂

Και το απαράδεκτο... Είδες που χαλάρωσες πως έπιασες;;; στα έλεγα εγώ.... Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Miti85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!Γραφω σημερα γιατι θελω να δωσω δυναμη κ κουραγιο σε ολες τις κοπελες εδω μεσα που περιμενουν να βιωσουν το θαυμα κ να σας πω να μην αφησετε καμια αποτυχια να σας σταματησει απο το ονειρο...θυμιζω την ιστορια μου...πηγαμε για ωοληψια με τρια μονο ωοθυλακια κ ηταν ολα τζουφια...στη δευτερη προσπαθεια με φυσικο κυκλο(αφου τα φαρμακα δεν εκαναν δουλεια την πρωτη φορα) παλι το ωοθυλακιο αδειο...δεν εχω λογια για να σας περιγραψω τα συναισθηματα μου εκεινες τις μερες!!!φυσικα υπηρχε η σκεψη οτι δε θα βρεθει ποτε δικο μου γενετικο υλικο. δεν ξερω αν εφταιγε μια κυστη που εμφανισα μετα την πρωτη προσπαθεια η το  ζαχαρο μου(που ηταν μεν στο ανωτατο οριο αλλα οχι στο επιτρεπομενο για την εγκυμοσυνη) το μονο που ξερω ειναι πως ο Θεος ειχε αλλα σχεδια για εμας...καθως τον επομενο μηνα της καραντινας εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!!!μην τα παρατατε ποτε, να βρειτε τη δυναμη που εχετε μεσα σας κ να πιστεψετε οτι θα συμβει ...φυσικα κ η αγωνια κ το αγχος να πανε ολα καλα δεν εχει φυγει ουτε θα φυγει για τους επομενους μηνες...πολλα συχγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες που βλεπω επισης οτι τα καταφεραν!!!σας φιλω κ δεν σας ξεχνω στις προσευχες μου γιατι ξερω ακριβως τι περνατε!

Πολύ αισιόδοξη η ιστορία σου!

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!

Γενικά πάντα ο Θεός έχει τα δικά του σχέδια για εμάς,σε κάποιο φόρουμ, δεν θυμάμαι ποιο, διάβασα πως η εξωσωματική είναι ένα ταξίδι με ακριβά διόδια.

Σε κάθε περίπτωση η καραντίνα λειτούργησε καλά σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Και το απαράδεκτο... Είδες που χαλάρωσες πως έπιασες;;; στα έλεγα εγώ.... Χαχαχαχαχαχα

Αχ αχ έξαλλη!!! Μου το είπε φίλη που ήξερε για την εξωσωματική!! Επειδη ήσουν χαλαρή λέει και δεν το περίμενες έπιασες... Την πνιγείς ή όχι;!;!;!;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Miti85 από τις απίστευτες ιστορίες που πρέπει να μοιράζονται για να δίνουν κουράγιο! Τι θέμα είχατε αν επιτρέπεται και κάνατε εξωσωματικη;

Κορίτσια έχετε καταλάβει ότι αυτό που συμβαίνει είναι εξωφρενικά ευχάριστο; 

Πόσο ήταν τα ποσοστά επιτυχίας εξωσωματικής; γύρω στο 30% αν θυμάμαι καλά. Εδώ μέσα έχει γίνει >90%.

Δεν έχω προλάβει να ευχηθώ σε μια προς μια, οπότε αγαπημένες μου απο τα βαθη της καρδιας μου υγιή τελειομηνη και, γιατί οχι;,διασκεδαστική εγκυμοσυνη!

Εγώ είμαι στη φάση προετοιμασίας ενδομητρίου. Σε 1 εβδομάδα έχω υπέρηχο για να προγραμματίσουμε την εβρυομεταφορά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια @Miti85 από τις απίστευτες ιστορίες που πρέπει να μοιράζονται για να δίνουν κουράγιο! Τι θέμα είχατε αν επιτρέπεται και κάνατε εξωσωματικη;

Κορίτσια έχετε καταλάβει ότι αυτό που συμβαίνει είναι εξωφρενικά ευχάριστο; 

Πόσο ήταν τα ποσοστά επιτυχίας εξωσωματικής; γύρω στο 30% αν θυμάμαι καλά. Εδώ μέσα έχει γίνει >90%.

Δεν έχω προλάβει να ευχηθώ σε μια προς μια, οπότε αγαπημένες μου απο τα βαθη της καρδιας μου υγιή τελειομηνη και, γιατί οχι;,διασκεδαστική εγκυμοσυνη!

Εγώ είμαι στη φάση προετοιμασίας ενδομητρίου. Σε 1 εβδομάδα έχω υπέρηχο για να προγραμματίσουμε την εβρυομεταφορά

Τέλεια κορίτσι μου να παίρνεις και συ σειρά!!! Καλή επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ αχ έξαλλη!!! Μου το είπε φίλη που ήξερε για την εξωσωματική!! Επειδη ήσουν χαλαρή λέει και δεν το περίμενες έπιασες... Την πνιγείς ή όχι;!;!;!;;; 

Τη βαράς!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Miti85 Συγχαρητήρια κορίτσι!! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατήσεις το θαυματάκι σας αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

@Miti85 Συγχαρητήρια κορίτσι!! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατήσεις το θαυματάκι σας αγκαλιά!!!

Πραγματικα θαυματακι!!!ακομα απιστευτο μου φαινεται!σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι σε ολες συντομα με μωρακια στην κοιλιτσα!καθε πρωι τρεχουν δακρυα συγκινησης απ τα ματια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Miti85 είπε:

Πραγματικα θαυματακι!!!ακομα απιστευτο μου φαινεται!σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι σε ολες συντομα με μωρακια στην κοιλιτσα!καθε πρωι τρεχουν δακρυα συγκινησης απ τα ματια μου!

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Μόνο δάκρυα χαράς πλέον!!! Μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Συγχαρητήρια @Miti85 από τις απίστευτες ιστορίες που πρέπει να μοιράζονται για να δίνουν κουράγιο! Τι θέμα είχατε αν επιτρέπεται και κάνατε εξωσωματικη;

Κορίτσια έχετε καταλάβει ότι αυτό που συμβαίνει είναι εξωφρενικά ευχάριστο; 

Πόσο ήταν τα ποσοστά επιτυχίας εξωσωματικής; γύρω στο 30% αν θυμάμαι καλά. Εδώ μέσα έχει γίνει >90%.

Δεν έχω προλάβει να ευχηθώ σε μια προς μια, οπότε αγαπημένες μου απο τα βαθη της καρδιας μου υγιή τελειομηνη και, γιατί οχι;,διασκεδαστική εγκυμοσυνη!

Εγώ είμαι στη φάση προετοιμασίας ενδομητρίου. Σε 1 εβδομάδα έχω υπέρηχο για να προγραμματίσουμε την εβρυομεταφορά

Δεν ειχε βρεθει καποιο συγκεκριμενο θεμα...ειχαμε ενα σχετικα καλο σπερμα (οχι τελειο) και εγω χαμηλη αμη. Ομως στους υπερηχους καθε μηνα που καναμε για στοχευμενες επαφες φαινοταν οτι μεγαλωνε κανονικα ενα ωοθυλακιο....μεσα δεν ηξερε κανεις βεβαια τι υπαρχει...επισης ειχαμε κανει κ μια αποτυχημενη σπερματεγχυση πριν καταφυγουμε στην εξωσωματικη. Εεε μετα τις δυο τζουφιες ωοληψιες οι υποψιες επεσαν στο οτι δεν παραγω ωαρια.σου ευχομαι καλη επιτυχια να ξεμπερδευεις γρηγορα κ να περασεις στο επομενο σταδιο γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Μόνο δάκρυα χαράς πλέον!!! Μια όμορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!! 

Σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι κ σε εσενα τα καλυτερα!!!δεν εχω παρακολουθησει σε ποια φαση ειναι η καθε κοπελα αλλα ευχομαι να φθασετε χωρις ταλαιπωρια στον στοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Miti85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!Γραφω σημερα γιατι θελω να δωσω δυναμη κ κουραγιο σε ολες τις κοπελες εδω μεσα που περιμενουν να βιωσουν το θαυμα κ να σας πω να μην αφησετε καμια αποτυχια να σας σταματησει απο το ονειρο...θυμιζω την ιστορια μου...πηγαμε για ωοληψια με τρια μονο ωοθυλακια κ ηταν ολα τζουφια...στη δευτερη προσπαθεια με φυσικο κυκλο(αφου τα φαρμακα δεν εκαναν δουλεια την πρωτη φορα) παλι το ωοθυλακιο αδειο...δεν εχω λογια για να σας περιγραψω τα συναισθηματα μου εκεινες τις μερες!!!φυσικα υπηρχε η σκεψη οτι δε θα βρεθει ποτε δικο μου γενετικο υλικο. δεν ξερω αν εφταιγε μια κυστη που εμφανισα μετα την πρωτη προσπαθεια η το  ζαχαρο μου(που ηταν μεν στο ανωτατο οριο αλλα οχι στο επιτρεπομενο για την εγκυμοσυνη) το μονο που ξερω ειναι πως ο Θεος ειχε αλλα σχεδια για εμας...καθως τον επομενο μηνα της καραντινας εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!!!μην τα παρατατε ποτε, να βρειτε τη δυναμη που εχετε μεσα σας κ να πιστεψετε οτι θα συμβει ...φυσικα κ η αγωνια κ το αγχος να πανε ολα καλα δεν εχει φυγει ουτε θα φυγει για τους επομενους μηνες...πολλα συχγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες που βλεπω επισης οτι τα καταφεραν!!!σας φιλω κ δεν σας ξεχνω στις προσευχες μου γιατι ξερω ακριβως τι περνατε!

Μπραβο μπραβο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Κ καλή επιτυχία σε όλες μας! Είμαι 29 ετών Κ τον Σεπτέμβριο αν όλα πάνε καλά ξεκινάω την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής λόγω ολιγοσπερμιας Κ μέσης κινητικονοτητας στο σπερμα του συζύγου! Ο γιατρός μου μου πρότεινε τον Κ.μπαθρελο! Είμαι στην διαδικασία που μαζεύουμε εξετάσεις για την επιτροπή! Γενικά την γνώμη σας για το θέμα την εξωσωματικής Κ τις εμπειρίας σας! ❤️ Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Miti85 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι κ σε εσενα τα καλυτερα!!!δεν εχω παρακολουθησει σε ποια φαση ειναι η καθε κοπελα αλλα ευχομαι να φθασετε χωρις ταλαιπωρια στον στοχο

Καλημερα!Σου εστειλα μηνυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ginaak είπε:

Πολύ αισιόδοξη η ιστορία σου!

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!

Γενικά πάντα ο Θεός έχει τα δικά του σχέδια για εμάς,σε κάποιο φόρουμ, δεν θυμάμαι ποιο, διάβασα πως η εξωσωματική είναι ένα ταξίδι με ακριβά διόδια.

Σε κάθε περίπτωση η καραντίνα λειτούργησε καλά σε σένα!

Σε ευχαριστω πολυ!!!εγραψα γιατι ειχα ακουσει κ εγω ιστοριες φιλων μου που ενω τους το ειχαν αποκλεισει πετυχαν τελικα εγκυμοσυνη κ μου εδινε κουραγιο αυτη η σκεψη μετα τις αποτυχιες!το καλυτερο σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Miti85 είπε:

Σε εμενα αννι?δεν εχω ιδεα που να το βρω...βοηθησε με ☺

Στην κορυφή της σελιδας σου εχει ενα φακελακι...Το πατας και σ ανοιγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Στην κορυφή της σελιδας σου εχει ενα φακελακι...Το πατας και σ ανοιγει...

Γιατι δεν το βρισκω???δεν μου εχουν ξαναστειλει....μηπως αργει αν ερθει?ξαναστειλε μου μηπως δω καποια ειδοποιηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Και το απαράδεκτο... Είδες που χαλάρωσες πως έπιασες;;; στα έλεγα εγώ.... Χαχαχαχαχαχα

Ναι κλασσικά ατάκα 

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αχ αχ έξαλλη!!! Μου το είπε φίλη που ήξερε για την εξωσωματική!! Επειδη ήσουν χαλαρή λέει και δεν το περίμενες έπιασες... Την πνιγείς ή όχι;!;!;!;;; 

Ότι να ναι ........ δεν καταλαβαίνουν αγάπη μου .... ξέρεις τι πάει να πει να πιάνεις παιδί κάνοντας σεξ 😂😂😂😂😂;;; Όχι ! Ε ούτε αυτές καταλαβαίνουν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Miti85 είπε:

Πραγματικα θαυματακι!!!ακομα απιστευτο μου φαινεται!σε ευχαριστω πολυ!ευχομαι σε ολες συντομα με μωρακια στην κοιλιτσα!καθε πρωι τρεχουν δακρυα συγκινησης απ τα ματια μου!

Πολλά συγχαρητήρια... Εύχομαι από δω και μπρος Τα μόνα δάκρυα που θα χύνεις να είναι από χαρά και τίποτα άλλο!! Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου να μας λες τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πολλά συγχαρητήρια... Εύχομαι από δω και μπρος Τα μόνα δάκρυα που θα χύνεις να είναι από χαρά και τίποτα άλλο!! Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου να μας λες τα νέα σου!

Σε ευχαριστω πολυ!!! πραγματικα χαρηκα τοοοοσο πολυ σημερα που μπηκα στο φορουμ κ ειδα ποσες κοπελες εχουν προχωρησει κ ειχαν θετικη εξελιξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Miti85 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!Γραφω σημερα γιατι θελω να δωσω δυναμη κ κουραγιο σε ολες τις κοπελες εδω μεσα που περιμενουν να βιωσουν το θαυμα κ να σας πω να μην αφησετε καμια αποτυχια να σας σταματησει απο το ονειρο...θυμιζω την ιστορια μου...πηγαμε για ωοληψια με τρια μονο ωοθυλακια κ ηταν ολα τζουφια...στη δευτερη προσπαθεια με φυσικο κυκλο(αφου τα φαρμακα δεν εκαναν δουλεια την πρωτη φορα) παλι το ωοθυλακιο αδειο...δεν εχω λογια για να σας περιγραψω τα συναισθηματα μου εκεινες τις μερες!!!φυσικα υπηρχε η σκεψη οτι δε θα βρεθει ποτε δικο μου γενετικο υλικο. δεν ξερω αν εφταιγε μια κυστη που εμφανισα μετα την πρωτη προσπαθεια η το  ζαχαρο μου(που ηταν μεν στο ανωτατο οριο αλλα οχι στο επιτρεπομενο για την εγκυμοσυνη) το μονο που ξερω ειναι πως ο Θεος ειχε αλλα σχεδια για εμας...καθως τον επομενο μηνα της καραντινας εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!!!μην τα παρατατε ποτε, να βρειτε τη δυναμη που εχετε μεσα σας κ να πιστεψετε οτι θα συμβει ...φυσικα κ η αγωνια κ το αγχος να πανε ολα καλα δεν εχει φυγει ουτε θα φυγει για τους επομενους μηνες...πολλα συχγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες που βλεπω επισης οτι τα καταφεραν!!!σας φιλω κ δεν σας ξεχνω στις προσευχες μου γιατι ξερω ακριβως τι περνατε!

Κορίτσι μου με συγκινησες πραγματικα!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Ο Θεός όντως ξέρει ποτε πρεπει να σου δώσει το καθετί κ ας μην είναι την ώρα που το θες. Εμείς κάνουμε την προσπαθεια μας με ότι μέσα μπορουμε και από κει κ περα Εκείνος κανονίζει.. Μου έδωσες πολυ δυναμη όπως και όλα τα κορίτσια εδώ! Θα τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ αργά  ή γρήγορα! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η dimsea είπε:

Χαχαχαχαχα μου έχουν τελειώσει και οι αντιδράσεις χαχαχαχαχα! Δεν έχω κανένα θέμα είμαι αδύνατη κιλά βάζω δύσκολα οπότε τώρα ήρθε η ώρα μου! Άσε δε πέρα από τα ρούχα , άχτι το είχα που ερχόντουσαν όλες οι έγκυες στο μαγαζί με μια μπάλα μενταγιόν με ήχους για το μωρό , τωρα που είμαι κι εγώ θα το παραγγείλω! Πραγματικά το είχα άχτι αυτό το μενταγιόν 😂🤣 ήρθε η ώρα του! 

https://www.mysunshine.gr/mitrotita/moysika-mentagion-egkymosynis-bola.html

Bola pregnancy necklace κοίταξε τα και παρήγγειλε τα από το wish είναι πολύ πιο φτηνά..... Και έχει άπειρα σχέδια να διαλέξεις!!! Με 2-3 ευρώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Κορίτσι μου με συγκινησες πραγματικα!!! Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Ο Θεός όντως ξέρει ποτε πρεπει να σου δώσει το καθετί κ ας μην είναι την ώρα που το θες. Εμείς κάνουμε την προσπαθεια μας με ότι μέσα μπορουμε και από κει κ περα Εκείνος κανονίζει.. Μου έδωσες πολυ δυναμη όπως και όλα τα κορίτσια εδώ! Θα τα καταφέρουμε ΟΛΕΣ αργά  ή γρήγορα! 🙏

Ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε ολες!και εγω ειμαι ευγνωμων που περασα ολη αυτη η διαδικασια τελικα γιατι συνειδητοποιησα οσο δεν παει πως η εγκυμοσυνη δεν ειναι κατι ευκολο αλλα ενα μεγαλο θαυμα...να το ζησεις συντομα κ εσυ!η Παναγια δεν ξεχναει καμια μας...το πιστευω περισσοτερο απο ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...